Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Tadek

W dobie uwczesnego kryzysu, działaniami firmy w stosunku do pracownika, powinna się zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy. Na jakich zasadach zawierane są umowy i jak wygląda system pracy oraz wynagrodzeń.

Kingusia
@Tadek

(usunięte przez administratora)ludzi na rozmowie jaka pracę będą wykonywać np kobiety dźwigają palety ręcznie po 70kg 100 kg w kilka osób żeby przełożyć z jednej na drugą, pracują na taśmach czego w umowie nie ma i na rozmowie nikt tego nie mówi mowa jest tylko o przepakowywanie i naklejaniu naklejek na pudełka a w rzeczywistości praca dla Pudziana nie dla kobiety szkoda twojego zdrowa z daleka od tej pseudo firmy

Jak wygląda rozmowa w TREND GLASS Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Techniczny? Prowadzący rozmowę są w porządku? 19 października pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Kicaj

Rozmowa o pracę przebiega w miłej atmosferze i ładnie obiecują ale pracy nie polecam brak szacunku dla pracowników i (usunięte przez administratora)przez całą zmianę

Martyna

@Nowa to aż tak dużo osób z Ukrainy??

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TREND GLASS Sp. z o.o.?

T

tak, dla biura. Zwykły pracownik nie ma takich atrakcji

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zainteresowana

Jak z pracą na sortowniu? W jakim systemie się tam pracuje?

@Zainteresowana

Na sorcie obecnie pracuje się w systemie 3 zmianowym. Weekendy wolne.

Oli

Pracuje sie w systemie 4brygadowym w soboty i niedziele tez

T
@Zainteresowana

produkcja weekend pracuje, dekoracja wolne

Witam, jakie zarobki na magazynie?

Pablo
@Zainteresowany

Przyjdź zobaczysz

PS

Dla osób akceptujących system 4 brygadowy raczej polecam (UR).

Mm

Czy jest może oferta pracy na produkcji dla Pan?

Aron Black
@Mm

Parę dni temu były przyjęcia na sort.I być może beda nadal.Trzeba złożyć cv i czekac

Ghj

Ja sie pytam gdzie jest tarcza antykryzysowa dla pracowników? Gdzie jest Państwo jak pracodawca robi z tobą co chce? Niedługo nie zakład pracy tylko wolontariat. Ciekawe czy jak obniża stawki do zera, prezes zaprosi nas wszystkich na obiad, bo nie będzie za co ugotować. (usunięte przez administratora). W dobie kryzysu wykorzystują zwykłego szarego człowieka, żeby sie wzbogacić.

Gosc
@Ghj

Popieram my mamy pracowac za najnizsza stawke ciekawe jak dlugo to potrwa pracy jest coraz wiecej tylko za mniejsze pieniadze bogaca sie naszym kosztem nikt sie nie przejmuje pracownikiem jak sie nie podoba mozesz tam nie pracowac

MSz

Czy jest jakas oferta pracy dla pań?

Ola
@MSz

Tak na sortierke praca na tasmie sortowanie szkla

MSz

Witam czy jest może oferta pracy dla kobiety na produkcji?

Mazur. A

Firma schodzi na (usunięte przez administratora) zero podwyżek brak poszanowania pracownika

Spawko20

Czy możliwe jest przejście na mechanika z warsztatu. z regeneracji? Kończy mi się umowa i chciałbym przejść na mechanika,mam wystarczające umiejetnosci i doświadczenie.. Czy to możliwe u nas w hucie

@Spawko20

Dzień dobry, Proszę o kontakt z przełożonym w tym temacie.

Spawko20

Dobrze ,że się jeszcze pracuje,bo może też całkiem stanąć, .i co wtedy? Nie narzekajmy póki mamy jeszcze dochód na przetrwanie.

Armani

Zmieniają warunki pracy z pełnego etatu na 3/4...........porazka

NN
@Armani

Armani lepsze według Ciebie byłyby zwolnienia grupowe? Zastanów się dwa razy zanim coś głupio komentujesz.

Pablo
@Armani

Może tylko na ten ciężki okres.

Spawko

Zmieniają na 4/5 a nie 3/4

Magazynierek

Praca nie jest aż tak ciężka. Gdy przyszedłem do pracy to miałem kilkanaście ofert od innych firm a Trend Glass zaproponował mi najlepszą stawkę za mniej obowiązków. Wiadomo że jak ktoś ma dwie lewe ręce to Sobie nie radzi ale taki ktoś nigdzie Sobie jie radzi. Moim zdaniem jeśli ktoś chce pracować to atmosfera jest ok pieniadze jak na Radomskie warunki też są ok. Każdy chce więcej. Miałem okazję w gorszych warunkach pracować za gorsze pieniądze. Najgorszym problemem w trend Glass jest przepełniony Magazyn.

Aga
@Magazynierek

Co to znaczy "radomskie warunki" ???? Żołądek radomianina jest inny niż żołądek warszawiak czy poznaniaka???

bodek
@Aga

kolega mówi o zarobkach wiadomo jakie w Radomiu są a nie o żołądkach

Handlarz szrotów
@Aga

Jemioło, tu biega o koszta utrzymania ... trybisz?

Kamila
@Handlarz szrotów

Doczepiłeś się akurat tego, a postu Magazynierka nie skomentowałeś. Czyli pewnie propsujesz jego wypowiedź? Poszukuję informacji na temat warunków zatrudnienia w Trend Glass. Więc chętnie poczytam, co masz do napisania.

mixx

Pracował ktoś jako kontroler jakości i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

mixx

Procował ktoś jako magazynier lub kontroler jakości i może się podzielić na temat zarobków i atmosfery.

Tadeusz

Widziałem, że są nowe oferty pracy w danej firmie. Może ktoś się wypowiedzieć jakie warunki panują w zakładzie i jakiej wysokości wynagrodzenia można się spodziewać? Jaka jest atmosfera? Na który dział najlepiej aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.