Opinie o Tg Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tg Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tg Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tg Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Natan Nowy wpis

Zdecydowałem się na usługi TG Plus przy budowie sieci gazowej i byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. Od projektowania po wykonanie, wszystko poszło gładko. Ich zaangażowanie w zapewnienie najlepszych rozwiązań było dla mnie kluczowe.

Czy w firmie Tg Plus Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Księgowa, na które poszukują na Praca.pl to dość istotna kwestia.

Wojtas Nowy wpis

Miałem okazję korzystać z usług TG PLUS podczas realizacji projektu z zakresu regazyfikacji LNG. Widać, że inwestują w rozwój swoich pracowników, co przekłada się na wysoki poziom kompetencji i profesjonalizmu. Na pewno skorzystam z ich usług ponownie.

Katalończyk Nowy wpis

TG PLUS Sp. z o.o. to firma, która zasługuje na uznanie. Ich podejście do pracy, innowacyjność i umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta są niesamowite. Bez względu na skomplikowanie czy skalę projektu, zawsze są w stanie dostarczyć doskonałe wyniki. Polecam ich usługi.

Czy rekrutacja na stanowisko Asystent Działu Technicznego w firmie Tg Plus Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki jest styl zarządzania w Tg Plus Sp. z o.o.?

Figus355

Wykonawstwo inżynieryjne związane z budową sieci wodociągowych i projektami. Profesjonalne podejście do tematu i wywiązywanie się z terminów.

Zbychu

Nie mam zastrzeżeń ani do jakości wykonywanej pracy ani do terminowości.

@Zbychu

No to super ze tak chwalisz. Ile osób wykonywało zlecenie że tak szybko poszło?

Czupur

Projekty i wykonawstwo m.in. gazociągów. Szybko i w dobrej cenie.

Leoś
@Czupur

Nie zapominaj, że prowadzą nadzór nad wykonawcami rzeczonych przyłączy.

@Leoś

I rozumiem, że ten nadzór jest na tyle rzetelny, że tak go podkreślasz?

Zoltan
@Czupur

Z naciskiem na SZYBKO i chwała im za to!

@Zoltan

Tak się zastanawiam czy faktycznie bardzo szybko w porównaniu do konkurencji? To nie wpłynie czasami na jakość?

BRAWO

CZYLI FIRMA SUPER.....!!!....UMOWA,NIC POD STOŁEM, SZKOLENIA, ZA NADGODZINY Z/G Z KODEKSEM PRACY, ZA SOBOTY Z/G KODEKSEM PRACY.. ect... Fczasy pod GRUSZA.... ect..... TO CHYBA BRAK PRZYJEC..... BO TO IDEALNA FIRMA.... BO WIĘKSZOŚĆ PRYWACIARZY TO (usunięte przez administratora)NA CZARNO OKRES PRÓBNY, A PÓŹNIEJ SUPER AWANS.... NAJNIŻSZA I POD STOŁEM..... PEWNIE CIĘŻKO SIĘ DOSTAĆ?....NO ALE JAK TAKI LUXUS TO WARTO WYSŁAĆ!!...... CIEKAWE CZY TO TAK W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDA.... TO BY BYŁ PRACODAWCA ROKU.... I naprawdę na niczym nie okrada pracownika??.?....... Powiem ze niebywałe... Wszystkich co znałem..... TO ŻADEN NIE BYŁ UCZCIWY!!..... NO ALE SUPER WYŚLĘ!!

swój
@BRAWO

wszystko odwrotnie niż piszesz.

Roman
@BRAWO

O kim, o czym ty piszesz? Bo chyba pracujemy w dwóch róznych firmach!

Beata
@Roman

Jakie wobec tego Ty masz zdanie o pracy w Tg Plusie? Opiszesz swoje doświadczenia? Na jakim stanowisku pracujesz tutaj i jak długo?

Alina
@BRAWO

Nie wiem, czy ja jestem jakaś dziwna i niedomyślna, ale niewiele zrozumiałam z tej wypowiedzi. Nie dość, że krzyczy, nie umie stosować interpunkcji, to jeszcze nawet zdania sklecić nie potrafi :/

Remiq
@BRAWO

Nie krzycz i wypowiadaj się logicznie, bo trudno zrozumieć z tej plątaniny bezsensownych słów Twój przekaz do ludzi. Osobiście nie mam nic do tej firmy, a pracowałem w niej przez 2 lata (jestem inżynierem) - wypłata na czas, urlop kiedy potrzebowałem, luźna atmosfera w pracy. Zrezygnowałem z powodu zmiany miejsca zamieszkania.

@Remiq

A sama w sobie praca to na czym tu u nich polegała jeśli można spytać?

JAKUB

MAM PYTANIE JAK WYGLADAJA ZAROBKI ,GODZINY PRACY NA MINIKOPARKACH....niekiedy widzę jak pracują w Warszawie....NO I BARDZO NIE LUBIANA KWESTJA PRZEZ PRACODAWCE....jk wygląda umowa o pracę...CZY WSZYSTK WEDRUJE NA KONTO....czy tradycyjnie jak DZIAL PRYWATNY POD STOLEM....czy ta firma też należy do KOPERT....czy wszystko uczciwie...POPROSZE DOSLOWNIE PARE ZDAN.....Z GORY DZIEKUJE

@JAKUB

Dzień dobry. Wszyscy pracownicy posiadają umowę o pracę. Kwestia zarobków jest ustalana indywidualnie w zależności od przepracowanych lat w zawodzie oraz kwestii posiadanych uprawnień. Pozdrawiam serdecznie.

@Paulina Grubek-Zatoń

A prócz podstawy można liczyć na premie czy rzadko są wypłacane? Zastanawiam się też czy można dorobić w nadgodzinach za wyższą stawkę? Są takie możliwości?

Nie chcę wprowadzać fermentu, ale adres TG Plus, to Michałowice. Warto skorygować pomyłkę.

@Anonim

Adres Warszawa jest jak najbardziej poprawny, Michałowice są naszym oddziałem. Pozdrawiam serdecznie.

Ile jest zmian w Tg Plus Sp. z o.o.?

Paulina Grubek-Zatoń

Zależy od działu. Firma posiada kilka działów na których zmiany są zróżnicowane względem obowiązujących nas umów.

Lew

Obsługują firmy wykonawcze zajmujące się doprowadzaniem mediów.

Użytkownik

Firma co najmniej niepoważna. Biada tym, którym coś wykonuje.

Łucja
@Użytkownik

Dlaczego masz takie zdanie na temat Tg Plus? Chciałabym się dowiedzieć, czemu nie jesteś zadowolony/a z zatrudnienia w tym miejscu. Chodzi o warunki finansowe, czy jakiś inny aspekt? Byłabym wdzięczna za rozwinięcie tematu.

Teresa
@Łucja

Dla mnie wykonywali projekt przyłącza do sieci gazociągowej. I że niby co się miało stać, że cyt "biada mi"?

Tedi

Widzę, że konkurencja nie śpi i najwidoczniej jej się bardzo nudzi. Czyżby interesy nie szły? Czyżby przetargi wygrywała Tg Plus?

Mam tylko jedno pytanie czy na stanowisko robotnicze.... KROLUJE WYPŁATA W KOPERCIE?.... CZY WSZYSTKO NA KONTO....? Proszę o kilka zdań pracowników, z góry b. dziekuje

Jeremi

Jest jeden warunek , trzeba być sumiennym pracownikiem a zadowolenie z pracy w firmie gwarantowane.

Patrrykk

Cześć, jak atmosfera w firmie?

Jan

JAK WYGLĄDA PRACA JAK ZAROBKI NO I OCZYWIŚCIE REJESTRACJA PRACOWNIKA, CZY NADAL KRÓLUJE POD STOŁEM? PROSZĘ O OPINIE Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE

Floki
@Jan

Dlaczego pod stołem? Kto w dzisiejszych czasach chce pracować na czarno i to w takiej firmie? Rozumiem, że na czarno można we wakacje truskawki zrywać i sprzedawać, ale projektować czy wykonywać przyłącza, gdzie jeden błąd może kosztować bardzo wiele?

Franek

Możesz coś więcej napisać? Chyba , że to konkurencja i tak wrzutkę zrobiła?

Anonymus
@Franek

A co tu więcej pisać? Firma i jej pracownicy są naprawdę ok, doświadczeni i znajacy się na swojej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tg Plus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tg Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tg Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tg Plus Sp. z o.o.?

Tg Plus Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kasprzaka 25 lok. BUD. IGNIG
    01-224 Warszawa