Opinie o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Żywiec

Bida

No w firmie to już chyba bardzo źle, imprezę zrobili ale wódki to już żal było kupić biedakom xd

Źle policzona

Ludzie nie idźcie do alpli na umowę o zlecenie na zmiany bo nawet za nockie wam nie policzą a wyplate dają ,że można dupę sobie podetrzeć za przeproszeniem nic nie liczą nie polecam tej firmy !!

Probnik

Czy w zakładzie w Nowym Dworze Mazowieckim są tworzone nowe miejsca pracy. Np w dzialach technicznych, utrzymanie ruchu itp?

Robert
@Probnik

zapytaj w Nowym Dworze

Gross
@Probnik

Tworzą się same jak pracownik odchodzi ;)

@Gross

Tylko wtedy? Nie rozszerzają działów?

Morze
@Łucja

Wymiotło chyba z 15 pracowników w tym roku, przepracowali max 3 miesiące, jeden tylko tydzień. Nikt nie chce robić robota nie lekka do tego hałas i atmosfera słaba.

@Morze

A kierownictwo nic nie robi żeby atmosfera była lepsza?

Szwagier naj naj
@Łucja

Nie, nie robi, pozdrawiam

Żuczek

Podobno szukają pakowaczy , na jaki okres zatrudnienia można liczyć , orientuje się ktoś ?

Aga
@Żuczek

Szukają ale jakoś znaleźć nie chcą hehe

Gieroj
@Żuczek

Towarzysze ze wschodu porobili tydzień, nie podoba się im praca..

Tadek
@Gieroj

Bo oni mają cos czego nigdy nie pojmiecie a mianowicie godność, żal mi was że ciężko pracujecie, nic z tego nie macie i nikt was nie docenia, całe życie czekacie na złotówkę brutto jak Żydzi na mannę z nieba, a polityczny i tak powie ze on załatwił

Szoszon

Bo ciężko jest !!!!

Szoszon
@Gieroj

Bo tam jest ciężko i psychicznie tez

Żulek
@Żuczek

Zapytaj w dziale HR, jest dosyć mocno rozbudowany powinni wiedzieć.

logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
Kobra na ręce

Kawę z szefem wypić trzeba ...

Mleko
@Kobra na ręce

Nie bo mleka nie ma

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Dziadek..

Kogo chcesz zapytać? Dziadków z 20-30 letnim stażem pracy? Zapytaj w dziale HR.

@Dziadek..

To nikt nowy nie pracuje tylko same dziadki? Jak nie wiesz nic o rekrutacji to na pewno masz pojęcie o zarobkach. Podasz widełki to chociaż będę wiedział czy opłaca się aplikować.

Rude to fałszywe

Od kad usunięto opinie o naszych kierownikach to forum nie ma żadnego sensu, a wisiało to bardzo długo i było na temat tylko może trochę wulgarne ale w sedno, ale lepiej usunąć niż przyznać się jak jest, pozdrawiam pijarowców

Koloiopu
@Rude to fałszywe

Jeżeli chodzi o kierowni...w to największe dno na terenie Polski, może i w regionie.

@Koloiopu

Czy to nie są za mocne słowa? Niby czemu uważasz że jest aż tak źle? A wiesz jak jest w innych firmach? Nie sądze

Johan

Zarosną te place i domy bardzo łatwo jest tak przyjęte, ze ostatni gasi światło

Av

Słyszałem że jest chyba jakiś nowy Dyrektor. I jak lepiej gorzej???

Gonzo
@Av

Lepiej można ręce za głowę założyć w biurze.

Małgorzata
@Gonzo

A wcześniej to co można było robić z rękami? ;p Ale drożył się już całkowicie? Atmosfera jakkolwiek się zmieniła?

BJ

Jak w Alpli w Żywcu? Plusy jakieś? Jak ludzie itp?

Jopko

Jak tam wypłata? Roboty za 3 etaty ..

Janusz
@Jopko

Póki na 4 pak browara po robocie starcza to jest ok, zawsze jakaś kielbasa na promocji jest w biedrze, auta nie naprawiam bo tak zakażą jeździć 25 letnimi dieslami także luzz, ale jakby nie było w maju sporo godzin ale kolejny miesiąc ucieto premier, powinien się tym zająć expert od doskonalenia albo związkowiec główny na nich liczę i w nich wierzę

Koli
@Janusz

Faktycznie Nima źle, w czterobrygadowce zbieranie butelek na kolanach w niedzielę na drugiej zmianie w sam raz.

Av

A jak ogólnie opinie o Alpli w Żywcu no przecież nie może być aż tak źle no proszę was. Pozytywne jak i negatywne opinie... Pisać rozpisywać się chętnie poczytam

Av

Mój tata pracuje w Alpli już z 12 lat i nigdy chyba nie słyszałem żeby narzekał. Jako magazynier i chyba coś w biurze ostatnio zaczął działać.

Ojciec
@Av

A co miał ci powiedzieć? Że tylko na tyle go stać ? Będzie grał bohatera ale synu on cię w ten sposób chronił ????

@Ojciec

Ale on jest chyba tym jednym już z wyżej postawionych to może dlatego nigdy nie narzekał ani nic. Pozdrawiam

Marvel

A ty co myślisz o nim?

Kuternoga

Co, hmmm gdzie, wszędzie porobione wszystko jest, tematy tak ogarnięte, że jak ma pierwsze zmiany to nawet spotkań produkcyjnych nie ma bo najwyższe kierownictwo wie o tym

OperatorStołówki

Dla większości załogi skreślony z kim nie porozmawiasz to machnie ręką bo szkodza słów . Gość jest tak uciążliwy jak pchła na jajach psa ,toksyczna mąciwoda szuka sensacji z byle powodu wiecznie ma problemy ze wszystkim i do wszystkiego a tak na prawde problemem jest on sam . Człowiek na kolanach by pakował ten by dalej szczekał ze coś nie tak .

Neutralny

Nie bronię nikogo,ale obczernianie kogoś o to że przy braku J.L zmiana by nie istniała, maszyny by nie pracowały to bzdury . Widać że mało wiesz bo parę lat wstecz J.L przebywal na zwolnieniu pół roku i wszystko na zmianie grało. Wykonywane były też inne prace związane z programem 5s.Nikt z was się w to nie angażował poza dwiema osobami z jego zmiany.30 lat firma istnieje i nikt złego o owym brygadziscie nie powiedział.Nikt nie pisał bzdur.Mozliwe że napływ nowych młodych wilczkow i wilczyc to powoduje.Lapiecie się opisywania osób o których mało wiecie.To już kolejną z nich.Ciekawe kto następny.Panie i Panowie są Święta odpocznijcie i wyluzujcie .Co się tyczy podejścia do pracowników to każdy z brygadzistow ma swoje plusy i minusy.Podwladni też mają na to wpływ,dobrze o tym wiecie.Na zmianach chyba tylko 1 zmianowy nie woła .Szkoda bo dusi wszystko w sobie.Na miejscu Grzegorza że zm.B odpisał bym Przyjzyj się Sobie potem oceniaj drugiego.Jeszcze raz zdrowych spokojnych świąt. Wyluzujcie.

Doswidczony pracownik
@Neutralny

Jest to prawda

Obiektywny
@Neutralny

Bzdury gadasz widac mało wiesz brygadzista owy nie pracuje z nami 30 lat od poczatku. W poprzedniej firmie Fam.. gdzie pracował też nie miał najlepszej opinii . Pozdrawiam Zdrowych i Spokojnych

Neutralny
@Obiektywny

Bzdury wpisujesz przecież od niedawna pracujesz z nami.Przypatrz się Sobie.i nie podszywaj pod inne osoby.Odwagi Tobie brakuje .

Patrząc obiektywnie.

Spoko.Da się wytrzymać . Trochę nerwowy ale to z powodu nadmiaru prac ,które sam poza produkcja wykonuje.

Julo

Na maszynach się nie zna..

Obiektywny

W czerwcu będą podwyżki podobno wiadomo coś?

Jorguś

Mają być podobno między 300-500 zł ale doły dostaną jak zwykle najmniej

Sprawność operacyjna
@Obiektywny

Wzrost wynagrodzeń w Alpli jest większy niż inflacja, zawsze tak było

Lesnianka w sercu

Ciesze sie ze doznałeś olsnienia moze w koncu pojdziesz do ziemi obiecanej i przestaniesz truc nam (usunięte przez administratora) cale zycie marudzenie... zero zmian ehhhh wszystkim nam bedzie lepiej. Trzymam kciuki za kariere

Nowosci
@Lesnianka w sercu

Popieram!!! wieczne marudzenie zawsze zle. Jak za płotem lepiej idz skoncz marudzić bo ile można sluchac ze bez ciebie firma padnie hahaha

Sami
@Lesnianka w sercu

To kiszony ogór nieprawdę napisał? Skoczkowie z Hutchinsona bronią jak propagandyści hahah zamist napisać coś merytorycznego to wyśmiewa i tak cała wasza kariera wygląda, tak po ludzku mi was szkoda

Były teraz szczęśliwy.

O jednym ananasku zapomnieliscieZnalezienie go na 3 zmianie graniczyło z cudem.Jak szybko znikal interesy w nocy pozalatwial tak szybko rano się pojawiał trochę pogonił .Spanie miał tak mocne że raz w kartonie zimą na pole go wywieźli mróz dopiero go obudził jak w (usunięte przez administratora) mu było zimno.

Glonojad
@Były teraz szczęśliwy.

Cześć. Teraz to mu dogodzili.Lezak polowy z materacem kupili.Pozytek będzie z tego bo nie trzeba będzie go szukać.

Elvis

@Samowolka.pl no gdyby zwolnili nawet po jednej osobie ze zmiany to by było ciekawie, wystarczyło by że jeden by wziął urlop drugi l4 i cztery osoby na 8 maszyn xd, no ale za to do biura jest duże zapotrzebowanie tam to ich wiecznie mało

To połowa ich możliwości.
@Elvis

Może oni kombinują przyjąć tańszą siłę roboczą z Ukrainy za Polaków? Co do kwestii urzędasów oni też muszą się liczyć że jak zwolnią część pracowników pakowaczy czeka ich solidne rozczarowanie bo ich to samo czeka z wylotem natychmiastowym. Kojarzysz zakłady Bond i Rondo prawie większość Polskich krawieckich dziewczyn pożegnało się z pracą, na ich miejsce przyjęli Ukrainki beż doświadczenia mądre posunięcie pracodawców o umyśle IQ zero ?

Stary
@Elvis

4 osoby na 8 maszyn wystarczy.

Brydzia
@To połowa ich możliwości.

Urzędasy mają tak samo przerabane jak fizyczni, co to zmienia że nie tylko fizycznych zwalniają jakaś pociecha dla ciebie?

Misiek
@Brydzia

Kobieto....Większej bzdury nie słyszałem od ciebie, że by pracowników z biura zwalniali. To już prędzej zwykłego szarego pracownika z produkcji zwolnią. Radzę ci się pierwsze dobrze zastanowić, co piszesz, a po temu pisać taki ż.a.ł.o.s.n.y - wpis.

Teraz

Do którego kierownika można zgłosić problemy z przełożonym?

Sprawa jest oczywista. Że ta firma schodzi na (usunięte przez administratora) z takimi toksycznymi i nie kompetentnymi osobami na czele. Jeżeli Alpla nie zmieni, swojego stosunku do pracowników, mówię tu wzajemnym szacunku i docenianiu. Mówię tu tylko o pracowników na produkcji którzy wylewają siódme poty....że by ta firma jeszcze funkcjonowała.

Zostaw merytoryczną opinię o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.