Opinie o PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir w Grudziądz

Zadowolony klient

Młody elektryk Sylwek da radę wyrobić dobra opinie firmy odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu . Nowy pracownik zespołu

Elektromaster
@Zadowolony klient

Trzymam kciuki. Jeśli jest odporny na stres i ciągłe oskarżenia o coś czego się nie zrobiło to z pewnością stanie się ostoją firmy. Gorzej jeśli zacznie komuś przeszkadzać bądź zacznie mieć własne zdanie wtedy marny jego los. Żeby tylko się nie zraził do zawodu.

@Elektromaster

Te oskarżanie to są tylko słowa, czy ma też to wymiar ekonomiczny, np. odcięcie jakiejś kwoty od pensji?

... Nowy wpis
@Ewa

Ekonomiczny?? Nie wiem co Pani ma na myśli. Powiedziałbym że to wymiar psychiczny. A jeśli chodzi o finansowy to owszem jest cięcie po premii.

Joanna Nowy wpis

A z jakiego powodu jeden krzyczał na drugiego?

Obserwator

Usuwanie awarii. W pakiecie wulgaryzmy i sikanie po klatkach. Dziwne że nikt tego nie kontroluje.

@Obserwator

Co? Dosłownie załatwiają sią w pomieszczeniach? Ale pracownicy, czy kto? Właściciel? Zgłaszałeś to do kogoś?

Obserwator
@Ewa

Tak. Zamierzam to zgłosić. Trzeba zrobić z tym porządek

Weronika Nowy wpis
@Obserwator

i jak wygląda sytuacja? coś ruszyło do przodu? dawaj znać na bieżąco, na pewno inni też chcą wiedzieć :)

Rdek

A czego się spodziewaliście? Kolejny przypadek tylko możliwy w Polsce. Ten człowiek sam.sobie swoim.zachowaniem.wystawia opinie . Wystarczy posłuchać i wiesz wszystko .

Rafał
@Rdek

Wzorcowe zachowanie pracowników reakcja natychmiastowa znają się na tym co robią

Joanna
@Rdek

Możesz powiedzieć, coś więcej? Twój wpis mało mówi, a myślę, że wielu osobom mógłby rozjaśnić sytuację

York
@Rafał

Niby czemu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dawid

Tragedia , znowu muszę wszystko poprawiać , znowu muszę wołać kolejną firmę aby poprawili po tej , z ręką na sercu odradzam tą firmę . Pozdrawiam

Ktoś tu usuwa komenatrze - żałosne . Firma fatalna , robią byle zrobić a zarobić , pan który odebrał telefon jakby robił to za karę , i właśnie te usuwanie komenatrzy - dobrze byłoby aby ludzie znali prawdę , nie ma co zatajać , bo jeśli firma byłaby naprawdę dobra to i o opinię nie trzeba byłoby się martwić .

Bartek

Totalne (usunięte przez administratora) , zero profesjonalizmu.

Siergiej 55216

Firma dobra, pracowniki, uśmiechnieci i zadowolenie dobrze robiom. Polecam.

Klient

Polecam firmę. Szybka reakcja na awarie. Panowie chętnie przyjechali po pracy i w rozsądnej cenie dokończyli robotę.

Slawek

Klient rozgoryczony czy pracownik wyżucony z paragrafu

Ryszard
@Slawek

Nic dodać nic ująć. Bez komentarza

Heniek

A jak tu sytuacja z pakietem medycznym ?

Piotrek

Firma fatalna , wszystko robione szybko byle zrobić i cześć. Czas oraz jakość nie idą w parze z pieniędzmi . Zdecydowanie NIE polecam .

Wojtek

@miki dlaczego brak profesjonalizmu? Co robią nie tak?

Aga

@miki mówisz to jako pracownik?

miki

Nie polecam. Brak profesjonalizmu.

Wrzsos

gdyby podaż tego typu " firm " była choć trochę większa ( dużo fachowców robi w EU ) NIKT, po krótkotrwałym " doświadczeniu pogardy dla klienta " ze strony (usunięte przez administratora)- nie chciałby od niego choćby wymiany żarówki - w razie zwarcia ,zrzuci winę na mieszkańca i policzy nie tylko za żarówkę, ale dojazd, wejście, wyjście, ustawienie drabinki,i .... regulację ...

Apache2255

Oto odpowiedź ( ręce opadają ) p. Orzechowskiego w XXI wieku,rok 2018!!na uwagi do złego działania tak prostych " urządzeń ", jak czujnik ruchu/zmierzchu/ po prostu kuriozum nawet biorąc pod uwagę,że to się dzieje w Polsce: Pan stwierdził uszkodzony został potencjometr regulacji czasu i czułości światła załączenia i to nie podlega gwarancji , już nie raz Panu tłumaczyliśmy że to nie zabawka aby co chwile kręcić przy tych czujnikach było to ustawione dwukrotnie i wszystkim oprócz pana to pasowało , a bawienie się czasem że jedna lampa świeci się 2minuty a druga 3 to trochę przesada z pana strony .Stwierdzenie że nie reagujemy na usterki gwarancyjne jest nie prawdą , gdyż po telefonie zarządcy budynku staramy się reagować w trybie jak tylko możliwym .,a nie mamy umowy serwisowej do reakcji w trybie pilnym na życzenie klienta ,wykonujemy to w dogodnym dla nas terminie od zgłoszenia 1-3 dni. Do informacji Pana nie ma Pan prawa do grzebania i ustawiania tych urządzeń są one na gwarancji i uszkodzenia mechaniczne nie podlegają umowie gwarancyjnej , jakieś dwa tygodnie temu byli moi pracownicy i wymieniali czujnik ruchu zgłaszany przez zarząd , był on uszkodzony mechanicznie wyłamane pokrętło czasu działania lampy , kręcenie przy tych oprawach i regulacja co jakiś czas jest bezzasadna lampy na klatkach są z żarówką LED i częste załączanie i wyłączanie się światła na zbyt krótki czas skraca żywotność źródła światła co za sobą niesie w dalszej ekspluatacji koszty dla mieszkańców co przy tych oprawach nie jest tanie a źródło światła nie podlega gwarancji.

Mpek

Firma chętnie podejmuje oferty, z wykonawstwem jest dużo gorzej, a już z serwisem/drobnymi regulacjami/ gwarancją itp. tragedia

Grudziądz

Jeżeli ma ktoś więcej informacji na temat tej firmy to proszę żeby się podzielił bo interesuje mnie ta firma.

mp222
@Grudziądz

uwaga dotyczy instalacji oswietleniowej w garażu podziemnym bloku przy Kustronia 6G: dwie lampy ( jarzeniowe - duże ! pierwsze na prawo od bramy wjazdowej ) od niemal roku ( od dnia oddania przez waszą firmę instal ) świecą się 24 godz/ dobę !! Rzeczywiście, plastikowe pokrętełko w czujniku ruchu/zmierzchu do regulacji właśnie m.in. czasu świecenia jest " wyrobione " - nic dziwnego, miękki plastik - czy jednak nie poczuwa się pan do odpowiedzialności za prawidłowe w miarę działanie owej instalacji ??!! Regulacja ta jest dziecinnie prosta ( w nowo zakupionych np. TV dużo droższych od czujnika jest możliwość, a nawet zaleca się własne ustawienia ) - wystarczy odrobina DOBREJ WOLI z pana strony!, dość,by pracownik/elektryk podjechał i 5-7 minut to uczynił lub, w razie konieczności, wymienił czujnik na sprawny!! Powiem panu, że na takich " wykonawców " ręce opadają ....by podjąć się za opłatą zadania, a następnie zrzucać wszystkie usterki na użytkowników ... Może jednak pan się zreflektuje ... ?? Wszak koszt energii roczny generowany przez to " urządzenie " znacznie przekracza koszt np. instalacji/wymiany ....

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir - Grudziądz

• Jak się pracuje w PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir?

PHU Orzechowski Wykonywanie Instalacji Elektrycznych Orzechowski Sławomir
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Łyskowskiego 53
    86-300 Grudziądz