Opinie o EM TRUCK SP Z O.O. w Rudka Kozłowiecka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EM TRUCK SP Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EM TRUCK SP Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EM TRUCK SP Z O.O. w Rudka Kozłowiecka

Były Pracownik

Witam chyba jak każdy świeżo upieczony kierowca musiałem zaliczyć ten cyrk na kółkach. Na sam początek zarobki obiecane przez Pana Edwarda to 3500zł i to jeszcze na wożeniu śmierci i spanie w kabinie. Ale to każdy okoliczny kierowca musi zaliczyć tą firmę aby zobaczyć jak wygląda (usunięte przez administratora) . Auta jakimi firma dysponuje to totalne złomy które trudno się da utrzymać w drodze, wieczne coś jest zepsute (hamulce szyby się nie otwierają, wycieki oleju i płynów. łyse opony. Dobrze że ma swoją stację kontroli pojazdów to wszystko jest sprawne.) Według Pana Edwarda wszystko jest sprawne a kierowcy to (usunięte przez administratora) i wszyscy (usunięte przez administratora)mu paliwo. Jak chcesz z nim porozmawiać to wiecznie nie ma czasu a jak już znajdzie to przy tobie podczas rozmowy patrzy się w telefon i ciebie olewa. Jednym słowem chory człowiek. Oczywiście na papierze najniższe wynagrodzenie możliwe w Polsce. Umowa zlecenie na początek .Ogólnie bardzo ciężko odebrać jest swoję wynagrodzenie oraz jest zawsze za coś ucięte bo to wina kierowcy. Firma to najgorsze (usunięte przez administratora)mentalność Edka stanęła w czasach gdzie na jedno miejsce do pracy czekało pod bramą 15 chętnych. Ogólnie bardzo odradzam pracę w tej firmie jeżeli nie chcesz zostać (usunięte przez administratora) oraz życie jest ci miłe ( samochody to złomy na kułkach z przeglądem wykonanym na własnej stacji diagnostycznej) A jeszcze jedno po firmie chodzi takie powiedzenie " Kto pracował w EmTrucku to nawet w Cyrku się już nie śmieje" Pozdrawiam Edka obyś znalazł ukojenie dla swojej duszy.

Nie polecam nikomu trafić tutaj do pracy, umowy zlecenie są bardzo dziwnie skonstruowane do tego straszenie karami za rozwiązanie przed czasem. Stan aut jest okropny ledwo jadą większość tych aut powinna dawno być na złomie. Do tego wszystkiego tankowanie auta codziennie po 100L a później jazda na rezerwie i modlenie się czy dojedziesz na bazę.

Z czym na Twoje oko jest gorzej? godzin z tego co piszecie nie brakuje. również przyznam, że się zastanawiam nad tym jakim cudem takie osiągnięcia są możliwe. i przede wszystkim kto teraz to nadzoruje?

AAA
@Anonim

To nie można na trasie tankować, jak paliwa jest mało? Czy jak to u was działa? A zlecenie na ile czasu podpisują? Jakieś inne kary też są czy tylko za rozwiązanie?

@AAA

Nie poprostu w (usunięte przez administratora) się poprzewracało nie płacą faktur za paliwo i nie można tankować . Kary? Za wszutsko co nie było uzgadniane ta firma nie ma nic wspólnego z normalną jazda.

Pawelo
@Anonim

Na ogłoszeniu 5-8 tys ,na rozmowie 10tys na msc i praca po 8h od pon do piatku msc,w rzeczywistości 440h miesięcznie praca pon-niedziela po 12-16h i 2,100 zł netto w 2023 roku zapłacone po 4 miesiącach czekania, oczywiscie pracujesz jako osoba do wszystkiego ,tragedia!!! najgorsza firma w pl

Aleksandra Nowy wpis
@Pawelo

jak to możliwe, żeby nabić 440 godzin w miesiąc? I tak dla pełnej jasności jaki ostateczny zarobek z tego wychodzi? przytaczasz rok 2023 czy w 2024 jest z tym lepiej?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w EM TRUCK SP Z O.O.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 28 września kilka ogłoszeń.

Były Pracownik Nowy wpis

Kierowca kat. C nadal tak jak 5 lat temu podawali w ofercie ma umowę o pracę dopiero po okresie próbnym?? Nie mogę nigdzie znaleźć aktualnych informacji także może tu chociaż ktoś będzie cokolwiek wiedział. Jak coś to ile ten okres próbny trwa aktualnie?

Dp2

Okres próbny 12 miesięcy a wypłaty i tak nie zobaczysz

@Dp2

Możesz wyjaśnić swoja myśl? Jak po 12stu miesiącach można nie zobaczyć wypłaty? Chyba po miesiącu już ktoś by się zorientował, że cos jest nie tak? to po roku będzie ta umowa czy nie? jakoś specjalnie trzeba się wykazać by dali?

Pracownik Biurowy

Pracodawca miły, aż nachalnie miły. Mimo rezygnacji po pierwszej rozmowie wciąż namawia i walczy o pracownika. Pytań nie wiele głównie o ukończoną szkołę i wcześniejsze stanowiska pracy, a po za tym cały czas narzeka na pracowników i rodzinę w swojej firmie. Ma nadzieję że znajdzie cudotwórcę który postawi firmę na nogi. Ulubione powiedzenie właściciela "ryba psuje się od głowy" ale nikomu nie pozwala podjąć nawet próby uzdrowienia firmy.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Małgosia

Kierowca Kraj C, C+E jak ma płacone aktualnie? W ogłoszeniu sprzed 3 miesięcy podawali 5-8 tys, coś wzrosło od tamtej pory? Zwłaszcza, że wchodzi teraz minimalna nowa, podwyżki znaczy. Ciekawe, czy ma to jakiś wpływ na wysokość stawek, o której tu decyduje firma? Muszę się zorientować, dajcie znać.

Były
@Małgosia

Może 3tys zarobisz

Byly pracownik

To co w ogłoszeniu na ce jest napisane odnośnie zarobków to zapomnijcie ,jak zarobisz 3 tys zł za miesiąc i dostaniesz je w ciągu pół roku po przepracowanym miesiacu to możesz się cieszyć, bo standardem są tutaj obiecanki i jeden wielki bajzel,nigdy gorqzej nie trafiłem a robiłem w 60 firmach w ciągu życia pozatym tej firmie daje max 5 lat życia bo jak już nawet rodzina odchodzi z firmy od prezesa to chyba jest grubo,omijajcie, nie idźcie nawet na rozmowę bo wam naoobiecuje i na tym się skończy

Były już pracownik

Nie polecam tej że firmy . Straszenie karami , ucinanie pieniędzy , Edward to człowiek nie słowny i kłamiący w żywe oczy i traktujący ludzi jak przedmioty . Zestawy wołają o pomstę do nieba , odcięte adblue , jazda na magnesach , przewalanie czasu pracy , jeden wielki bajzel , rotacja jak w mało której firmie , nie polecam i z całego serca odradzam pracy u państwa Dominów. Ps . Problemy z pieniędzmi

Ciekawią mnie te rozbieżności w tych komentarzach. :D ostatnio jednak ktoś stwierdził, że firma jest godna polecenia. Może ktoś z was jakoś szerzej uzasadnić czemu? ja to lubię mieć jednak jasność co do tego w jakie miejsce aplikuje. Widziałem tez te widełki do ósemki z przodu. Macie planowane jeszcze co do tego jakieś podwyżki?

Widzę, że podane w ogłoszeniu na Kierowcę C+E 5-8 tys, że proponują, w zależności od kwalifikacji. Ciekawe ile trzeba mieć, żeby dostać to maks? Może ktoś był na rozmowie i czegoś się dowiedział, jak to tam wygląda. Do tego coś płacą jeszcze, stażowe czy coś?

Chwilę pracujący

(usunięte przez administratora) jakich mało, sprzęt złom, wszystkich mają za złodzieji i do tego nie wypłacają umowionej kasy ale o tym pisze tutaj każdy!!

Oleg

Dzień dobry! Można numer telefonu E-MAIL truck? Szukam pracy kierowca krajowy

Roma
@Oleg

Cześć, aplikujesz może na te ofertę z widełkami od 5,000 do 8,000? Ciekawi mnie czy trudno jest się dostać? chodzi o to, że już wcześniej sporo osób tu na forum się na interesowało a jakoś nie widzę przy tym by oferta była ściągania. To ilu tych osób potrzeba na te trasy? wiecie jak duża jest rotacja? Pytam, bo może bym partnerowi wysłała link o ile jest ok

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie EM TRUCK SP Z O.O.? 7 listopada na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca c. Ktoś z Was aplikował?

Początkujący

Nie polecam totalne szefostwo totalne (usunięte przez administratora) , jeżeli nie chcesz pracować za darmo to się tam nie wybieraj

9 dni do zakończenia rekrutacji na C oraz C+E a tu taka opinia? z jakich przyczyn ludzi wstrzymujesz? Jest napisane, że wielu kandydatów potrzeba, to na ile aut jeszcze brakuje, że oferta wisi? Byliście teraz na rozmowie? Jak wygląda? i czemu powinni firmie zamknąć, z czego wynika taka opinia?

Jaka teraz stawka dla początkującego na kierowcę kraj C+E ? Oferta była taka, co 9 dni temu ją wyłączyli ,to tam były widełki tylko, od 5 do 8 tysięcy. Wciąż to samo? I czy to jakaś podstawa czy już doliczyli różne dodatki i podali taką kwotę? Może ktoś się dobrze orientuje po prostu.

Czy w trakcie rekrutacji firma EM TRUCK SP Z O.O. podawała informacje o zarobkach w mieście Łucka-Kolonia?

OKŁAMAŁA. MOWIĄ CO INNEGO POZNIEJ (usunięte przez administratora) i KRADNĄ

Kierowca

Pracowałem tam 3dni i uciekłem, samochodami naprawdę było strach jeździć bo w takim okropnym stanie już były, przy oddawaniu auta miałem awanturę z jakimś pracownikiem o stan samochodu, szef naprawdę arogancki a pani w biurze przy moim zwolnieniu powiedziała że to nic nowego że ktoś szybko odchodzi u nich.

@Kierowca

Gorszej firmy nie widziałem . Złomy totalne nie da się jeździć szefostwo ma wsuztsko daleko gdizes owalają wyplaty. Nawiną makaron na uszy później cię (usunięte przez administratora) Zwykła banda nieudaczników i złodziei !

Bogdan

Dzięki za ostrzeżenie. Gdybyś tylko jeszcze wyjaśnił, z jakich względów radzisz ich omijać?

Marzena

Syn szuka pracy jako kierowca c+e. W ogłoszeniu które było dodane już jakiś czas temu była mowa o rozwoju w firmie. Na czym dokładnie ten rozwój miałby polegać? Czy pracodawca wysyła na szkolenia? Czy są one opłacane przez firmę?

Misiek
@Marzena

Pracodawca nie wysyła na żadne szkolenia i nie opłaca

Zuzanna
@Misiek

Hmmm no to na czym ten rozwój polegać może? O co w tym chodzi? Skoro w ogłoszeniu jest takie info, no to chyba coś musi oznaczać? Wiecie coś?

Kierowca

Podobno u Domina jest że każden kierowca to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EM TRUCK SP Z O.O. - Rudka Kozłowiecka

• Jak się pracuje w EM TRUCK SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy EM TRUCK SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EM TRUCK SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM TRUCK SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w EM TRUCK SP Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM TRUCK SP Z O.O.
  • 27 B