AZ-Biuro

Tarnowskie Góry

Opinie o AZ-Biuro

anonim 2011-09-06 18:42:32
Miałam okazję pracować w tej firmie przez prawię rok. Zaciskałam zęby bo jako samotna matka nie było mi lekko. Ale to co wypawia tam kierowniczka (szanowna pani mistrzyni [usunięte przez moderatora] ! - ta kobieta zniszczyła mi wtedy życie swoim zachowaniem - [usunięte przez moderatora] pamiętaj - że złe uczynki mszczą się podwójnie na osobie która wyrządza zło ) i właściciele przechodzi ludzkie wyobrażenie o godnej pracy. Nie można jeść (przerwa na cały prawie9 godzinny dzień pracy to 15 minut !), nie można mieć nawet SWOJEGO imienia ! tylko pracownik jest identyfikowany pod \\\"pseudonimem\\\" co już jest poniżające samo w sobie .... - wyprowadzanie PSA na spacer jako zadanie służbowe ! albo wycieczka do miasta aby kupić pani M obiad (bo żal jej wydać 2zł na dowóz) praca na prawdę mogłaby być fajna, gdyby zmiana podejścia właścicieli .... i gdyby tak może zaczęłi traktować uczciwych ludzi jak ludzi .... a nie trzymać złodzieji którzy wynoszą towar (w sumie teraz to im się nie dziwię) .... a, mam nadzieję, że opłacone z mojej pensji (kiedy odciągali po 50zł z wypłaty za niby ukradzioiny papier) dobrze służyły właścicielowi na wakacjach ..... pozdrawiam serdecznie tych którzy już tam nie muszą pracować :)
Zostaw swoją opinię o AZ-Biuro - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AZ-Biuro