brak logo

LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna

Elbląg

Opinie o LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna

Qwerty 2016-08-09 13:41
Jeżeli chodzi o samą atmosferę to jest nawet ok spoko ludzie, ale oczywiście nie wrzyscy na nie których trzeba uważać donosza wyżej i to jest jedyny plus tego zakładu. Zarobki są mizerne jeżeli chodzi o pomocników to za 168-176 godzin pensja 1500 zl a operatorzy z PONAD 20 letnim stażem Max 2200, wypłaty po prostu regulują premiami które są w umowach np ktoś może mieć do 40 % premii wpisane ale wiadomo że tyle nie dostanie. Na wyjazdy w delegacja nie opłaca się jechać delegacyjnego nie płacą no chyba ze majstrowi tylko. No i roczny system rozliczeń za nadgodziny setek i piecdziesiatek tną strasznie na tym.
1
123 2017-06-05 12:33
Firma dramat nawet atmosfera juz sie zepsuja traktowanie ludzi zle za 200 godzin pracy 1500 zl z groszami i ogolnie nieszanowanie pracownika przez wlasciciela firmy i brygadzistow na halach ktorzy sa jego pieskami na smyczy i donosza mu. Nie polecam.
1
Zostaw swoją opinię o LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUPUS W.Macijewicz, K.Macijewicz Spółka Jawna