Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Tosia

Wszystkie złe opinie o Tczewie to prawda. Wcześniej była ta praca nawet znośna, ale po tych wszystkich zmianach szybciej skończysz na lekach uspkajacych niż dostaniesz premie. Jak się ten skład posypie to niech osoby zarządzające dziękują (usunięte przez administratora)

Obecna
@Tosia

Wsparcia dużo daje nie można jej tego odmówić.Idz do tego psychiatry poprostu i weź leki ????

ewka

czy osoby zarządzające ta firma mogą w końcu coś zrobić?? sama firma jedno wielkie nieporozumienie, najgorsze co mnie w życiu spotkało traktowanie ludzi jak tania siła robocza bo musza celem zarobić na siebie żeby firmie sie zwróciło

Julia

Jak wygląda szkolenie, czy trudno jest zdac??

Ulka

Jak praca w ms będzie tak dalek wyglądała to niedługo administracja sama będzie tam pracować. Chyba jedyna firma w Bydgoszczy która nic nie przygotowała na Wielkanoc dla pracowników. Poza konkursem za rzeżuchę rodem z podstawówki - bardziej żenująco się nie dało.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Cv

Czy w media system Tczew istnieje możliwość pracy zdalnej w domu?

Nie polecam

Długo powstrzymywałem się od napisania opinii tutaj, ale z ciekawości przejrzałem oferty i dalej szukacie naiwniaków na nn. Każdy kto chce tam wysłać swoje cv to szczerze odradzam! Chyba ze szukasz pracy dorywczej do 12 bo jak nie robisz wyniku kończysz prace szybciej, a na bazach na jakich pracuje się w media system nie ma szans pracować na pełen etat wiec nie wiem po co pytają o to na rozmowie. Koordynator projektu w ogóle nie pomaga w osiągnięciu wyniku bo dzięki temu od 12 może sobie bimbać jak zostaje mu garstka ludzi.

Oki
@Nie polecam

Potwierdzam, pracując na nn człowiek nie jesy w stanie się utrzymać. Pierwszy tydzień niby ok bo masz ochronę a potem pracujesz na pół etatu i nikt się nie martwo za co mieszkanie zapłacisz, zrobisz zakupy. I tak musisz się męczyć przez miesiąc bo w umówię jest kara ze jak odejdziesz zanim minie miesiąc to nie zapłacą. Robią z ludzi (usunięte przez administratora)

Ula 123

Witam , jak pracuje się w Tczewie ?

@Ula 123

Zespół w Tczewie to zgrana ekipa i z otwartymi ramionami witamy wszystkich nowych pracowników! Sprawdź nasze aktualne rekrutacje i śmiało aplikuj!

Polly
@Ula 123

pracuje w Tczewie nie cały rok i szczerze polecam to miejsce każdemu kto poszukuje pracy. Warunki spoko, pierwszy raz pracuje z taka fajna ekipa, nikt pod nikim dołków tu nie kopie, ogólnie w pracy luźna atmosfera. Z kasa tez nie ma co narzekać, wypłata zawsze jeszcze przed czasem.

Miśka
@Ula 123

Też pracuję w Tczewie jakoś około roku i bardzo polecam tą firmę. Nawet jak się nie ma doświadczenia lepiej pracować w ciepłym biurze niż jak pół Tczewa na produkcji w F**x*e

Ninio
@Miśka

co prawda jestem dopiero na "okresie próbnym", ale nie mogę narzekać. Trochę się cykałem, że bez doświadczenia nie dam sobie rady, ale Pani na szkoleniu wytłumaczyła nam wszystko na tip top. Fakt faktem przed wykonaniem pierwszego połączenia czułem lekki stresik, ale szybko to minęło. Polecam !

Wiola
@Ula 123

Ekipa fajna,zgraną,pomocną. Pierwsze 2 tygodnie super bo jest szkolenie i pierwsze połączenia z potencjalnymi klientami na Nationale. Potem odsłuchy praktycznie co 2 dni i parcie na umawianie. Psychicznie masakra z grupy 12 osobowej która się przyjęła została 1 osoba, większą połowa wyleciała, reszta zrezygnowała. Ogólnie trzeba mieć mega psychikę bo albo koordynator ciśnie że masz umawiać jak nie zrobisz celów to cię wywalą albo klienci cię bluzgają że dzwonisz 10 raz a i nie wolno ci się rozłączyć czy podziękować, masz cisnąć żeby się umówił bo jak podziękujesz to na odsłuchu opierdziel. Ogólnie ciężko umówić bo albo mają ubezpieczenie i nie chcą kolejnego albo są za granicą albo nie pracują a w większości przypadków to i tak poczta głosowa.

@Wiola

Dziękujemy za opinie. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z przeprowadzonego przez nas szkolenia wstępnego. Jeśli chodzi o pracę na wspomnianym przez Ciebie projekcie głównym zadaniem konsultanta jest umówienie spotkania z przedstawicielem. Każdy z nas musi się liczyć z faktem, że nie wiemy kto jest po drugiej stronie słuchawki i reakcje mogą być różne - taka jest specyfika pracy z ludźmi. Pamiętaj, że pracując w Call Center musisz lubić rozmawiać, ale i być gotowa "przyjąć na klatę" ciężkie rozmowy. Powodzenia Wiola!

Darija
@Ula 123

Atmosfera byla znośna Ale nie mając umówionych 3-4 spotkan byłeś na czarnej liście i nagminnie cie gonili Stali pracownicy wiecznie na telefonach prywatnych bądź grając w gry i jedno bądź zero umówien i zero konsekwencji Niby umowa próbna podpisana na 3 msc ale i tak rozwiążą z tobą umowę w ciągu msc Wiecznie nowi ludzie i tylko na chwile Nie polecam

@Ula 123

Z nowym kierownikiem Karolina dramat Dziwie się ze nikt z firmy nie widzi problemu z (usunięte przez administratora)

@Ula 123

Napewno nie na mbanku z Panią Karolina W życiu nie przeżyłam gorszego (usunięte przez administratora)

Arystokratka
@Polly

Praca była fajna ale nie z Bydgoska Gwiazda która zatrudniona jest do niszczenia psychicznego i nikt tego nie widzi jak ryje ludziom głowy i zwalnia

Poker
@Ula 123

Od kiedy bydgoska gwiazda „zarządza” wolałem wrócić na produkcje niż się z nią męczyć.

Szukam pracy

Cześć, polecacie prace na projekcie telekomunikacyjnym? Widziałem kilka dni temu ogłoszenie i zastanawiam się nad wysłaniem cv, ale nie chce na sile wciskać komuś telefonu kto tego nie chce.

Whis
@Szukam pracy

Większość call center sprzadaje produkty, które w sprzedaży bezpośredniej raczej by się nie sprzedały, więc owszem będziesz wciskać telefony i to prawdopodobnie przedsiębiorcom z baz zrobionych po CEIDG.

Dobrze wiecie kto :)

Jeśli zaproponują wam pracę na projekcie NN to nie przyjmujcie, a jak już przyjmiecie to nie mówcie, że nie ostrzegałam. Na całe szczęście nie jest to jedyny projekt w jakim brałam udział. Bo zdarzyło mi się tez pracować na mBanku. Co do samego projektu jak najbardziej na plus. Jeśli chodzi o koordynatorów na w/w projekcie to zachęcam firmę do ich zmiany, a być może ludzie którzy siedzieli z wami po rok, dwa czy pięć lat w końcu przestaną odchodzić. Jedyne co mogę wam powiedzieć to, ze przez ta prace nabawiłam się rozstroju nerwowego do takiego stopnia, ze nieważne czy byłam w domu w dzień powszedni, weekend, święta czy zwykle chorobowe to non stop siedziałam z ciśnieniem na plan i wielką obawą czy uda mi się go osiągnąć(mimo, że z reguły się udawało), a jeśli nie to co ze mną będzie dalej. Jak zachorujesz i będziesz na zwolnieniu nie licz ze na mBanku zmniejszą Ci przez to plan. Wniosek? Przewiduj chorobę z wyprzedzeniem najlepiej około miesiąca i informuj o tym koordynatora. Od jakiegoś czasu pracuję już w innej firmie z tej branży i często spotykam w niej znajomych z Media System, którzy również odeszli z podobnych powodów. Wiec wierzcie mi na słowo, że jeśli macie umiejętności sprzedażowe, ale cenicie sobie spokojną głowę po pracy to w Bydgoszczy jest tylko jedno miejsce w którym możecie rozwinąć skrzydła i faktycznie koordynatorzy i cała kadra zarządcza są z wami, a nie przeciw wam, bo musza sobie wyrobić premie i zależy im tylko na ich własnych 4 literach. Nie wiem czy jak podam nazwe firmy to nie zbanują mojego komentarza przez „konflikt interesów” ale firma mieści się blisko UNILEVERA. Kto będzie chciał to na pewno znajdzie info na jej temat. A wszystkim wytrwałym kotom, którzy mimo, że wiedzą dobrze jak jest w MS, życzę spokoju psychicznego i trzymajcie się tam!

Demokrata

Chciałbym podzielić się prawdą na temat pracy w Tczewie. Ciągle zwalnianie, brak wypłacania premii, nie można sweter wyjść się załatwić bo zaraz kierowniczka z Bydgoszczy zwraca uwagę. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Nie wiem jak jest w Bydgoszczy ale ludzi w Tczewie najwidoczniej traktuję się jak gorszy sort. Najlepsze jest to że przy wypowiedzeniu nie wypłacają premii znaleźli sobie taki sposób na zarabianiem na naiwniakach.

Gabriela

A to nie jest przypadkiem tak, że gdy chcesz opuścić stanowisko pracy, to musisz to zgłosić kierownictwu? To nie jest jakaś wyjątkowa sytuacja? Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, to kierownictwo zawsze jest dostępne? Pierzesz o cyklicznym wyrabianiu premii. Doradzisz, jaki jest na to sposób, skoro ktoś deklarował problemy w tym zakresie?

Pracowałem tam przez mniej niż miesiąc i ta praca to nieporozumienie. Jeśli chodzi o samą atmosferę to nie mogę narzekać, gdyż ludzie byli przyjemni i starali się nawiązywać jakieś kontakty mimo, że od początku zdawali sobie pewnie sprawę, że nie utrzymam się zbyt długo. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko świetnie, praca marzenie. Szkolenie też całkiem przyzwoite, chociaż momentami monotonne. Po zaliczonej rozmowie kontrolnej zaczęło wychodzić to co zatajono podczas rozmowy rekrutacyjnej. Otóż jak się ukazuje praca nie jest na 8h, tak jak można by się domyślić, tylko wszystko zależy od umówień danego dnia. Wiadomo, w ciągu pierwszego tygodnia nie stosują tej praktyki do "nowych", bo każdy by się zniechęcił. W większości przypadków "fart nowicjusza" utrzymuje się przez jakiś tydzień. Po tygodniu zaczyna się jedno, dwa, maksymalnie trzy umówienia, bo ludzie w tych czasach nie są głupi i nie dają się już namawiać na rzeczy przez telefon, a wszystko w tej pracy zależy od dnia i od tego czy trafi wam się dobra osoba czy nie. Wracając do godzin to wszystko zależy właśnie od umówień, więc nie zdziwcie się jeśli wstając rano liczycie na 8h, a wyjdziecie po 4h, bo macie jedną osobę, a pracownicy że stażem, którzy mówiąc krótko, udają często, że pracują mają taryfę ulgową. Nigdzie nie widziałem większego kolesiostwa i uważam, że dopóki tak będzie wyglądało podejście do pracownika nikt nie zagrzeje miejsca na dłużej. Po miesiącu zwalniają cię za wyniki mówiąc, że jesteś nieproduktywny, a masz 3 dniowy słabszy czas, z czego 2 razy zostałeś odesłany do domu o godzinie 12, bądź 13. Nie poczułem się szanowany przez pracodawcę właśnie przez takie podejście i polecam się grubo zastanowić przed podjęciem jakiejkolwiek próby pracy w tym miejscu, ponieważ lepiej poświęcić ten czas na znalezienie czegoś, co będzie warte zachodu i poświęconego czasu, a nie czegoś co będzie niepewne i równoznaczne z chodzeniem po polu minowym, ponieważ każdy dzień tak wygląda przez właśnie zatajenie prawdy, o której nikt nie powiedział.

Rozczarowany
@.

Cała prawda. A teksy typu " do 11 masz umówić co najmniej 2 spotkania" i tym podobne są poprostu żałosne. Ludzie to nie jest fabryka, poza naszym zaangażowaniem potrzeba jeszcze osoby, która umówi się na spotkanie. Chciałbym widzieć nasze kochane liderki w akcji, jak umawiają spotkania. Czemu nie ma takich szkoleń, ktoś kto wymaga określonych wyników też powinien umieć te wyniki osiągnąć. Do tego atmosferę można kroić nożem.

Praca sama sobie wiadomo cele robić trzeba i każdy wie po co przychodzi do pracy i jakie ma wyznaczone cele Natomiast liderzy to porażka z pierwszej łapanki nie mające pojęcia o zarządzaniu personelem …dziwie się ze w tak dużej firmie w której mozna zarobić przyzwoite pieniądze pozwala się i przyzwala na mobbingowanie pracowników i nic się z tym nie robi Rekrutacja co chwile gdyż ludzie psychicznie wymiękają Mam nadzieje ze te komentarze czytają osoby zarządzające i mające coś do powiedzenia by do pracy chciało się przychodzić z uśmiechem a atmosfera zmieniała się

Firma po raz kolejny nie zawodzi. Z okazji dnia kobiet zostały rozdane lizaki po terminie spożycia. DziękujeMY!

Bardzo przepraszamy, ale w pracę marketingu wkradł się mały błąd i zostały wydane złe lizaki. Dlatego dzisiejszą wpadkę wynagrodzimy w piątek!

@Media System Sp. z o.o.

A jak konkretnie do tego doszło? I czemu w piątek a nie jutro? To ma być niespodzianka, że nie padła informacja o sposobie wynagrodzenia tego?

Buziaczek
@Gabriela

Hej ludzie z czego ten problem, skoro marketing przyznał się do błędu i napisał że w piątek będzie dzień kobiet. Ja nie rozumiem w czym problem.. Jesteśmy tylko ludźmi!!!

A do kiedy były ważne ? :D

Dani

Bardzo fajna firma. Wiedzą co robią i co chcą. Profesjonalna pod względem HR dla pracowników i usług, które oferują, polecam.

@Dani

Dziękujemy za pozytywną opinię Danin :)

duo
@Dani

Ej robicie aferę, że lizak po terminie. Pracuję na produkcji, gdzie są słodycze. Normą jest zmiana daty przydatności nawet o rok. W sklepie piękne i ładne, z datą co najmniej 6 miesięcy jeszcze, a na magazynie dwa lata po terminie. Ludzie jedzą i żyją. Jeszcze nikgdy skarg nie było ani kontroli z sanepidu.

Frends

Skoro jest tak źle to czemu są pracownicy co do nas wracają ..idą do niego cc po czym za miesiąc wracają z płaczem. Może powinniście spróbować w innym miejscu i później porównać, gdzie tak faktycznie jest źle. A nie wypisywać tu bzdury. Polecam tą firmę.

Pracownica
@Frends

Dokładnie, śmiech na sali .Pracuję bardzo długo na projekcie i nigdy bym złego słowa nie powiedziała na liderkę Karolinę. Ludzie oburzeni ,że muszą wykonywać połączenia? No to jest nasza praca ,halo????

@Pracownica

No wiesz może nie każdy ma predyspozycje do takiej roboty i dlatego tak to się kończy? bo w razie czego na co szczególnego u siebie trzeba zwrócić uwagę żeby w ogóle aplikować? z tego co pisali, może zdawać się być ciężko, więc jakie konkretnie cechy trzeba u siebie mieć żeby fajnie się tu pracowało? z doświadczenia wiecie to dacie znać?

Sylwia

Zaczęłam pracę w MS przechodząc z innej firmy, gdzie była presja, nagonka i psychicznie nie wytrzymałam. Od momentu rozmowy kwalifikacyjnej, która przebiegła bardzo przyjemnie, czuję się w tej firmie bardzo dobrze! Od samego początku wyjaśniono wszystko pod kątem zatrudnienia, na wszelkie pytania dostałam odpowiedzi. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o informacje, oprowadzenie po firmie itp. Umowa podpisana została prawie od razu, fakt na początek zlecenie ale bez problemu po jakimś czasie otrzymałam umowę o pracę, więc w tej firmie jest to realne. Niestety niektóre firmy tylko obiecują! Wynagrodzenie jest zależne od projektu, aczkolwiek z tego co wiem nie ma projektu bez prowizyjnego. Aktualnie pracuje na bardzo przyjemnym projekcie, i jestem z niego bardzo zadowolona. "góra" dostrzega, zaangażowanie i chęć rozwoju więc awans jest też na wyciągnięcie ręki. Są niezliczone atrakcje, bonusy. Koordynatorzy również są bardzo empatyczni, pomocni. Nie spotkałam się żeby którykolwiek odnosił się nieprofesjonalnie do konsultanta. Wszelkie odsłuchy odbywają się w specjalnych pomieszczeniach tak aby inni konsule tego nie słyszeli. Mój koordynator Bartek świetny człowiek, służy pomocą, jest profesjonalistą w tym co robi, jak mam pytania czy wątpliwości to nie "olewa" mnie. Słucha sugestii i nawet można mu sie wyżalić. Niezależnie od problemu zawsze stara się znaleźć rozwiązanie. Jest wesoły i bardzo pozytywny. Wszędzie go pełno, ale jak jest problem to potrafi zachować powagę. Ogólnie rzecz biorąc pracuję w MS dlatego bo chce, i póki co nie zamierzam nic zmieniać. Dodam że miałam problemy zdrowotne córki, 2 miesiące przebywałam na opiece, nikt do mnie nie miał pretensji, wiedziałam ze jak wrócę to zostanę miło przyjęta z powrotem, i tak też się stało. Wypłaty są zawsze na czas, kadry do dyspozycji, kuchni, palarnia, przerwy zgodne wytycznymi dla osób pracujących przy komputerach. Jest też media kiosk w którym za uzbierane punkty można wybrać sobie produkt. Naprawdę szczerze stwierdzam że jest to firma przyjazna pracownikowi! :) POLECAM !

Szymek

Jak na Bydgoszcz miasto wojewódzkie, to bardzo słabe warunki zatrudnienia i marne wynagrodzenie. Nie polecam.

@Szymek

Potwierdzam. Praca na przetrwanie dopóki człowiek nie znajdzie czegoś lepszego. Na szczęście mnie się udało.

@Piotr

O jak bardzo marne zarobki tu chodziło i co z warunkami? wtajemniczysz nieobeznanych w temacie?

@Szymek

Mimo wszystko nasze stawki na większości projektów są atrakcyjniejsze niż te oferowane w innych firmach w branży CC. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Pozdrawiamy!

Ksz.ksz

Są projekty, na których stawka wynosi więcej niż najniższa krajowa

ffhkklll
@Media System Sp. z o.o.

Polemizowalabym czy faktycznie płacicie więcej niż inne CC.

Haha
@Media System Sp. z o.o.

Jak płacicie minimalną krajową to jak jesteście bardziej atrakcyjni ?? (usunięte przez administratora)

new
@Haha

W obecnych czasach najniższa krajowa to ponad 2700 zł - 2900 zł na rękę w zależności od rodzaju umowy. Dla pracowników 18+ to mało. Chciałabym tyle zarabiać mając 20 lat i mieszkając z rodzicami. Człowiek na etacie w innych firmach zarabia 3000 zł na rękę i jeszcze ma na utrzymaniu dzieci, opłaty itp, i jakoś musi przeżyć.

K.

Ma ktoś jakieś opinie o pracy w Toruniu?

Xyz

Ogólnie odradzam, od stycznia weszło bez umówienia 12 do domu z 1 do 13 No i poniżej 5 do 14, oczywiście nic na ten temat na szkoleniu nie zostało wspomniane. Niby fajnie spoko praca lekka ale człowiek nie zawsze wyrobi dana liczbę mając bazy gdzie ludzie na starcie „dziękuje do widzenia”. Jednak szukając pracy w stałych godzinach to nie jest to ta praca. Umowa zlecenie okej fajnie ale wyrabiając od 3-6 godzin dziennie niestety ale nie zarobi się na życie nawet jeżeli jest to lekka praca. Troszkę kpina, ze nie mówią tego na szkoleniu ze jest coś takiego jak szybsze wyjścia do domu.

Angela

Napisze mi ktoś coś o projekcie umawinia spotkań dla agentów ubespieczeniowych jak To wygląda i czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 59 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.