Opinie o Atut Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atut Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atut Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atut Sp. z o.o. w Gdynia

Anka

Pracuję w tej firmie 5 lat nigdy nie miałam żadnych napięć z kierowniczka (usunięte przez administratora)jest pomocna robi co trzeba wypłata jest na czas za nadgodziny płacą. Wejście się ludzie do roboty a nie oczerniacie ludzi

@Anka

Często zdarzają się nadgodziny, które pracownik musi przepracować w firmie ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Chętnie poznam to, jak wyglądają konkretnie zarobki, które oferuje pracodawca? Podziel się swoimi doświadczeniami na ten temat.

@Mariusz

Nadgodziny są - jednak to pracownik decyduje o formie wynagrodzenia - forma w gotówce czy jako godziny wolne , zawsze wcześniej uzgodnione z Panią kierownik (usunięte przez administratora)- nadgodziny - decyzja pracownika czy chce - nic na siłę

nadgodziny są - często , jak ktoś chce - nie ma przymusu -

robotnik

ha ha ha ,

@robotnik

Mam rozumieć, że nie zgadzasz się z tym, co napisał ten użytkownik na temat nadgodzin w firmie ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Jeżeli według Ciebie sytuacja wygląda inaczej, to zachęcam Cię, abyś podzielił się z nami wiedzą na ten temat. Dzięki Twojej wypowiedzi będziemy mogli ocenić, który wpis jest zgodny z prawdą.

Czesia
@Anka

Pracowałam w tej firmie i niestety mam złą opinię o zarobkach poprostu oszukano mnie na wypłacie

Mariusz

Aktualne oferty pracy, które umieściła firma ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej są dostępne na oficjalnej stronie internetowej http://atut.co/ofertypracy/ Zastanawia mnie, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą bez problemu aplikować do pracy w tym miejscu? Są szansę na przyjęcie?

MMMMM
@Mariusz

Firma zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - młody wiek nie odgrywa większej roli

@MMMMM

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. TO oznacza, że firma ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej zatrudnia tylko i wyłącznie pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności, czy może również osoby bez takiego orzeczenia? Mógłbyś sprecyzować to, co napisałeś na ten temat? To ważna informacja z punktu widzenia osoby podchodzącej do rekrutacji.

Asssssssssssss

Lubię atmosferę w ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej za: Dlaczego ludzie za swoje nieudacznictwo oskarżają innych.? Kierowniczka to dobra i pomocna kobieta.Wymagająca, to prawda ale na tym polega jej praca. Pracowałam w firmie kilka miesięcy nie narzekałam. Nikt za darmo nie płaci więc nie rozumiem dlaczego ludzie narzekają. Każdy kto podejmuje pracę wie a co się pisze.

Magda M.

Co za głupoty są tutaj wypisywane?? Jak można tak pisać . Praca jak praca, jeśli zatrudniasz się jako sprzątaczka, to czego oczekujesz?? Wypłata na czas, kierowniczka wymaga ( ale od tego jest), najgorzej jak się chce dużo zarobić ale nie chce się pracować, to wtedy wszystko przeszkadza.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Atut Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Eee

Ja pracuje w firmie Atuz Sp z oo już przeszło 3 lata wypłata jest na czas i za przepracowane dodatkowe rejony jest premia . A kierowniczka pani Krysia jest kompetentną osobą na tym stanowisku nie ma lekkiej pracy zawsze pomocna,zaś brygadzistka Zosia to też robi co do niej należy też musi ogarnąć personel i jeszcze sama chodzi i robi i to nie mało gdzie nie ma kogo poslac sama idzie i robi .najlepiej oczerniac innych jak samemu się nie chce robić .wiadomo że nie jest lekko Ale gdzie teraz jest lekko .Tak tylko gadają ci co by chcieli się nie narobić a zarobić a tak sie nie da . I polecam prace w firmie Atut sp z oo

@Eee

EEEE - tak trzymaj , oby takich osób więcej - trzeba pracować i szanować to co mamy - szanuj szefa swego bo mozesz mieć gorszego

Bardzo cenię kierowniczkę , Krysia zawsze wysłucha , doradzi - pracę dopasuje do stopnia niepełnosprawności - ceni sobie szczerą rozmowę . Jest bardzo wymagająca - sprawdza , kontroluje ale to normalne - nie ma co się obrażać - pracować trzeba . Ważne aby wiedzieć po co przychodzimy do pracy . Kierowniczka dba aby personel do pracy przychodził z chęcią .

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

życzliwa

wyzysk ponad siły pracownicy pracują po 200 godzin i nie maja wolnego. co do płacy to na umowę o pracę jest ok ale jak się pracuje na umowę zlecenie to wypadaja słabo

@życzliwa

Pracuję - jestem zadowolony z zatrudnienia - pierwsze słyszę a właściwie czytam - praca po 200 godzin ? co to za bzdury . Mam orzeczenie o niepełnosprawności - stopień umiarkowany , pracuje 35 godzin tygodniowo - 7 godzin dziennie ( 30 minut przerwa śniadaniowa ) . Kierowniczka Pani K> super osoba , oddana firmie , przychodzi do pracy chora - dba o swoich pracowników - stara sie wszystkich zrozumieć i jest dla nas jak matka .

Ewa - wynagrodzenie zawsze na czas zgodnie z umową .

Prawda

Nie ma szacunku dla pracowników i dla samej siebie oraz pracowników wgl nie szanuje jak prosi się o wolne pani krysi to wcale nie można się doprosić

@Prawda

Mam inne zdanie - opinia jest kłamstwem . kiedy potrzebuje urlop , mam . Oczywiście inne zdanie będą mieli ( leserzy i Ci z problemem alkoholowym )

Prawda - piszesz same bzdury

Dosia

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu. Ja osobiście jestem zadowolona. P.(usunięte przez administratora) bardzo miła osoba i konkretna. Wypłata zawsze jest na czas a nawet szybciej. P. (usunięte przez administratora)jest profesjonalistą. Jeżeli ktoś chce pracować to polecam firmę.

@Dosia

Zgadzam się z opinią Dosi :)

Zniesmaczona i zawiedziona

LUDZIE!!! Czy Wy nie widzicie, że każdy zarzut pod adresem firmy jest zaraz komentowany przez "innych pracowników" na plus. Przecież wiadomo, że jest to tzw. obrona, żeby udawać jak to jest super. Wiadomo firma zrobi wszystko, żeby nie posądzono ją o wyzysk i mobbing. Kto nie wierzy, niech sam spróbuje popracować tam i wtedy wyrobi sobie opinię na ich temat.

@Zniesmaczona i zawiedziona

Zniesmaczona i zawiedziona - czego nie rozumiesz , opinie może pisać każdy nie tylko ,,ktoś " kto może pochwalić się stażem 3 miesięcznym tzw. okresem próbnym . Dla Ciebie to taki zły zakład pracy - jednak są też tacy co pracują lata i są zadowoleni . Więc już odpuść , życie toczy się dalej a świat nie opiera się tylko na Twoim komentarzu .

Maria

@Zniesmaczona i zawiedziona, czy zdarzały się sytuacje, że pracownik sprzeciwił się wykonywaniu dodatkowej pracy w firmie ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Jeżeli tak się zdarzyło to, czy zostały wyciągnięte jakieś konsekwencje w stosunku do tej osoby? Chciałabym również, abyś przedstawiła, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie. Przedstaw, co wiesz na ten temat.

@Maria

Moim kierownikiem jest Pani (usunięte przez administratora) - nigdy nie zmusza do prac , czy nadgodzin - prosi i to pracownik decyduje czy chce mieć dodatkowe zlecenie , za uzgodnionym wynagrodzeniem . Pracownicy z szacunku dla szefowej - zgadzają się na dodatkową prace ( czasem jest ciężko - brak ludzi do pracy ) - którą bardzo lubią i szanują . Polecam zatrudnienie w ATUT - praca dostosowana do stopnia niepełnosprawności , spore przywileje , kadra zarządzająca godna polecenia .

Emerytka

Czytam te wszystkie opinie i dosłownie nie wierzę - jak można psuć tak komuś opinię . Pracowałam w tej firmie jeszcze pod inna nazwą , odeszłam ze względu na wiek . Jestem szczęśliwą emerytką Kierowniczka czy brygadzistka zawsze pomocna . Jak trzeba to obie pomagały sprzątać . A jak któraś narozrabiała zawsze mogła liczyć na wyrozumiałość szefowej . Polecam pracę w ATUT - wszędzie trzeba pracować . Jeśli decyduję się na zatrudnienie - to muszę wykonywać swoje obowiązki sumiennie .

@Emerytka

Szczera wypowiedź

Maria

@Aa, skoro twierdzisz, że nie ma żadnych dodatków do wynagrodzenia za pracę w firmie ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej to napisz, proszę, czy skład kadry pracowniczej w tej firmie stanowią tylko osoby młode? Są pracownicy, którzy mimo takich warunków płacowych pracują w firmie dłuższy czas? Napisz, jak wygląda staż zatrudnionych obecnie pracowników.

Emerytka
@Maria

W firmie pracują osoby w różnym wieku pracują po 10 lat i więcej . Za dodatkową pracę zawsze otrzymywałam dodatkowe wynagrodzenie . Umowa o pracę na czas określony . Urlop planowany na czas .

Maria

@życzliwa, dziękuję za Twoją wypowiedź na temat pracy w firmie ATUT. Czy możesz uzupełnić swoją wypowiedź o kwestię tego, jak wyglądała atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w tej firmie? Pracownicy byli dla siebie życzliwi i pomocni? Firma ATUT w jakiś sposób motywowała swoich pracowników do bardziej wydajnej pracy? Uzupełnij swoją wypowiedź.

Maria

@Pracownik666, jak długo pracowałeś w firmie ATUT Zakład Pracy Chronionej? Na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony na początku Twojego zatrudnienia w tej firmie? Czy do wynagrodzenia, o którym wspomniałeś w swoim komentarzu, pracownik może liczyć na jakieś premie bądź dodatki do stawki podstawowej? Wyraź, proszę, swoją opinię na ten temat w sposób szczegółowy.

życzliwa
@Maria

pracwałam w firmie Atut 2 lata.Od początku byłam zatrudniona na umowę o pracę to prawda ,co do wynagrodzenia to pracując na umowę o pracę i mając przepracowane 200 godzin dostajesz premie uznaniową ,ale jak masz umowę zlecenie to praacujesz za 7 złotych na godzinę .Na umowe o pracę razem z premia miałam około 1700 złotych pracując po 8 godzin od wtorku do niedzieli mając tylko wolne poniedziałki

Maria

@życzliwa, czy mogłabyś w sposób bardziej szczegółowy przedstawić różnicę w zatrudnieniu jeżeli chodzi zarówno o umowę o pracę a umowę zlecenie w firmie ATUT Zakład Pracy Chronionej? Pracodawca daje wybór pracownikowi odnośnie rodzaju zatrudnienia? Napisz, proszę, coś więcej na ten temat.

Pracownik666
@Maria

dają umowę o pracę dla tych bardziej doświadczonych ale co z tego jak na najniższą krajową. Chociaż ogolnie praca na plus

admin

Masz wiedzę na temat firmy ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Wrubelek123
@admin

Moim zdaniem co nie kturzy pracownicy to chamy i są nie mili

prawda

Wyzysk - Nie polecam pracy w Stoczni .Pani Krysia koordynatorka - nie ma żadnego szacunku dla pracownika - traktuje ludzi za śmieci - natomiast Brygadzistka Zosia -- tylko obserwuje i donosi do Szefowej Krysi(niech się sama weżmie za robotę) .Praca - koszmar - wyzysk ,krzyki ,uważa się za coś lepszego. Praca ciężka brudna -- najlepej jakby jedna osoba wykonała pracę za czterech.Ludzie pracujący w Stoczni sami twierdzą ,że ludzie uciekają - duża rotacja.Ocena dostateczna dlatego, że wypłaty na czas - ZPCH

Zostaw merytoryczną opinię o Atut Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Atut Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atut Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atut Sp. z o.o.?

Atut Sp. z o.o.