Opinie o PKS SP Z OO IŁAWA w Iława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PKS SP Z OO IŁAWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PKS SP Z OO IŁAWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS SP Z OO IŁAWA w Iława

wiktoria Nowy wpis

śmiechu warte są te pks. na internecie w rozkładzie jazdy jest kurs 15:25 po przyjściu na przystanek okazuje się, ze rozkład jest inny i ze kurs ten będzie dopiero od poniedziałku. o kierowcach szkoda gadac… kurs 4:45, wtedy już w ogóle dzieją się cyrki… przykład? kierowca palący papierosa, gdy pasażerowie siedzą tuż za nim albo sytuacja z dziś pan rozwożący swoich znajomych po zakładach (animex,szynaka), pomijający przystanki. Gdy zwróciłam mu uwagę na koniec trasy ze miałam wysiąść pod mechanikiem miał pretensje do mnie, ze nie odezwałam się prędzej i obwiniał mnie za to ze będzie musiał przejechać teraz całe miasto, żeby zawieźć mnie na mój przystanek czego i tak nie zrobił tylko zostawił mnie koło ratusza. Nie pozdrawiam.

Karolina Nowy wpis

Widzę zarzut że kierowcy sobie pieniądze podbierają - tak źle płacą że kierowcy aż tak zdesperowani? :D

Winek Nowy wpis

A co spowodowało taką cisze na forum? Jest tak dobrze czy może z innego powodu?

Winek Nowy wpis

A co spowodowało taką cisze na forum? Jest tak dobrze czy może z innego powodu?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PKS SP Z OO IŁAWA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
Iława
ATN Service ApS
Karol

Znowu wsiada pasażer -przystanek koło szkoły Żerom Pan kierowca nabija na kasę bilet ale nie drukuje go a pieniążki do kieszonki. Tak jest zawsze-ten sam kierowca i ten sam pasażer a może i z innymi robi to samo ?.Tak się okrada PKS

alusias2

Najlepsza jest ta Pani która prowadzi autobusy.Sympatyczna miła babeczka.Jest super.

alusias2

Jedenego pana kierowcę wywaliliście za złodziejstwo a drugi z tej samej miejscowoci robi dokładnie to samo.ten Pan z każdej góreczki na luzie wiadomo dlaczego ale dlaczego pasażerowie muszą 24 km. jechać 60min. Najgorszy kierowca????.Ogólna opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o PKS SP Z OO IŁAWA - Iława

PKS SP Z OO IŁAWA