Opinie o Home and Care w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Home and Care. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Home and Care o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home and Care w Poznań

danusa@MAIL

hej Kasia chyba ty sie nakrecasz jak nie zostalas oszukna to sie ciesz ale nie wypowiadaj sie w ten sposob

Kasia.

Ja tam z nimi jeżdżę i nie ma problemów. Trochę chyba się tutaj nakręcacie.

Wiesia

Załatwili mi ofertę na już. Jadę. Byłam w biurze. Omówiliśmy cała umowę. Nie znam języka. Wiem że wynagrodzenie bede miała na koniec miesiaca ale cieszę się że mam pracę. Co dalej zobaczy sie.

ewelina

Danusiu. A może zadzwonię do Home and Care powiem im, że jestem zainteresowana pracą i zapytam czy znają Twój nr tel? może oni też się wypowiedzą w Twojej sprawie. Tak by chyba było uczciwie. Poznać dwie wersje.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Robak

Pracuję od 12 lat jako opiekunka. Teraz jestem na własnej gewerbie. Wiele Pań prosiło mnie o załatwienie pracy i często nie kończyło się to dobrze, dlatego wiem co piszę. Gdybym była pracownikiem nie wysyłałabym was do sądu. Jeżeli piszę "nam" to pisze o nas - opiekunkach! I tak własnie się z wami dyskutuje.

Robak

Nie napisałam, że pracuję w tej firmie która opisujecie 12 lat. napisałam, że pracuję w opiece 12 lat. to róznica. ale to tylko potwierdza, że nie umiecie Panie czytać ze zrozumieniem. (usunięte przez administratora)

ola

Jedź, pracuj uczciwie a napewno nie bedziesz miała problemów z nimi. Aż nie chce się czytać tych bzdur które tu wypisujecie. Najzwyczajniej w świecie nie rozumiecie umów, które podpisujecie i to jest najsmutniejsze.

Anka

Ja już jeżdżę z nimi 2 lata i teraz też już mam ofertę na 28 grudnia. Płacą na koniec miesiaca ale zawsze moge liczyc na ich pomoc.

Ela

Ja już o wszystkich firmach czytałam takie infa.Eeeeee tam. Dajcie spokój. Jak sama nie pojedziesz to się nie przekonasz. I tyle.

Ejo.

Nigdy nikt z biura mnie nie oszukał, ani nie wprowadził w bład. Pieniądze zawsze do końca miesiąca mam na koncie.

Dorota

Ja jestm na jednej ofercie u dziadka już rok z przerwani. Dzwonią regularnie. Nie mam problemow. I dopóki dziadek będzię żył będę z nimi jeżdzić. Mamy fajny kontakt.

Danuta

Ja z nimi pracowałam 2 lata temu. Odeszłam do innej firmy bo zaproponowali mi lepsze stawki, (usunięte przez administratora) Wróciłam do home and care. Nie narzekam, a to że wypłata po 20 to mi nie przeszkadza.

sonia

Ja nie mam z nimi zadnych problemów. Jestem totalnie zaskoczona tym co tutaj wypisujecie.

zabcia

"Ewka" A dzwoniłas do nich? Masz jakiś kontakt? Co Ci powiedzieli? Co na to Inspekcja pracy? Bo piszecie, piszecie a nie widomo o co chodzi. Jesteście z konkurencji czy jak?

Iwona@ Home& Cara? A widziałąs taką firmę CEIDG. Dziewczyno co Ty opowiadasz.

hanka

Komentarze ad personam. Żałosne.

Grazyna

edos daj maila to Ci wszystko opiszę, tutaj ciągle usuwają negatywne opinie.

Barbara

Jola, chyba musiało się coś stać, że nie dostałaś wypłaty, bo ja też zawsze mam na czas.

Katarzyna

hej, ja nie mam żadych problemów z Home & Care, wszystko mam na czas.

Marzena

Hej Koles, firma jest jaknajbardziej OK, rekrutacje prowadza w sposob ciagly, zajrzyj na ich strone internetowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Home and Care - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home and Care?

Kandydaci do pracy w Home and Care napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home and Care
2.4/5 Na podstawie 175 ocen.

Home and Care