PUP

Iława

Opinie o PUP

Walery

Praca bardzo fajna,luzik nic nie trzeba robić.Roboty niewiele czasami coś tam trzeba zrobić ale to sporadycznie może raz w tygodniu.Można sobie pospać pod biurkiem,mam karimatę i śpiwór chodzę wyspany.polecam robotę dla tych co nie lubia pracować a ich hobby to spanie.

PUP jak najbardziej polecam jako miejsce pracy głównie dzięki znkomitej p vice dyr. osoba młoda, bardzo kompetentna a przede wszystkim ze znakomintym podjsciem do zalogi. ufa w umiejetnosci pracowników, inspiruje ich do kreatywnosci...po prostu super pracodawca.

Zostaw opinię o PUP - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUP