Opinie o Rubico Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rubico Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rubico Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rubico Sp. z o.o. w Warszawa

Magda Nowy wpis

Widzę dużo negatywów a może są jakieś plusy pracy tam?

puri Nowy wpis

Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało różnie…Niemniej jak sprzedaż w rubico idzie to @wer dają radę

studiujacy

PO tym co tutaj sie dzialo juz prawie rok temu mam pytanie dotyczące rubico nieruchomosci. mianowicie studiuje gospodarke przestrzenna i potrzebowalbym w tygodniu odbyc praktyki zwiazane z moimi studiami ale tak nie bezposrednio. chcialbym sie zalapac do branzy ale potrzebuje informacji zeby wybrac dobre miesjce .

dkdsjkk Nowy wpis
@studiujacy

ale o co pytasz ?????????????????

man

ciężko jest uśrednić zarobki w firmie która zajmuje się nieruchomościami. Wszystko zależy od okresu, sprzedaży, popytu...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rubico Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
magda

(usunięte przez administratora), musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. jeżeli będziesz najgorszy i nic nie sprzedasz, to nic nie zarobisz. Wszystko zależy od tego czy sprzedasz czy nie. Nie da się wyliczyć ile średnio możesz zarobić, nie jest to praca ze stałymi zarobkami. Wynagrodzenie zależy to od wielu czynników, np za ile mieszkanie sprzedano i jaki procent prowizji masz w umowie. Biuro nieruchomości zarabia prowizję, którą ustala się w umowie pomiędzy sprzedającym a osobą reprezentującą biuro nieruchomości (czyli załóżmy Ciebie), która natomiast dostaje jakiś procent ustalony w umowie pomiędzy biurem nieruchomości a Tobą. "Jak spotkania się przedłużają, to nic więcej nie zapłaca?" - nie wiem co masz na myśli.

magda

już tam nie pracuje. z tego co wiem, co zatrudniają tylko na jednym stanowisku. na początku chyba siedziało się normalnie - ok 8 h, później chyba wprowadzono 4 h w biurze, a reszta na spotkaniach. Natomiast jeżeli chodzi o weekendy, to w biurze się nie siedzi, ale spotkania umawiać - jak najbardziej. zarobisz dopiero jak coś sprzedasz, więc zależy to od wielu czynników.

magda

Zadnej podstawy, telefonow, kilka komputerow "stacjonarnych", (trzeba latac z wlasnym lapkiem) o premii tez nie slyszalam.

ania

Zarobisz dopiero jak cos sprzedasz. Nie ma zadnyh stalych wyplat. Szefostwo kazalo ciagle dzwonic, tylko szkoda, ze nie dali w tym celu swoich telefonow... Wszyscy, ktorych znalam odeszli. Mila atmosfera ale co z tego jak nic z tego nie masz, oprocz wiekszych rachunkow.

mała

pracowałam w firmie rubico jakieś 2 lata temu. odeszłam, ponieważ musiałam radzić sobie później zupełnie sama. Nie było służbowych telefonów jak obiecywano ani komputerów. Rachunki za telefon mnie przerosły ;) Poza tym atmosfera i ludzie całkiem fajni.

micky

To ciekawe, bo to o czym pisze Ania, zastałam ponad rok temu latem. Brak komputerów, telefonów, więc musisz nosić swój laptop i korzystać ze swojej komórki - czyli na swój koszt a ile rozmów prowadzi agent wie tylko ten kto pracował. Potwierdzam trwające tydzień szkolenia ( jak najwięcej teorii w jak najkrótszym czasie ). Trudno mi ocenić tzw. kierownictwo poza tym, że NLP ma w pałym palcu. OgólniewWszystko jest cudownie, dopóki siedzimy na sali, uśmiechając się do siebie... tyle że wszyscy którzy dołączyli wtedy do firmy odeszli z powodu...braku zarobków. Po prostu niczego nie sprzedali w przeciągu kilku miesięcy od zakończenia szkolenia.

ania

pracę w rubico wpominam bardzo słabo. widzę, że rubico sam się ocenił na tym forum. prawdą jest tylko to, że ludzie są sympatyczni. jezeli chodzi o szkolenia, to trwają TYLKO tydzień. Dużym problemem pracowania w tym biurze jest to, ze jest za mało komputerów. z tego co pamietam, to były tylko dwa telefony, wiec kazdy musiał dzwonic ze swoich. co do opiekunów, owszem, na poczatku chodza z nowymi pracownikami ale uwazam, ze sami w wiekszci nie są przygotowani do tego zawodu (moze przez brak wykształcenia w tym kierunku, brak efektów) Głównym jednak problemem jest to, ze nie ma motywacji. zarobisz, jezeli cos sprzedaż. tak było przynajmniej kilka miesiecy temu.

kasia

A jak z zarobkami?

RUBICO

Faktycznie na początku jak firma Rubico powstawała panował w niej lekki chaos, nie było wystarczającej liczby telefonów i komputerów. Praktycznie każda powstająca firma ma na swoim koncie pewne wpadki, ważne jest, czy ludzie tam pracujący potrafią z nich wyciągnąć wnioski i wypracować naprawdę wysokie standardy. Obecnie praca w Rubico wygląda zupełnej inaczej. Osoby bardziej doświadczone mają telefony służbowe i mogą decydować, czy wolą pracować w domu, czy w biurze. Osoby z mniejszym doświadczeniem spędzają więcej czasu w biurze, gdzie mają wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów oraz dostęp do komputerów i telefonów firmowych. Szkolenie nowo przyjętych osób trwa tydzień i obejmuje zagadnienia z zakresu: procedur panujących w firmie, sprzedaży, szeroko pojętej wiedzy z zakresu nieruchomości, prawa, kredytów hipotecznych, homestagingu, inwestycji i obsługi programu . Szkolenia prowadzone są przez licencjonowanych pośredników nieruchomości, doradców finansowych, architektów i dekoratorów wnętrz. Nowo przyjęci konsultanci pracują pod opieką opiekunów, chodzą na umówione przez siebie spotkania w towarzystwie osób doświadczonych i zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich kolegów. Od wielu innych firm z branży nieruchomości odróżnia nas to , że nasza praca nastawiona jest na współpracę, co owocuje miłą i bezstresową atmosferą w firmie. Kolejną i chyba najważniejszą różnicą jest to, że nastawiamy się na jakość przyjmowanych ofert a nie na ich ilość – tak więc z zaporowego targetu z czasów powstawania firmy nic już nie pozostało. Jeśli chcecie się przekonać, zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego biura na Placu Trzech Krzyży 16

Musiałem zrezygnować z pracy z racji swojej sytuacji życiowej. Rubico wspominam jednak bardzo pozytywnie. Profesjonalny system szkoleń, firma z perspektywami rozwoju. Przedsiębiorstwo nastawione na ludzi a nie na zysk co się rzadko ostatnio zdarza. Ludzie są mile do siebie nastawieni. Każdego możesz się spytać o pomoc. Nie ma tzw. wyścigu szczurów :) I nie prawdą jest, że trzeba mieć swój laptop i telefon. Z komputera i telefonu można korzystać w biurze.

A na czym polega dokładnie praca konsultanta ds. nieruchomości?

mika

Rynek nieruchomości jest bardzo ciężki, dlatego zdecydowałam się na inną branże,jeśli chodzi o prace. Natomiast prace w Rubico wspominam bardzo pozytywnie. Bardzo dbają o pracowników-oferują mnóstwo szkoleń, rożnego rodzaju, inwestują i dbają o konsultantów. Myślę że to firma która ma duży potencjał i w przyszłości bardzo się rozwinie:)

pośrednik z licencja i doświadczeniem

UWAGA !!! Na pośredników z firmy Rubico!!! Raz miałam z nimi do czynienia i NIGDY WIĘCEJ!!! Całkowity brak profesjonalizmu! Nie znane im są Zasady Etyki Zawodowej!!! Unikajcie ich!!!

jako ciekawostka - firma Rubico, która dopiero co zaczyna aby się wybić i zaistnieć robi dziwne eksperymenty. Na pierwszym spotkaniu z pracodawcą są przedstawiane cudowne perspektywy pracy. Rekrutują prawie bez ograniczeń w jednym wiadomym celu, rozgłos, zebranie jak największej liczby klientów do swojej bazy. Nowo przyjęta osoba po błyskawicznym szkoleniu ma bojowe zadanie co mnie bardzo ubawiło :) na swój własny koszt (telefon, swój prywatny laptop, aparat cyfrowy) zebrać 70 klientów kupna/sprzedaży w okresie jednego miesiąca, wrzucić do bazy ich programu i w tedy dopiero podpisują (ale kto wie?) umowę tzn. umowę śmieciową na zlecenie. (usunięte przez administratora) :))

Zostaw merytoryczną opinię o Rubico Sp. z o.o. - Warszawa

Rubico Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Plac Trzech Krzyży 16
    00-499 Warszawa