Media System Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Meggy

Tak czytam sobie te opinie i serio nie wierze... Już dawno wiedziałam że Go Work to portal do wylewania jadu.. ale że aż tak? Fakt dobrych opinii nie chce się pisać - sama jestem tego przykładem - dwa lata już tu pracuje i dopiero teraz po plotce w ekipie o złych komentarzach tu weszłam. I dobrze... bo tu są sami sceptycy... Tak.. tylko nikt nie napisze - dlaczego już nie pracuje...znając życie coś odwalił.. Do rzeczy- ja pracuje już drugi rok. Początek - chciałam odejść, praca nie dla mnie. Zarobki podstawa - więc byłam zniechęcona. Ale jakoś siedze. Właśnie dlatego że - 8-9 mam wypłatę. i od kilku miesięcy z pokaźna premią. (usunięte przez administratora) - było nieciekawe w firmie. Ale u znajomych zwalniali - u nas próbowali zatrzymać kogo sie dało. PRzełożeni - jak pracujesz a nie ściemniasz to masz spoko. Firma -fajna. Lepiej się pracuje w centrum i w ładnym biurze niż na tym zadupiu w "konkurencji" Można wyskoczyć do Maca ;P Ogólnie najfajniejsze w tej robocie jest to że dużo młodych tu pracuje i można poznać sporo ludzi.

Złamane serce
@Meggy

Ja byłam zatrudniona od kwietnia,gdzie umowę na okres próbny miałam do czerwca. Podziękowali szybciej.Tak elastyczny grafik,że jeżeli nie miałaś wyrobionych lidow to po 4h miało się iść do domu. Komunikat siedzisz z 0 na dziś koniec. To jak miało się mieć wyrobione godziny pracy. Nie damy się oszukać. Praca na słuchawce jest ciężka. Nie należy do łatwych. Szczególnie wtedy gdy Cię wyzywają i się odgrazaja.Pracując na podobnym stanowisku siedziałam jednak po 8 godzin.

Ula 123

Witam , jak pracuje się w Tczewie ?

Poker
@Ula 123

Od kiedy bydgoska gwiazda „zarządza” wolałem wrócić na produkcje niż się z nią męczyć.

Dani

Bardzo fajna firma. Wiedzą co robią i co chcą. Profesjonalna pod względem HR dla pracowników i usług, które oferują, polecam.

duo
@Dani

Ej robicie aferę, że lizak po terminie. Pracuję na produkcji, gdzie są słodycze. Normą jest zmiana daty przydatności nawet o rok. W sklepie piękne i ładne, z datą co najmniej 6 miesięcy jeszcze, a na magazynie dwa lata po terminie. Ludzie jedzą i żyją. Jeszcze nikgdy skarg nie było ani kontroli z sanepidu.

Gal Anonim ;)

Zacznę od tego, że bardzo pozytywna firma. Od samego początku czyli od rozmowy było super. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Są różne świetne eventy jak i atrakcje. Szkolenia są na wysokim poziomie nauczania. Szybka i skuteczna edukacja na wybrany projekt. Firma strasznie przyjazna. Każdy jest dla siebie miły jak j sympatyczny. Najlepsi szkoleniowcy to Ania i Marika. Wracając do tematu rekrutacji zajmuje się tym Kasia. Kasia pozytywnie jak i sympatycznie przeprowadza rozmowy klasyfikacyjne. Na temat szkoleń mogę napisać, że jak wyżej napisane Ania i Marika utrzymują milą i sympatyczną ale skuteczną naukę (szkolenie). Bardzo fajna firma. Polecam bardzo serdecznie

Anonimka
@Gabriela

tego nikt chyba nie ukrywa, że wypłata to najniższa krajowa, a co do presji to różnie zależy jaką masz odporność na stres, ale w tej branży nie można być ciapą i każdy kto idzie na słuchawkę powinien być tego świadomy. Ja jedyne co zauważyłam to największą presje odczuwają osoby, które przyszły tu i dziwią się, że trzeba dzwonić.

Nowy wpis

Drogie Panie!
Dziś Wasze święto! Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Aby piękny uśmiech gościł na Waszych twarzach zawsze
Mamy nadzieję, że Panowie stanęli na wysokości zadania i sprostali oczekiwaniom
#DzieńKobiet #kobiety #pomadki #piękno
:)) Nowy wpis

Cześć, polecam pracę w media system w Toruniu, jestem na projekcie bankowym i pełny profesjonalizm jest od strony przełożonych. Chciałam od zawsze nauczyć się sprzedawać i ciągle progresuję w tym temacie dzięki przełożonemu. Jest przyjemna atmosfera i zawsze chęć pomocy w kierunku konsultantów. Jedna z lepszych prac w których pracowałam. Dziękuję że mogę się rozwijać. Pozdrawiam.

XE Nowy wpis

Witajcie, widziałem ten komentarz od nowego pracownika i zastanawiam się nad tym co zostało napisane odnośnie pracy zdalnej. Zgoda na nią została wyrażona z tym, że nie wiem czy pod warunkiem tego, że dany pracownik jest osobą niepełnosprawną. Czy jeśli ja nie posiadam żadnej grupy to tez mogę pracować zdalnie?

słuchawka

Pracuję od kilku tygodni i mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy, warunki umowy i wynagrodzenia są jasne i przejrzyste, kierownictwo przyjazne i merytorycznie przygotowane do pomocy. Jestem osobą niepełnosprawną, zgoda na pracę zdalną bez problemu, dla mnie to szczególnie ważne. Gdy pracuję na miejscu to warunki i atmosfera są świetne.

UY

Tutaj powroty byłych pracowników występują dość często? Teraz rzuciło mi się w oko stwierdzenie, że ktoś chciałby właśnie wrócić ale nie jest pewny czy mu się to uda. Czyli to nie jest tak ze wracasz na swoje wcześniejsze warunki tylko zaczynasz od samego 0?

@UY

zaczynasz i kończysz po kilku latach z najniższą krajową, więc różnicy nie zauważysz

QX
@ja

A sama robotę jak oceniacie? nie jest zbyt wymagająca w takim razie? przychodzisz, robisz swoje i wracasz do codziennych życiowych spraw? Nie ma o co się starać skoro nie awansują chyba w tym przypadku?

Swiety Mikolaj

co tam dostalista na premie swiateczna znowu wino za dwie dychy xD?

Nika
@Swiety Mikolaj

Nie zauważyłam abym cokolwiek otrzymała ani na konto ani fizycznie. Jest to bardzo przykre bo to jest kompletny brak szacunku do pracownika

?
@Swiety Mikolaj

szary pracownik w tej firmie nigdy nic nie dostanie (z wyjątkiem liderów i administracji)

XMax
@Nika

z tego braku szacunku zaprosili nas w tym roku na wigilie do restauracji? ;p w mojej poprzedniej pracy dostawaliśmy tanie wino, czekoladę z marketu i życzenia na maila. sry, ale nie mam znajomków, którzy poszliby na wspólną wigilię do restauracji. Krytyka dla krytyki, nic więcej. Zajmijmy się rzeczami, ktore really są ciulowate a nie rzucaniem bluzga w necie, że firma nie dała nam kilku stów premii, bo w Wawie tyle w korpo daja

Z

Myślicie, że warunki pracy bardzo się różnią w zależności od lokalizacji? :) po ostatnich opiniach nie widzę by o Trzewie ktoś pisał a na stronie również do niego oferty teraz są dostępne. mnie chodzi rzecz jasna o pracę bez doświadczenia. czy ktoś stawiał tam swoje pierwsze kroki i może mi określić mniej więcej jak wdrożenie wygląda i jaka jest dalsza ścieżka kariery?

@Z

w tczewie pracowalem dwa miesiace, ogólnie naprawdę fajna praca. byla to moja pierwsza robota. niestety na początku mi nie wyszlo, licze ze uda mi sie tam wrócić); naprawdę przyjemna atmosfera, z każdym się dogadasz. na szkoleniach wszystko zostało powiedziane przez co rozmowy symulowane wyszly naprawdę dobrze. polecam jako pierwsza prace!!

Celina

Hejka, teraz w niektórych opiniach zauważyłam jakieś wzmianki o planach naprawczych. Czy faktycznie dość często są one wdrażane? Nawet jeśli tak to możecie mi je konkretnie opisać? Na czym polegają, ile czasu zabiorą i jakim skutkiem zazwyczaj się kończą?

kiki

w media kiosku wzrosła punktacja na bony. rok temu zmniejszono wartość o 50 zł do 100 przy tej samej liczbie punktów

Xyz

Nie polecam mbanku w Toruniu, słabe prowizje, koordynator który się przypierdziela o wszystko w rozmowach, szkoda czasu, za duża presja na wynik, jak masz gorszy miesiąc to masz plan naprawczy a jak nie zrobisz to wylatujesz

Karolinka

Pracowałam tam na ubezpieczeniech, straszna praca. Trzeba wciskać kit klientom. Jest wielka presja na wyniki sprzedażowe. Nie sprzedajesz to idziesz do domu wcześniej. Nie wyrobisz godzin, niezarobisz. Z premedytacją jest w umowie wpisana stawka godzinowa, zamiast wypłaty miesięcznej. Generalnie niepolecane. Wszyscy uciekają po miesiącu

kubek
@Karolinka

no jest stawka godzinowa jak przy każdej umowie zleceniu?? coś nowego?

UE
@Karolinka

No, ale jest jakaś pomoc, wsparcie dla pracowników, aby te wyniki realizować? Czy pracownik jest zdany sam na siebie i na swoje umiejętności rozmowy, czy pracownicy są odpowiednio do tego przygotowani? Jakieś szkolenia, warsztaty i inne?

@UE

Cześć Nie pozostawiamy nikogo bez wsparcia. Zaczynamy od szkolenia wstępnego, które przygotowuje do pracy. Następnie organizujemy warsztaty, a koordynatorzy i dział szkoleń zawsze służą pomocą.

Agacia
@Media System Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy planują państwo przyjęcia na stanowiska biurowe, związane z umawianiem spotkań? Niestety nie wzięłam udziału w poprzedniej rekrutacji :) Chciałabym jeszcze zapytać, jak wygląda to szkolenie i wdrożenie w obowiązki? I ile trwa?

@Agacia

Dzień dobry, długość szkolenia zależy od projektu. Zapraszamy do aplikowania przez portale z ogłoszeniami gdzie zawsze jest informacja o tym na jaki projekt aktualnie poszukujemy konsultantów lub przez adres praca@mediasystem.pl.

@kubek

@Pracodawca a czy nie jest tak ...tzn .powinno tak być że przy umowie zleceniu stawkę się negocjuje na wyższą niż najniższa krajowa? W końcu to nie umowa o pracę a umowa cywilno prawna ? Więc jakby potencjalny pracownik może negocjować stawkę a nie zgadzać się na najniższa .

Czy w Media System Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Konsultant Telefoniczny?

W naszym procesie zatrudnienia zazwyczaj najpierw zawieramy umowę zlecenie a następnie jest możliwość przejścia na umowę o prace.

WO
@Media System Sp. z o.o.

Witam, z czego wynika taka forma współpracy? czy zdarzało się, że na początku niektóre osoby po prostu rezygnowały i dlatego? Ile tak średnio osób przechodzi okres próbny i zostaje na stale? I czy zdarza się, że do rezygnacji z kandydata dochodzi właśnie ze strony Pracodawcy?

@WO

W naszej firmie taka forma zatrudnienia się sprawdza. Tak zdarza się, że ludzie rezygnują jednak może na to wpływać wiele czynników. Do omawiania wszelkich wątpliwości zapraszamy do działy kadr i HR.

Aktualność
Upiorny Fashion Week za nami! Goście z Zaświatów, którzy odwiedzili nas w tegoroczne Halloween, byli zachwyceni zaangażowaniem Ekipy MediaSystem! Gratulujemy Zwycięzcom naszych konkursów, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za super zabawę. Do zobaczenia za rok ;)
nicpoń

część konsultantów rozmawiając z klientami krzyczy i unosi głos przeszkadzając pozostałym w pracy - rozmawiajcie tak cicho jak obgadujecie innych między połączeniami albo będąc na papierosku

MD
@nicpoń

Przy takich opiniach to zastanawiam się czy nie ma kogoś w środku firmy, żeby takie spostrzeżenia zgłosić? Zwłaszcza, że jak podkreślasz to przeszkadza w wykonywaniu obowiązków? była wcześniej na takim portalu oferta dla koordynatora grupy sprzedażowej, czyli to do takiego przełożonego trzeba byłoby to zgłosić? Swoją drogą wiecie może jakie teraz są stawki? Ta oferta na która patrzę jest sprzed lat a mimo wszystko widełki wskazują kwotę do 8 tys

Git

Jest git, na pierwszom pracę polecam.

Pracownik mbank

Czesc, Pracuje obecnie na projekcie mbanku w Toruniu, Jeśli mam coś napisać od siebie to: -Projekt bardzo fajny, brak redukcji, tak naprawdę plan można zrobić bardzo szybko nawet 2 wnioskami o wysokich wolumenach -Co do przełożonego Pana K. Bardzo wymagający, wiec ktoś komu się nie chce pracować długo nie zawita, ale zarazem bardzo pomocny, często bierze do biurka pokazując błędy w naszej pracy tak żeby można było zrobić plan, częste odsłuchy, pokazywanie parametrów pracy, kompetencja i empatia, fakt młody ale wie co robić. -Sama atmosfera w firmie jest super, przechodząc z innej firmy do Media system jest spora różnica, ludzie są mili i sympatyczni, Pani w recepcji tez z uśmiechem porozmawia. Teraz minusy -Kadry: jest to ciężki orzech do zgryzienia bo walka z nimi to jak walka z wiatrakami, lekko mówiąc nie było dotrzymanych warunków umowy, nie tylko u mnie, kontakt z nimi jest ciężki i ciężko cokolwiek się dowiedzieć - Szkolenia w tej firmie jeśli chodzi o mbank są słabe i niemerytoryczne, co innego jest na szkoleniach a co innego już na sali, chodzi mi o elementy wiedzowe, informacje są sprzeczne i gdyby nie szkolenia z przełożonym tak naprawdę grupy szkoleniowe nie potrafiłby rzetelnie przekazywać informacji klientom. ~ dzial jakości to masakra komentarze „słychać dźwięki sali w tle” No sory jesteśmy w call center a nie w zaciszu domowym wiec jak ma tych dźwięków nie być słychać, nie zaliczane są rozmowy z dość dziwnych powodów, zależy jaka audytorka ocenia Ogół firmy oceniam raczej na plus, plany wykonalne, realne prowizje, spoko przełożony, atmosfera na plus, jeśli ktoś jest ambitny i chce pracować to na pewno w tej firmie się odnajdzie, pozdrawiam

@Pracownik mbank

Dzień dobry, Dział kadr tak samo jak pozostałe działy, są zawsze otwarte dla pracowników. Wszystkie numery kontaktowe do poszczególnych działów znajdują się w recepcji lub u koordynatorów. W jakichkolwiek sprawach prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie,  można je przekazywać przez innowacje w Media Portalu, przez koordynatorów, Panią z recepcji (która jest bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta :)) lub w wiadomości mailowej albo telefonicznej do działu HR. Warunki umowy zawsze spisywane są w formie papierowej, po jednej dla każdej ze stron. W umowie zawarte są szczegółowe informacje dotyczące umowy o pracę jak i umowy zlecenie.  Pozdrawiamy :)

GW
@Pracownik mbank

Czyli te szkolenia są za krótkie, czy za mało treściwe? Kto prowadzi te pierwsze szkolenia, jakaś osoba z zewnątrz? Skoro potem szkolą przełożeni, to kto odpowiada za te pierwsze szkolenia? I czy po tych szkoleniach nie ma jakiejś ankiety, która właśnie zbiera uwagi osób, które brały w tym udział, co było ok a co nie?

na NN jak nie masz 2 idziesz do domu o 12 a mnie zwolinili. A są ludzie na kuancie gdzie pracują po 8 godzin z wynikiem zerowym przez tydzień jak nie dłużej

Aktualność
Jeden za Wszystkich i Wszyscy za Jednego! - Taka myśl przyświecała nam podczas biegu.

Nasza Ekipa drugi rok z rzędu uczestniczyła w bydgoskiej odsłonie Jump and Run
Zawodnicy z #MediaCity mieli niezwykłe wsparcie - na trasie kibicowali im Rafał oraz Lui. Nasza Drużyna przebiegła 5 kilometrów i pokonała 20 przeszkód, z których największa miała kilkanaście metrów wysokości

Gratulujemy Ekipie #MediaSystem ukończenia biegu!

Pamiątkowy puchar można zobaczyć w naszej bydgoskiej siedzibie

Zapewniamy, że zdjęcia nie oddają trudności przeszkód, które pokonał nasz Team

Wypatrujcie na naszych mediach społecznościowych filmowej relacji z biegu.
Belmondo

Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują złote góry awanse na pierwszej umowie śmieciowej, nie informują o karze pieniężnej od odstąpienia od umowy zlecenia w ciągu miesiąca

Dora
@Belmondo

Hej, ta kara pieniężna wynosi 1000 zł, tak? Nie było takiego zapisu w umowie? Bo jeśli nie było, to chyba nie ma się czym przejmować? Udało ci się z tego jakoś wymiksować, czy musisz przez ten miesiąc pracować normalnie? PS czemu rezygnujesz? Ja myślę nad przyjęciem tutaj właśnie, zarabiać gdzieś trzeba niestety

@Dora

Hej Podczas rozmowy rekrutacyjnej, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy

xd
@Belmondo

trochę to obraźliwe nazywać umowę zlecenie śmieciówką jak dla osob ponizej 26 lat to najlepsza forma zatrudnienia i gdyby jej nie bylo, to by było gorzej xd a jak ktoś się angażuje, to po okresie próby swoj uop dostanie. Ja tam z uz sie nie ruszam dopóki sie ucze i mam ponizej 26.

Dzień dobry mam pytanie jak to wyglada jeżeli osoba pracująca będzie chciała zwolnić się szybciej niż po miesiącu ? Obciążają jakas kara finansowa ?

Agaaaa
@pracownik

Przez miesiąc jeśli chcesz zrezygnować jest kara finansowa 1000zł z wypłaty

xx
@pracownik

Kara 1000zł z wypłaty

Jadzia
@xx

Wow. A jak ktoś bierze L4 już w pierwszym miesiącu to ta kara też obowiązuje, czy ona jest tylko jak ktoś się zwalnia tak szybko? Wgl za co jest ta kara? Za koszty poniesione w szkoleniu nowego pracownika, czy za co?

yy
@Jadzia

Co do L4 to nie wiem, pewnie to pytanie do kadr albo hr, a co do drugiego - swego czasu dużo osób na cwaniaka przychodziło na projekt, który ma długie szkolenie, brali kase za siedzenie na nim, wiedzę zdobyli i po skończeniu szkolenia ich nie było. I cwaniakowanie się skończyło

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 50 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.