Opinie o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna w Tarnów

sła

Spartolili robotę troszkę

iksik

wszystko ok. tak jak dogadane tak płacone

True

Nie polecam!!! Niech wypłaca wypłaty bo pracownicy zapieprzaja w takie upały a kasy nie ma... Oni się woza mercedesami niech idą robić nawet 2 godzin by nie wytrzymali

biedronka

pracodawca ogłaszając się poszukujac kierowcow, obiecuje nowoczesny tabor i pracę cały rok. w rzeczywistości na mysli ma np. czarna scanie r380 (e4) ledwie krecaca kołami, lub wiecznie psujace się MAN-y; wszystko wyeksploatowane na trasach Włoch po 1 000 000 km przystosowane pod lajby. jeśli chodzi o rok pracy jest to 10 msc pracy, 2 błagania o jałmużnę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

szofer

dla ludzi o mocnych nerwach i niskim zapotrzebowaniu na pieniadze. dla wtajemniczonych "Magne-b6 max"

Lego

kierowca naczepy wywrotki. jeśli lubisz "wyścig słoni ", ciagle podrzucane kłody pod nogi , to praca idealna dla Ciebie. wyjazd z bazy o 5 rano a ciągle słyszysz że powinieneś jechać wcześniej. brak materiału na kopalniach; kolejka na 3 godziny-to nic stój przecież za to nikt Ci nie zapłaci. absurdalne normy spalania wziete chyba z internetu. ksiązkowa wiedza szefa ponad wszystko niemajaca zadnego odzwierciedlenia w praktyce. nigdy w 100% nie wiesz za co tobisz bo kazdy kurs jest placony o grosz inaczej a jakas praca dodatkowa? " masz to wliczone!". sprzęt również pozostawia wiele do życzenia lub raczej chęć odpowiedniej jego naprawy.

Beata

@kupiec Szkoda, że jesteś rozczarowany jakością usług, które wykonuje firma P.B.U.H."ZELIAŚ". A próbowałeś rozmów z jej Dyrektorem na temat tych usterek - jeśli tak, to co powiedział? Jeśli ktoś z pracowników tego przedsiębiorstwa chciałby zabrać głos, to serdecznie do tego zachęcamy. Chętnie dowiemy się na przykład tego, jak wygląda atmosfera miedzy jego współpracownikami. A może prowadzą w tym momencie procesy rekrutacyjne?

Kupiec
@Beata

Rozmow ??? Nie było to możliwe , z racji iz strach i w pewnym sensie i wiedzą ktorą posiadam (łem ) przerosła pewne osoby . Komunikacja była możliwa tylko drogą e-mailowa.

@Kupiec

@Kupiec Rozumiem, a zatem sprawa jest bardzo poważna. Skoro rozmowa z Dyrektorem jest nie za bardzo możliwa, to może powinieneś zgłosić to jeszcze wyżej postawionym osobom? Dalej z chęcią poznalibyśmy o firmie P.B.U.H."ZELIAŚ", ale tym razem w kontekście tego, jakim jest ona pracodawcą. Czy warunki zatrudnienia poprawiły się tam na tyle, że warto aplikować?

kupiec

Nie pracowelem u tego Pana na szczęscie ale nie polecamy domów , wilgoć odparzone ściany zalane ogródki i dopraszanie sie o gwarancje. Nowa inwestycja na ul.Obrońców Tobruku w Mościcach.

Beata

@Janek, Przykro mi, nie widziałam, żeby w ostatnim czasie firma P.B.U.H."ZELIAŚ" wstawiała gdzieś oferty pracy. Ale mogę Ci doradzić, żeby spróbował się skontaktować z nimi bezpośrednio: http://www.zelias.com.pl/kontakt.php i dopytał - może mają jakiś wakat. A jakie stanowisko spełniłoby Twoje oczekiwania?

Janek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Beata

@Sasiadka forum gowork.pl służy do wymieniania merytorycznych opinii na temat pracodawców, które mają pomóc naszym użytkownikom w podjęciu decyzji o aplikowaniu do danej firmy bądź podjęciu w niej zatrudnienia. Komentarze muszą być zgodne z prawem, ale też z naszym regulaminem. Można się z nim zapoznać tu: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze obrażające inne osoby są zgłaszane do administratora i mogą zostać usunięte.

Tomasz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

Beata

@Sąsiad, a czy Ty pracujesz lub pracowałeś w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy. @Marcin, wypowiadasz się w wątku dotyczącym danego pracodawcy - jesteś obecnym lub byłym pracownikiem tej firmy? Co możesz powiedzieć na jej temat? Przypominam, że forum GoWork.pl służy do wymiany RZETELNYCH i merytorycznych opinii na temat pracodawców. Komentarze nie mające związku z tematem mogą zostać usunięte przez administratora.

Sylwek-pozdrowienia z US -Janusz

Estera

Szerokim łukiem mało powiedziane ! :D Drogi sąsiedzie pozdrawiam serdecznie i zapraszam na angielski breakfast do Londynu , tylko pamiętaj tutaj sąsiadom się nie przebija opon !!:)

Urzędnik

Tego gościa chyba wszyscy znają nikt go nie lubi , żadko kto powie o nim coś dobrego nie lubiany był już od szkoły średniej ! Każdy się go boi a stwarza na pozór przyjaznego człowieka ale nie jest normalny współczuje mieć z nim bliższe relacje . Wszedzie maja problemy w przedszkolach pracy , urzędach i nawet z sąsiadami współczuje i ostrzegam szerokim łukiem to zbyt mało .

LOL

Nadeszła pora roku gdzie prezes dróg, zgromadzeń publicznych , zaczyna swoje połowy a co za tym idzie ploty zgromadzone przez zimę, zaczynają widzieć światło dzienne.:D

Franek

Zastanawiam się co sądzić. Firma ma opinie dobrego pracodawcy a tu piszecie niezbyt pochlebnie.

Robinson
@Franek

Tylko akurat tutaj te niezbyt pochlebne oponie nie są skierowane w stronę pana Zeliasia . Tylko patologi która zakupiła nieruchomość na osiedlu które pan zelias budował .

Balwanek
@Franek

Rygor jaki tam panuje da sie odczuć po samym wejściu do firmy , wystarczy spojrzeć na trzęsącą sie sekretarke bardzo ładną zresztą, jak ten cały zeliaś jest w pobliżu .

LOL
@Balwanek

Widzisz rzeczy które chcesz widzieć . A żonę za pewno masz brzydka, z krzywymi zębami i pewnie było by dużo pisać załóż firmę to może i ja ocenię . A trzęsąca sekretarka zapewne trzęsła się na Twój widok .:D

kiki
@LOL

żone mam bardzo ładną a ty pewnie nie masz wcale skoro dyma cie wyżej wymieniony bałwan ;) i skończ juz bo ludzie chcą zaczerpnąć opinii a nie czytać twoich wypocin . Pozdrawiam!

:D
@kiki

Ty już swoją opinie masz wyrobioną na pół Tarnowa :D A co do żony przydał by się jej dobry ortodonta i psychiatra :) Również pozdrawiam.

darek

Przestrzegam wszystkich przed tym wyperfumowanym bałwanem który traktuje ludzi jak smieci i mysli ze jest wszystkich panem , wolałbym roznosić ulotki niż tam pracować!

Balwanek
@darek

Odezwał się wielki myśliwy łowca poszukiwacz konfliktów , roznoszenie ulotek czemu nie, pasuje to do Ciebie . Ty i ta twoja wyimaginowana sztuczna inteligencja bałwanku schizofreniku .

kkkk
@darek

hahahaahaha dobre .

kiki
@Balwanek

zachowaj te wypociny dla siebie BALWANEK zakompleksiony gołodupcu z wazeliną w torebce. miałem do czynienia z tą hołotą i przestrzegam wszystkich!!

Balwanem
@kiki

Oj D. ty to jednak chorujesz na jakąś chorobę psychiczną.Zapomniales kto latał całe lato z wazelina po osiedlu ????

Liliana, Rybnik

Bardzo dobra firma, kompetentni, bardzo uprzejmi, grzeczni pracownicy, odznaczający się wysoką kulturą osobistą. Cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania, wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Panowie bardzo ciężko pracują, po 12 godzin dziennie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Serdecznie im współczułam gdy temp. W CIENIU wynosiła 32st.(!), a oni pracowali na południowej ścianie mojego bloku. Bezustannie, z krótką przerwą na posiłek. Czytałam tu, że ktoś narzeka na ich opieszałość. NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM! Panowie pracują bardzo szybko, nikt nie siedzi, nikt się nie snuje bez sensu. Wyraźnie widać, że każdy ma swoje zadanie, praca idzie szybko i sprawnie. Remont mojego bloku planowany jest na V-X.2017. Jest końcówka sierpnia i wygląda na to, że niedługo prace zostaną zakończone. Front bloku zrobiono bardzo szybko (zrywanie azbestu, ocieplanie, malowanie), być może dzięki temu, że zastosowano windy zewnętrzne zamiast rusztowań. Strona balkonowa bloku to, o wiele więcej pracy, a też jest szybko i sprawnie robiona. Podsumowując, cieszę się, że ocieplanie bloku na Dąbrówki 1 robi firma ZELIAŚ, bo jest szybka, pracownicy są dobrymi fachowcami, wokół bloku jest czysto (widziałam otoczenie wokół remontowanych bloków przez inne firmy!). Przeżyłam szok gdy po zerwaniu folii ochronnej z okien, panowie umyli te okna i to, bardzo dokładnie! POLECAM FIRMĘ "ZELIAŚ". Samego pracodawcę trudno mi ocenić. To chyba zadanie pracowników. Niemniej jednak myślę, że mając TAKICH pracowników, nie powinien żałować pieniędzy na premie. Przecież to, właśnie pracownicy tworzą wizerunek firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna - Tarnów

• Jak się pracuje w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna?

P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Daleka 20
    33-101 Tarnów