Trend Glass Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Trend Glass Sp. z o.o.

anonim 2015-11-22 21:56
A co z pracą w księgowości? Jakie zarobki i atmosfera?
j 2015-11-25 13:12
ODP annonim Kontroli jakosci to w tej firmie nie mm. Jest tylko tzw. kontrola jakości- czyli malolat bez wykształcenia, którego zrobiono kierownikiem i kilka osób, które robią co chcą bo "kierownik" na to pozwala.To dyrekcja ustala co jest pakowane na wysylkę, a "kierownik"-jakby mogł to i gówno kazałby spakować- no może kazałby zawinąć w papierek:)
sortierka 2015-11-25 17:13
@j ale glupoty gadasz...z ktorej zmiany jestes?

jestes kolejna osoba, ktora uwaza, ze nalezy jej sie duza podwyzka, stanowisko,"wie lepiej", "co to ona nie robi"...a w rzeczywistosci pewnie idze na 8h jak na skazanie, ukrywa sie przed kierownikami kopcac kolejnego peta w kiblu....

ja pracuje na brygadzie 2 na sorcie i jestem zadowolona z kojotow choc czasem denerwuja jak cofaja palety za glupoty. a jesli karze to tylko prezes
moj starz to 1,5 roku
operatorek 2015-11-25 20:52
Kojoty sa rozne. Z jednymi sie dogadasz a z drugimi nie. Jest np taka popierdzielona i nadpobudliwa ktora lata jak poje*ana
Olek 2015-11-26 13:16
Magazyn wielkie nieporozumienie. W szczególności zmiana załadunków Pana R. z czarnej audi. Skreca mnie jak wypada nam zmiana z nimi. Banda gówniarzy i przydupasa z motorem. Siedza nic nie robią. Swoja prace zwalaja na brygadówke lub inna zmiane załadunków czepiajac się wszystkich. Główna siłą ich jest śpiewanie na każdego do kierwników siedząc z nimi w biurze. Wiec co dobrze zrobicie zostanie przypisane tej zmianie a co źle brygadówce lub zepchniete na kolejna wmiare normalna zmiane załadunków. Co najlepsze reszta kierowników widzi to i udaje że wszystko gra. Brzmi to jak Gang Trendowski lub fala w wojsku. Nie polecam pracy na tym magazynie. Chyba że na załdunkach. Wylizać panu R tyłek wkupić sie w łaski reszty to bedzie dobrze lub na inna zmiane ale i tam jest 3 starych stażem cwaniaczków.
nowy 2015-11-26 13:46
a co powiecie o pracy jako operator ? chcialbym isc na pomocnika
Pracownik 2015-11-27 07:59
Olek taki cwaniak jesteś a nawet przyjść i prosto w oczy tego nie potrafisz powiedzieć Chamie !!! po pierwsze to przychodzą tu ludzie którzy nawet na wózkach nie jeździli i myślą że są wielkimi wózkowymi i magazynierami a tak naprawdę to pierwsza ich praca w życiu . Po drugie to Ci co pracują już tu po kilka lat to wiedzą jak robota wygląda trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych, każdy widzi co chce i taka jest prawda , każdemu nowemu pracownikowi się wydaje ze Ci co dłużej tu pracują to się odbijają a tak nie jest oni wiedzą co mają robić. Nikt nie każe wam tu pracować nie pasuje to wynocha !!! każdy tylko potrafi komuś za plecami gadać a jak przyjdzie co do czego to wypiera się w żywe oczy , tacy jak olek było ich tu dużo nie umieli pracować i ich wyjebali ktoś kto pisze na takich forach to niech nie mówi ze nie ma sobie nic do zarzucenia bo za darmo nikt go z pracy nie wyjebał . Olek jesteś zwykła parówą bo oczeniasz innych a sam nie jesteś lepszy gamoniu .
pracus 2015-11-27 08:39
Po co wy ludzie wypisujecie takie rzeczy na forum.jest jak jest czasem trzeba sie narobić czasem nie. A ludzie którzy odchodzą wlasnie wprowadzają jakas slaba atmosfere wypisując na forum takie rzeczy.pracuje w 4 brygadowce i tez czasami jest nerwowo.Robie swoje i tyle. Tak ze chlopaki ogarnijcie sie bo zachowujecie sie gorzej jak baby na sorcie.
sortier 2015-11-28 12:50
Jesteś wulgarny i prymitywny jak wielu w hucie.Masz małe wymagania od życia co świadczy o niskim poziomie intelektualnym.Jeśli wytrzymałeś w tym kołchozie kilka lat jest to tylko oznaką tego,że pasujesz do tego środowiska i urodziłeś się po to żeby być robolem.Powodzenia na ścieżce kariery!
Wojciech Sieradz 2015-11-29 13:19
Witam chciałem się odnieść do pana Olka jeśli piszesz takie rzeczy to się podpisz Imieniem I Nazwiskiem bo zostało przypisane to mnie!! Ja tego nie napisałem i proszę tego mi nie przypinać pozdrawiam Trend Glass Magazynier TG Wojciech Sieradz
Antek 2015-12-08 20:27
Mam pytanie do pracowników. Jak wygląda współpraca z kadrą inżynierską? Np. inżynierem produkcji, kierownikiem itd.
Brygadaaaa!! 2015-12-11 11:04
Wszyscy wiemy ze to Ty pisałeś!!Proszę sie odczepiś od zmiany pana R.....
Ciagle nagadujesz na ta zmiane,jesli nie odpowiada Ci praca proszę zmienić.
1910 2015-12-15 15:33
brygada 4 do bani lamusy i pijaki lizący [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podpierdalacze szkoda gadac uwazac na ta brygade
Brygada 4 2015-12-18 06:37
1910 jak jesteś taki kozak to podpisz się albo przyjdź i powiedz to prosto w oczy a nie potrafisz oczerniac przez internet.Żal mi takich ludzi
Też 4 brygada 2015-12-20 12:07
Po nicku - 1910, widac kim jest ta osoba. Kibic Radomiaka! Mocni w kupie, czyli anonomowo, więc o przedstawieniu się można zapomnieć.
yyy 2015-12-21 17:38
jesli to prawda?ze pija ostro na 2 zm? i nocnych i wprowadzaja chora atmosfere?kryjac sie tu i tam?
yyyy 2015-12-22 12:57
a jak kierownik spoko 4 vbrygady? czy dwulicowy i ma swoich pupili
df 2015-12-22 18:12
a czy szefem działu marketingu jest nadal pan (usunięte przez administratora), ten z amerykańskim akcentem?
65rt 2015-12-22 19:39
już nie pracuje.
bezrobotna 2016-01-20 20:20
Hej szukam pracy na produkcji, moze ktos poradzi kiedy ruszy zatrudnie w tej firmie ?
radomiak 2016-01-23 17:08
wszyscy wiemy ze z winy you tuba farmazon ma spalona reke i tego nie ukryjemy. You tubie - nadajesz sie do tarcia chrzanu. FARMAZONIE WRACAJ DO ZDROWIA!!
anonin 2016-02-29 20:56
Witam. A jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? konkretnie na stanowisku elektryk? jakie zarobki? jakie obowiązki?
sprawiedliwy 2016-03-13 11:03
Witam
Postanowiłem napisać jak wygląda rekrutacja w firmie TrendGlass
Na rozmowie o pracę w charakterze magazyniera byłem 10.02.2016

Pan X poprosił mnie do pokoju, wytłumaczył mi iż praca jest w systemie czterobrygadowym, stawka 11zł brutto na godzine plus 20procent dodatku za nocki.

Po czym wezwał kierownika i kazał pokazać mi jak wygląda praca i żebym pokazał jak prowadzę wózek widłowy tzw=boczniak
oraz jak facet odbiera palety z produkcji paleciakiem elektrycznymw trybie turbo

wyszedłem nie miałem zamiaru w trybie turbo akordu biegac za takie grosze.

Uwaga
Napisałem opinie innym, którzy napalą się na prace
przeliczcie sobie facet specjalnie nie mówi wysokości pensji bo to 11 brutto
on 32 2016-04-02 17:49
11 zl płacą? szok ja tam pracowałem pare lat temu i widze ze caly czas wyzysk pan B. sie bogaci i rozwija a zwykli pracownicy stoja w miejscu szkoda i żenada...
hahahahaha 2016-04-08 00:56
hahahhhaaa takie tematy
@piotr 2016-04-30 19:12
Ogólnie jak na Radom oferta umowy o pracę necąca, oczywiście, wynagrodzenie minimum minimum na pakowaczu. Jednak firma nie przestrzega prawa pracy - być może z powodu niskich kwalifikacji kierownictwa. Nie są przestrzegane należne przerwy w pracy, demonstracja układów i sitwy w firmie. Pomoc dla pracownika ogranicza się do słów "za wolno". Ci, co mówią "za wolno" dbają, aby kolejna kawa im nie wystygła. W firmie widoczny głęboko pojęty kapitalizm zakrawający o rasizm w kwestii "młody to czarny". Aż prosi się PIP i...pewnie nie długo zawita.
Pozdrawiam
ja 2016-05-30 16:42
Chciałbym podjąc prace u was w hucie jako Magazynier-Operator wózka widłowego i chciałbym się dowiedzieć konkretnie o zarobki,socjal,jaka jest ogólnie atmosfera w firmie,czy bardzo tam ganiaja do roboty itp. z gory dzieki
mlody 2016-07-03 07:26
Nie polecam kierownik Mariusz t to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest o kadrowe tez niektórzy po 2)3 lata robią i maja 9.15 a przyjdą nowi z ulicy i po 11 maja. Gzie tu logika panie kadrowe chojkowa to niema pojecia nie polecam tej firmy
mlody 2016-07-03 07:37
W ogóle jesli ma sie urlop to sie piwino ludzi puszczać a nie bo niemam ludzi jesli kierownik jest malo operatywny zwolnic i przyjąć nowego a nie wydyganca trzymać mowie o lapce swoich przydupasow puszcza na urlop i premie daje a innych nie umie do cenić sam sie chowa przed prezesem jak szczur zwolnic zawsze ludzi na 2 brygadzie brakuje czyja wina kierownika jesli za miast mózgu. Ma się fistaszka to niedługo będzie sam robił ludzie odejdą nie polecam brygady 2 !zwolnic kierownika z 2 brygady u pana sikory aż milo ludzi pod dostatkiem a u tego pajaca zawsze brakuje
nowa 2016-07-07 15:13
Jak wygląda praca na stanowisku sortierki ?Jakie są realne zarobki ?
TOKARZ 2016-07-10 11:10
Jakie sa zarobki na stanowisku Tokarz i atmosfera na tym dziale
Psychopata72 2016-07-15 11:49
1400-1800 na reke, zalezy od stawki i jaki miesiac
Wiwus 2016-08-28 14:13
Witam nie polecam nikomu tej pracy czasami niema nawet przerwy na osiem godzin a jak się chce iść na przerwę to musi ktoś cie zastąpić na lini a jeśli nie nikt nie zastąpi to pakujesz po osiem godzin .Praca na trzy zmiany a kasa ok 1500 zł to już jest maks na czysto do ręki . Szkło pryska po rękach po twarzy po obuwiach,palce i dłonie są po kute i porysowane a co najlepsze chociaż byś pracoawł(a) dwa tygodnie w miesiącu to i tak cię nie zwolnią bo wiecznie brakuje ludzi.Gorąc niesamowity ostatni zemdlały osoby z gorąca i z braku przerwy i zza szybkiego tępa na lini dnia 01,08,2016-25,08,2016 i nawet nikt się tym nawet nie przejoł . Pracowałem tam dwa tygodnie i dlatego to opisałem jak tam jest jak nie wieżycie poprostu popracujcie i się sami przekonacie dziękuje i trzymajcie się zdala od całych hut szkła.
jarko 2016-08-28 14:23
totalne dno gorąco brak przerw na lini na osiem godzin i marne wypłaty jak na trzy zmiany a na dodatek ręce,dłonie pikute,pokaloczone szkło pryska brak słów w toaletach brak papieru ,brak płynów do rąk poprostu poraszka odeszłem dnia 10,08,2016 a razem zemną dwóch znajomych pracowaliśmy tam dwa tygodnie .A inspekcja pracy na dniach tam wpadnie bo już jest powiadomiona i nie tylko prze zemnie ale też przez inne osoby he he i zobaczymy wtedy.
IxAdXa 2016-09-14 08:13
A jak kierownicy produkcji ?? - jakie opinie o obecnych i byłych ??
qwerty 2016-09-25 16:37
nikt nie przyszedł
Waldi 2016-09-29 21:34
Widze ze maja oferte dla tokarza ale juz od 2 miesiecy nikt tam nie chce przyjsc widocznie tokarze tez tam maja nie wesolo
rkosny 2016-10-18 22:19
@ waldi - a gdzie widziałes taką oferte? ja jej nie widziałam na goworku, aole dobrze że mówisz o takiej mozliwości
Mike Tyson 2016-12-16 23:00
witam a ten Dariusz Jezmański to u was jeszcze pracuje szukam kolesia kase mi wisi.
Ania 2016-12-16 23:01
Witam
Chciałam zapytać jak wygląda praca na sortowaniu szkła i jakie są zarobki?
karson 2016-12-20 13:58
bylem na rozmowie spotkaniu kwalifikacyjnymm wsumie bylo nas 10 osob jak uslyszelismy jaka to jest firma z miejsca 6 osób odeszlo nie sluchajac o co idzie poprostu wyszli.... ja po 30minutach tez . brak zaufania co do waronkow pracy. oczywiscie rekrutaqcja miala miejsce u posrednika tej firmy , mysle ze te firme nie stac na zapewnienie godnych warunkow itd.
KARO 2017-01-04 08:30
A widzę, że się nieźle bawią w tej robocie. 3 brygada zdjęcia z Sylwka nawet na fb zawiesiła.
Pracowity 2017-01-07 10:38
Fajne zdjęcia żony jednego z kierowników TREND u pokazały się na portalu randkowym. Życzę ci kobito powodzenia, bo z tym hamem ani ty, ani my tylko pare lasek z huty wytrzymuje.
ciekawy 2017-01-07 16:42
daj link :D
Kika 2017-01-27 17:33
Poszukują pracowników. Jeśli jesteś odprna/y psychicznie to jest ok. Powodzenia.
drumper 2017-02-02 21:18
Zgadzam się z Tobą młody. Robiłem u łapki to jest kawał sku... i łachu... dbał o fraj... co wszystko mu donosili i mieli za to większe pensje. wiele razy miałem przypie... mu za to jak mnie traktowal. nie polecam pracować z nim
bialy murzyn 2017-02-05 09:54
Ja pracuje w Szydlowcu.Cyrk na kółkach.jak ktos nowy ptzychodzi do roboty to dają 10 zl brutto czyli 8 zl na rękę a jak idziesz po pidwyzke to patrzy na ciebie jak na debila.nie ma paleciaków są dwa wózki widlowe na caly zaklad.Kupa dziadostwa na kazdym kroku!!!!.Ludzie dajcie sobie spokój z robotą tam !!!!!!!
abc 2017-02-05 10:11
W Szydlowcu ,bo to ta sama firma dają 8 zl na wejscie do ręki..Nie warto tam pracowac!!!! I wcale nie ma tam kokosów.Cieć na bramie ms dyche do ręki.
murzyn 2017-02-17 16:50
W szydlowcu niedlugo ukraińcy bedą pracowac.kumpel odchodzil to prosili sie zeby zostal i dawali mu podeyżkę a jak idziesz po podwyżke to patrzą na ciebie jak na debila.ludzie dajcie sobie spokuj z robotą tam!!!!!.
Zuzu 2017-02-18 03:28
Na 3 brygadzistki pracuje większość podpier.....y jest masakra
Zostaw swoją opinię o Trend Glass Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trend Glass Sp. z o.o.