Opinie o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w Żywiec

Czy w systemie 4 brygadowka idzie zarobić 3500+ jak to wygląda z tymi dodatkami?

Daro
@Miguel

W tym roku jak jest?

Rysiu Nowy wpis

cześć. Nie mam doświadczenia z pracy jako technik form, ale widzę po ofercie, że i tak go nie wymagają. Opowiecie konkretnie jak to teraz wygląda? jak przyjdę pierwszego dnia do roboty to co będą mi kazać robić?

Na Technika Form. Nowy wpis
@Rysiu

To stanowisko tylko dla wtajemniczonych, dla osób z placu zabaw pewnego osiedla w Żywcu. Jeżeli spełnione te wymagania to jesteś w stanie wydeptać sobie drogę.

Iza Nowy wpis
@Na Technika Form.

Czytałam wcześniej te ofertę dla technika form. Zastanawiałam się czy kobieta też może pracować na tym stanowisku. niby jest napisane, że w zakres zadań wchodzi konserwacja i utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i narzędzi na warsztacie form. Ale czy to ciężkie? Albo czy na spokojnie naucza?

Ta premia o której ktoś niedawno napisał, że wraz z nią można zarobić 3800 zł to ta o której ze dwa lata temu pisali? Mam na myśli te od wydajności. Czy ona wciąż wynosi 15%? I czy nie dodano jeszcze jakichś innych dodatków do teraz?

Igo
@Nowy

To zależy od stawki godzinowej.Napisz ile masz a dostaniesz odpowiedź czy tyle zarobisz ile chcesz

Kapusta

Zarobisz ale 3500 brutto xd

Sebastian
@Nowy

4 brygadowka czyli : kontrola jakości, magazyn oraz produkcja ( pakowacz, operator, pomocnik operatora ) w żadnym z w/w dziale nie otrzymasz 3500 na rękę, na wydziale utrzymania ruchu jako Eleltkryk albo jako technik procesu osiągniesz większą kwotę ale ich jest mało,firma nie dużo ludzi zatrudnia, nie dużo płaci, a dużo wymaga na opakowaniach pieniedzy nie ma, pzdr

Ok
@Sebastian

Czyli w 4 brygadowka zarabia mniej od pracowników na 1 zmianę?

@Sebastian

A ta 4 brygadowka w jakich godzinach pracuje ??

Lech
@Łucja

6-14 14-22 22-6

Mały
@Ok

Tak mniej , chociaż sami w to nie wierzą bo żyją w Matrixie ci co pracują na 1 albo 2 zmiany to bardziej wykwalifikowani pracownicy i tyle.

Jelcyn

Duster 4x4

Dokładnie mało płaci ..

Olgas
@Kuterson

Przyjadą w sobotę na setkę poprawić robotę po sobie i po co im premia? Szef ich premii nie ma to się zbytnio nie przejmuje co idzie a nie idzie. Po budowach oddzwoni za to.

Kamil
@Olgas

Boli Cię to? Ustawianie całej linii powinno być po stronie produkcji, jak masz jakiś problem to pokaż co potrafisz i ustaw pakowarki, utrzymanie ruchu w normalnych firmach zajmuje się awariami i konserwacją maszyn ale tu jest wszystko wywrócone na głowę. Poza tym na leśniance jest jeden majster który "poprawia" pakowarki i potem trzeba po nim poprawiać...

Uzo
@Kamil

Produkcja ma się zajmować produkcja, a nie zbieraniem butelek po ziemi, ustawienia powinny być osoby od przebudowy technik i jeden elektryk i powinno się kuleć, jedna robota nie zrobiona i leci gasić 5 pożarów tak to wygląda nie przypisuj nic produkcji bo nie są od tego.

SkokPrzezPłot
@Olgas

A wy co dalej bieda czy co lepiej ? Podwyżki ile było starczy do pierwszego ?

Miguel
@SkokPrzezPłot

No podwyżka konkretna była heh, pracownicy alpli powinni pisać poradniki przetrwania jak przeżyć za najniższą krajową

Kruczy herb
@Nowy

Ja mam niby +1 zl do kazdej godziny i tam do swiat i nocek +3 zl zobaczymy co bedzie 10 wrzesnia a i niby premia wydajnosciowa 15% jezeli nie ma reklamacji z tego co patrze nie ma wiec oby nie bylo rozczarowania

@Kruczy herb

To jedna reklamacja wystarczy żeby tej premii nie było?

Daro
@Miguel

W tym roku jak jest?

Czy nowo zatrudnione osoby w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Opinie2

Witam aplikuje do zakładu znam zarobki . Ale jak z ludźmi i kierownictwem ?

@Opinie2

A skąd znasz zarobki? Bo na stronie nie znalazłam informacji, więc nie wiem czy aplikacja mi się opłaca. Chyba jesteś zadowolony z kwoty, skoro dopytujesz o atmosferę. Podzielisz się ile tam można dostać?

ktos
@Anna

do 26 roku zycia za dobry miesiac z cala premia mozna nawet 3800zl zarobic

porażka
@Opinie2

kierownictwo to porażka każdy patrzy na siebie a ludzi maja gdzieś

A kiedy na to UR będą szukać? widzę, że ktoś o piątce z przodu wspominał. teraz gdy spojrzałem w oferty to widziałem jedynie cos do biura i na wózek. Chyba ze tez wystarczy maila pisać czy cos? po jakim czasie odpowiadają? I czy na UR jest względnie dobrze teraz?

Jaka jest średnia wieku? Chodzi mi o to, że ktoś pisał o tym, że zarobki do 26tego roku życia mogą wynieść nawet do 3800 zł, czyli powyżej będzie nieco mniej bo podatki? Czy potem można liczyć na cos więcej?

Kora

Macie jakieś info o stanowisku Kierownik Działu Technicznego - Utrzymanie Ruchu? Widziałam, że tu trzeba mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem, a wiecie jak wielki tu jest zespół, którym kieruje taki pracownik? To kilka osób, kilkanaście? Chcą jednocześnie wysoko rozwiniętych kompetencji menadżerskich, czyli co, to sugeruje większe zespół. Wiecie coś?

Ten od ziemniaków

Nie polecam, omijać szerokim łukiem szkoda czasu organizacja w tutaj firmę jest na dosyć niskim poziomie

Czy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Migotek

Witam, na stronie internetowej zakładu pokazał się wakat na pracownika kontroli jakości. Jak wygląda praca w zakładzie i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Wojewodzi kiedy inwestycje

W Śrubenie mają Ukraińców nie będą przyjmować Polaków do pracy na terenie Żywca , dzwoniłem kadrowej powiedziała przez telefon żebym miał pretensję do Rządzących w lewym Państwie co nie potrafią stworzyć nowych zakładów.

Wojak
@Wojewodzi kiedy inwestycje

A nas to nie interesuje, nie jesteśmy Śrubeną. Teraz szukają naiwne mięso armatnie do : Wojska, to możesz iść jak chcesz. Bo jak przyjdzie co do czego, a wrazie napaści Rosji na Polskę. To nikt nie będzie bronił kraju, bo 50 % Polaków ucieknie za granicę, a druga połowa to będą sami zdrajcy.

Małgorzata

Z jakiego powodu? I skoro potrzebują to jest już gdzieś gotowe ogłoszenie do wglądu? Podasz szczegóły odnośnie warunków zatrudnienia?

Ryś
@Małgorzata

Małgorzata a ty kto? że tak się interesujesz?niczego tu nie wnosisz tylko niuchasz i wypytujesz pod różnymimi nickami.Idz na ochotnika na wojnę ukraińską jak się nudzisz.Ratuj świat w innym miejscu

Prawy

Dość jest fachowców na ich miejsce i aktualnie jest jeszcze jeden na lesniance

@Ryś

Na podstawie czego taki wniosek i sugestia? Insynuujesz, że tu w firmie to już nie ma za bardzo co ratować? O obecnych warunkach w biurze jesteś w stanie coś napisać czy to nie jest Twój dział? Ile ich w sumie wszystkich tu macie?

Bulczens.

Czy w Utrzymaniu Ruchu praca odbywa się w 4 Brygadówce?

Brygadzista

Kartę wypełniłeś? Piece poczyszczone ? A sito względem noży?

Do Śrubeny nie ma żadnych zatridnień :(

Po pierwsze, na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi innych osób - nie jest to zgodne z regulaminem forum. Po drugie, nie napisałeś prawie nic na temat warunków pracy w ALPLA. Jak tam jest, jeśli chodzi o zarobki?

Gruby
@Marta

Po pierwsze nie użyłem pełnego nazwiska więc zasad nie naruszyłem, po drugie napisałem że sajgon i każą im pracować na starym , rozlecianym sprzęcie za 2200 zł miesięcznie więc nie jest to opis warunków pracy???

Ala
@Gruby

doskonały opis oddaje rzeczywistość

Bamo

Dobry szef to taki co od niego możesz się coś nauczyć, który dotrzymuje słowa. A nie manipulant.

Jaśiu

Mówiąc normlanie owi panowie nie potrafią inaczej zarządzać ludźmi , ich metody to zwykle (usunięte przez administratora) i cynizm a dyrektor ich tylko nakręca, totalny brak klasy

Mik

A co sądzicie o naszym dyr operacyjnym Piotrze??

Ekipa

Czemu się czepiasz, alpla to firma rodzinna od Austrii do Polski, nie jest to ukrywane wręcz jest to nasza wizytówką i mile widziane w centrali

Hutch
@Ekipa

Rodzinna bo ja założyło dwóch braci, a wasza wersja Polska jest czystą wersja nepotyzmu i kolesiostwa

Spikol
@Ekipa

Może być rodzinna. Jest wiele takich firm .Trzeba jednak się czymś wykazać a nie ściemniać i przykrywkę jeden dla drugiego szykować.

Xyz

Nie przejmuj się kolego.Ktos kto czuje się winny uprzedza fakty.W ten sposob przygotowuje pole obrony.. Człowiek tylko beż winy nie tlumaczy się z góry. Trochę widziałeś i się wystraszyl.Nie jednemu już wlazł za skórę. Powinien zmienić profesje i iść do gazety najmniejszej głupoty nie zrobił beż sprawozdania.lub przypisania czegoś sobie o czym nawet nie ma pojęcia.Uwazaj na Piotrusia Pana.Lepiej się nie odzywać.Robic tyle ile trzeba inni tylko na tym kozystaja i wykorzystać potrafią. A szanownemu R już jedna osoba powiedziała aby dorastać zacząć. Ktoś kiedyś zmądrzeje.

@Xyz

Kto to jest R? Jakieś szczegóły?

@Marek

Od jakiegoś czasu te wszystkie bochomazy wasze czytam i chyba sam Allah nawet nie wie o co w tym wszystkim chodzi.

Mistrz
@Nowy

Bo w tych wypocinach sensu nie ma, woda na młyn, piszą byle co byle zamęt zrobić

Spikol
@Hutch

Troszkę wiedzy jesteś chyba zbyt młody albo młoda.Firme założył ojciec tych 2 braci o których piszesz

Nowy.
@Mistrz

Wiesz w mętnej wodzie lepiej ryby biorą.A i rządzić łatwiej.

Rajner
@Spikol

Ich ojciec wynalazł kiełbase Podwawelska i obliczył z dokładnością do jednego dnia datę budowy piramidy heopsa

Melo

Z jakiej firmy przywędrowali?

Bolo

Banda fałszywców i tyle w temacie wyzysk .

@Bolo

Aha, a coś więcej powiesz czy tylko rzuciłeś hasło i uciekłeś? Za wiele nam ta wypowiedź nie dała...

Mózg
@Marek

Cała karierę czekasz na podwyżkę a powiem ci jedno że złotóweczke rocznie życia ci nie uratuje alpla dalej robi ludzi w wała co dostaniesz to ci z premii potrąca bo tak gonią ludzi że same reklamacje, naklejki kleją na 5 s zamiast robić

@Mózg

A to aż tak źle się tutaj zarabia? :/ Że konieczna by była podwyżka?

Av

A jak sytuacja w biurze??? Jest wszystko dobrze? Magazynierzy w porządku???

Genesis
@Łucja

100% źle się tu zarabia jak byś chciała wiedzieć. A podwyżki powinne być co roku, dla wszystkich pracowników, co do dzisiejszego trybu życia przy takich cenach, w tym (usunięte przez administratora) kraju.

Małgorzata

Ta wiedza jakkolwiek wpływa na warunki zatrudnienia, że pytasz? Zaktualizujcie lepiej info odnośnie stawek w biurze. Widzę tu wyżej, że coś pisali ale teraz nie wiem czy to o magazyn czy o biuro chodziło. Jak teraz od nowego roku stoi się z wypłatami?

Łucja

Ale dlaczego sie bałeś? Jakieś niefajne zachowania względem Ciebie były stosowane? czy co masz na myśli?

Glutens

U nas na magazynie połowa to same reklamację, najgorsza preforma chyba a Polsce, Nic z tym nie robi. Pamiętacie jak było z Tomkiem???

@Glutens

Czyli w październiku był jakiś problem z reklamacjami? Czym to spowodowane i czy do dziś sytuacja opanowana, skoro nikt niczego nie pisał? Jakie w sumie macie konsekwencje jeśli reklamacje następują?

Nano

Gdzie wigilijka w tym roku?

Napoli

Premia znowu wzięta, oddawać naszą ciężko zapracowaną premie Q Y J E (usunięte przez administratora)

@Napoli

A może nie bez powodu wzięta? Argumentowali to jakoś? Jak w ogóle wygląda system premiowy u was?

Zostaw merytoryczną opinię o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.