ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

byk 2016-02-26 18:50
Na parkingu nie widzę tych sicentów, jeden takim przyjechał że się TIR nie zmieścił i mu porysował.
wszechwiedzący 2016-03-04 16:55
wiem z dobrego źródła , ok. 400 zł na łebka od kwietnia.
znaki na niebie 2016-03-05 16:42
Nadszedł czas pracownika tylko się skopci i nikt nie zostanie.
baba 2016-03-06 15:44
W tej firmie to przy wymianie żarówki jeden ją trzyma a drugi kręci stołem.
twoja stara 2016-03-10 20:04
byku ten co mu auto tirem porysowali to brygadzista a oni maja ponad 3 tys na miesiac a pakowacze pomocnicy nawet 2 tys nie moga zarobic chyba ze dostana premie i bony to ledwo ta dwojke maja ,jak ktos wczesniej napisal to za niedlugo same dziadki zostana bo na wiosne pewno kolejne osoby sie zwolnia przy takich nedznych zarobkach
uwaga na kermita 2016-03-10 20:12
coraz wiecej kapusiow w tej firmie chyba maja jakies dodatki ,taki jeden kermit kiedys w browarze robil teraz na magazynie robi to kapus numer jeden,drugi z osiedla kolejna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak potem ma byc dobrze jak tacy konfidenci robia
bidna chlopina 2016-03-10 20:57
poswiecilem zycie i mlodosc alpli i co z tego mam?garba i kredyty ktorych nie splace do konca zycia
mareczek 2016-03-12 19:38
co tak skomplecie nie dali 50 groszy w tym roku ?
poeta 2016-03-12 19:52
W wiezieniu - spędzasz większość czasu w celi 3 na 4 metry.
W pracy - spędzasz większość czasu w boksie 2 na 2 metry.
W wiezieniu - dostajesz trzy posiłki dziennie.
W pracy - masz przerwie tylko na jeden i w dodatku musisz za niego zapłacić.
W wiezieniu - w zamian za dobre zachowanie masz dodatkowy czas wolny.
W pracy - za dobre zachowanie dostajesz dodatkowa robotę.
W wiezieniu - strażnik otwiera i zamyka ci drzwi.
W pracy - sam sobie zamykasz i otwierasz drzwi.
W wiezieniu - możesz oglądać telewizję i grać w gry video.
W pracy - za oglądanie telewizji i za gry możesz wylecieć.
W wiezieniu - masz własną ubikację.
W pracy - musisz korzystać z jednej z innymi.
W wiezieniu - może Cię odwiedzać rodzina i przyjaciele.
W pracy - nie wolno Ci z nimi rozmawiać.
W wiezieniu - wszystkie twoje potrzeby są opłacane przez podatników.
W pracy - musisz opłacać wszystkie koszty związane z twoja pracą, a w dodatku z twoich podatków utrzymuje się więźniów.
W wiezieniu - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stąd wydostać.
W pracy - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stad wydostać.
W wiezieniu - możesz do woli czytać zabawne e-maile.
W pracy - jak Cię na tym złapią, możesz pożałować.
W wiezieniu - strażnicy są często sadystami.
W pracy - mówi się na nich: kierownicy.
zwalniam sie 2016-03-12 19:55
mareczek jak tam w hutchinsonie?ile masz na godzine i ile Ci dali podwyzki?
300Spartan 2016-03-13 11:24
I czego szaraki nie rozumiecie?kto ma zarabiac to zarabia a kto ma zapieprzac to tak bedzie musial robic i kilkoma negatywnymi wpisami nic nie zmienicie

Granice UE sa ciagle otwarte a Alpla niemiecka płaci 8,5 Euro na powitanie wiec droga wolna i nie mamrotac mi tutaj wiecej bo wasz poziom retoryki jest ponizej krytycznych wartosci
300 kermitow 2016-03-15 18:31
ostatni gasi swiatlo haha
jasny gwint 2016-03-15 19:57
ten co swietnie sobie daje rade ostatni zgasi swiatlo ha ha
300Spartanów 2016-03-30 12:31
@300spartan

Dzisiaj już nikt nic nie musi!!! nawet za granicę jechać!!! w każdym zakładzie są podwyżki w tym roku minimum 100zł netto chyba że się ma dalej klapy na oczach i się udaje że nić się nie dzieje, a problem się sam rozwiąże, bo po co myśleć lepiej siedzieć i pieniądze brać.
kwiecień 2016-03-31 12:21
Spokojnie panowie.Podwyżki są od 1 kwietnia.Zobaczymy tylko jakie; po staremu czyli na otarcie łez i tyle co kot napłacze czy też ruszamy do przodu jak przystało na solidną europejską firmę jaką jest ALPLA...
jui 2016-04-08 11:14
@alaa 300-400 zł brutto. Nie jest źle.
jozek 2016-04-08 17:05
Co sobie kupimy za te 20-30 gr podwyzki ? Chyba jedynie na flaszke nam starczy...
emil 2016-04-09 09:48
za te 30 groszy podwyzki to moze starczy na cwiartke krupnika,smiech na sali z tymi podwyzkami
Moloko 2016-04-10 15:42
Kermit z magazynu awansował!
yuta wataze 2016-06-11 20:10
tak czytam wasze posty to smiac mi sie chce widze ze byly pracownik nadal nie odpuszcza i chce wrocic chyba w okolicy nie ma innego zakladu oprocz Alpli niech sie zastanowia nad konkretnymi podwyzkami plac bo za niedlugo nie bedzie mial kto pracowac chyba ze zatrudnia emerytow lub rencistow i zrobia zaklad pracy chronionej
yuta wataze 2016-07-07 23:41
tego nie wiem czy poszukuja ludzi do pracy bo juz tam nie pracuje ale jak tak dalej bedzie z zarobkami to nikt tam ie bedzie chcial pracowac z tego co wiem odeszlo kilku dobrych ludzi co znali sie na pracy
Bb, 2016-07-11 21:54
Co leszcze centrala sie nie zgodziła? Czy kryzys? a może jego brat? Bo teraz przez 5 lat to Brexit bedzie modny.
666 2016-07-14 17:33
To ze firma jest na plus to na co liczysz?
yuta wataze 2016-07-26 12:45
tu masz racje prowadza rekrutacje wsrod swoich znajomych jesli masz znajomosci w biurze dostaniesz lepsze stanowisko sa na to przyklady
szajbus 2016-09-27 19:05
Wzorcowy przykład firmy która nie ma zamiaru dzielić się wypracowanymi zyskami z pracownikiem.Jak ktoś szuka czegoś takiego to lepiej nie można trafić
zbój 2016-09-29 18:48
Powinno być 0,5% zysku rocznego przeznaczonego na premię co roku itp, Każdy pracownik powinien mieć udział w tych 0,5% pieniądze dla firmy nijakie ludzi garstka ale woli brak.
szokers 2016-10-02 17:30
Najważniejsze że oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie, co znacznie urozmaica zatrudnienie. W końcu zarobki są istotne.
Kapelan zakładowy 2017-01-03 20:13
Dyrekcjo nie idz ta drogą
Zwalniam się. 2017-01-25 14:20
Ilu mamy Derektorów liczył ktoś?
Zaciekawiony 2017-02-24 15:14
Jest może rekrutacja na produkcje?
Prezes 2017-02-27 14:04
@zaciekawiony no sa przyjecia ,potrzebujemy ludzi na myjko w ogole nie ma kto j.... ac a dobrze firma placi bo 1 500 bez premii ha ha takze spiesz sie z wyslaniem cv bo jest stu kilometrowa kolejka chętnych na produkcje
paweoo 2017-02-27 15:45
no cos podobnego, to juz nie stoja za brama i nie czekaja haha
Pablo 2017-03-03 17:42
Stare komuchy tak podzielily kadre ze to majstersztyk miedzy mlodymi a starymi pracownikami jest 6 pln różnicy w stawce i przez to nigdy nie będzie jedności , ale wiecznie na tym się ślizgać nie będą , jak nowy przyjdzie to maja waty ze ma na start marne 13 brutto a oni musieli na to pracować lata , po pierwsze kiedyś było duże bezrobocie po drugie jak żeście się dali robić w bambooko 15 lat to pretensje do siebie , a po trzecie jak tak dalej będzie to będziecie pracować jeszcze ciezej bo młodzi pojda gdzie indziej
15 lat stazu 2017-03-03 18:04
Dyrekcja zna sytuacje lepiej niż pracownicy raz ze znają się na wyzyskiwaniu a dwa ze maja konfidentów nie mowie o relacjach koleżeńsko rodzinnych, w związku z tym póki nie zedra obecnie kadry do zera tak jak polak zajeżdżają samochody przez sprzedaza to dopóki maja minimum ludzi by zapewnić produkcje to będziecie zarabiać na rachunki benzynę jedzenie nic więcej, jak się już ludzie skończą to zaczną płacić i 20 pln bo w tej firmie jest pieniędzy a pieniędzy , nie daj się zwiesc lecącym na glowe tynkiem ani dziurawym dachem bo gospodarz patrzy dzieci w biurach a nie infrastruktury, w latach 90 opakowania do spozywki może się robiło w stodole ale czy teraz ? Tu jest brak dobrej woli poprostu .
maestro 2017-03-03 22:54
@Pablo sam dajesz się robić w bambuko skoro znasz zależności i jeszcze tu siedzisz licząc na normalnośc cokolwiek to oznacza a to że bazują na starych pracownikach jednocześnie ich zajeżdząjąc to akurat masz rację! wystarczy żerknąć na listy obecności kto pracuje a kto jest na L4.Nazwiska się ciągle powtarzają i jest jedna ekipa do zapieprzania a druga do leserki ale póki szympasów mają na posyłki to gra gitara i nikt palcem nie ruszy z rządzących żeby coś zmienić bo po co się wysilać !!!!!!!!!!!
eeeee 2017-03-04 09:07
Gdzie masz 6 pln różnicy na równym stanowisku? To że ktoś pracuje 20 lat i ma pojęcie o czymś to inna kwestia i coś ogarnia, reszta to bałwany i lesery pomijając pomocników operatora, Ci powinni mieć trochę więcej nie 40groszy od nowo przyjętych. A leserki na L4 jak tu ktoś dobrze wspomniał wystarczy popatrzeć na listy obecności.
lolo 2017-03-04 09:29
To dobrze że wszystkim podnieśli równo stawki. Skończyło się babci sranie tym dać bo ci mają dosyć.
qrde fix 2017-03-04 20:13
Jedna ekipa do zapieprzania druga ekipa do leserki to fakt . A przełożeni tych od leserki na to zezwalają , panowie nie wstyd wam ? Jeden może całe życie na maszynie co robi 40 palet a drugi cale życie na takiej co robi 20. Jeden robi 100 a drugi 200 % . Wstyd !
anonimowy ze wzgledu na kolegów z pracy 2017-03-04 20:18
Święta prawda . Nic dodać nic ująć.
eaeaea . b 2017-03-04 20:32
Skoro są dla ciebie bałwanami i leserami a do tego brak ci wiedzy o różnicy 6 pln na tym samym stanowisku , a z tym 20 lat to marazm i wypalenie miałeś na myśli niż pojecie o robocie niereformowalni ludzie z epoki... Bronisz czegoś czego nie da się obronić
ABCD 2017-03-05 20:23
Skoro podwyżki są równe to część prymitywnego buractwa straci zajęcie bo niby po kim będą się teraz wyżywać,na kim mścić i do kogo kierowć żale i wieczne pretenscje o 10 czy 20 groszy które mniej dostali.Oj w czachach wam się pewnie teraz gotuje czereśniaki
hhhhhh 2017-03-10 13:45
Podwyżki są, ale pula jest jedna musi się zgadzać patrzę na wypłaty do od 3 lat tyle samo zarabiam a 3 podwyżki były?
jasiu 2017-03-10 18:45
to trzeba tyle nie chorowac to bedziesz mial wiecej
marysia 2017-03-10 21:18
pula to jest w lotto ale nie tutaj:)
Ucho Prezesa z działu Form. 2017-03-15 15:45
Co słychać jak leci?
SPOKO 2017-03-16 10:16
Głowa wysmarowana wazeliną techniczną a jęzor tylko szuka syropu klonowego
camiro 2017-03-24 15:19
Jakby ktoś mógł odpowiedzieć. Jak wygląda praca na stanowisku pakowacza? Wysokie normy? Jaka płaca? Dzięki .
lol 2017-03-26 23:14
13 brutto + premia +/- 250 pln , 4 brygadowke maja albo 3 zmianowke ,praca spoko chyba ze trafisz na złego brygadziste bo tam są tacy co ani o swojej robocie ani o zarzadzaniu ludźmi pojęcia nie maja, a są w 100 % do zastąpienia przez stara kadre ale patyczkują się z nimi
walec 2017-05-14 14:41
Godziny nadliczbowe wypłacone w wysokości ,,0%,,
lolo 2017-05-21 18:06
Odpowiedź na forum Alpla NDM:

są płacone. Jeżeli jesteśmy w tym temacie to wynagrodzenie jest uczciwe, płacone na czas. Pracownik nie jest wprowadzany w błąd. Są płacone nadgodziny, premie i inne dodatki jeżeli tylko pracownik takowe wypracuje.

W Żywcu się nie da zapłacić?
Zostaw swoją opinię o ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.