Opinie o GP PRODUCTION SP. Z O.O. w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GP PRODUCTION SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GP PRODUCTION SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP PRODUCTION SP. Z O.O. w Wieliczka

Myślałem że żart po opiniach a tu jeszcze gorzej.

Wiecie czy w GP PRODUCTION SP. Z O.O. szukają chętnych na staż?

Tak przyjmują. Musza to być ludzie z jakimś pojęciem o tym zawodzie.

Stefan

Generalnie firma jest dobrze oceniana przez ludzi pracujących a wiadomo, że konkurencja czuwa i inspiruje do wpisów negatywnych

Polak

Twoje komentarzy oddaje prawdziwość tego co piszesz. Mnie jest dobrze i nie narzekam, moim kolegom tez. Pracuje już pare ładnych lat i nie mam na co narzekać, chociaż czasami jest ciężko. Ale pracujesz to i masz.

Kret
@Stefan

(usunięte przez administratora)Gdzie jest tak oceniana ?

Leon23

Czy przyjmują na praktyki? Jakie obowiązki na praktykach? Można się dogadać o godziny pracy? W 3 firmach byłem już i (usunięte przez administratora) i nie wywiązuje się z ustaleń. Musza być spełnione odpowiednie papiery według przepisów.

bieżacypracownikA
@Leon23

Tak przyjmują, ostatnio nawet zatrudnili młodego do przyuczenia zawodu poprzez OHP,

Firma GP PRODUCTION SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko Chłodniarz - Serwisant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
OBSERWATOR

Poziom prezentowany przez osobą pod nickiem @jeszcze z sygneczowa jest zaprzeczeniem jakichkolwiek rzetelnych i obiektywnych opinii. Opinie pisane z tego konta mają charakter opinii wprowadzających zamęt i poruszenie, a nie wprowadzają nowych informacji o firmie, które mają pomóc w wyborze pracodawcy bądź ocenieniu firmy w okresie teraźniejszym.

Siwy

Nie będę napieprzal brudów tylko powiem konkretne rzeczy. Jest tu duża reorganizacja. Trwa przebudowa i wiele zmian na magazynach. Duzo stanowisk pracy. Praca na zmiany. Brakuje wiecznie ludzi i jest niezłe zamieszanie. Ale to normalka. Można się przyzwyczaić. Niektórzy młodzi się dopiero uczą a trzeba mieć łeb na karku. Dużo roboty ale trzeba się wyrabiać. Produkcja idzie pełna parą. Nie ma lipy. Chłopaki zasuwają na laserze i to nawet idzie. Jak coś im się nie podoba na produkcji to się przypieorzaja i kontrola jakości cofa. Pieniądze na czas, nie ma tu ściemy. Premie to obiecanki. Czasami są wyjazdy Na montaże ale delegacje są zaplanowane.

ślusarz

Pomyłką .Nikomu nie polecam jak chcę się przyjąć

Pracownik D.

Pracuje jakis czas. jest spoko, duzo inwestycji. Troche zamieszania, ale nie jest źle.

@Pracownik D.

Ściema.Biuro pisze sobie takie posty że jako to jest super (usunięte przez administratora)

@Pracownik D.

Pracowniku D. ile pracujesz bo wydaje mi się że parę dni . Albo jesteś marionetką biura u nas .Bo tak czytam twój post i i nic się nie zgadza.Pisz tylko szczere posty bo na tym forum nowi pracownicy szukają szczerych opisów .Ludzie szukają pracy. Jak pracujesz w tym młynie pisz konkrety.

jest ok. dużo zamówień więc nie da się nudzić. brakuje wiecznie rąk do roboty. Mogliby coś pomyśleć nad reszta magazynu bo wszystko fruwa. mało miejsca.

pracownik jak wszyscy

Jakie jest ok .Magazyn to jakaś wielka porażka !!!!!!!!!!!!!!

Slusarz niepolomice

Byłem tam na stażu. Zrobiłem papiery i tyle. Pasowały mi godziny pracy i sposób rozliczania. Ciężko było z urlopem. Wiec brałem na żądanie. Nie pracuje teraz w tej branży bo to kulawa robota.

Klient Kraków

Polecam tą firmę. Fajnie się z nimi współpracuje. Są terminowi i mają dobra jakość. Można wszystko dogadać nawet nietypowe zamówienia. Wiem, że szukają osób na produkcje. Mocno się rozwijają.

Pracownik z stażem
@Klient Kraków

Tu jest wzorcowy przykład jak to właściciel firmy która kupuje sprzęt gastronomiczny zagląda na gowork żeby dodać wpis chętnym do pracy jak to tu jest super.Oj biuro biuro po co taka zabawa ?

Seweryn
@Pracownik z stażem

Przeglądam opinie bo interesuja mnie informacje na temat tego zakładu i również ta opinia wydaje mi się podejrzana , jeśli firma sama sobie podbija opinie na goworku to bardzo słabo o niej świadczy . Mógłbyś bardziej przybliżyć warunki jakie tam panują ?? Zarobki? Atmosfera?

@Seweryn

Hejo. (usunięte przez administratora) A jakoś ok 50 ludzi przychodzi codziennie na taśmę. Piszą to trole co im się chyba wogule robić nie chce. Doszło ostatnio trochę nowych ludzi i trzeba czasu żeby się zgrać. Jest tez stała ekipa która pracuje długo razem, Zarobki średnie, mogło by być lepiej, płaca na czas. Przyjdź na miesiąc popracować to zobaczysz czy dajesz radę. Prezesik w Warszawie siedzi a na miejscu jest kierownik który czasami potrafi podnieść ciśnienie. Tempo jest duże i haos w Zamówieniach.

Pracownik z stażem

Widzę że biuro na szybko wystawiło ostatnie pozytywne opinie żeby kogoś znaleźć do roboty.Nie polecam.Wkrótce z tego młyna uciekam.

Szymon

Czy są jakieś szkolenia dla pracowników?

XXX

Witam czy firma poszukuje obecnie pracowników na stanowiska monterskie ?? Jeśli tak to czy istnieje strona internetowa na której można wysłać aplikacje ? Pozdrawiam

Sylwek

Robota ciężka, wszystko robione na ostatnią chwilę. Załoga ok. Pensje średnie ale da się dogadać. Trochę ulepszają zakład.

Ja jestem dobrze nastawiony. Firma się rozwija i wiadomo różne zmiany są potrzebne. Czasami tez mnie wszystko tu wkurza ale pieniądze są na czas i to jest najważniejsze. Powinni jeszcze pomyśleć nad nowymi maszynami i to ułatwi prace.

Monter

Pracodawca ciagle obiecuje i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dużo jest zmian na hali i magazynie. Może będzie w końcu porządek. Bo narazie niezly haos. Bo ciagle budowa i budowa. Pracy jest dużo. Każdy zapierdziela, nawet nie ma czasu na papierosa.

Ile jest zmian w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Dużo się dzieje. Dużo zmian. Ale idzie ku lepszemu.

O, to tutaj są także urlopy tacierzyńskie? Bo to dość nowa praktyka.

Problemy w firmie GP PRODUCTION SP. Z O.O. - Wieliczka z wykorzystaniem urlopów tacierzyńskich, urlopów wypoczynkowych, urlopów na zdrowe dziecko, Pracodawca nie pozwala wręcz zabrania wykorzystywania urlopów bez podania jakiej kol wiek przyczyny czy powodu takiej decyzji. Zaległy urlop — do kiedy wykorzystać? Najlepiej pokazać to na przykładzie. Przyjmijmy, że w całym 2019 roku pracownik miał 26 dni urlopu wypoczynkowego. Do końca tego roku wykorzystał 20 dni i zostało 6 dni z puli urlopów przewidzianych na mijający rok. To oznacza, że wraz z początkiem 2020 roku pracownik otrzyma 26 dni urlopu wypoczynkowego w nowej puli oraz 6 dni z poprzedniego roku. To możliwe przy założeniu, że na przełomie 2019 i 2020 roku nie dojdzie do zmiany pracodawcy. Do kiedy można wykorzystać zaległy urlop? Jak można przeczytać w artykule 168 Kodeksu pracy: „Urlopu niewykorzystanego w terminie ustalonym zgodnie z art. 163 plan urlopów należy pracownikowi udzielić najpóźniej do dnia 30 września następnego roku kalendarzowego; nie dotyczy to części urlopu udzielanego zgodnie z art. 167 urlop wypoczynkowy na żądanie”. W rezultacie — co do zasady zaległy urlop z poprzedniego roku trzeba wykorzystać do 30 września następnego roku. To najpóźniejszy termin rozpoczęcia zaległego urlopu, jednak w takiej sytuacji musi on być wzięty cały za jednym zamachem. Jeśli do 30 września następnego roku nie wykorzysta się zaległego za ubiegły rok urlopu wypoczynkowego, to on przepada. !!!!!

kierownik

Niewykorzystanie urlopu do 30 września nie powoduje utraty prawa do urlopu. Roszczenie o udzielenie zaległego urlopu przedawnia się dopiero z upływem 3 lat od dnia, w którym stało się wymagalne.

Zostaw merytoryczną opinię o GP PRODUCTION SP. Z O.O. - Wieliczka

• Jak się pracuje w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GP PRODUCTION SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GP PRODUCTION SP. Z O.O.