P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna

Tarnów

Opinie o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna

dario 2013-10-26 06:36:38
Pracodawca oficjalnie płaci 1800 zł brutto.wszystko dostajesz do ręki tj2500 zł do 3000 zł za około 220 godzin pracy.Jesteś jak niewolnik (zamknij [usunięte przez moderatora] i do roboty).Śpisz w pokoju 8m2 w 5 osób ogrzewanie włściciel nie włącza bo oszczędza.problemy z ciepłą wodą.warunki sanitarne katastrofa.[usunięte przez moderatora].Jedyna zaleta tej pracy to że płaci na czas.
jasiek 2015-03-18 21:52:03
Banda oszustów.Na początku obiecują warunki rewelacyjne. Rzeczywistość okazuje się inna. Mieszkanie w ciasnym, nieogrzewanym pokoju w 5 osób. Praca po 12 godzin dziennie z 15 minutową przerwą. Stawianie i rozbieranie rusztowań gratis ( bezpłatne ), co okazuje się w trakcie pracy, bo na początku nikt o tym nie mówi. Szukają darmowych niewolników. Nie polecam!!!!!!!
karola 2016-05-25 10:34:24
Mój chłopak tam pracuje od narazie czterech tyg ale tez mówi ze to nie wymarzoną praca od godz 7:00-19:00 plus dojazd 30 km do niby hotelu w którym śpią w pokoju po 5 osób masakra
Jan,Rybnik 2016-10-24 19:39:54
Jako wykonawca firma jest beznadziejna.Nie dotrzymuje terminów w żadnym zakresie.Nie wiadomo jakim sposobem wygrała przetargi w Rybniku,gdzie ociepla budynki należące do RSM. Moja opinia oparta jest na obserwacji "prac" bloku, w którym mieszkam.Na początku czerwca postawiono rusztowania tylko na części budynku,zaś pozostałą jego część obsługiwały dźwigi.Rozmyślnie użyłem czasu przeszłego,bo stanowią one mało elegancką ozdobę bloku-nie są używane wcale.No i na tych rusztowaniach pracuje w porywach 3-4 ludzi.A mają oni wykonać,co następuje:ocieplić wnęki balkonowe,wymienić balustrady,położyć kafle,pomalować wnęki. Termin wykonania:30 października. Dzisiaj mamy 24.10. Z drugiej strony bloku na całej jego szerokości również wiszą dźwigi,miały one pracować od 10.10. Firma t ma również wymienić okienka piwniczne i wykonać remonty szybów wentylacyjnych. Dodam,że wszelkie materiały od 5 miesięcy leżą niezabezpieczone,podobnie,jak okna.NIE BRAĆ FIRMY DO ROBÓT,NO,MOŻE DO BUDOWANIA BUD,CHOCIAŻ I TEGO PEWNIE NIE POTRAFIĄ.
Zostaw swoją opinię o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna