Opinie o Zbigniew Gaweł Moltobene w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zbigniew Gaweł Moltobene. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbigniew Gaweł Moltobene o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Gaweł Moltobene w Kielce

Mariusz Nowy wpis

Często zatrudniani są do Was studenci? Na jakich umowach?

wtajemniczony Nowy wpis
@Mariusz

Pan Zbigniew zatrudnia tylko osoby ze statusem ucznia/studenta. Rozpowiada bajki o umowie zlecenie - w rzeczywistości żadnej umowy nie było. Ponad to, były problemy z wypłaceniem obiecanych pieniędzy.

Tomasz Nowy wpis

Witam, od ostatnich opinii związanych z pracą w Moltobene minęło sporo czasu. Chciałbym wznowić wątek dotyczący tego, jakie warunki panują u pracodawcy tejże firmy? Czy sytuacja jak z 2017 roku jest bez zmian czy może takowe zaszły? Jak to widzicie?Wypowiedzcie się proszę na forum, to ułatwi podjęcie decyzji osobom zainteresowanym.

CzerwonaSukienka Nowy wpis

Nikomu nie polecam. Właściciel zwykły dziad i prostak, żerujący na studentkach i nie świadomych niczego dzieciach. Nieważne co będzie jutro, liczy się dziś i żeby przepchnąć dzień bo jutro i tak przyjdzie ktoś inny. I najlepiej nie upominac się o swoje bo pan szef zaczyna się pocić i przewracać oczami...zero organizacji, rozmowy, strategii. O poziomie jaki prezentuje wielka znawczyni wszystkiego, córeczka szefa, nie wspomnę. Unikajcie!!!

bozik

Hej, a powiedzcie mi, czy w firmie jest mikrofala i miejsce, gdzie można zjeść obiad?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zbigniew Gaweł Moltobene? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
niktos

szukaja do pracy z doświadczenie na pomoc kuchenna a oferują 8zł i praca poczywiście po 17 godzin bo lokal niby do 23 ale wiadomo pracuje sie nawet do 4 rano wiem bo to ten sam syfff co moltobene ten sam właściciel i meneger to samo ścier....... Powodzenia w szukaniu pracownika a w sumie frajera

byly pracownik

siesta heh czyli to samo co moltobene tylko w innym wydaniu ten sam właściciel i manager nie mający szacunku do nikogo nawet do siebie bo jedno drugiemu obrabia (usunięte przez administratora) jak ich nie ma, oczywiście zapomniałam dodać kilka slow o pani szefowej która wszystko wie najlepiej i to ogłoszenie o dynamicznie rozwijającym się zespole i tak wspaniałym miejscu pracy gdzie po tyg zostaniesz pomiatanym śmieciem z kata w kat....posiłki pracownicze?? oczywiście po 17 godzinach się należy, zleżała pizza ze zmywaka normalnego posiłku nie wolno bo to przecież koszta, i jak można dać coś komuś za darmo przecież produkty z najwyższej pułki firmy "ARO" są niesamowicie drogie! można książkę napisać o tym miejscu ale szkoda czasu pozdrawiam wszystkich których lubiłam z serwisu kucharze dobrzy ale niezbyt przyjaźni wiec niepozdrawiam

Dziwne,że nikt do tej pory nie dodał żadnej opinii na temat pracy w tym miejscu. Zaczynając tam właściciel niezbyt zauważa Twoją obecność a kiedy coś do Ciebie "ma" przekazuje starszym pracownikom. Kelnerowanie to ciagłe siedzenie na zmywaku,gdzie zmywarka jest tak mała że większość musisz myć w rękach bez rękawic po kilkudziesięciu osobach to jednak mało higieniczne,robienie tysiące razy tej samej czynności np.wycieranie blatu,ekspresu bo..."szef patrzy". Najgorszy jest brak szacunku od właścicieli,ale zapewne zdają sobie z tego sprawę. Czasem trzeba robić za troje bo w dużym ruchu nie ma na tyle pracowników,a sàdzę że klienci nie lubią czekać na obsługe. Czasem warto posłuchać "szarych" pracowników bo więcej przebywają z klientami i znają ich potrzeby,a nie tylko narzekać na nich bo wykonują kawał dobrej roboty z której w sezonie jest dooobra kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Gaweł Moltobene - Kielce

Zbigniew Gaweł Moltobene