MOLTOBENE - Zbigniew Gaweł

Kielce

Opinie o MOLTOBENE - Zbigniew Gaweł

pracownik 2013-12-25 22:12:59
Dziwne,że nikt do tej pory nie dodał żadnej opinii na temat pracy w tym miejscu. Zaczynając tam właściciel niezbyt zauważa Twoją obecność a kiedy coś do Ciebie "ma" przekazuje starszym pracownikom. Kelnerowanie to ciagłe siedzenie na zmywaku,gdzie zmywarka jest tak mała że większość musisz myć w rękach bez rękawic po kilkudziesięciu osobach to jednak mało higieniczne,robienie tysiące razy tej samej czynności np.wycieranie blatu,ekspresu bo..."szef patrzy". Najgorszy jest brak szacunku od właścicieli,ale zapewne zdają sobie z tego sprawę. Czasem trzeba robić za troje bo w dużym ruchu nie ma na tyle pracowników,a sàdzę że klienci nie lubią czekać na obsługe. Czasem warto posłuchać "szarych" pracowników bo więcej przebywają z klientami i znają ich potrzeby,a nie tylko narzekać na nich bo wykonują kawał dobrej roboty z której w sezonie jest dooobra kasa.
byly pracownik 2015-02-03 22:02:50
siesta heh czyli to samo co moltobene tylko w innym wydaniu ten sam właściciel i manager nie mający szacunku do nikogo nawet do siebie bo jedno drugiemu obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ich nie ma, oczywiście zapomniałam dodać kilka slow o pani szefowej która wszystko wie najlepiej i to ogłoszenie o dynamicznie rozwijającym się zespole i tak wspaniałym miejscu pracy gdzie po tyg zostaniesz pomiatanym śmieciem z kata w kat....posiłki pracownicze?? oczywiście po 17 godzinach się należy, zleżała pizza ze zmywaka normalnego posiłku nie wolno bo to przecież koszta, i jak można dać coś komuś za darmo przecież produkty z najwyższej pułki firmy "ARO" są niesamowicie drogie! można książkę napisać o tym miejscu ale szkoda czasu pozdrawiam wszystkich których lubiłam z serwisu kucharze dobrzy ale niezbyt przyjaźni wiec niepozdrawiam
niktos 2015-04-19 18:10:43
szukaja do pracy z doświadczenie na pomoc kuchenna a oferują 8zł i praca poczywiście po 17 godzin bo lokal niby do 23 ale wiadomo pracuje sie nawet do 4 rano wiem bo to ten sam syfff co moltobene ten sam właściciel i meneger to samo ścier....... Powodzenia w szukaniu pracownika a w sumie frajera
bozik 2016-04-26 17:55:43
Hej, a powiedzcie mi, czy w firmie jest mikrofala i miejsce, gdzie można zjeść obiad?
Zostaw swoją opinię o MOLTOBENE - Zbigniew Gaweł - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLTOBENE - Zbigniew Gaweł