Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Firma (usunięte przez administratora) potrącanie z pensji pracownika to już jest totalna kpina... Omijać!!!!!!!

Szary Pracownik

Firma się rozwija i to widac dopiero oddali nowe szatnie do użytku nowa stołówka coraz lepiej to wygląda w miarę oprzyrządowanie na produkcję Kiedyś było całkiem inaczej teraz jest o wiele lepiej także nie rozumiem tego całego hejtu może pora przestać patrzeć przez pryzmat osób które kiedyś pracowały teraz jest całkiem inaczej dlatego polecam pracę na produkcji

Bogdan
@Szary Pracownik

A jak wyglądają zarobki w TREND GLASS? Ile można tu zarobić na początku? Możesz podać jakieś widełki płacowe obowiązujące w firmie? :) Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Ola
@Bogdan

(usunięte przez administratora) praca 4brygadowa pracujemy w swieta (usunięte przez administratora)jesli chodzi o sort jesli jestes zainteresowany praca to przyjdz i ocen sam

XD
@Szary Pracownik

Opinia pisana przez kogoś z biura, żeby podbić pozytywną opinię publiczną, a tymczasem ludzie z płaczem z produkcji wychodzą. :)

@Bogdan

Widełki to dostaniesz jak bedzies malowane szkło ściągał z karuzeli na Malarni???? Ja osobiście??! praca w Trend Glass jest super!!! Tylko mogli by więcej płacić operatorom w normalnych godzinach pracy a nie zarywać weekendy żeby trójka z przodu była. Pozdrawiam..????????

Ochotnik

Mam zamiar przyjąć się na stanowisko operator wózka widłowego. Rozumiem, że czterobrygadówka, ale Czy w Święta pracują wózkowi, czy przydzieleny jest wózkowy na konkretny dział np: zawozi z produkcji wyrób gotowy, przywozi materiał i tylko to, albo przydzielony na załadunek-rozładunek. Po prostu jak wygląda praca wózkowego. I czy zarobi się minimum netto 3500 zł

@Ochotnik

3500 netto może być ciężko ☺️święto nie święto wypadnie pracujesz

D@NIEL
@Ochotnik

Jeśli chcesz mieć.zdrowe nerwy ????omijaj ten zakład szerokim łukiem.

Iwona
@1

No to słabo jak na taką robotę i jeszcze te przymusowe święta. Jak ktoś ma masę uprawnień i kursów to nie zasługuje na takie zarobki.

Mariola
@1

Jakie 3500? 2800 jest na umowie

@Mariola

A czy w pracy można poznać kogoś niezobowiązujący na szklankę ????????????????soku

Aneta
@Mariola

Może chodziło mu że z premiami, jeżeli w ogóle są...

Polecam

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Chcąca pracować

Jak wyglada praca na sortowaniu i pakowaniu szkła? I jaka jest stawka oraz jaki jest system zmianowy?ponieważ przy rozmowie szefostwo nie chce podać tych informacji

Ola.
@Chcąca pracować

Nie polecam skoro nie chcą podać informacji to mają coś do ukrycia ,w skrócie mówiąc robisz całkowicie co innego niż jest w umowie praca na pakowaniu w zeczywistosci nie jest praca przy pakowaniu robisz to czy tamto tam gdzie jesteś potrzebna czyli nawet na taśmach różnego rodzaju w zimnie bo trzeba dodać że w grudniu nie dało się tam pracować tak było zimno przy wodzie (usunięte przez administratora)

@Ola.

Hej @Ola, a myślisz, że Trend Glass oferuje realną możliwość rozwoju? Chodzi mi o sytuację, kiedy jesteś dobrym pracownikiem, to czy po roku/dwóch możesz liczyć na podwyżkę/awans?

@Julia

W trend glass nie szanuje sie praciwnika. Nawet gdy pracujesz za dziesieciu i sie starasz to nikt tego nie docenia. Ale gdy popelnisz blad to wypominaja przez miesiac. Sortierki z 10 letnim stazem zarabiaja tyle samo co nowoprzybyle. Zadko mozna uslyszec pochwale a co dopiero mowic o jakiejs premii uznaniowej czy indywidualnej podwyzce. Takze szanse na rozwoj w tej firmie sa bardzo, bardzo nikłe.

Mariola
@Chcąca pracować

Masakra odradzam ta pracę. Nigdy więcej traktują ludzi jak śmieci starzy pracownicy uważają się za nie wiadomo kogo

????

Polecam

@????

Ale co

gauff

Rekrutacja do biura (finanse) - odradzam. (usunięte przez administratora) zapewniają że odezwą się z jakąkolwiek odpowiedzią. Po terminie oczywiście nie odzywają się, zero kontaktu. Gadanie, gadanie, gadanie i nic z tego nie wynika. Ogólnie - stracony czas.

Pracownik HR
@gauff

Szanowny Panie. Zbyt pośpieszny jest Pański komentarz, ponieważ rekrutacja na stanowisko do działu finansowego nie została jeszcze zakończona. W razie pytań zapraszam do kontaktu na adres rekrutacja@trendglass.pl

Alicja
@Pracownik HR

Pan ma absolutną rację ???? Również doświadczyłam takiego potraktowania, więc proszę się na siłę nie usprawiedliwiać. Myślę, że z czystego szacunku do człowieka wypadałoby dać znać, że nie przechodzi się do kolejnego etapu rekrutacji... a jeśli zamierzają Państwo dalej tak traktować osoby ubiegające się o pracę to przynajmniej prosze nie obiecywać, że nie zależnie od tego jaka bedzie decyzja to się odezwiecie...

Iwona
@Alicja

Z tą obietnicą to masz zupełną rację, jak firma notorycznie stosuje takie praktyki to niech przestaną obiecywać! Współczuje tego czekania i zmarnowanego czasu.

Abc

Witam jak wygląda praca w kontroli jakości i czemu non stop jest rotacja

Daniel
@Abc

Polecam pracę jest ciekawa i wymagająca ale wszystkiego się nauczysz od przemiłej Pani kierownik Moniki.

Ochotnik

Ona

Jest jakiś nowy kierownik co to za gość ktoś coś

Blabla
@Ona

O jakiego i na jakim dziale kierownika Ci chodzi ?

@Blabla

Bardzo proszę o niepytanie o konkretne osoby, ponieważ jest ochrona danych osobowych.

nick

To super firma

H2O

Proponuję przeprowadzić pracownikom z biur pogadankę o zasadach dobrego wychowania-wchodząc na stołówkę wypada powiedzieć DZIEŃ DOBRY I SMACZNEGO.Są jak widzę wielce zniesmaczeni koniecznością dzielenia się stołówką.Chyba zapominają iż pracownicy "fizyczni" też są tak samo ważną (jak nie ważniejszą)częścią tej "maszyny".

Czy pracownicy TREND GLASS Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w formach integracji, natomiast w dobie pandemii jest mocno utrudnione.

Iza
@TREND GLASS Sp. z o.o.

A jak to wyglądało jeszcze przed pandemią w Trend Glassie? Jak często różne integracje miały miejsce? Czy były to spotkania czy jakieś wyjazdy/eventy? Wszyscy chętni mogli brać w nich udział?

stary pracownik
@Iza

tylko dla "gory" zwykly operator/sortierka itp nie mieli dostepu do atrakcji - chyba, ze sami sobie cos zorganizowali za wlasne pieniadze.

Była pracownica
@stary pracownik

To prawda dla biura była organizowana integracja a dla pracowników z sortu to już nie .

Praca na sortowaniu jakie zmiany i ile dni tygodniowo, czy sobotę i niedziele się pracuje ?

Ktoś
@Kasia

System czterobrygadowy. 4 dni I znana dzień wolnego 4 dni Ii zmiana dzień wolnego III zmiana dzień wolnego i tak w kółko

@Ktoś

System wydaje się bardzo w porządku. A co powiedziałabyś o zespole pracowników w Trend Glass, czy są zgrani, spotykają się poza firmą?

Nowy12

Nie polecam...ta firma to tragedia

@Nowy12

Napiszesz proszę dlaczego tak uważasz? Zainteresowałam się Trend Glass, bo prowadzą w tej chwili sporo rekrutacji (aż 9), a o pracę ciężko. Naprawdę liczę na to, że podasz jakieś konkrety.

Julia

Jestem świeżo po studiach i chcę aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Jakości w Trend Glass. Czy sądzicie, że mam szansę, bez doświadczenia? Jakie wyzwania niesie ze sobą to stanowisko?

Nowa

Poszłam na nocną zmianę. Pierwszy raz i odrazu zucilo mi się w oczy ze ochrona sprawdzając przy wejściu sprawdza niewiem czy trzezwosc czy temperaturę ale to bez znaczenia ponieważ nie zmieniała ustnikow. Mało tego przedemna była kolejka gdzie stałam pul godziny i sama Ukraina gdzie nikt nie poinformował o tym. (usunięte przez administratora)

@Nowa

Nowa - ochrona sprawdza temperaturę a do tego nie są potrzebne ustniki ;) Może warto zagłębić temat a nie wypisywać bzdury....

@MACIEJ D.
@pracownik

Dokładnie tak jak piszesz to się mnie wkłada do ucha Tak jak lekarz to robi tylko przystawia zodległości 5 cm.Ludzie piszą bzdury bo nie mają czego się czepiać. Pozdrawiam...@NOWA ????

@Nowa

Pracownicy z Biura Accord ( bo to nie są tylko obywatele Ukrainy ale także Polski) stoją w kolejce dlatego że wpisują się w zeszyt. Ale pracownicy firmy którzy posiadają karty wstępu nie muszę czekać w tej kolejce. Wystarczyło zapytać.

Kicaj

Mam w poniedziałek umówioną rozmowę o pracę jak wyglądają zarobki i jaka jest atmosfera na zakładzie pracy? ganiają bardzo.?mam skreczowac palety

@@MACIEJ D.

W poniedziałek mam umówioną rozmowę o pracę w tej firmie jaka jest atmosfera w pracy jakie zarobki ciężko jest

adam malysz
@Kicaj

streczować* zalezy gdzie trafisz ogolnie wiekszy czas zapierdzielu niz odpoczynku ale jak jestes madry typ to sobie ogarniesz :) pensja nieadekwatna do wysilku

@adam malysz

Ok a tak mniej więcej jaka jest pensja?

@Nowa

Jakie zarobki Ci zaproponowali na początku? pracujesz w tej firmie na obecną chwilę? ja mam w poniedziałek rozmowę o pracę

@@MACIEJ D.

Jakie są zarobki w tej firmie

@Nowa

Jakie zarobki są w tej firmie

@Nowa

Sprawdza temperaturę termometrem bezdotykowym, gdzie nie ma "ustników"

Nowa

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku sortierni? Polecacie?

Ola
@Nowa

Witaj stoisz przy tasmie i sortujesz szklo na danej tasmie praca 4brygadowa sobota i niedziela pracujaca zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy zreszta przyjdz i zobacz

Jak wygląda praca w TREND GLASS w dziale utrzymania ruchu na stanowisku Elektryka? Jakie są tam maszyny, urządzania i jak z ich awaryjnością? Jak wygląda system zmianowy, zmiany 8 czy 12 godzinne w brygadach? Jaka atmosfera panuje w dziale? Początkowo na jakie zarobki można liczyć? Czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe?

Spawko
@Zainteresowany

Praca w systemie czterobiegowa , także w niedziele i święta.na utrzymanie ruchu dla elektryków to bieżące naprawy i konserwacje przy automatach,prasach hutniczych szkła oraz instalacji na hali.

Sławek

(usunięte przez administratora) ludzie palą papierosy w szatniach i łazienkach, stołówka w opłakanym stanie, nie ma gdzie zjeść kanapki na przerwie. Praca za najniższą krajową a wymagają nie wiadomo czego(usunięte przez administratora) Sam wytrzymałem tam tylko dwa tygodnie.

@Sławek

A zapłacili Ci chociaż za te dwa tygodnie pracy

Sławek
@Kicaj

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.