Opinie o GP PRODUCTION SP. Z O.O. w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GP PRODUCTION SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GP PRODUCTION SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP PRODUCTION SP. Z O.O. w Wieliczka

Sprawiedliwy

Polecam ludzią którzy lubią (usunięte przez administratora) wyzwiska, chamstwo. Atmosfera w biurze jak i na produkcji- strach przed panem Przemysławem (osobą chamska, wulgarna, więcej szkoda pisać bo cenzury nie przejdzie) wylewa się drzwiami i oknami. Wyrazy współczucia osobą które z jakiś dziwnych powodów wytrzymują tam latami, to jest aż dziwne bo mało kto by to wytrzymywał będąc samowolnym i zdroworozsądkowym człowiekiem. Nie pozdrawiam. Nie te standardy.

mucha
@Sprawiedliwy

Sprawiedliwy opisał sytuacje jakie dzieją się w firmie . Wielki Pan Przemysław to(usunięte przez administratora) jakich mało się spotyka a w dodatku warszawska słoma wystaje z frajerskich butów . Dobrze że nie dawno zakończyłem pracę w tej firmie . wszystkich chętnych do tego (usunięte przez administratora) przestrzegam przed pracą w tym (usunięte przez administratora) .

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia doświadczenia aby moc się dostać na magazyn. z dawniejszej oferty wiem, że niby jest ono wymagane ale nie określili ile. Ja w zasadzie go nie mam ale raczej normalnie ogarniam temat. czy w takiej sytuacji jest sens aplikować? dają info jak odrzuca cv?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaka jest kultura pracy w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Nie podaje Nowy wpis

Czy polecam GP PRODUCTION osobiście nie wiem ale dla was po prostu napiszę wady i zalety ZALETY Bardzo fajna atmosfera można z każdym pogadać na różne tematy każdy brygadzista jest wyrozumiały tyle z zalet WADY Małe wynagrodzenie Bardzo częsty brak materiały Kierownik nie umie się postawić prezesowi Kierownik wogule nie interesuje się produkcją chyba że coś trzeba szybko zrobić albo cokolwiek na szybki Sekretarka mało wie o kodeksie pracy Jak stanie ci się krzywda w sensie coś poważnego to nawet nie wezwą karetki tylko odelegują pracownika żeby zawieźć ciebie do szpitala

@Nie podaje

Z tym oddelegowaniem kogoś to wszystko w trakcie czasu pracy się dzieje? Trzeba wtedy cokolwiek nadrabiać? Zastanawiam się też co tak poważnego może się wydarzyć, że jednak wystarczy autem z kimś podjechać? Często tak jest czy to jednak nieliczne przypadki?

Tutaj teraz i tak nikogo nie szukają? Widzę po opiniach, że ludzie pracy odradzają i tak dalej ale mnie aktualne oferty się nie wyświetlały, chociaż ta na magazyn mignęła mi w przeglądarce, ale była dość dawna. to są jakieś rotacje czy nie? chyba ze oferty teraz gdzieś indziej są dodawane?

Firma GP PRODUCTION SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko Chłodniarz - Serwisant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

To robota na magazynie tutaj zależy od jakiejś perspektywy lub usposobienia? Chodzi mi o postrzeganie warunków bo przyuważyłem tu w jednym z wątków pewne rozbieżności w opiniach. Jeden Pan za to deklarował, że już ze trzy lata robi. skoro tak to co przysługuje w tym przypadku za taki okres stażu? wiecie? jedyna wzmianka o podwyżkach jaka tu widziałem wystapila w zapytaniu jeszcze ze stycznia ale to chodziło o te inflacyjne chyba? A co z indywidulnymi? Czy można sobie wypracować jakieś fajniejsze warunki?

pikuś

Kolego dobrze się zastanów nad złożeniem aplikacji . Jeszce takiego (usunięte przez administratora) nie widziałeś pod względem traktowania pracownika i warunków pracy

@Sprawiedliwy

Przy jakich okazjach doświadczyłeś wspomnianego traktowania? Co na to współpracownicy sam zdajesz się zastanawiać. Zapytam więc, jak wspomniana osoba reaguje na komunikat o tym, że nie życzę sobie takich słów, czy zachowań wobec mojej osoby, i co na to jego przełożeni?

Sprawiedliwy

Rzecz w tym że wspomniana osoba to właściciel. W jakiej sytuacji? W każdej- a zwłaszcza w takiej której możesz się nie spodziewać. Chamstwo, wulgaryzm,(usunięte przez administratora) wyniesione są na poziom jaki nie występuje pewnie nigdzie indziej,(usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy

Nie musi się pan podszywać, bo każdy kto tam był wie że nikt by tak nie napisał i każdy wie kto tak mógł napisać. Przychodą ludzie z tych ogłoszeń wieszanych na słupach itd. A tak pozatym to jest tu dużo więcej opinii potwierdzających to co napisałem.

PRACOWNIK GP
@Sprawiedliwy

SPRAWIEDLIWY NO NIE TRAFIŁEŚ ROBIE OD TRZECH LAT W OTOCZENIU MAGAZYNU DALEJ UWAŻAM ŻE KŁAMIESZ, NIE TRAKTUJ WSZYSTKICH JAK DEBILI DO JUTRA

@PRACOWNIK GP

Ja w nic nie celowałem. Więc jednak to strzał w 10 z mojej strony. Jeszcze bardziej się to potwierdza po napisaniu "w otoczeniu magazynu". Może se pan pisać co pan chce, może się pan wypiera i zarzucać kłamstwa ale opinie są jednoznaczne. Nie wybieli pan już tego zostało tylko rozwieszać ulotki i rozmawiać z każdym kto przyjdzie niezależnie od stanu o "pracy". Pisz se pan co chcesz ale wszyscy wiedzą tym bardziej z magazynu kto to pisze. Nie pozdrawiam.

mucha
@Sprawiedliwy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Witajcie. : ) co z tymi kursami oraz szkoleniami? Tak obserwuje to zapytanie od jakiegoś czasu a widzę, że pól roku minęło i nikt jakoś się nie odniósł, dlaczego? na takim portalu widnieje obecnie oferta dla specjalisty ds. logistyki, interesuje mnie od jakiegoś czasu i chyba zdecyduje się na przeslanie dokumentów. Proszę tylko o informacje dotyczące właśnie tego całego rozwoju, jakiej kariery mogę się spodziewać pod spółką? I czy jakieś widełki placowe są możliwe do wskazania?

pracownik GP

Dziwię się pracownikom którzy wytrzymują w tej firmie kilka lat a znam takich . Pracowałem tu tylko to końca pierwszej umowy i powiem w skrócie tragedia . Kierownictwo firmy postawione przez właściciela o którym opiszę później tragedia . Kierownik /mały/ gość zdesperowany , szuka tylko w pracownikach winny w czym pomagają mu brygadziści no bo na kogoś trzeba zwalić . Ogólnie wszystko jest po stronie pracowników . Termin , jakość , ogólnie wszystko . Sprzęty są produkowane z najniższych /najtańszych / elementów począwszy od sprężarek do stali nierdzewnej która po 2 tygodniach rdzewieje co już ktoś z pracowników opisał . Na jakości blach nierdzewnych tak dobrze się nie znam Warunki pracy tragedia . Ciasnota i jeszcze raz ciasnota. Na dziale ślusarskim można powiedzieć że jeden pracownikowi drugiemu wysyła iskry z szlifierki na (usunięte przez administratora) albo do na głowę . Właściciel z Warszawki to duża persona przynajmniej tak chce się przedstawiać . Widziałem go może dwa razy w tym raz upapranym od ketchupu /lub może nie chce wiedzieć od czego / taki chłopek z Warszawy lub Grójca bo tacy się właśnie podają że są z Warszawy . Zakład ogólnie przerobiony z kurnika , połatany , poklejony o czym dowiedziałem się od innych pracowników . Ale ogólnie koledzy szefa z Warszawy chyba dostali wiadomość że nowy zakład , prężnie działający z najwyższą jakością produktów .Kierownik o którym już napisałem przed przyjazdem szefa , dyrektora pije herbatki uspokajające bo przy kontroli szefa mogło by się skończyć na kleksie na spodniach .

edmuś

Polecam omijać szerokim łukiem. Twierdzę, że zwolnienie się z tej firmy było jedną z lepszych decyzji w życiu. Nigdzie nigdy wcześniej nie doznałem takiej presji i absurdalnych sytuacji ze strony kierownictwa...

@edmuś

a ja tu pracuje od 10 lat i nie zauwarzyłem żadnej presji. Robisz swoje i tyle, dostajesz kasę i sprawa zamknienta, chyba Piotruś byłeś slaby...

Urszula
@Andrzej

A jak robisz swoje na czas, to jest też do tego jakaś premia? Czy tylko podstawy wynagrodzenia u was wchodzą w grę? A może jakoś inaczej doceniają pracowników?

Piotruś
@Andrzej

Hmm....miałem zamiar nie zamieszczać tutaj żadnego wpisu, ale skoro "ktoś" miał czelność na anonimowym forum naruszyć moją prywatność i tym samym "wywołać mnie do tablicy" to może rzeczywiście opisze co nieco jak GP "funkcjonuje".....?, ale...., nie, jednak nie! Nie będę się zniżał do poziomu tego "kogoś".

pytanie
@edmuś

Edmus a na jakim stanowisku pracowałes? mozesz cos wiecej napisac? czy pracują tam ludzie z wiekszym stazem pracy czy jest ciągła rotacja? widzialem oferty pracy na specjalistow ds logityki oraz zaopatrzenia ale chyba juz kogos znalezli, czym to jest spowodowane? rozrasta sie firma?

Pracownik0000
@pytanie

W firmie jak w każdej innej w dzisiejszych trudnych czasach. Jest i rotacja i są stare wygi. Niektórzy pracują od początków firmy jak widać da się nie zmieniać pracodawcy co kilka miesięcy. Działy się powiększają bo firma się rozrasta ale ludzie się też wymieniają takie są uroki produkcji

pytanie
@Pracownik0000

Dzięki za odpowiedź, czyli jak wszędzie, jeśli robi się swoje to są szanse dłużej tam popracować. Czy pracownicy mają możliwość kursów i szkoleń? widziałem ze piszą o tym na ofertach pracy na specjalistów. To dobrze, że firma się rozrasta, czyli jest dobrze:).

pracownik GP

Jeżeli ktoś myśli o pracy w tej firmie to niech sobie dobrze przemyśli kilka razy . Wyzysk na każdym kroku, szukanie winnych przez kierownictwo firmy . Szef firmy figurant , Cham jakich mało . Po prostu krawat z Warszawy . Kierownictwo które kieruje tym zakładem to dno i pół metra mułu . Zakład przerobiony z kurnika z brakiem miejsca na tak dużo stanowisk pracy no i oczywiście wytworzonych produktów , Wszędzie ciasno i (usunięte przez administratora) . Robię tu nie długo ale zastanawiam się jak ten zakład funkcjonuje tyle lat . Każda kontrola inspekcji pracy powinna to zamknąć ze względu na warunki pracy .

@pracownik GP

Oj chyba nie podoba Ci się w tej pracy. No ale tak możesz rozwinąć, o co chodzi z tym wyzyskiem na każdym kroku? Rozumiem, że zarządzanie firmą przez kierownictwo Ci się nie podoba ale nie napisałeś przykładowo i ilu zmianowy system pracy obowiązuje? Dla mnie jako osoby, która myśli, czy tu aplikować to cenne info.

@pracownik GP

Konfidenci i alkoholicy tam pracują nie wszyscy oczywiscie ale uważajcie na pewne osoby.

Boss z pewnością nie Hugo
@pracownik

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych Zacznijmy od tych Alkoholików - No nikt nie jest święty a może nie alkoholicy tylko smakosze wytrawnego trunku. Poza tym patrząc na dzisiejsze ceny alkoholi to myśle ze dobrze się tu zarabia skoro stać pracowników na buteleczkę. (usunięte przez administratora)- no a gdzie ich nie ma najczęstsza choroba to ,, żal (usunięte przez administratora) ,, ze drugi ma lepiej , zawsze byli są i będą wszędzie nie tylko Tutaj. Bo najlepiej oczernić drugiego i zgonić na niego- jak dzieci w przedszkolu. Co to by była za Fabryka jak by jeden drugiego nie mógł sprzedać a potem się z nim banieczki nie napić i ręki mu nie podać. Takie Czasy Tacy ludzie Takie Standardy Co do reszty osoby tu pracujące maja swoją opinie. Szkoda tylko Tych którzy naprawdę chcieli coś zmienić ale im się nie udało , bo zostali stłumieni przez nierówny dla wszyscy system. Pozdrawiam

@Boss z pewnością nie Hugo

przy inspekcji pracy lub bhp też pijecie? moze ktos w końcu zrobi porządek predej czy pozniej

Wiktoria
@pracownik

Strasznie dziwna ta dyskusja. Wygląda jakby to nie było prawdziwe tylko jakieś żarty. Czy Ty jako pracownik wiesz coś na ten temat? Mąż miał iść pytać o pracę ale wolałabym żeby wracał do domu trzeźwy po zmianie... Jak to w końcu w tym temacie wygląda?

Zuzanna

Jest ogłoszenie na Montera Urządzeń Gastronomicznych. Jakie te "atrakcyjne wynagrodzenie" dają? Ktoś tutaj pisał, że były podwyżki w 2021, a przecież w 2022 inflacja kąsała, ino gwizd. Ile zarabiacie?

bob
@Zuzanna

3100-3200.na rękę

bob
@Zuzanna

wygląd w srodku i miesjce pozostwia wiele do zyczenia. na 80 ludzi tylko kilka jest życzliwych i w porządku. reszta nie muszę mówić....

Ile można zarobić na Magazynier w mieście Zakrzowiec?

Omijaj wielkim łukiem.

zyciowo

nie polecam w żadnym razie, kilka małych plusów w doświadczeniu, a poza nim to mobbing na bardzo wysokim poziomie ze strony całkowicie nie kompetentnego " zarządzajacego" na miejscu. Ciagle szukanie winnych po stronie zwyklych pracowników.

Teresa
@zyciowo

Kilka plusów w doświadczeniu? Masz na myśli ze można się trochę rozwinąć w firmie? A z tym traktowaniem pracowników ktoś próbował cos zrobić, zgłosić?

zycie
@Teresa

kilka plusow w doswiadczeniu zyciowym zeby w przyszlosci unikac takich ludzi

Zofia
@zycie

Możesz opisać to troszkę konkretniej? Co skłoniło cię do takich przemyśleń, jakie postawy tych ludzi masz na myśli?

Makumba

W firmie ostatnio sporo sie dzieje, powstał nowy parking na samochody dla pracowników, na starej hali i w jadalni została zamontowana klima. Pracownicy odbyli kurs na wóżki widłowe. Jest spora rotacja pracowników .Pracownicy doczekali sie podwyrzek , choć mogły być bardziej okazałe patrząc na ilość urządzeń i pracy wykonannej od początku roku. Zostały wprowadzone ubezpieczenia grupowe i PTTK .Stawka w firmie w dużej mierze zalerzy od doświadczenia i umiejętności. Na ile jesteś w stanie przekonać do siebie kierownika tym na lepszą stawkę możesz liczyć .Pracownicy na produkcji są w porządku . Nie ma zmyślonych norm i mega spiny, kązdy robi w swoim tępie jest czas na prace i żeby chwile pogadać z kolegą. Jeśli wykonujesz swoją prace i nie zawalasz jej to na ogół nikt sie nie czepia. Durzym atutem firmy jest możliwość dorobienia do pensji w postaci nadgodzin, zarówno w tygodniu jak i w soboty. Pieniądze zawsze na czas. Szkoda tylko że nie ma kasy na święta w postaci koperty czy bonu na zakupy.

Niewolnik "przemusia"

iu firmy zapewnisz sobie lepszą przyszłość dla siebie i swojej rodziny. Zacznijmy od profilu samej firmy. Firma teoretycznie produkuje "profesjonalne" urządzenia gastronomiczne ( ze stali nierdzewnej) :):):). A w rzeczywistości; owszem produkujemy urządzenia gastronomiczne ale raczej z profesjonalnymi nie mają one wiele wspólnego a ze stalą nierdzewną też coraz mniej ponieważ nasz kochany prezesik próbując ciąć koszty produkcji na każdym kroku zastępuję stal nierdzewną (gatunek 1.4301) stalą "niby nierdzewną" ale o połowę tańszą (gatunet 1.4016). Tak mniej więcej wygląda to w teori a w praktyce niestety jeszcze gorzej bo to z czego zostanie wyprodukowane dane urządzenie przeważnie zależy od tego co akurat w danym momęcie wpadnie w ręce pracownikowi który dane urządzenie prubuje poskładać (celowo napisałem prubuje gdyż w tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak standardy bądź schematy złożeniowe, standardem w tej firmie są słowa kierownika produkcji: "macie to zrobić bo dziś jest transport, pliss", a kto i jak to zrobi to jest już mało ważne ( ma być i (usunięte przez administratora) Tyle w temacie teoretycznej działalności naszej firemki, ale wierzcie że można by na ten temat napisać trylogię obszerniejszą niż Sienkiewicza.(w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości proszę o pytania pod moim postem, chętnie odpowiem na wszystkie pytania odnośnie GP) Przejdźmy teraz do tego co dla każdego pracownika i pracodawcy jest sprawą kluczową i podstawową do nawiązania jakiejkolwiek współpracy a mianowicie WYNAGRODZENIE. W wielkim skrócie wygląda to tak: przychodzisz na rozmowę ustalasz jakieś konkretne warunki i je DOSTAJESZ, jak coś ci obiecają to tego dotrzymują (to chcąc nie chcąc ale muszę przyznać kasa taka jak było ustalone zawsze jest i to przeważnie na czas (koperta +/- 3 dni) ale..... Dotrzymują tylko i wyłącznie tego co ci obiecają na START. (podstawowa wypłata czyli ileś tam na konto a reszta na lewo w kopercie pod stołem). Gorzej wygląda sprawa z tym co Ci obiecają na przyszłość; ( a będą obiecywać cuda na kiju), szkolenia, awanse podwyżki, ect. NIE DOSTANIESZ NIC PRZEZ DŁUGIE LATA, BĘDĄ TOBA POMIATAĆ NA PRAWO I LEWO TAM GDZIE BĘDZIESZ IM POTRZEBNY, A JAK UPOMNIESZ SIĘ O PODWYŻKĘ TO POWIEDZĄ ŻE JEST KRYZYS, NIE MA PODWYŻEK I POWINIENEŚ SIĘ CIESZYĆ ŻE MOŻESZ ŁASKAWIE U NICH PRACOWAĆ ( a patrząc realnie: obroty firmy ciągle rosną, zamówień coraz więcej, i jeszcze 3 000 000 zł wziętę z tarczy antyktryzysowej, tylko w 2020r w związku z covid19 ) PODSUMOWUJĄC: firma: totalne (usunięte przez administratora) prezes: bajkopisarz, wynagrodzenie: byle jakie byle było ale będzie lepiej (hahaha), pakiet socjalny: brak, warunki pracy: szkoda gadać

@Niewolnik "przemusia"

Niestety nie wiem jak ale przy publikacji zeżarło mi początkowy kawałek mojej opini. W wielkim skrócie chciałem zaznaczyć iż pracuje w tym kołchozie już ladnych parę lat i o ile w dawnych czasach (2010-2015) firma mogła wydawać się godna uwagi z uwagi na dość kokurencyjne wynagrodzenia oraz jako takie poszanowanie pracownika to niestety w czasach obecnych niestety możemy ją porównać jedynie do niemieckich obozów koncentracyjnych. (usunięte przez administratora), a prezes niech zbija kasę.

@Niewolnik "przemusia"

Wszystko to co napisał kolego to w stu % prawda . Trzeba (usunięte przez administratora) z tej mordowni

ŚW. ANNA
@Niewolnik "przemusia"

To wszystko prawda, te negatywne opinie. (usunięte przez administratora) Każe zostawać po godzinach i daje niezłą szkołę.

GP ślusarz
@Niewolnik "przemusia"

Wszystko tu się odbywa na wielkim (usunięte przez administratora)jak pisze kolega . Byle by się kasa prezesowi zgadzała.

Dan
@Niewolnik "przemusia"

Zgadza się ! Niestety pracownik w tej firmie jest dla prezesa nikim. I nie ma znaczenia kto będzie pracował , byle kasa się zgadzała. Kierownictwo zajete swoimi sprawami , na problemy reaguje tylko wtedy kiedy jest ciśnienie z biura centralnego i wówczas atmosfera w całej firmie napięta i szukanie kozłów ofiarnych niepowodzeń - to jest najważniejsze. Jak jest nazwisko winnego to jest wszystko :) warunki na jadalni na plus sie poprawily ,ale były już tak tragiczne że aż ciężko sobie to wyobrazić. Ogólnie nie polecam i to bardzo. Nerwowo, dużo donoszenia , kłamstwa , zmowa milczenia, strach - szkoda swoich nerwów. Istnieją jeszcze inne firmy, w których się szanuje pracownika.

@Dan

Piszesz, że prezes firmy GP PRODUCTION nie bardzo szanuje zatrudnionych pracowników. Chcę przytoczyć Ci taką ewentualną sytuację i chciałbym wiedzieć, jak Twoim zdaniem zareagowałby właśnie prezes tej firmy. Załóżmy, że wieloletni pracownik chciałby ubiegać się o podwyżkę wynagrodzenia. Czy Twoim zdaniem ma on w ogóle jakiekolwiek realne szanse na pozytywne rozpatrzenie prośby?

Czy GP PRODUCTION SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiadam

Tak, montaż 6-14, biuro 8-16, ślusarnia, spawacze dwie zmiany 6-14, 14-22

xxxl

Tak to cała prawda o tej firmie,tak jak kolega to opisał . Osoba która tu się zatrudni musi wiedzieć że nie ma szans na żadne dodatki premie świąteczne i szkolenia brak jakiego kol wiek socjalu,problem nawet z wzięciem urlopu.Pracownik tyko ma pracować i nie odzywać się. Można liczyć tylko na kary i możliwość zwolnienia w najbardziej nie oczekiwanym momencie i natychmiast .Uwaga bardzo dużo donosicieli którzy są premiowani przez kier.... i (usunięte przez administratora) .Wyciągnijcie sobie wnioski sami nowi pracownicy.

jeszcze z sygneczowa

Widzę że jak był (usunięte przez administratora) tak nic się nie zmieniło. Teraz doszło tylko że biuro sobie samo podnosi opinię o zakładzie żeby kto ktokolwiek przyjął się do pracy.Bardzo kiepsko.Pozdrawiam osoby które pracowały w Sygneczowie o ile jeszcze dotrwali w tym młynie.

@jeszcze z sygneczowa

Tyle lat już tu nie pracujesz a jeszcze szczujesz na ludzi. Widzę ze twoje Ulubione zajęcie to hejt w internecie. Ja się pod tym nie podpisuję. Praca jak praca. Zawsze może być lepiej albo gorzej.

jeszcze z sygneczowa

Ja nie pracuję już w tym kołchozie parę lat / i dobrze / ale pracują moi koledzy i wiem że w GP jest coraz gorzej

bieżacypracownikA
@jeszcze z sygneczowa

to jak nie pracujesz to po (usunięte przez administratora) się odzywasz, kiedy tam ostatni raz byłes? proacuję tu od 5 lat i jakoś ludzi przybywa, a nie ubywa, pewno byłeś słaby i taki efekt jak zwykle, wszystkich wina tylko nie twoja, w (usunięte przez administratora) byłeś (usunięte przez administratora) widziałeś i zabierasz głos nie mając zielonego pojęcia, znam wszystkich którzy pracują jeszcze z sygneczowa i nic mi na ten temat jakos nie mówią

@bieżacypracownikA

bieżący pracowniku bo Ci żyłka pęknie,Piszesz z błędami i nie składnie.A ja mam inne informacje od chłopaków którzy pracowali w Sygneczowie.Pracujesz ponoć 5 lat więc jakie masz porównanie ?Jeżeli pracujesz w biurze teraz to bardzo słabe masz wiadomości no ale cóż.Zrobię Ci przysługę i nic tu więcej nie napiszę bo naprawdę nie mam w tym żadnego interesu ale szkoda mi kolegów z którymi pracowałem i dalej się męczą w tej pseudo fabryce kiepskiego sprzętu dla gastronomi

@bieżacypracownikA

bieżacypracowniku A to jest portal dla ludzi szukających pracy chcących się zatrudnić w firmie GP a ty masz wspaniałą pracę od 5 lat wiec poco tu wchodzisz i piszesz (usunięte przez administratora) dla przyszłych , chętnych pracowników do pracy którzy mogą wejść na minę .Tyle .

Pracujący
@@jeszcze z sygneczowa

Jak kolegom tak źle to niech się zwolnią. Nie mogą? Ktoś ich na siłę trzyma? Pluć jadem każdy potrafi bo tak najłatwiej nie?

Monter
@jeszcze z sygneczowa

Dobra, skończcie jyz te wypisywanie tych bredni. Bo to jest dziecinada. Ludzie wy Nie macie ci robić! Praca jest jak wszędzie, dobrze ze jest! Nikt tu nikogo siła nie trzyma. Jak się (usunięte przez administratora) Komuś robić nie chce to niech udaje ze ma katar i siedzi w domu na kwarantannie. Najłatwiej obrzucać firmę gownem jak jest się anonimowym. Hejt to nowa zabaweczka dla Polakow.

Kolega
@jeszcze z sygneczowa

dzuekujemy za wsparcie kolego! Ale trochę przesadzasz. !! Jak masz jakieś Stare zatargi z szefem to sobie to wyjaśnijcie raz na zawsze. A nie musisz chyba z nudów tu pisać tych pierdól codziennie bo widać ze masz jakieś prywatne wąty

Gp
@jeszcze z sygneczowa

O Boże ! Nie musisz się martwić. Jak będzie im zle to każda umowę można rozwiązać przecież. Pójdą do ciebie co nie? Zapłacisz im ? Narazie ekipa się powiększa. Są nowi ludzie i nie narzekają. Nie jest tu gorzej tylko lepiej. Najważniejsze ze są jakieś zmiany. Trzeba chęci żeby coś poprawić. Nie ma co porównywać tego z sygneczowem. To w Polsce jest gorzej i głupi ludzie hejtuja w internecie i traktują to jak rozrywkę. Słabe to. Rób swoje i już.

@bieżacypracownikA

Ciekawe, powiadasz że znasz wszystkich z Sygneczowa? Skoro pracujesz od 5-ciu lat to chyba jednak nie znasz wszystkich, choćby z tego prostego względu że z Sygneczowa firma przeniosła się już 7,5 roku temu. Biorąc pod uwage czas w którym napisałeś tego posta to brakuje ci 1,5 roku pracy w Zakrzowcu i 5 lat pracy w Sygeczowie więc skończ (usunięte przez administratora) że znasz wszystkich i wszystko wiesz.

@jeszcze z sygneczowa

Masz kolego rację, nic się nie zmieniło, choć nie do końca bo jednak coś się zmienia; prezesik tnie koszty gdzie się da i zaczyna przyjmować Ukraińców. Я не розумію

Kret

Nie wiem czy w TVN ie mają tyle kamer co tu.

Stefan
@Kret

i (usunięte przez administratora) można przynajmniej cos pacnąć na tik toka

@Stefan

Tak wrzucimy na tik toka w przyszłym tygodniu i do inspekcji pracy zdjęcia jak wygląda ciąg komunikacyjny w tej firmie/

Zostaw merytoryczną opinię o GP PRODUCTION SP. Z O.O. - Wieliczka

• Jak się pracuje w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GP PRODUCTION SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GP PRODUCTION SP. Z O.O.