Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

godzilla

Ile przerw w trakcie dnia przysługuje i jakie długie?

Frigon

podobno wstrzymania mieliście już wiadomo coś o wznowieniu?

Cyk

Jest sporo ofert jakby co

Kupujący

Funkcjonuje u was e-sklep?

;
@Kupujący

tak jest sklep internetowy trend glassa

@;

Jak chodzi o dostawy, to w jakim czasie są realizowane zazwyczaj?

Yelon
@Kupujący

To wszystko masz w regulaminie na stronie

@Yelon

Pytam jak to w praktyce wygląda czy w trakcie tygodnia przed świętami dojdą do mnie zamówienia?

nickno
@Kupujący

teraz to już po temacie, ale z tego co kojarzę sprawnie te zamówienia są obsługiwane

nero
@nickno

to musza byc duze ilosci? jak chodzi o zamowienia czy detalicznie tez mozna kupowac?

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Viton

"polecanie nagradzanie" takie coś jest napisane przy ogłoszeniach o prace i trochę zwariowałem bo przez system poleceń rozumiem, że pracownik kogoś poleca i szczerze nie wiem jak interpretować to w kontekście kandydata

Uciekajcie!

(usunięte przez administratora). Ogólnie ludzie są traktowani jak roboty, coraz wiecej stanowisk kierowniczych oczywiscie niepotrzebnych!.Coraz mniej ludzi i trzeba (usunięte przez administratora) za dwoje! Nie można nawet na nikogo liczyć, a jeśli prosisz o pomoc to nigdy jej nie uzyskasz ze strony kierowników. Pieniądze marne, a pracy tyle że nie wiadomo w co ręcę wsadzić.(usunięte przez administratora) Pomysł z benefitami za przepracowane 4 miesiące to jest jeden wielki żart! Takie rzeczy są normalne w innych firmach i to za przepracowany jeden miesiąc. ! Oczywiście na święta nie liczcie na jakieś pieniadze bo nawet marne Wesołych Świąt nie uslyszycie! Omijajcie szerokim łukiem!

Nec
@Uciekajcie!

Niestety masz rację. Byli kierownicy zmienieni w nic nie robiacych,pałętajacych się nierobów to standard.Skoro nie sprawdzili się na poprzednich stanowiskach po co ich trzymają???Dziwię się,że prezes to toleruje.

Łucja
@Uciekajcie!

Pieniądze marne? To ile proponują na początku? Chyba nie najniższą krajową? I co to za benefity po tych 4 miesiacach? Coś konkretnego?

Free
@Łucja

Tak najniższą krajową-nie miej złudzeń. Jeśli nie pójdziesz na zwolnienie przez 3 miejsce dostaniesz 400 zl-po 100 za miesiąc +100 bonusa.

nocna zmiana

jaki dodatek za prace nocna?

Ggh
@nocna zmiana

To reguluje ustawa o dodatkach-wystarczy umieć czytać.

HE

Nie żebym miał jakieś parcie na szkło, ale szukam pracy właśnie i tak o was pomyślałem :D Widzę, że też jest kilka ofert do działu e-commerce i tu pytanie, jak się wam tu pracuje? Warto?

Werk
@HE

Wyślij, do zatrudnienia daleka droga to zdążysz się zorientować co i jak. A jak będziesz miał wątpliwości albo pytania po rozmowie to wtedy napisz

Anne

Jeździcie na jakieś targi gdzie można was oglądać?

??
@Anne

skąd taką informacja?

obserwator
@Anne

tak, jeżdżą.

obserwator
@??

z ich linkedina. tam masz dodawane aktualności i wogule.

alerk

jak są traktowani nowi pracownicy w firmie?

elo
@alerk

no wlasnie macie tu dla nowego pracownika jakiegos opiekuna/mentora czy nie?

Czy w firmie TREND GLASS Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

azz

a nawet i na caly z tego wiem :)

kobylina
@azz

ja na razie jestem na zerowym etacie, bo kandyduje

kompan
@azz

no ale pytanie było o pół, nie o cały

praaa
@kompan

no to weżże chłopie sie w rekrutacji pytaj,a nie tu

Sjc

Męska cześć biurowa osiągnęła nowe dno-do pań z biura z koszami słodyczy i kwiatów a dla Pań pracujących fizycznie wyniosły wzrok nawet bez dzień dobry.

Lotek

Praca 100% stacjonarna w dziale ecommerce?

rawal

Cześć powiedzcie mi da się tu coś na nadgodzinach podorabiać jakbym potrzebował?

@rawal

obecnie nie ma nadgodzin a jeśli już to raczej do odbioru

roboczogodzina
@Barcelona

na wszystkich stanowiskach tak?

@roboczogodzina

nie wiem czy na wszystkich bo sie aż tak nie orientuje ale chyba tak . na moim na pewno

Kamila
@Barcelona

A zdradzisz tylko zagadkę jakie jest Twoje i czemu tych nadgodzin nie ma? specyfika organizacji pracy raczej na to nie zezwala czy tak zorganizowani jesteście? mocno pilnują żeby za dużo pracy nie było?

@Kamila

nie ma bo nie ma co ja ci mam więcej na ten temat powiedzieć

Barcelona

cześć , bo ja jeszcze nie pracuje zbytnio długo i sie nie orientuje zbytnio ale można sie zgłaszać dalej po to dofinansowanie do okularów o czym kiedyś tam było mówione?

kowal
@Barcelona

tak. można się dalej zgłaszać po dofinansowanie do okularów gdzie to nie wiem bo jeszcze tego nie robiłem ale mam zamiar sie za to zabrać

trzmielu
@Barcelona

nie zeby cos ale skoro pracujecie to chyba dostanie info na ten temat powinno byc proste jak budowa cepa, wystarczy gebe otworzyc do kogo trzeba i zapytac, a nie czekac na odp na forum...

3cytryny
@trzmielu

az czlowiek zaluje ze nie ma wady wzroku takie bonusy

@Barcelona

Jak jesteś pracownikiem biurowym to dostaniesz bo to tylko dla elyty.Praca przy komputerze-poczytaj przepisy K.P.

anoano
@543

dokładnie, tym co przy komputerze pracują przysługuje, a wiesz ile jest tego dofinansowania?

norman
@3cytryny

co ty fandzolisz, wolisz miec wade wzroku ale dostac bonus? ty zartujesz, czy serio taki janusz z ciebie?

draqa
@anoano

no właśnie ktoś napisałby w jakiej wysokości to dofinansowanie?

benek
@543

pracownicy biurowi to elita?pracownicy jak każdy inny, po prostu inny charakter roboty

bezo
@543

z takimi pretensjami to sie do tych do kodeks pracy pisali zgłaszaj to nie wina firmy akurat że tak jest

Neon

Rzeczywista inflacja wynosi 25% ciekawe jakie podwyżki dostaną pracownicy.Czy może dostaną je tylko nieroby z białych domków?Pełno tam nikomu niepotrzebnych byłych kierowników którzy po prostu są-tylko są i dobrze sie mają.

@Neon

skoro już tu nawet nie pracujesz to co cie to obchodzi tak wlasciwie??

komentarz
@123

no co zatęskniło mu sie może

@123

Może być tak że ktoś pyta się w imieniu nadal pracujących tam znajomych.Nie każdy myśli tylko o sobie.

bezo
@321

albo odezwać sie do kogoś nie da sie w firmie?

Ewelina

Wiecie może czy nadal szukają Specjalisty ds. sprzedaży? Bo taka oferta wisi na ich stronie. Podacie mi jakieś aktualne widełki na tym stanowisku? Chciałabym porównać sobie z inną ofertę

azz
@Ewelina

na rozmowie na bank powiedza :)

rob

jest gdzie tam zaparkować?? parking blisko firmy czy trzeba (usunięte przez administratora) przez kilometr? no i najwazniejsze czy darmowy??

Olek

dobre i to, bo nieraz to nie ma nawet gdzie auta postawic albo trza zasuwac kawal drogi

Kamila
@Olek

czyli ostatecznie gdzie to auto postawię, bo nie wiem? chroniony chociaż czy jakkolwiek bezpieczny i czy łatwo zaparkować?

parking
@Kamila

pisałem kilka razy i ciagle znika, wiec pisze ostatni raz, że jest i jest blisko i darmowy . a czy łatwo? nie wiem do konca o co ci chodzi no ale parking jak parking, gdzie tu trudnosc i filozofia jak ktos ma antytalent do jazdy to moze i mu trudno ale to juz skrajne przypadki raczej

Xenon
@rob

no takich pytan to sie nie spodziewalem

Apm

Czy w Trend Glass jest mozliwość odbycia praktyk po skończonych studiach w zakresie projektowania CAD? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

praktyk
@Apm

trudno powiedziec czy tak cyz nie, lepiej napisac maila z takim pytaniem do nich bezposrednio

Olek

tak wogule macie tu cos na swieta?? od firmy czy nie raczej, wiem ze juz po ale na przyszlosc bym chcial wiedziec

Gaz
@Olek

A ty pracujesz? czy po prostu pytasz?

@Gaz

no przeciez mam podpisane ze kandydat nie

@Gaz

gdybym pracowal to bym wiedzial a nie pytal

@Olek

Tak paczki i sa organizowane wigilie pracownicze

@Olek

Przynajmniej bylo jak ja pracowalem ale nie sądze żeby sie coś zmieniło

Ola
@007

Jak.pracuje to byly wedliny od Krawczyka pozniej swieczka zapachowa a w tym roku byly cukierki w szklanym pojemniku zapachowa swieczka i sloik takze szalu nie bylo , moze we wczesniejszych latach bylo co innego a teraz szkoda gadac

takse
@Ola

aa czyli takie cos daja, no zawsze cos

zzzz
@Ola

Ludziom nigdy nie dogodzisz. Mi osobiście paczka w tym roku bardziej się spodobała niż w ubiegłych latach.

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.