Opinie o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna w Tarnów

wspólnota

Rzeczywiście, wydaje się, że pracują bardzo rzetelnie. I rzeczywiście, szkoda, że niszczą sobie całą opinię tą wrzaskliwą muzyką od rana i całym alfabetem okropnych przekleństw, nie hamują się wcale.

@ZELIAS

Co to znaczy, że idąc po podwyżkę można zostać zrównany z błotem, czyli że jej się nie dostanie ? No bo ciekawe jakie dają wtedy uzasadnienie..... oprócz braku kasy, chyba że ludzie wierzą w to.

golec

nie polecam zarobki adekwatne do wykonanej pracy (smiech na sali)

@Janusz

Za pracę ciężką płacą w okolicach 25 zł ostatnio pracownik budowlany mówił, a kierowcom płacą od kursu co już jest nielegalne

Piotr Nowy wpis

Czy plotki o zwolnieniach grupowych są prawdziwe?

Norbi Nowy wpis
@Piotr

Gdzie słyszałeś takie plotki? W firmie takie chodzą bo ja chciałem dostać się do pracy na pracownika budowlanego ale zależałoby mi na stabilnej robocie. Stawka nadal kolo 25 zeta za godzinę czy coś ostatnio poszło do góry. Wiesz coś?

Marek Nowy wpis

Osobiście pracuje w firmie wiele lat i jestem bardzo zadowolony, nie mam żadnych zastrzeżeń wypłaty na czas, praca jasna i klarowna, ekipa zgrana.

Tamara Nowy wpis
@Marek

O, super się to czyta. Sama chce wysłać cv i właśnie takich info szukam. Ja jestem zainteresowana pracą na posadzie asystentka administracyjna biura. Fajnie, że kasa na czas i ekipa jest zgrana, a co z dodatkami? W ofercie dają np. możliwość rozwoju zawodowego. Firma zapewnia szkolenia, kursy, które dofinansowuje czy to tylko takie puste słowa?

Xxx

Widziałem kiedyś, że mieli rekrutację na stanowisko pracownika przy dociepleniach. Dajcie znać, wymogiem jest sprawność fizyczna. I ciekawi mnie, czy przed podjęciem (usunięte przez administratora) firma wysyła do lekarza na badania, aby sprawdzić tę sprawność i możliwości fizyczne danej osoby?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jaka jest kultura pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Jan

Nie

Banana

Tak, najlepiej żebyś poszedł na urlop w zimie eten czak kiedy pracy nie ma a latem możesz zapomnieć

golec

nie polecam zarobki adekwatne do wykonanej pracy (smiech na sali)

Przemysław
@golec

Jak są adekwatne do wykonanej pracy to chyba ok. Czy się pomyliłeś, bo widzę, że ewidentnie jesteś niezadowolony z wypłaty. Napiszesz na jakim jest poziomie?

Grażyna
@golec

No i Ty jesteś zdziwiony? Bo nie rozumiem. Skoro praca beznadziejna to i zarobki beznadziejne. Na co narzekasz? :D

@Przemysław

Niskim, nie ma o czym mówić

Janusz
@pracownik

Minimalna czy coś więcej? Już nie mów że to taka tajemnica. -.-

Flips

Tajemnica właśnie :D

Przemysław
@Flips

To słabo jak wszystko takie tajne przez poufne. Zarobki powinny być jawne żeby było wiadomo na co się piszę idąc do tej pracy. Podasz chociaż widełki, bo chyba to nie jest zabronione?

@Janusz

Czy w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Banana

Ta są bony na koniec roku dzień przed wigilią. Co za tepaki z tych Zeliasi powinni rozdawać 10-go w ten czas mogą zrobić sobie pracownicy zakupy za te bony a pieniądze przeznaczyć na rachunki, raczej za bony nie opłacisz rachunkow

Robert

Pracuje w firmie od kilku lat i dziwią mnie trochę te komentarze, wszystko jak dla mnie jest w najlepszym porządku i naprawdę jestem zadowolony z warunków pracy i wypłaty.

@Robert

Zapewne jesteś kierownikiem a wiadomo kierowników inaczej traktują niż zwykłych pracowników. Właściwie to dziwię się tej opini bo pracując tam każdy pracownik z budowy, warsztatu, czy kierowca wcale nie posiadają dobrych opini o pracodawcy gnoje które poodziedziczyly jeszcze nie w 100% firmę tak wysoko sraja niż (usunięte przez administratora) mają. A o szacunku z ich strony do pracownika można zapomnieć, a przecież dzięki pracownikom mają miliony na kontach gdyby nie oni to nie mieli by nic

wspólnota

Maja
@wspólnota

Ciekawa jestem jak brak muzyki i tego okazywania emocji poprzez wysławianie się wpłynęłyby na efektywność ich pracy. Może ta muzyka jednak pomaga im robić po prostu szybciej?

Ech...
@Maja

Szanowna Pani Maju, to wyrażanie emocji, jak Pani była łaskawa określić, są to wyrażenia, których używanie w miejscu publicznym, stanowi w Polsce wykroczenie.

ZELIAS
@wspólnota

JAKI PRACODAWCA TACY PRACOWNICY NIE MA CO SIĘ ŻUCAĆ NA PRACOWNIKÓW, ALE NA PRACODAWCÓW KTORZY NIE POSIADAJA UMIEJĘTNOŚCI SZANOWANIA DRÓGIEGO CZŁOWIEKA, A O KASIE JUŻ NIE WSPOMNĘ CIĘŻKO CHARUJĄ PRACOWNICY A JAK POJDZIESZ PO PODWYŻKE TO CIE ZRÓWNAJĄ Z BŁOTEM. KONTRAKTY MAJĄ NA MILIONY A PRACOWNIKOM WMAWIAJA ZE NIE MAJA KASY ŚMIECH NA SALI

@ZELIAS

Widzę, że już ktoś pytał o pracę dla asystentki administracyjnie biura. Też widziałam to ogłoszenie, ale mnie ciekawi tu praca w marketingu, choć nie mają teraz rekrutacji. Ale w tej ofercie dla asystentki napisali, że praca jest stacjonarna. A w dziale marketingu to jest szansa na pracę zdalną lub częściowo zdalną? Wiecie, czy szykuje się tu jakas rekrutacja do marketingu?

Czy trzeba spodziewać się jakiegoś testu lub zadania rekrutacyjnego ze znajomości Comarch Optima? Napisali, że znajomość tego jest mile widziana w ofercie pracy na pozycję Asystent / Asystentka administracyjna biura. Jak zadeklaruję, że znam ten program, to rekruter to sprawdzi? Czy weryfikują to dopiero, jak zacznie się prace i trzeba ten program wykorzystać podczas pracy?

Dorota

Widzę, że prawie tylu zadowolonych z pracy, co rozczarowanych. A szukają teraz w ogóle ludzi? A nawet jeżeli nie, to być może jest szansa, że praktykują coś takiego, jak rekrutacja otwarta? Jeśli ktoś wie, to bardzo proszę o info.

Co prawda, trudno przeprowadzić jakąś krytykę wykonania pracy, to jednak dyskwalifikuje ich całkowicie problem z kulturą osobistą. To, w dzisiejszych czasach, naprawdę rzadkość. Trudno sobie wyobrazić, by z takimi zachowaniami, pracowali np. na budynku jakiejś korporacji czy poważnej instytucji. Wiadomo, mieszkaniec bloku wszystko musi znieść... Należy więc rozważyć ten wybór.

Wawappn

Firma kończy ocieplać nasz budynek w Warszawie. Opinia o pracy jest bardzo pozytywna: wysoka jakość, dokładność, sumienność, rzetelność - chociaż, oczywiście, ich arcydzieło zweryfikuje pierwsza potężna nawałnica;;)). Opinia o kulturze osobistej jest bardzo zła: głośna muzyka, ordynarne przekleństwa (nie liczą się z tym, że ktoś może spać po nocnej zmianie, prowadzić spotkanie przez internet czy przeżywać jakieś osobiste tragedie i chce mieć spokój). Zaglądają do mieszkań.

Maja
@Wawappn

No z tą ciszą to prawda, warto byłoby im zwrócić w takim razie uwagę. Ale o co chodzi z tym całym zaglądaniem do mieszkań? Po co mieliby to robić?

Czy można dostać pracę na kategorie C znajomościom języka włoskiego

Firma jest dobrym pracodawcą ale konkurencji to przeszkadza. A poza tym nie popełniają błędów tylko ci którzy nic nie robią.

dr inż. budowlaniec

Ta firma ocieplała kiedyś mój blok! tzn blok spółdzielni mieszkaniowej w którym mieszkam!!! gdzie tam mój blok!!! nie jestem ":ZELIAŚ"!!! Poszedłem któregoś dnia do piwnicy (koło południa) i... się przestraszyłem!!! NIE! to nie był szczur!!! to byli pracownicy!!!! (ZELIAŚ) INSPEKCJA BUDOWLANA była na budowie!!!! nie mieli siatki na rusztowaniu i... (usunięte przez administratora)do piwnicy!!!! że niby nie ma prac na budowie!!!! Ale to jest NIC!!!! Po tych letnich pracach przyszła JESIEŃ! Podjeżdżam pod blok. Na parterze - w oknie - sąsiad pali papierosa. Pytam: coś sąsiad taki wesoły..? A on mi na to: byli GOŚCIE z MPECu i szukali czujnika na ścianie od północnej ściany bo FACHOWCY od ZELIASIA położyli na nim styropian i tynk.... DZIĘKUJEMY BARDZO!!!!

hinczyk

Witam zacznijmy od tego ze trudno nazwac ich firma pracuje tam moze na cala firme ze 6 fachowcow ktory rozumia prace reszta to niewolnicy ktorzy nie maja bladego pokecia o pracy szefostwo wykorzystuje ich do maksimum niny dajac z metra w tym za stawianie rusztowanie i wozkow nie placi za zrywanie parapetow nie placi za obrobki blacharskie jak on to mowi macie w metrach omijac ich szerokim lukiem lampa na polu do sciany ponad 40 kaze im (usunięte przez administratora) niby szef siedi w samochodzie i ma (usunięte przez administratora) Juz nie wspomne o tych ktorzy paracuja w delegacji zadnej diety po 5 w jednym pokoju jebanie dzien dzie po 12 godzin za marne grosze AUSCHWITZ

Beata

@Franek, a jesteś zainteresowany pracą w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś? Może już zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? Przypominam osobom wypowiadającym się poniżej, że to forum nie jest odpowiednim miejscem na plotki i rozmowy na poboczne tematy, niedotyczące pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś.

Sąsiad
@Beata

Warto podkreślić, że zamieszczane plotki nie są umieszczane przez osoby a jedną konkretną osobę. A przez kogo, to wszyscy i tak wiedzą. Nie ma sensu żeby w ogóle reagować, bo ta osoba najbardziej szkodzi ale sama sobie.

Sasiad
@Sąsiad

Warto podkreślić i nie zapominać, kto roznosił na kogo plotki, po całym osiedlu i nadal to robi !!!Jakoś nikogo sąsiad nie upominał żeby nie zwracać uwagi.

@Sąsiad

Więc proszę nie zamieszczać ich więcej.

@Sasiad

Naprawde skoncz, bo nikogo nie interseuja cudze konflikty.

obecny
@Sąsiad

Wszyscy wiedzą ???.Proszę mówić za siebie.

LOL

Sąsiad zapomniałeś jak blok zapłacił za msze , w sąsiada wierze ??? :D

Seba
@Sąsiad

Warto podkreslic, i zwrocic uwage z kim ma sie do czynienia na co dzien, i co do kogo sie mowi. Bo jak juz wiadomo szwagier pseudo handlarza z pod 32 ma wprawe w przebijaniu opon.

Rafal
@Sąsiad

Panie pokrzywdzony ludzie uzywają mozgów , nawet oczernianie innych z zamiarem wyjscia z twarza, nie znaczy ze kazdy panu wierzy. Tarnów jest malym Miasteczkiem , wystarczy wyjsc za rog i posluchać co inni maja do powiedzenia na pana temat .

:D

'' Jezu jak mozesz! Jak mozesz Jezus!'' .. :D

@Sąsiad

A sasiadowi to juz nawet Mercedes przeszkadza lol ;D prosze sie zajac swoimi thujami w ogrodku a nie tym, kto co gdzie i kiedy.

Poirytowani
@Seba

I to wieczne obserwowanie i podsluchiwanie mieszkancow ehhh..

@Poirytowani

Po raz kolejny muszę przypomnieć, że nie jest to wątek, na którym można prowadzić dyskusje o takim charakterze. Tu wypowiadamy się jedynie na temat szeroko pojętych warunków pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ". Jesteś tam pracownikiem, czy wypowiadasz się tu jako ktoś, kto zna jedynie tę firmę "ze słyszenia"?

@
@Poirytowani

Kubalaaa.. bubala.!:D

@@

Zapewne poprzez taki komentarz miałeś na celu wyprowadzenie mnie z równowagi. Niestety - raczej Ci się to nie uda. Po raz kolejny bardzo proszę o opinie, które będą dotyczyły warunków pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna. Ale może łatwej będzie, jak zaczniesz od powiedzenia Nam, jak długo i w jakim charakterze tam pracujesz?

LOL
@@

Klubalaaaa... hahahah ... nasza łosiedlowa plotkara brzydala!! hahah

Jerzynka
@Seba

Chyba a nawet pewne ze poprzebijal to szwagier (usunięte przez administratora) z pod 26 z tego co mi wiadomo .

ola
@Sąsiad

Wystarczy już tej propagadny ktora siejecie !!

Mmm
@LOL

Ludzie ogradzaja sie do okola thujami, plotami bo to wstretne, wscipskie, brzydkie ciekawskie babsko wszedzie, nawet w szpitalu sieje propagande wsrod ludzi. :/

@Sąsiad

No wkoncu mieszkancy przekonali sie co do sasiada ! I jego paranoicznej zony :D Ludzie trzymaja sie na dystans, bo kint nie chce miec problemow z tym konfliktowym (usunięte przez administratora)

Lol
@LOL

I nawet (usunięte przez administratora)przekonala sie juz co to za patologia z KBR. :D

@Lol

Cieszę się, że aktywnie uczestniczycie w tej dyskusji. Jednak byłoby jeszcze lepiej, jakbyście omawiali tu tematy, związane z aktualnymi warunkami pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ". Podpowiedzcie mi chociaż, czy firma szuka teraz nowych pracowników?

Leonid

Taka macie dobrą pracę i dlatego od dawna nikt nie korzystał z tego forum?

@Leonid

To prawda - w ostatnim czasie jakoś zaprzestano tu dyskusji o pacy w P.B.U.H."ZELIAŚ", ale przyczyn takiego stanu rzeczy może być oczywiście bardzo wiele. Z tego co wiem, to firma często poszukuje Kierowców kat. C+E. Byłbyś może zainteresowany podjęciem tam zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna - Tarnów

• Jak się pracuje w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna?

P.B.U.H."ZELIAŚ"Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Daleka 20
    33-101 Tarnów