Opinie o EM TRUCK SP Z O.O. w Rudka Kozłowiecka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EM TRUCK SP Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EM TRUCK SP Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EM TRUCK SP Z O.O. w Rudka Kozłowiecka

lolel

nawet szkoda komentować

Matyjaszczyk

Zarobki w zime jak niejezdzisz nie ma nic a w sezonie to magnes czerwony a zarobki max 3 tys zl. Edek i zezowata zona Edka banda (usunięte przez administratora) kazdy kierowca to zlodziej dla nich. A to samo Sebastian lysy Stepien w okularach edka szczur polowy kaze jezdzic na klocu jak sie sprzeciwisz to potem tydzien kary masz. A i jeszcze jch spedytorka Anka ktora nie wie co robi w tej firmie po prostu jeden wielki KIBEL nie polecam tej firmy nikomu

Matyjaszczyk

xyxyxy
@Matyjaszczyk

haha Matyjaszczyk albo to Ty albo ktoś się pod ciebie podszywa, Ty prawa ręka Edwarda i lewa Sebastiana taką opinie firmie wystawiasz? Kiedys sam na bazie krzyczałeś pierwszy super firma super :) Jedyny plus to to ze można takiego doświadczenia zdobyć ze nawet do Jakucka bez obaw można jechać nic cię nie zaskoczy :) a i na warsztacie z Rysiem popracować można to nawet panewki człowiek w trasie sam wymieni. co do zarobków to od kiedy Sebastian przyszedł do firmy to już się całkowicie zle zrobilo każdy zaczol uciekać, a slyszalem co ludzie mówią to Sebastian ma wprowadzić ze w tym roku maja kierowcy jezdzic za koszyk cebuli i worek ulęgałek. a i trzeba uważać na ,,fotografa,, to taki mały gruby kierowca. Volvem 4 ośką żołtą jeździ. w sezonie robi zdjęcia a w zimie jak nie ma roboty to sprzedaje szefostwu:)

ciastek

parodia kto wypisuje takie głupoty te brednie ze jest ok umowy o dzieło zlecenie ciekawe komu nakazał wypisywać te opinie najlepsi zostają haha ciekawe czy ktoś wie ilu było tam pracowników kierowców warsztatu biura prezesów

Pracownik Biurowy

Pracodawca miły, aż nachalnie miły. Mimo rezygnacji po pierwszej rozmowie wciąż namawia i walczy o pracownika. Pytań nie wiele głównie o ukończoną szkołę i wcześniejsze stanowiska pracy, a po za tym cały czas narzeka na pracowników i rodzinę w swojej firmie. Ma nadzieję że znajdzie cudotwórcę który postawi firmę na nogi. Ulubione powiedzenie właściciela "ryba psuje się od głowy" ale nikomu nie pozwala podjąć nawet próby uzdrowienia firmy.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Madagaskar

EM Truck zajmuje się Transportem lądowym drogowym świadcząc usługi na terenie całego kraju. W zasadzie ciężko na ich temat znaleźć jakieś informacje dla osób z zewnątrz. Zastanawiam się czy również świadczone są usługi za granicami naszego kraju i ewentualnie na jakie wynagrodzenie może kierowca liczyć.

man10daf

w sezonie pracuje nawet ponad 100 osób wiec jak na lubelskie to raczej spora firma.

man10daf

W sezonie zarobki niezłe jak na nasz region. w zimie trochę gorzej. Atmosfera w pracy trochę napiętą ale do wytrzymania,moim zdaniem i tak w miarę spokojnie jak na tak duża firmę. Dobra okazja do złapania doświadczenia. Z samochodami bywa rożnie większość już swoje wyjeździła ale jest też kilka zadbanych. Rotacja spora(mnóstwo nowo poznanych ludzi).

na cynglu

jak dają jeszcze magnesy ? i 3x kamień z kopalni

to ja

A kim jest ten Edek ma jakieś stanowisko władze w firmie czy tylko wykonuje jakieś polecenia pani prezes

Witam, mam nadzieję, że ludzie to przeglądają... Wylądowałeś u Domina? Uciekaj stamtąd gdzie pieprz rośnie!!! "Szef" nigdy nie wie czego chce wiecznie na wszystko narzeka a jak chcesz odejść to lekko to nie przejdzie no chyba że on chce zwolnić ciebie to tryb natychmiastowy bezproblemowy, ale w drugą stronę nie wygląda to tak miło... NIE POLECAM NIGDY NIKOMU!!!

bogdan

ej, proszę się nie zapominać i nie przypisywać sobie tytułu " pierwszego lizusa szefa" ten zaszczytny tytuł należy teraz do "Justynki"

kolega
@bogdan

Jakiś zazdrosny i za Bogdana się podaje.Ona wykonuje prace i ma za to płacone

bogdan
@kolega

wydaje mi się że ktoś tu mija się z prawdą :) no chyba że jej praca polega na ciągłym kablowaniu na pracowników

pierwszy lizus szefa

Super praca! Chcesz więcej zarabiać - pracujesz 400godzin. Choroba lub zgon nie wchodzą w grę. Urlop w żadnym wypadku, chyba że umrzesz - tylko nie w pracy! Wymagana dyspozycyjność całą dobę. Najlepsza dla ludzi samotnych i bezdomnych - telefon w środku nocy i już masz zajęcie. Atmosfera super, do ostatniego dnia przed wypłatą, później o pieniądzach lepiej nie wspominać. Plusem jest dodatek 10zł miesięcznie na środki czystości.

zainteresowany

co wy gadacie krzykow zadnych nie ma a takie pierdoly gadaja chyba ci co edkowi zazdroszcza

Życzliwy

daj sobie spokój z ta firma masakra cały czas nerwowa i jeden wielki krzyk psychicznie ludzie nie wytrzymują (usunięte przez administratora)Auta to zadnego bym nie dopuscił do ruchu jak to Angliki dziwne ze nie iteresuja sie tym inspektozy

dd

obiecywać nie znaczy dostać

Młody

Witam jestem z rejonu Lubartowa dopiero odebrałem uprawnienia na C. Czy warto tam podjąć prace? Bo koleś, co przeprowadzał rozmowę to sporo obiecywał w sezonie mercedesy po sezonie solarkę jak to jest?

LOLO

Stabilna praca hehe

trucker

za paliwo [usunięte przez moderatora] norma 35

lub

tylko polski, skąd taki pomysł na kapitał zagraniczny ?

kibic

darek - 2011-08-18 18:04:11 Kolejna firma Domina po zarządem [usunięte przez moderatora], rotacja pracowników non stop, zarobki jak się poświęcisz i będziesz łamał wszystkie zasady czasu pracy to owszem zarobisz ale kwit (zazwyczaj zlecenie) i tak tylko na minimum więc zwolnienie czy urlop to nic nie zarobisz, no i bądź gotowy, że pewnego dnia tak czy inaczej poznasz gniew boga (domina) nawet bez powodu.HE HE boga zapomniałeś o Bogini .

Zostaw merytoryczną opinię o EM TRUCK SP Z O.O. - Rudka Kozłowiecka

• Jak się pracuje w EM TRUCK SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy EM TRUCK SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EM TRUCK SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM TRUCK SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w EM TRUCK SP Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM TRUCK SP Z O.O.
  • 27 B