Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

niunia

Nie Nie Justynka ale ktoś bardziej życzliwy ! zajmij się sobą a nie pisaniem po imieniu lub nazwisku o kimś jasne ? bo każdy cwaniakiem jest tylko w necie a na realu nie potrafi gęby otworzyć ! jak widzę takie ciamajdy to mnie ponosi . zajmują się czyimś życiem a w lustro nie patrzą . PPozdrawiam i gratuluję braku mózgu

Stefan1

Popieram Cie Stefan,moj kolega rowniez robil tam,ze nie dosc ze (usunięte przez administratora) musial to detki na glowe mu spadywaly az gorace ze az kipialo. Biedak az sobie glowe poparzyl i rowniez bez rekawic....

Stefan

Kabat ? z mojego doświadczenia ta firma to oboz koncentracyjny zapieprzac trzeba za dwoch a kierownik jeszcze mowi ze 2 razy szybciej... No łeb mu tylko urwac.. Duzo obiecywali a nawet rekawiczek porzadnych nie dostałem tylko od kierownika dziurwe .. OGÓLNIE TO DO DUPY

bartek

Ooo czyzby Justynka sie odezwala??? Hehe prawda w oczy kole kolezanko.Wachaj sobie te dentki dalej az zdechniesz

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

niunia

wiedzma mówisz ? a spójrz na siebie panie anonimowy wielce cwaniak a w necie się ukrywa ! każdy niech patrzy na swoj (usunięte przez administratora) a potem obrabia innym . pozdrowienia

bartek

A propo norm to sa z kosmosu chyba. Wiara ktora robi na wulkanizacjii leci po nich pot po czole,ze nie dosc ze zapierdziel to goraco,halas, i smierdzi same dentki.Po 8 godzinch pracy ze nie dosc ze ciuchy smierdza to i nawet po wykapaniu sie czujesz ze skora przesmierdla.Katastrofa...

bartek

Swieta racja kolego janie dobrze robisz ze odpuszczasz,nie bez powodu w miesiac czsasu zwalnia sie ponad 100 osob,jest tam przemial ludzi az milo.Pozdro dla pan z kadr

jan

Pomyślałem, żeby znaleść nową pracę w tej fimie...!? -ale, cóż .... Przeczytałem całą historię wpisów... I nasuwa się jedna myśl -jakaś TOTALNA katastrofa personalna !! Szkoda, że ktoś z właścicieli nie zapozna się z treścią tych komentarzy obecnych i byłych pracowników ...i może podjąłby wtenczas sensowne zmiany na lepsze... Co mam powiedzieć, współczuję ...i odpuszczam! Bo strach mnie obleciał...

michu

WITAM...TO PRAWDA ODKĄD JEST NOWY KIEROWNIK TO PREZESI NIE WIDZA CI SIĘ DZIEJE W FIRMIE ,,NASRA NA LUDZI,,NIC GO NIE INTERESUJE,,TYLKO NORMY PAPIERKI NAWET O URLOP WŁASNY CO SIĘ PRACOWNIKOWI NALEŻY TRZEBA SIĘ PROSIĆ..CO SIĘ STAŁO Z TĄ FIRMA..PRZERZUCAJĄ LIDZI NA INNE ZMIANY ,INNE STANOWISKA,CZY TEGO CHCĄ CZY NIE...BRAK SŁÓW ..

to co się tam dzieje robi się śmieszne nawet już niewolno cukierka zjeść przy maszynie nie mówiąc o wypiciu kawy. Normy są takie że nawet niema kiedy iść do ubikacji

on

tam ludzmi kieruja ludzie co maja ADHD

My
@on

SZEFIE- wszystkich, którzy oczerniają tą ŚWIETNĄ firmę zwolnić !!! Zostaniemy My ,którzy jesteśmy zadowoleni, że możemy pracować u WAS.

adminadmin

Ludzie weźcie się wreszcie za tą firmę! Na każdym kroku narkomaństwo i cwaniactwo proponuję wyczerpującą inspekcję tego zakładu na tle np narkotyków gdyż codziennie rozchodzi się to jak świeże bułeczki, pracowałem tam kupe czasu więc wiem co jest 5! Pozdro Patyki!

ona91

Male pytanie :) kiedy najlepiej podrzucic CV ? Może ktoś wie kiedy bd nowe miejsca pracy ?

....

zal patrzec jak ta cala administracja wlazi w d... bez wazyliny wlasciciela tej firmy

f

Przyjmują do was do pracy?

jaaaama

Pracujecie i nawet nie wiecie o firmie wielu rzeczu, o tym ze naprawde ciezko jest jej zwiazac koniec z koncem, dla bystrzejszych wklejam ciekawy(usunięte przez administratora)

kochaniutka

To wielki syf brud i ubustwo

polonista
@kochaniutka

ubóstwo* jak już :)

on_-

skomentuje ta wypowiedz krotko ,,typowy BLAZEN ten niby z produkcji,, !!!! ciekawe skad takie (usunięte przez administratora) i przyglupki sie biora ????

on
@on_-

pewnie ty jezdzisz w tym ,,rekwizycie ,, w aucie? UCZONY BLAZEN !!!!!

dadzą-ci-chleba-z-mąki-ale-wycisną-z-tyłka-bąki

Jestem jak wielu z was drodzy koledzy i koleżanki pracownikiem fizycznym na produkcji. Tak na prawdę to nic nie rozwiąże problemów jeśli nie podejdziecie do tematu poważnie. Naprawdę sądzicie, że wypisywanie swoich pretensji anonimowo na forum coś zdziała? Są zebrania od czasu do czasu i tam wypowiadajcie się cwaniaczki. Zresztą organizowane nie są po to aby zabierać wolny czas pracownikom, tylko po to właśnie, aby każdy mógł się wypowiedzieć w problematycznej kwestii. I nie mówcie, że na tych zebraniach nie zabierasz głosu, bo możesz być wyśmiany czy zagłuszony - to nie je**ne liceum! tutaj wszyscy huczą i zgrywają kozaków a w realu znajdzie się niewielu z jajami. Jeśli chodzisz do tej pracy wiecznie zdegustowany wynikami kolegów i koleżanek to zrób wszystkim przysługę (i sobie też) i zwolnij się albo przynajmniej spójrz na siebie hipokryto i wyciągnij adekwatne wnioski. Nie jestem święty, mam gorsze dni ale to zostawiam za bramą, bo mam o wiele ciekawsze zajęcia na co dzień niż przejmowanie się ideami innych. Gratuluję pomysłu na wpis z serii "kamizelki odblaskowe". Drogi Wladco kamizelki odblaskowe służą do wzrostu bezpieczeństwa nie tylko na drodze, ponieważ jest to nie tylko rekwizyt w aucie, lecz także element ochrony indywidualnej pracownika. Porównanie pracownika do zwykłego użytkownika auta - no poezja :d. Homo bez sapiens, nie skomentuję tego bardziej dobitnie. Osobiście uważam, że obcinanie premii jest o wiele bardziej wartościowym pomysłem na poruszenie ogólnej dyskusji.

wladca

tam to juz sie maly cyrk robi , wlasciciele pozatrudniali karierowiczow ktorzy chca sie wykazac tylko nie za bardzo maja czym , gratuluje wlascicielowi pomyslu jazdy w kamizelkach wozkami , proponuje temu panu by w swoim aucie jezdzil w kamizelce odblaskowej , pewnie pieszy z daleka go zobaczy i zejdzie mu z drogi , pewnie pan nie do konca zna przepisy ktore weszly od wrzesnia ze to pieszy porusza sie w odziezy odblaskowej a nie kierowca , jeszcze raz gratuluje pomyslu !!!!

kos
@wladca

ja pracowalem w tej firmie jak ty pewnie z plecakiem po podstawowce biegales i zwsze znajdzie sie taki co wlazi i bierze dzis i jutro a wyksztalcenie kierownikow duzo by mowic g

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.