Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)

Wrocław

Opinie o Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)

Miluś 2014-12-31 11:01:29
Niskie wynagrodzenia, niezbyt ciekawa atmosfera pracy, brak szacunku do pracownika, brak możliwości awansu, brak szkoleń dla wszystkich pracowników.
M 2015-01-02 11:05:26
Firma dla której czas się zatrzymała na w epoce kamienia łupanego, w kwestii zarządzania, oraz postępu technicznego.
pracownik 2015-03-10 17:00:21
Nie jest źle, młody zespół, sympatycznie, można się z szefem dogadać.
Prosiak 2015-07-24 14:57:19
Nie wiem czego sylwestrowy troll (M)iluś chce. Jest całkiem nieźle. Pracowałem w znacznie gorszych miejscach. Oczywiście zawsze chciałoby się mieć więcej i lepiej....
ex pracownik 2015-08-02 17:36:24
Miluś ma niestety racje. Zerowy rozwój dla pracowników, słabe zarobki i brak dotrzymywania danego słowa (warto wszystko brać na piśmie). Osoby, które pracują tam kilka lat stoją w miejscu... ich zarobki też. NIE POLECAM, bo też straciłem tam tylko czas. Jedyny plus (pensja zawsze na czas). Dziękuję za uwagę.
ciekawa 2015-08-26 17:01:39
nie wymagaja niewiadomojakiej kreatywności, pozwalają siedzieć w miejscu i płacą na czas - bajka :)

a jaki socjal jest? Opieka zdrowotna? A nauka języków? Jakieś dodatki - siłownia etc?
ROGI 2015-08-26 20:50:12
jest tzw "posiłek regeneracyjny" dofinansowany przez firmę, a potem można skorzystać z karty na siłkę. Jak w każdej firmie są ludzie z którymi ciężko się współpracuje, mam na myśli jedną osobę - ale to po części zależy od samych ludzi. Są też osoby od których można się czegoś nauczyć, ale tego trzeba chcieć i to bez względu gdzie i dla kogo się pracuje. Ale my jako naród już tak mamy ze wolimy narzekać, i że zagraniczne corpo będziemy bardziej cenić mimo że siedzenie po 12 godzin w corpo to norma a w tej polskiej firmie jakoś takiego nie ma.
12345 2015-10-05 19:26:46
Jeżeli narzekasz, że się nie rozwijałeś, to uderz się we własne piersi, czy na pewno chciałeś się rozwijać! A może byłeś poprostu bierny. Tam gdzie teraz jesteś lub będziesz spróbuj angażować się i być bardziej aktywny. Ja jestem zadowolony, jest w porządku - jak się człowiek chce do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie.
klient 2015-10-13 11:20:15
odnośnie wpisu od PIKA - niezła reklama ;) , jak jest w firmie od strony pracownika to nie wiem, gdyż tylko korzystam z usług najmu. Swoją flotę mam w dwóch firmach CFM i powiem ze wszędzie obsługa jest porównywalna. Jedno co różni NFM to to ze przez te 4 lata współpracy mam cały czas tego samego opiekuna, a w konkurencji to już jest kolejna osoba, chyba 4 lub 5 osoba.
ciekawski 2016-06-21 16:57:37
pika - to wyślij CV - napewno jest jakiś adres na stronie ;)
hsk 2016-07-08 23:06:05
Hej, wiecie czy będą szukać teraz specjalistę ds. rekrutacji? Znam odpowiednio język niemiecki, ale pewnie można liczyć na odpowiednie kursy językowe poza szkoleniami czy benefitami doliczanymi do zarobków.
Zostaw swoją opinię o Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM) - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nivette Fleet Management Sp. z .o.o. (NFM)