Opinie o GP PRODUCTION SP. Z O.O. w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GP PRODUCTION SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GP PRODUCTION SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP PRODUCTION SP. Z O.O. w Wieliczka

Nie polecam

Jedyną zaletą tej firmy jest to że pieniądze za pracę co prawda marne ale zawsze są w terminie. Poza tym totalny chaos. Produkcja na wczoraj, jakość żadna, brak poszanowania dla pracownika a nawet jak Cię zwalniają to kierownik nie ma odwagi powiedzieć Ci za co. wymagania mają wielkie nic w zamian nie dając. Ogólnie (usunięte przez administratora) od 2 miesięcy nie ma kto naprawić termy więc mycie się pracowników oraz naczyń na pseudo stołówce tylko w zimniej wodzie. Dwie wiecznie zajęte toalety na 60 osób to (usunięte przez administratora) taki że strach wejść a co dopiero skorzystać. Masakra. Omijajcie to miejsce z daleka.

Szymon
@Nie polecam

Określiłeś/aś atmosferę panującą w GP Production Sp. z o.o. jako "brak poszanowania dla pracownika". A czy byłbyś skłonny/a podać przykłady sytuacji, które mogłyby o tym świadczyć? Wymagania są rzeczywiście aż tak duże?

@Nie polecam

Widzę że (usunięte przez administratora) i małe zarobki w tej firmie się nie zmieniły. Ciekaw jestem czy zmienił się zarządca czyli mały Zbynio. Człowiek nie mający chyba wykształcenia żadnego i pojęcia o produkcji urządzeń.Ponoć pracował w konkurencji ale chyba na portierni bo w Sygneczowie nie wykazywał się żadną inteligencją w kwestiach technicznych.Och czasy .Ciekaw jestem jak teraz jest w tym kołchozie.

Ślusarz
@jeszcze z sygneczowa

Również nie polecam tej firmy przyszłym pracownikom ,który marzą o spokojnej, bezstresowej pracy.Jednym słowem chaos,młyn.Nikt nie panuje nad produkcją.

nick
@Nie polecam

I tu jest pan w błędzie. Pieniądze może kiedyś były terminowo teraz już nie są. Nadgodziny wypłacane pod stołem we wrześniu dni po terminie, w październiku już 3 dni po dwudziestym a teraz pensja na trzydniowy weekend zamiast do 10 zgodnie z zapisem w umowach wpłynie najwcześniej we wtorek 12.

Ślusarz
@jeszcze z sygneczowa

(usunięte przez administratora) Zarobki dobre, powyżej średniej, umowa o pracę też jest. Był problem z miejscem ale się zmieniło. W sumie to budowa trwa od kilkunastu miesięcy. W wakacje wyremontowali szatnie toalety ijadalnie Postawili nowe budynki magazynowe i produkcyjne. A ten Zbynio to człowiek jak każdy inny Taka jego robota, jak ktoś coś zjebie to musi po uszach dostać

W pracowałem tam ze dwa lata temu niestety było zadaleko. Nie miałem z niczym problemu, a były zawsze wypłaty na czas, premie równierz. Nie rozumiem tych komentarzy Praca to praca jak ją dobrze wykonasz to masz spokój a jak nie to ktoś się może (usunięte przez administratora). A Zbynio (usunięte przez administratora)facet nigdy z nim nie miałem problemu.

CHĘTNY

Już po rozmowie telefonicznej widzę że firma nie rokuje dobrze dla pracownika

@CHĘTNY

Firma masakra, warunki tragiczne, kierownik wychowany w rynsztoku. Każdy zwala robotę na drugiego, właściciel to już dno i sam muł, wyklina ludzi, jak przyjeżdża robi musztrę jak w wojsku całe biuro stoi na baczność no nie do wiary poprostu. Kto może niech omija szerokim łukiem. Ugadalem się na 2800 na rękę i ani raz tego nie dostałem, kręcą jak mogą, na wózkach jeździ kto chce bez papierow. Goła wypłata bez dodatków kompletnie żadnych. Nadgodziny płacone pod stołem rzekomo minimum 20zl/h po kilku moich nadgodzinach stwierdziłem że kierownik nie skończył podstawówki bo z liczeniem ma problem. Takie firmy powinni zamykać razem z właścicielami.

@Nowy

Potwierdzam wypowiedź .Praca w tej firmie to pomyłka.Nie polecam przyszłym pracownikom bo to strata czasu i zdrowia .Warunki pracy tragiczne ze względu na ciasnotę i (usunięte przez administratora) jaki panuje w hali przerobionej chyba z kurnika.O zarobkach nie będę pisał bo to żenada za wykonywaną pracę.Oszustwo na każdym kroku.

Lolek
@Nowy

Potwierdzam powyższą opinię.(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy.

chłodnik
@Nowy

To prawda.Właściciel to samo dno z kulturą.Myśli że jest pępkiem świata .Nie pracuję w tej firmie trochę czasu ale myślę że nic się nie zmieniło.Trudno zmienić kulturę (usunięte przez administratora) z Warszawy który przyjechał na wieś kupić kurnik zrobić pseudo zakład produkcyjny.Domniemam że koledzy z Warszawy wiedzą że zakład jest Top.Nikomu nie polecam pracy w tej firmie bo się bardzo zawiedzie na warunkach pracy i na zarobkach.

magazynier
@Nowy

To wszystko prawda co pisze kolega

magazynier

Pracowałem w tej firmie chwile temu ale na pewno nic się nie zmieniło bo to firma uduś.Biuro jest tak rozpuszczone że masz kupę pracy jako magazynier ale trzeba iść do biura i wynieść śmieci do kontenera bo Państwo nie ma czasu. Kadra kierownicza masakra.Nie polecam chętnym do pracy w Gp Production

Firma GP PRODUCTION SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko Chłodniarz - Serwisant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

lolek

Tak spotkania integracyjne są podczas przerwy śniadaniowej ..Nic takiego tu nie ma .Choć pracuję w tej firmie parę lat nić takiego nie było poza pseudo wigiliami. Każdy nowy pracownik będzie bardzo zniesmaczony pracą w tej firmie.Kadra kierownicza od góry do brygadzistów to pomyłka i ludzie bardzo nie pomocni szeregowym pracownikom a nawet utrudniającym im życie.

Kamil
@lolek

Co powoduje, że nowy pracownik miałby być zniesmaczony pracą w tej firmie, jak sam to określiłeś? Rozwiń koniecznie swój wpis. Ogólnik niewiele mówi.

lolek
@Kamil

Przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecywane są złote góry a po podjęciu pracy pracownik spada z tych złotych gór i dotyka rzeczywistość która w tej firmie nie jest już taka super.

Duży

Jednym slowem firma porażka nikomu nie polecam.Tak ludzie w biurach jak i na hali totalna porażka. I dwóch pseudo brygadzistów którzy tylko latają do biura donosić na pracowników a tym samym na swoich kolegów. Fałsz w oczach u tych ludzi i tyle. Jeszcze raz mówiąc z dala od tej firmy.

Kamila
@Duży

Trochę szkoda, że nie wyjaśniasz, dlaczego praca w GP jest dla Ciebie zła. Taki wpis jest dosyć mało pomocny. A na ile zmian tam się pracuje?

@Duży

Widzę że stosunki między ludzkie pozostały te same. Tylko o sobie się myśli ewentualnie jeszcze donieś do małego zbynia albo rudego darusia.

Pedro

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś raki kadrowe i może potrzebują pracowników?

@Pedro

Jakie raki kadrowe .Właściciel mieszka w Warszawie przynajmniej tak było a zarządzają to ludzie nie mający w ogóle pojęcia o urządzeniach dla gastronomi,Jakoś tych urządzeń chociaż są produkowane w Polsce jakość mają na poziomie chińskim.

Szymon
@jeszcze z sygneczowa

Pedro miał na myśli braki kadrowe czyli wolne wakaty. Uważasz, że urządzenia do gotowania nie spełniają norm. Czy miałeś okazję na ich pracować i stąd taka opinia?

młody

Odradzam pracę w tym zakładzie.Pensja na poziomie 2200 netto a wymagania straszne.Kierownik ma zero szacunku do pracowników co się obmawia nawet przy pierwszej rozmowie jak rozmawia z przyszłym pracownikiem i trzyma obydwie dłonie w kieszonkach i miesza sobie jajkami

@młody

Bardzo proszę o wypowiadanie się w kulturalnym tonie na forum. Powinniśmy tu umieszczać rzeczowe, konkretne informacje o pracy w danym miejscu, a ostatnia część Twojej wypowiedzi raczej od tego odbiega. Podajesz kwotę wynagrodzenia w GP PRODUCTION - czy do tego dochodzą może jeszcze jakieś dodatkowe premie dla pracowników, czy to już całość wynagrodzenia, jakie się otrzymuje w tym miejscu?

młody

Nie polecam pracy w tym zakładzie.Praca ciężka,stresowa.Zarobki w stosunku do wykonywanej pracy słabe.Dobrze że już tam nie pracuję.

@młody

A w czym przejawia się to, że praca w GP PRODUCTION jest - według Ciebie - stresująca? Może każda osoba, w zależności od swojego charakteru, inaczej to odbiera. Piszesz też o zarobkach, ale nie podajesz żadnych konkretnych kwot - na jakim poziomie się one mniej więcej plasują?

@Danuta

Danuta jak bardzo chcesz wiedzieć to opiszę bo właśnie wróciłem do Polski gdzie na obczyznę wygnało mnie brak środków do życia przy dwóch małych dzieciach i chorej żonie .Praca w GP to wyzysk za 2200 zł netto, Kierownictwo nie panuje nad sytuacją, cały czas stres czy zdążysz z zamówionym urządzeniem Warunki pracy koszmarne bo zakład jest z przerobionego kurnika.Wypadało by sprawdzić czy w ogóle taki obiekt nadaje się na zakład produkcyjny.

Jakie zarobki na stanowiskach biurowych ?

@Marek

A czy jeszcze jakieś inne kwestie, oprócz zarobków, interesują Cię w przypadku pracy w GP PRODUCTION? Zawsze warto pytać o różne konkrety. Pytałeś w sumie już ponad miesiąc temu - zdecydowałeś się aplikować do pracy w GP PRODUCTION, a może już pracujesz w tym miejscu?

młody

Jeszcze nie widziałem takiego syfu.

luiz

Jako były pracownik nie polecam tej firmy.Wszystko na zapalenie płuc.Nikt nie panuje nad produkcją.Praca na ślusarni to jeden wielki chaos.Zarobki w ogóle nie adekwatne do pracy.Nie masz nadgodzin płaconych/ z pod stołu/ mało zarobisz.

Danuta

@mamo Proszę o kulturalny język wypowiedzi i odnoszenie się z szacunkiem do pracowników firmy, gdyż w przeciwnym razie wypowiedź narusza regulamin korzystania z serwisu. Z tego co widzę mało przyszło tu opinii w ostatnim czasie. Czy warunki pracy w firmie uległy zmianie? Serdecznie zapraszam do pozostawienia opinii.

mamo

Nie polecam (usunięte przez administratora) ciasnota/Nie pracowałem tam tylko odbierałem towar.Nie wiem jakie zarobki.Ale takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie widziałem.Gość odpowiedzialny za transport albo taki przytrzymany albo coś jara

Przystępne zarobki-jak na nasze realia, umowa o pacę na kwotę umówioną podczas rozmowy plus nadgodziny płatne na "lewo" atmosfera zależy od przydzielonego działu. Poza tym trochę jak w BLUE STAR kiedyś kurnik, dziś zapierdol tylko tu się zarabia a tam wydaje kasę.

admin

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie GP PRODUCTION SP. Z O.O.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o GP PRODUCTION SP. Z O.O. - Wieliczka

• Jak się pracuje w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GP PRODUCTION SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GP PRODUCTION SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GP PRODUCTION SP. Z O.O.