Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Olek

tak wogule macie tu cos na swieta?? od firmy czy nie raczej, wiem ze juz po ale na przyszlosc bym chcial wiedziec

Gaz
@Olek

A ty pracujesz? czy po prostu pytasz?

@Gaz

no przeciez mam podpisane ze kandydat nie

@Gaz

gdybym pracowal to bym wiedzial a nie pytal

@Olek

Tak paczki i sa organizowane wigilie pracownicze

@Olek

Przynajmniej bylo jak ja pracowalem ale nie sądze żeby sie coś zmieniło

Ola
@007

Jak.pracuje to byly wedliny od Krawczyka pozniej swieczka zapachowa a w tym roku byly cukierki w szklanym pojemniku zapachowa swieczka i sloik takze szalu nie bylo , moze we wczesniejszych latach bylo co innego a teraz szkoda gadac

takse
@Ola

aa czyli takie cos daja, no zawsze cos

zzzz
@Ola

Ludziom nigdy nie dogodzisz. Mi osobiście paczka w tym roku bardziej się spodobała niż w ubiegłych latach.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie TREND GLASS Sp. z o.o.?

koziol

no ja moge powiedzieć jak kiedyś było, tylko nie wiem o co pytasz konkretnie

szklany
@koziol

a na jakim stanowisku byłeś? jakie warunki, atmosfera?

B&B

Można zarobić, umowa o prace, samo miejsce pracy w porzadku, jest gdzie zjeść. Mi odpowiada, chociaz pracuje od niedawna

Tic

W porzadku...bywaly i kryzysy, ale koniec koncow dobrze wspominam

trendy

Praca wymagajaca czasami, ale koniec koncow spelniala moje oczekiwania

@trendy

czasami? a dasz w razie czego znać co tu może być tak wymagającego? tu też o kryzysach widzę, że pisali a lepiej jest się upewnić czego można tak właściwie się spodziewać...

sklep

ostatnio zamawiałam produkty świąteczne ze sklepu online Trend for home i są świetnej jakości, ktoś się orientuje czy będą jakieś wyprzedaże poświąteczne? nie wiem czy w dobrym miejscu pytam, ale no może ktoś z pracowników coś będzie wiedział?

edek
@sklep

a bo ja wiem ja tu tylko robie swoje jak chcesz takie info to zadzwon przeciez takie rzeczy to góra ogarnia

pyt
@sklep

wysyłka kurierem? nic sie nie potłukło jak zapakowane?

sklep
@pyt

tak kurieriem i bardzo dobrze zapakowane, także zamówiłabym coś jeszcze, ale liczę że wyprzedaże będą może jakieś, stąd pytanie..

Miki
@sklep

czy beda wyprzedaze to nie wiem, ale po swietach mysle, ze spora szansa

ubezpieczenie?

u kogo jest ubezpieczenie?

edek
@ubezpieczenie?

u compensy a co?

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Oczko

Czy to prawda ze teraz pracują na pół gwizdka. Jak teraz wyglada system pracy? Czy coś się zmieniło?

kokosek
@Oczko

Nie mają tu systemu półgwizdkowego z tego co się orientuję. Pozdrawiam

Tic
@Oczko

A co miałeś na mysli mowiac na pol gwizdka?

Oczko
@Tic

Że ludzi zwalniają i piece wygaszają przez ceny gazu i energii. Czy coś się zmieniło w systemie pracy? Cały czas jest 4 brygadówka?

Ciekawy

A jak funkcjonuje ich spółka z kosmetykamj Yappco? Też taka rotacja ? Zwalniają ludzi ?

Rty
@Ciekawy

to jest jakaś spółka z kosmetykami? nawet nie wiedziałem

monster
@Ciekawy

a nie ma opinii na ich temat osobno?

mejb
@Ciekawy

Podobno dobre kosmetyki, przynajmniej tak ludzie mowia- sam nie probowalem

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Tokarz prowadzona przez firmę TREND GLASS Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

remek

jak będzię zapotrzebowanie to na pewno, najlepiej sprawdzać oferty na bieżąco

@remek

Te oferty na stronie internetowej są aktualne? Widzę że w większości można wybrać formę zatrudnienia. W rzeczywistości też jest taka szansa?

@Ewelina

no na stronie powinny być aktualne, zresztą masz tam daty, do kiedy można aplikować, więc raczej na bieżąco są dodawane

@Ewelina

ja też na pracuj chyba widziałem, że dodają i tam jest zaś data dodania, to możesz sobie sprawdzić

@Ewelina

a z ciekawości aplikowałaś już czy się przymierzasz?

@tig

są na stronie aktualne, bo nawet dostałem odp na zgłoszenie

@Aso

Ooo to gratulacje! A miałeś już rozmowę o pracę? Ciekawi mnie jak ona wygląda i ile jest etapów. Zawsze mnie stresują te wszystkie rekrutacje.

@Ewelina

czy ja wiem czy sama odpowiedź to już od razu powód do gratulacji ;) jeszcze nie było rozmowy.

szklany
@Aso

i jak się sprawy mają? była już ta rozmowa?

@szklany

wiesz, to nie forum o moich perypetiach rekrutacyjnych, tylko o pracy, więc nie wiem czy jest sens w ogóle ciągnąć tę rozmowę.

E-commerce Manager

widziałem ogłoszenie ma doświadczenie i wszystko ale jestem przed wysłaniem CV ale chciałbym jednak być na umowie o prace są na to otwarci? jest możliwość zdalnej pracy?

klosz
@E-commerce Manager

jest uop normalnie, masz w ogłoszeniu nawet

wsxc
@klosz

a na początku jest uop na okres próbny?

@wsxc

No tak, jak i wszędzie. 3 miesiące okresu próbnego, jak w 90% firm.

@gość

miałem rozmowę telefoniczną jak narazie i wydaje mi się że spoko mi poszło zastanawiam się kiedy spodziewać się kolejnego etapu i ile ich jest u was na to stanowisko?

@gość

chyba że nie jesteś na tym stanowisku to może sie orientujesz ogólnie ilu można się spodziewać?

Urszula
@gość

A orientujesz się, czy raczej chętnie zostawiają pracowników po okresie próbnym? Czy często zdarza się, że nie przedłużają?

@E-commerce Manager

wydaje mi się, że to zależy właśnie od stanowiska, a ja jestem na innym, więc się nie wypowiem

@Urszula

no przedłużają, czemu by mieli tego nie robić? jak tylko się sprawdzisz i ci pasuje, to nie widzę przeszkód

@gość

wydaje wam się że może być opcja na hybryde albo zdalne?

Brand

Hej, szukam informacji i porad, ponieważ planuje wziąć udział w rekrutacji w tej firmie na stanowisko - brand manager. Jak to tu wygląda? Pracujecie raczej w dużych zespołach czy bardziej kameralnie?

@Brand

Domyślam się, że będzie to praca stacjonarna. W jakich godzinach? Jest tu jakaś elastyczność czy raczej wszyscy zaczynają i kończą o tych samych godzinach?

@Brand

Swoją drogą, wchodzi w grę system hybrydowy, w sensie choć częściowo zdalnie?

@Brand

A i o jeszcze jedno chciałam zapytać, jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? Z ilu etapów się składa? Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Rojo
@Brand

Hej, gdzie znalazłeś tę ofertę?

Rojo
@Brand

Widzę kilka na pracuj, ale tej konkretnej nie

cześć
@Rojo

bo to bot :))

@cześć

No chyba nie.

@Rojo

To nie jest oferta z pracuj, tylko z ich strony, wchodzisz w zakładkę Pracuj z nami i na dole masz też oferty, m.in. ta, ale nie widzę, żeby ktoś udzielił tu odpowiedzi na moje pytania, więc pewnie pozostaje napisać do rekrutacji.

TREND GLASS Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Order picker. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

lolek

a jest opcja na umowe zlecenie? albo umowe o prace na nie pełny etat?

lolek

nie sprecyzowałem poprzednio, chodzi mi o posadę e-commers

@lolek

w ogłoszeniach sprecyzowali o jaki etat im chodzi i jakie umowy preferują

@lolek

a czy zgodzą się na jakieś odstępstwa od tego czego oczekują to już tutaj niestety nikt ci nie odpowie i będziesz musiał podpytać bezpośrednio

@lolek

skrobnij maila albo zadzwoń, masz wszystkie kontakty na stronie, ja zawsze tak robię jak się czegoś chcę od firmy dowiedzieć i nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem info, więc polecam. no i masz wtedy odp z pewnego źródła a nie od przypadkowych osób z internetu

Rodo

Ta Huta to (usunięte przez administratora) .Zwalniają ludzi bez przyczyny . Dziś moja żona dostała wypowiedzenie i kilka innych ludzi też. Zwalniają co kilka dni, a za nich przychodzą ludzie z Szydłowca poprostu paranoja jak 150

Czy firma TREND GLASS Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

uno

Elastyczne czyli tak żeby grafik dopasować pod siebie?

uno

Czy żeby można było zacząć pracę np w jakimś przedziale i o jakie stanowisko chodzi?

Urszula
@uno

Ja bym się wlaśnie chciała dowiedzieć, czy istnieje taka możliwość, aby dostosować grafik pod siebie i swoje inne obowiązki?

aaaaaaaaa

oczywiscie, ze nie

@Urszula

system pracy jest zmianowy, więc nie wiem jak chciałabyś to zrobić

@Urszula

ale znając grafik to jesteś w stanie swoje sprawy odpowiednio ogarnąć

@kalmeo

No jej raczej chodziło może o to czy można być na jednej zmianie cały czas czy coś? Czemu mieliby mieć coś przeciwko tak w sumie?

@Kamila

jak jest praca w systemie zmianowym to nie możesz sobie chodzić tylko na jedną, bo tobie odpowiadają nie wiem tylko popołudnia, weź się zastanów jakby to miało niby wyglądać?

@kalmeo

No nie wiem to tylko sugestia, może ktoś zgodziłby się brać za kogoś drugi wariant i tyle. Tylko czy oni by się na taki układ wtedy zgodzili?

postrach
@Kamila

to już strikte trzeba by skonsultować na rozmowie rekrutacyjnej, chyba że już pracujesz to z przełożonym. Może jak znajdziesz konkretną osobę i ona się zgodzi to jak razem pójdziecie to może uda się coś wskórać ale ręki nie dam sobie obciąć.

@Kamila

jak ci się uda, to dobrze dla ciebie, ale ja bym się nie nastawiał na twoim miejscu po prostu

Ssynu

Teraz to się dzieje.(usunięte przez administratora) Co chwile jest okres wypowiedzeń. Nie patrzą czy ktoś dużo przepracował i dobrze pracuje. Z takim nastawieniem to ta firma upadnie i taki jest chyba cel tego wszystkiego. Stworzono masę niepotrzebnych stanowisk. Ogólnie płaca kiepska i lepiej nie marnować tutaj czasu i życia. A jeśli już tu pracujesz to nie rób nic powyżej minimum bo i tak nie zostaniesz doceniony.

hej, pojawiła się oferta pracy jako e-commerce manager, ktoś się wypowie jak jest? ilu osobowe są zespoły?

@Zainteresowany

chodzi mi o Wawe

Co sądzisz o atmosferze w firmie TREND GLASS Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Dedee

Jak dla mnie spoko. Nie z każdym się lubię, ale ja się nie wdaję w jakieś dramy

Rty

jak zarobki chodzi to nawet nie wiem o jakie stanowisko pytasz, a atmosfera to też zależy od działu, ale na produkcji spoko

Dystans się liczy

Pracodawca zatrudnił firmę (usunięte przez administratora)k(usunięte przez administratora) Została opracowana lista tych potrzebnych bardziej i tych mniej. Ci zwolnieni w pierwszej kolejności to raczej(usunięte przez administratora)Zabawne że Ci którzy nie wnoszą zbyt wiele do firmy mają jakże najwięcej do komentowania. Przykre i zarazem zabawne jest patrzeć na te nadęte puste głowy szepczące wszelkie obelgi o wszystkich... Powodzenia w poszukiwaniu miękkiego dołka ;)

cygan

zazdrosna, bo toba nikt sie nie interesuje ?

@cygan

Plotki, ploteczki? Nie ma tu w pracy większych problemów?

@Kamila

Wkurza mnie to, ale już niech lepiej sobie plotkują niż psioczą na prawo i lewo

@Kamila

Ale fakt faktem, świadczy to, że z kulturą to jednak trochę na bakier

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Produkcji w TREND GLASS Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Poprawka

Nie ma takiej rekrutacji... co robisz ludzi w bambuko? ...

@Poprawka

Na pewno nie ma? A jakieś inne wakaty teraz u was są? Tak w ogóle to gdzie wrzucają oferty?

Kierownik
@Poprawka

Są przyjęcia na kierownika,sam startuję na to stanowisko

rybki
@Kierownik

Ja tam nie wiem czy jest taka rekrutacja, ale administrator gw raczej powinien to wiedzieć

Stylo

Na stronie jest oferta na kierownika, owszem, ale na kierownika operacji magazynowych, a nie kierownika produkcji

smutny

Aktualnie to firma zwalnia ludzi,nawet po 20 latach pracy.z powodów ekonomiczno politycznych, ogólnie przez tą wojnę na Ukrainu.Firma będzie miała wstrzymaną produkcję na pewien czas,a potem niewiadomo,czy odpali na nowo?,czy będzie gas dla huty?. Wiele ludzi zostanie bez pracy na święta ????

Teodor
@smutny

Niech pada……odprawę wezmę i nara

Aneta
@Teodor

Jak wysokie są takie odprawy? Pewnie się gada między pracownikami, to się wie... ;) A dobrze wiedzieć, ile na start nowego życia człowiek dostanie.

Nieoduczeni
@Aneta

Na pewno nie dostaniesz kokosów odprawa wynosi 2 wynagrodzenia . Bez dodatków za noce i nagrodzimy .

harry

są obecnie przyjęcia?

@harry

Ale na jakie stanowiska chcesz te przyjęcia?

harry
@Ewelina

na razie pytam ogólnie, czy w ogóle firma prowadzi jakieś rekrutacje

@harry

Jakieś tam tak. Ale nie wiem co ma ci wnieść ta informacja, zważywszy na to, że sam mogłeś to z powodzeniem sprawdzić.

@Kanken

A tak to jest że niektórzy chcą wszystko na tacy. A warto w ogóle do was przyjść? Jak atmosfera w firmie?

@Ewelina

Wiesz, z mojej strony to ci powiem, że warto. W końcu tu pracuję i jest okej, więc dla mnie miejsce warte polecenia, ale właściwie dopóki sama nie przyjdziesz i nie sprawdzić to nie będziesz wiedziała czy ci tu pasuje

@Ewelina

Atmosfera dobra, przyjazna według mnie, ale no to w moim dziale tak jest

@Kanken

Po co od razu minusujecie? Nie mogę mieć swojej opinii?

monki

Nie, nie możesz.

monki

Oni tego nie przetrawią.

@Ewelina

Na wózki widłowe są pezyjęcia i jakie zarobki?. 4000 zł netto zarobi się?. Posiadam UDT i praktyka na wysokim składzie

Aha, no okej...

@monki

No tak, bo jak ktoś pisze same złe rzeczy na firmę to spoko, ale jak ktoś ma czelność powiedzieć dobre słowo, to już nagle problem

@monki

No ale nic, nie mam zamiaru się tym przejmować

Huta

Nieee, właśnie zwolnili 50 osób i muszą zwolnić jeszcze 300 do pazdziernika

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.