Opinie o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Czy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. zapewnia kartę multisportu?

Xxxx

Niestety nie

Ilona
@Xxxx

To szkoda akurat. :( A pracownicy wyrażają jakąś większą chęć? Były rozmowy na ten temat?

Nikt

Witam wszystkich czytających takie rzeczy ???????? gdyby tutaj wypowiadaly się osoby inteligentne i pracowite to było by fajnie i opinie były by prawdziwe a nie krytykowane przez osoby które albo się nie nadają albo chowają się po katach a chciały by zarabiać nie wiadomo ile ... wiele się zmieniło od pewnego czasu i idzie w dobrym kierunku . Pieniądze coraz lepsze , pandemia nie dotknęła zakładu wrecz przeciwnie można było zrobić nadgodziny . Są premie z wydajności , starasz się to ja masz proste , nikt nie daje kasy za darmo . Każdy zakład ma swoje zasady itp ale mi się podoba Lupus ! Nie mówię że jest kolorowo ale premią na czas , wypłata na czas , nie ma problemu z urlopem , urlop wakacyjny planowany na własny termin który komuś pasuje . Gdzie tak mamy? Brawo dla hejterow ???????? pamiętajcie jedno w Internecie nie jesteście anonimowi ???????? czasy się zmieniają . Ps . Nie zobacz i nie spróbujesz nikt się nie dowiesz ????

@Nikt

Stań sobie chłopie na maszynę na tydzień ,odechce Ci się wszystkiego ,ale Wy myślicie inaczej firma po tatusiu aby kasa ,kasa chłopie to nie jest Korea Północna jak pisałeś firma od pokoleń NIE kiedyś było inaczej ,było normalnie szło się do roboty pogadało i zrobiło swoje ,a teraz ora ora ora myślisz że tak stwożysz idealny zakład ,masz dużo negatywów , za jakiś czas każdy myśli o tobie jak o wojciku muszę bo muszę , a po co miła atmosfera ,koledzy i wogole , uwierz opłaci się i zyskasz ludzi do pracy , Znamy się dobrze robileś u mnie na mag na frontach i życzę wam braciom sukcesów ,

@Były

I proszę nie pisz takich spraw że pensja na czas premia czy urlop ,każdy musi spełniać takie warunki w Polsce to nie jest Afryka !!!!! To jest norma naucz się tego Mati

@Nikt

Jest lepiej w firmach państwowych.. 13 stki......wczasy pod grusza..czyli kasa za urlop..soboty są jak się chce zarobic beż przymusu..8 godzin pracy .

Agnieszka
@Ex

Wysokie są te wczasy pod gruszą? Powiesz ile wynoszą?

@Agnieszka

Wczasy to połowa pensji....niby niewiele ale jest..13 stka to 13 pensja.co rok.na święta Bożego Narodzenia tesz nieźle.no i mniej nerwów w pracy.norm nie trzeba wyrabiać.kokosów nie ma.ale lepsze to od prywaciarza.wiecej spokoju.

@Ex

No spoko ogólnie. Zawsze coś. Możnaby nic nie dostać. A co dają na święta?

1234@
@Anna

Na świeta pudełko małe że slodyczamy

@Anna

Na święta kasę na konto zależy jaki rok.bo na państwowym inaczej naliczają.w ostatnim Bożym Narodzeniu 950 zł było.rok wcześniej.750..

Premia na produkcji
@Były

Zobaczymy kto premie wyrobi przy nowych warunkach. Dawno Pan szef odleciał na inna planetę i orbituje. Moze warto zapoznać się z zasadami żeby nie zostać ŁOSIEM co dybie cały miesiąc na darem?

Xx

Jakie godziny pracy ???

@Xx

Dzień dobry Zależnie od gniazda produkcyjnego. Pracujemy w trybie 2 zmianowym, ale w szycie sezonu bywa, że 24h. Pozdrawiamy Zespół Lupus

Jak w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dzień dobry. Oczywiście istnieje możliwość awansu. Nasze fabryki to 250 osób na różnych stanowiskach i szczeblach. Bardzo popieramy rozwój w każdym pionie naszych struktur. Pozdrawiamy Zespół Lupus

1234@
@LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.

A czy dają Państwo jakieś podwyżki pracownika po słyszałem że niestety nie ma co liczyć już od dłuższego czasu

Były
@LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.

Piszesz jak osoba z korei północnej z kartki co ci przygotowali , z pistoletem przy skronii

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa?

Co się dzieje na tym portalu z chronologią wpisów ? Dlaczego występuje taki rozrzut datowania ?

...
@Zainteresowany

Musisz zaznaczyć w filtrze wszystkie komentarze, gdyż automatycznie zaznacza najpopularniejsze.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Umowa zlecenie a później kopa w tylek

Nikt

Pokaż się w 1 tygodniu pracy a masz umowę , ja tak miałam i pracuje do dzisiaj . Polecam , super ludzie, atmosfera miła każdy pomaga . Czasem się pojawia psycho pary z Wójcika które chcą to zniszczyć ale mega na plus ! Kasa spoko z premią .

kochanek

jak zwalniacie ludzi to zacznjcie od kadrowej

@kochanek

I kierownika i jej pupilka z pakowania. Bo z nimi się nie da pracować

kochanek

ale z ktorego pakowania

@Nikt

Widać odrazu jak żal (usunięte przez administratora) ściska haha

TTN@1

Dzień dobry jutro zaczynam pierwszy dzień pracy w firmie Lupus Produkcja mebli Elbląg, warto jeszcze mimo negatywnych opinii,umowa zlecenie na okres próbny, patrzę po opinich same negatywne są warto zaczynać pracę choć na próbę zobaczyć zarobki Krajów szału nie ma, u, zlecenie (usunięte przez administratora) nie urywa atmosfera zobaczymy, zostałem poinformowany o nadgodzinach i pracy świątki soboty, niedziele tu już minus weekend wolny powinien być, jak czytam że ludzi wyzysk, karetki odworzą z przemęczenia zwalniają bez powodu to ludzie idiotctwo pierwsza klasa

...
@TTN@1

Daj znać czy fajnie było.

Lolek

A możesz mi powiedzieć dlaczego co jakiś czas pojawia się oferta pracy na dyrektora zakładów? Co się tam dzieje?

Robol

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) parę lat.poszlem na państwowa posadę kokosuw nie mam.ale 160 godzin pracy wszystkie weekendy wolne na święta 700 dają.jest 13 stka oraz wczasy pod gruszą czyli kasa za urlop.pul godzinna przerwa oraz 15 minutuwka...nie ma rygoru .pracuje się dobrze wolności jest więcej to nie prywaciasz ktury myśli o swojej (usunięte przez administratora) tylko

Andree
@Robol

W jakiej firmie tak fajnie jest, 13tki itp??

Robol
@Andree

W każdej państwowej np.wodociagi ,OCZYSZCZALNIA ,ZUO.Itp

Nie rozumiem polityki tej firmy, zwalniają rozgarniętych pracowników a za chwilę szukają następnych

Alicja
@pracownik

W sensie Ty zostałeś zwolniony? Czy ktoś inny? W każdym bądź razie, wiesz, czy ktoś z LUPUS przeprowadził exit interview z tą osobą? Skąd to zwolnienie?

@Alicja

Jak zauważyłem zostają zwalniane osoby które mają jeszcze swoje zdanie. Porostu chcecie mieć niewolników,a taki pracownik to nie pracownik.

@pracownik

Co tydzień ogłaszają się Na elbląskich portalach że potrzebują nowych pracowników takie zapotrzebowanie bo dużo zleceń ,nie ,nikt normalny tam nie wytrzyma dłużej niż miesiąc, karetki zabierają przemęczonych i zestresowanych pracowników co muszą non stop robić nadgodziny,taka jest prawda....

Wesołek

Hehe do nadgodzin nikt nie zmusza

@Wesołek

Jak nie zmusza to czemu pracowałeś święta i w niedzielę ciekawe jak płacili pewnie d ręki żeby ominąć skarbówkę. Są kamery trzeba zgłośc.

Pracuje w Lupus od pewnego czasu. Oceniając obiektywnie jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Współpracownicy mocno zaangażowani w wykonywane obowiązki. Czasami zdarza się chaos i nerwowe sytuację jednak jako zespół radzimy sobie. Polecam i zachęcam osoby zdeterminowane w działaniach służbowych do zatrudnienia w tej firmie!

Miss

Na jakim stanowisku pracujesz

Były Pracownik

Żartujesz sobie teraz z tym komentarzem? Współpracownicy zaangażowani bo większość z nich to ludzie co już mają swoje lata i prawda jest taka, że nie rusza tyłka by znaleźć coś lepszego, lepiej dalej być (usunięte przez administratora) Zespół w ogóle nie jest zgrany, jak ktoś potrzebuje pomocy, to druga strona kręci nosem. Sami egoiście i konfidenci. Przepraszam.. Są wyjątki, ale one potwierdzają regułę.

@Były Pracownik

A może ty miałeś problem żeby się dogadać ???? Normalni ludzie się dogadają zawszę A pracownicy pomagają sobie i jest super atmosfera

Polecam firmę. Pracowałam w (usunięte przez administratora) z którego uciekłam ???? od jakiegoś czasu pracuję w tej firmie i jestem na prawdę bardzo zadowolona. Zarobki dobre. Ludzie naprawdę mili pomocni. Starzy pracownicy na prawdę pomagają i podpowiedza. Ekipa jest super I wiem że nie każdemu się dogodzi. Ja już sobie nie wyobrażam pracować nigdzie indziej ????

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. W tej firmie nie można mieć kolegów większości stara brygada i tylko patrzą aby polecieć do przełożonych a oni leca do prezesa GS żeby ich po główkach pogłaskał. Identycznie jak w naszym rządzie. Porażka. Nie polecam!!!!!! ,

Igor

Co do przedmówcy całkowicie się zgadzam sami konfidenci nieroby i decydenci, co do konfidentow to oczywiście właściciele takich lubią, a tam ich nie brakuje ps a ten piesek Marek jeszcze tam robi.

Ciekawski

Na jakie zarobki można liczyć w Lupusie magazyn lub pomocnik produkcja?

@Ciekawski

Na magazynie pracują po 9,10h z sobotami ponad 4.000 tys.

Job
@Nikita

Całkiem przyzwoicie.

@Nikita

Co za Bzdury 4000 chyba z niedzielami.

@Ktoś

Zapytaj chłopaków na magazynie. Być może część pod stołem ale tak to wyglada

Siwus28
@Ciekawski

Na dzień dobry dostajesz i koło 2500zl Po miesiącu 3000zl A dalej nie wiem jeszcze

Siwus28
@Ktoś

5000 przy 2 sobptach????????????????????????

@Siwus28

Przy 4 sobotach.

Jakiś

Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma ????

Job

Mam pytanie czy kadrowa ie w końcu nauczyła naliczać pensje. :)

Prawnik

Ludzie ogarnijcie się to nie jest portal dla pracowników tylko o pracodawcach i zakładach własne porachunki załatwiajcie sobie na podwórku!!!!

I na magazyn znowu potrzebują takie super zarobki, a gdzie jest Ania super kierowniczka magazynu bez doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym,znowu na okleiniarce w krismarze hahaha....

@Gość

Dobrze gadasz, taka była wspaniała bez doświadczenia i jaj. Popek jak powiedział tak miało być i koniec.

DoPracownik

Ale ścieme walisz widać ze ten komentarz pisała osoba z biura a nie szeregowy pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. - Elbląg

• Jak się pracuje w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.