Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

1982

Witam ile można zarobić na magazynie jako operator wózka z uprawnieniami? Ilu zmianowym jest system pracy, i jaka atmosfera panuje

Kamila

Czy piszesz o konkretnych osobach związanych z firmą? Jeśli tam faktycznie dzieje się tak, jak piszesz, to może warto porozmawiać z kimś postawionym wyżej, naświetlić mu sytuację. Może to jest jakiś pomysł na rozwiązanie problemu .

Rambo

Praca w hucie nie jest ciężka poprostu trzeba wykonywać swoją pracę zachęcam ludzi do pracy można dużo się nauczyć od najlepszych pozdrawiam

Gosc
@Rambo

Wszedzie trzeba pracowac ale ja uwazam ze praca w hucie jest ciezka zwlaszcza latem kiedy zar sie z nieba leje .Teraz np brakuje ludzi do pracy ,niewiem czy bylbys zadowolony pracujac za dwie osoby,nieraz nie ma kto cie zastapic na przerwe bo slyszysz nie ma ludzi .Od jakiegos czasu nic nowy nie przychodzi do pracy bo pracuje sie na okraglo ,takze w Wigilie Swieta nie slyszalam zeby jakis zaklad pracowal w swieta

Pudzian
@Rambo

Praca w hucie nie jest ciężka jestem zatym żeby pracować w święta skoro stacje benzynowe pracują żebyśmy mieli paliwo do samochodów to czemu w hucie nie możemy robić w święta porostu ludzie to by chcieli wszystkie weekendy wolne

Aga
@Pudzian

Przepraszam, czy wolne weekendy to coś złego??? To kwestia dobrej organizacji pracy i PRZYZWOITEJ PŁACY. Nie stać cię na pracownika, to zamknij firmę i idź do pracy. Najlepiej takiej jaką fundujesz swoim pracownikom. U was ludzie nie chcą pracować bo macie miano "(usunięte przez administratora)". To co się dzieje w tej firmie i jak są traktowani pracownicy nadaje się na materiał do "superwizjera" TVN-u. Czas im podsunąć temat.

Gosc
@Aga

Zgadzam sie ludzi brak a wymagan coraz wiecej najlepiej jak bys pracowal za trzech

Emi
@Pudzian

Ty (usunięte przez administratora) huta to nie cpn, ani pogotowie itd. Do tej pory te dwa najważniejsze święta były wolne od pracy i huta prosperuje do dzisiaj. Poza tym zamiast dawać kasę ludzią i to też nie równą sortierka130 operator 500 mogliby przeznaczyć na ewentualne straty.

Ile realnie można zarobić na magazynie?

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ola

Co sadzicie o pracy w Wigilię

Zawiedziony

No cóż po kolejnych obietnicach przez kolejnych kierunków nic nie widać, żadnych szkoleń tylko (usunięte przez administratora) bałagan

@Zawiedziony

Kierowników

Kinga

Czy na pakowanie jest oferta pracy ?

Anek

Nadal są przyjęcia ?

@Anek

Tak są przyjęcia ale to jest praca na okrągło także w niedziele wszystkie święta

Sławomir
@Ola

Z jakim wyprzedzeniem ustalany jest grafik? Czy osobiste preferencje dotyczące dni wolnych są brane pod uwagę?

MRPER
@Ola

Kwestia działu. Produkcja pracuje w systemie ciągłym, a dekoratornia od pon do pt. w 3 zmianach

Aron Black

Jak dla mnie firma się powoli rozwija.Slabe zaplecze techniczne choć idzie mu dobremu.Czasem spory bałagan.Jak co się dzieje nie dobrego nikt za nic nie odpowiada.Czyli spychane jest to wszystko na zwykłego pracownika.ZK nie chciał bym tam pracować trzeba się tam natyracJak dla mnie osobiście sortierka powinna tam na spokój nie zarabiać te 2.5 tyś na reke.Jest ciężko powiem krótko.Jka to w hucie świętej piątek czy niedziela trzeba pracować.Oczywiscie nie wszyscy ale tak oko 70% pracowników.Ale niestety to jest mus.Pracodawca spoko z tego co odczułem Choć kiedyś nie miałem dobrego zdania.Zarobki jak na Radom przyzwoite oczywiście trzeba to wypracować.Mysle że firma idzie w dobrym kierunku tylko musi iść z duchem czasu.Oby funkcjonowała jak najdluzej.Szklo potrzebne a świecie tym bardziej ze plasyk ma byc całkowicie zlikwidowany może za 100 lat.Aoe jest nadzieja

Katarzyna
@Aron Black

Oczywiście masz prawo do takiego zdania. Nadmieniłeś, że raczej nie chciałbyś pracować w TREND GLASS. Z jakiej perspektywy się wobec tego wypowiadasz? Jesteś jedynie obserwatorem firmy?

Aron Black
@Katarzyna

Nadmienilem że nie chciał bym pracować na ZK czyli zimnym końcu.Bo pracuje na G K

idenqatico

pieniadze smieszne, ponizej minimalnej a podwyzek nie ma. Nikt nie dba o pracownikow - ile to razy widziano zaplakane pracownice po pierwszym dniu pracy ktore juz wiecej tu nie przyszly...

irko
@idenqatico

Bajki opowiadasz jak mogą płacić poniżej minimalnej jak wszystko jest na legalu.

Nika
@irko

Normalnie. Stawkę (nie na produkcji) Na start zaproponowali 14zl brutto na godzinę :) A są pracownicy z dłuższym stażem którzy mają tyle samo lub 50gr więcej :D

Katarzyna
@Nika

Pierwszy z komentarzy odnosi się do sytuacji jeszcze z końca poprzedniego roku, a jak sytuacja z zarobkami wygląda teraz? @Nika czy Twoje informację są aktualne?

Zawiedziony

Tak wszyskie nasze zaslugi i podwyżki starających się zostały zrównane z (usunięte przez administratora) mi. Więc czy warto się starać, nic nie robiąc masz tyle samo. Niektórzy nawet mają więcej, a więcej nie robią, a nawet nie potrafią. Jestem strasznie zawiedziony pomimo obietnic przez kolejnych kierowników. Zachęcam wszystkich (usunięte przez administratora) laczy.

NN100

zmienia się - zaczyna być normalnie...

@NN100

To świetna wiadomość, co Twoim zdaniem wpłynęło na taki rozwój sytuacji? Poprawiła się atmosfera, zwiększono pensje czy może jeszcze coś innego? Napisz jak aktualnie wygląda praca w TREND GLASS, jestem ciekaw jakie pozytywne zmiany tam zaszły Twoim zdaniem.

Chcący pracowac

Jak praca na magazynie, wózek itp warto na stałe?

@Chcący pracowac

Jesteś zainteresowany stanowiskiem magazyniera? Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert zatrudnienia w firmie Trend Galss. Jeżeli masz uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie w pracy na magazynie spróbuj zostawić CV w kadrach lub na stronie firmy. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby doradzić koledze jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby aplikować?

Info
@Bogdan

Praca stała zarobki jak na rynek ok. prześlij cv na adres firmy. Ważne jest posiadanie uprawnień

Rambo

Nieroby operatorzy. Siedzą nic nie robią a kasę by chcieli. Duża pokażcie że pracuje cię to i szefostwo nas doceni nieroby

@Rambo

Czy jesteś pracownikiem firmy TREND GLASS? Jeżeli tak to czy możesz jaśniej napisać co masz na myśli? Jak z Twojej perspektywy wygląda praca w tej firmie? Takie ogólne stwierdzenia nie wnoszą zbyt wiele dla osób chcących się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie, dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Kitek

Super firmaz przyszłością

@Kitek

Fajnie przeczytać pozytywny wpis na temat pracodawcy, jednak tak naprawdę nie wiadomo, dlaczego w taki sposób oceniasz firmę TREND GLASS. Mógłbyś swoje krótkie zdanie odpowiednio uzasadnić? Chętnie poznamy, co takiego podoba Ci się u tego pracodawcy. Swoją odpowiedzią pomożesz wielu osobom odwiedzającym ten wątek.

Marvin

Zakłady tytoniowe tzn. Imperial Tobacco ma się dobrze zarabia sie od 3 do 5, pracować trzeba ale jest też trochę luzu.

Ktos
@Marvin

Kto ci takich bzdur naopowiadal o tych zarobkach w imperial

Huta

tam jest prawie 70 kierownikow poraszka

Konrad
@Huta

Ty nie możesz być kierownikiem bo nawet bezmózgowcu nie wiesz jak piszemy słowo PORAŻKA !!!

Spawko
@Konrad

Hahaha ,dobre,to zes mu pojechal kierowniku????

Emi
@Konrad

Konrad a czy ty uważasz że kierownicy to sami wykształceni ludzie jesteś w błędzie (a błąd każdy może zrobić nawet profesor)

Ola

Omijać zakład Trend Glass u z daleka ,zarobki marne pracować musisz za 3osoby każde niedziele i święta chcesz wolne lub iść na przerwę słyszysz odpowiedz brakuje ludzi brak poszanowania dla pracownika .na zebraniach dyrektor ładnie mówi a wszystko mija się z prawdą .pensje nie adekwatne do wykonywanej pracy.dużo rządzących a mało pracowników na sorcie

adam

W IMPERIAL Tobacco w Radomiu w dawnych zakładach tytoniowych jest praca można złożyć podanie przez agencje pracy na ul. M Malczewskiego od kwietnia 2019 r potrzebują dużo pracowników.

NN

Bez komentarza pochwfalili się paczkami na św

PRZYTOMNY
@NN

cebulak dostal paczke i sie nie podoba? aaa zapomnialem kazdy by wolal nowy samochod albo bony po miliard zloty hahah ludzie firma ma problemy z wy placzecie ze takie badz srakie paczki...zamiast sie martwic o prace.... zachowujcie sie jakby wam te paczki sie nalezaly...a to tylko dobra wola firmy

Lopez
@PRZYTOMNY

Martwić się o pracę. Ha ha ha. Pracy jest pełno.padnie to będzie inna. Widać przytomny jest zakochany w trend glas.

Konrad
@Lopez

...to co ty tam jeszcze robisz pajacu ?

Spawko
@PRZYTOMNY

No w sumie to masz razje,madre slowa.szacun.

@NN

Możesz napisać, co masz na myśli? Ciężko coś wywnioskować z Twojego komentarza. Rozumiem, że pracodawca zorganizował świąteczne paczki? Czy już wcześniej zdarzały się takie inicjatywy? Może odbyła się także jakaś firmowa wigilia? Dla wielu osób jest to zaleta pracy, a wspólne spotkania pozwalają się zintegrować.

ZUZA
@PRZYTOMNY

No nie tylko dobra wola pracodawcy. Tworzy z funduszu pracowniczego fundusz socjalny. Czy tylko grupa kierownicza ma z tego korzystać w postaci wyjazdów integracyjnych?

Teodore
@PRZYTOMNY

Nie (usunięte przez administratora) żarem ........

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.