Kabat Spółka Jawna

Budzyń

Opinie o Kabat Spółka Jawna

Pracownik warsztat 2015-03-04 02:12:27
Co ci przeszkadzają te praktyki ja jestem zadowolony że wychowany dobrych przyszłych pracowników.Młodzi się starają i dają radę
Kierownik 2015-03-04 18:15:07
Czemu nikt temu spragnionemu panu nie odpisze na pytanie skad jest ta Pani???
jacek 2015-03-05 20:09:13
boja sie pewnie trzesa nogami,nic nowego w pracy bys topnal noga to wieksza polowa by po uciekala ze strachu tak sie boja
kaban 2015-03-07 18:55:09
hej kabany co tam u was? zas wala w dzialo bo weekend :) cisza przed wyplata hehe,a no tak niema sie z czego cieszyc jak kopiejki wplyna na konto ze starczy na rachunki i na suchy chleb z smolcem
... 2015-03-10 14:25:36
Musisz sporo zarabiać w tej firmie , skoro jeszcze na "SMOLEC" wystarcza.Idzie sezon na smalczyk z ogórkiem małosolnym -które się cenią.Tak więc nie narzekaj i zważaj na to co wypisujesz i ciesz się ,że tam pracujesz.Pozdrawiam
kaban 2015-03-10 17:01:59
No ciesze sie ze widze co dzien dentki chyba sobie konia zwale na nie dzisiaj! Podniecaja mnie dlugie wentylki zalepie go
Kabanosik 2015-03-13 18:35:11
Kaban to najlepsza firma jaka widziałem aż 4 tyś na miesiac, praca bardzo lekka nie na robie sie tam w cale, gratis dostaje dętki z najwiekszymi wentylami, kierownicy bardzo mili nie gonia do roboty, duzo czasu jest nawet nie raz 10 workow mleka wypijałem na zmianie.
Kabanosik 2015-03-13 18:37:10
TYLKO DMUCHAC DETKI I NIE UMIERAC RAJ NA ZIEMI
CABAN 2015-03-14 11:33:21
ja tez kocham te detki i je wentylki mmm
buc 2015-03-14 17:42:40
4 tys masz na kwartal :) haha
,. 2015-03-15 17:02:30
Odkąd jest nowy dyrektor nawet ciężko pracujące kobiety się docenia. Dostały bardzo duże bukiet kwiatków!!!!!!
xxxxx 2015-03-15 17:53:59
Ludzie ogarnijcie sie ale macie ambicje.Co nie którym wystarcza to że ma wypłate na czs.Z takimi ambicjami daleko nie zajdziecie,żal mi was
p) 2015-03-16 13:36:34
No dokładnie większość ludzi w naszym zakładzie nie ma ambicji (bez urazy)Wynagrodzenie na czas to oczywista sprawa a nie luksus .Rozumiem że są zakłady gdzie pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia na czas,ale nie przesadzajmy .Wogóle to co się dzieje w tym zakładzie to cyrk.
maczo 2015-03-17 07:50:40
Ja jestem zadowolony z pracy, wykonuję to, co do mnie należy bez mądrowania się - pracuję już tam 3 lata. Każda praca na danym stanowisku jest powtarzalna wręcz jest rutyną, co dnia, osoby mające problem z wykonaniem tych norm są chyba ...
bodzio :) 2015-03-17 07:54:41
Popieram powyższą wypowiedz. Normy są do wykonania tylko bądź zainteresowany pracą.
wojtas 2015-03-17 19:33:45
No cyrk to w tym zakladzie jest.Można oszaleć
E-trongreen 2015-03-19 12:29:37
Witam!Firma sama w sobie jest ok.-jednak przelozeni?? brak slow,totalny brak kompetencji,i zainteresowania ludzmi.Zaszczuwanie pracownikow i totalna olewka to cheb powszedni.Kierownik dzialu konfekcji typowy ,esesman,nie potrafi docenic nikogo chyba ze swoich donosicieli .NIE POLECAM .Dla starych pracownikow pelen szacunek za wytrwalosc zycze duzych przelewow na konto,a kierownikom zycze przelewu ktorego nigdy nie otrzymaja .....przelewu odrobiny rozumu i wyrozumialosci.dziekuje
Kierownik 2015-03-22 20:37:50
Wy pracownicy zwykle szare robaczki jestescie od tej roboty,a my od plaszcznia czterech liter na stolakach. Trzabylo sie uczyc a nie sobie bimbac jajami to tesz teraz byscie mieli lrzej
OBSERWATOR 2015-03-25 23:11:20
Do kierownik, wyuczony a pisze tesz zamiast też. Widze ze tak jak tu pisza ze kierownicy sa nie wyuczeni to PRAWDA. KIEROWNIK POLSKIEJ PISOWNI SIĘ UCZ.
,; 2015-03-29 09:32:23
żeby zostać kierownikiem w tej firmie wystarczy skończyć zawodówkę z trójami, nic więcej nie potrzeba!!
ben 2015-04-17 11:54:58
To żenujące że P kierownik z konfekcji stosuje mobbing na pracownikach a szefowie nic z tym nie robią.Doprowadza pracowników do skrajnych uczuć.To wstyd dla takiej firmy niby na poziomie.Nie raz było spotkanie na ten temat z szefostwem ale widocznie o to im chodzi żeby pracownicy byli poniżani.ŻALLLLLL
luz 2015-04-17 12:09:40
Może czekają aż w końcu ktoś pujdzie z tym do sądu o stosowanie mobingu ja bym tak zrobił.Naszczęście jestem na innym dziale.Ale fakt troche przegina
;( 2015-04-17 13:48:18
Wiadomo że nikt nie będzie słuchał tego co ma do powiedzenia zwykły pracownik
zaczytana 2015-04-26 14:04:09
nie pracuję w tej firmie,ale z ciekawości czytam co ludzie opisują- i nie obrażajmy ludzi mniej wykwalifikowanych - kierownik taki uczony a błędów ortograficznych w tak krotkim opisie bardzo dużo, i kto tu powinien się uczyć
.,; 2015-05-24 12:45:10
co tu tak cicho piszcie coś!!!!
ktoś 2015-06-02 12:17:13
jak ja skończyłam zawodówkę z 3 trójkami reszta 4 lub 5 i liceum z ocenami jedną 3, same czwórki i jedna 5 to powinnam chyba jakimś prezesem zostać albo dyrektorem :D
Marsz 2015-07-14 15:58:21
Ok żeby zostać kiewonikiem wystarczy zawodówka, ale rozumiem, iz awansujesz a nie zostajesz kierownikiem z zewnątrz. To dobra praktyka awansować kogoś ze wzgledu na wyniki i poświęcenie w pracy. Od jakich zarobków się zaczyna jakie umowy na start? Jakieś Benefity dla praconiwników może bony na święta?
kryska 2015-10-24 21:38:00
@dyntka nie ma sensu sobie tutaj ortografii wypominać, najważniejsze juest pytaniw które kolega marsz zadał. ja również chętnie u nich w oponach na przetwórstwie gumy chętnie bym się załapała do pracy ale również chciałabym wiedzieć czy dla pracowników przewidywane są jakieś dodatkowe benefity, bardzo proszę o odpowiedź
bolkin 2015-10-31 15:24:57
benefit dostaniesz w postaci obcietej dentki :) /ogolnie to kolchoz kobiety tam maja sile w ustach bo i nawet konia pociagna :)
alojzy 2015-11-02 13:55:35
dla zainteresowanych informuję, że w firmie jest rekrutacja na wydział opon :)
kkkkk 2015-11-03 19:30:33
Ludzie!!! Co wy za głupoty wygaśnięcie? Narzekanie? Ciekawe co byście robili gdyby nie firma Kabat gdzie byście pracowali. Z tego co się słyszy to w lokalnych fabrykach są wiele gorsze warunki pracy i gorsze płace. A tu pracujesz 8 godz dzwonek i do domu. Wiadomo że swoje trzeba zrobić ale takie czasy ze nikt za darmo pieniędzy nie da. Po za tym pieniądze zawsze na czas możliwość rozwijania swoich umiejetnosci kwalifikacji, możliwość awansu. Dostępność szefów dyrektora, zawsze można iść porozmawiać wyzalic się wyrazić swoje zdanie i rozwiązać problem. Fakt nie którzy kierownicy są naprawdę niekompetencji ale w takim wielkim przedsiębiorstwie to jest łatwe aby mieć samych idealnych kierowników. Ale to my tworzymy tą firmę więc pokażmy na co nas stać i co potrafimy a tylko narzekamy na innych. Jeśli potraficie to pokażcie tym ludzia że można inaczej A nawet ich Z astapcie.
??? 2015-11-13 12:14:46
Witam moze mi ktoś powiedzieć coś konkretnego o zarobkach? Z góry dzięki:-)
igor 2015-11-21 04:00:53
Hej, widziałem, że do kabat poszukiwany jest inżynier do spraw technicznych. Zainteresowało mnie to, bo oferuja umowe o prace, a wynagrodzenie to 4-6 tysiące, chociaż nie napisali czy brutto, czy netto hehe. Napisali jednak, że oferuja zakwaterowanie i wyżywienie w okresie delegacji to mam pytanie jak duzo tych delegacji.
li[ps 2015-11-23 11:45:22
no zarobki sa bardzo ladne ale wiadomo ze na takim stanowisku trzeba miec spore doswiadczenie zeby podjac prace.
roznica 2015-11-25 17:14:37
no tak, ale doświadczenie zbiera się z różnych miejsc pracy więc chociaż to jest dobre, że ono się sumuje
pooi 2015-11-27 20:20:51
tutaj można zarobić jeśli ktoś naprawde chce, bo widze, że jest praca jako inżynier ds. technicznych i dobrze sobie radzą, bo wysokie stawki proponują.
loger 2016-01-30 09:13:37
pooi, a czy ty próbowałeś pracy u nich ? Wcześniej może i rzeczywiście takie oferty były, a teraz kierownika zmiany potrzebują. Wydaje mi się, że dają od ręki umowę o pracę czyż nie ?
broda 2016-02-01 11:25:18
Dają, dają :) loger, zwróć jednak uwagę na wymagania, nie są zbyt małe.. "Wykształcenie min. średnie techniczne, Min. 3 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym"
Znodek 2016-02-03 11:48:50
Wymagania nie są może jakoś bardzo małe, ale też bardzo duże nie są, więc chyba można się jakoś dogadać co do tego, tak mi się przynajmniej wydaje, dobra praca.
4ergtf 2016-02-05 13:15:55
na kazdym tanowisku praktycznie teraz trzeba miec doswiadczenie, no chyna ze przyjmuja bez tego i wysylaja na jakies kursy czy tez skzolenia w firmie..
Amen 2016-02-07 13:18:44
Branża motoryzacyjna wymaga wdrożenia pracowniczego wieć firma oferuje kandydatom na proacowników szkolenia,umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzena,wymagaja wykształcenia technicznego głownie.
tytyryry 2016-02-09 17:13:20
z tego co wiem od znajomego to masz racje. Jeśli chodzi o socjal czy też warunki umowy to warunki sa naprawdę pozytywne. Dobrą mają te ofertę dla kierownika zmiany
Bambi84 2016-03-31 20:45:20
Mam pytanko dowiedziałem się że mogę dostać tu pracę na dziale opon jak tam sytuacja wygląda?
K 2016-04-14 12:38:24
Gdybym tylko widział tą ofertę na kierownika zmiany @tytyryry :D Jest jedynie na specjalistę ds. systemów ERP. Wymagają 2 lat doświadczenia na takim stanowisku i wykształcenia wyższego, co w sumie nie jest takim dużym wymogiem. No i zapewniają fajne warunki.
okolik 2016-05-16 21:32:44
W tej chwili kierownika zmiany już nie szukają ale np konstruktora maszyn i urządzeń jak najbardziej, potrzebne wyższe wykształcenie
nnnn 2016-07-22 23:06:37
Czy na konfekcji pracuje jeszcze ta popierdzielona brygadzisty a, która wycina ludzi?
loki 2016-08-14 20:40:57
@okolik sytuacja się nieco zmieniła, aktualnie firma wydała komunikat że nie szuka żadnych nowych pracowników, jest wszystko na bieżąco u nich na stronie
ZAINTERESOWNAY 2016-09-07 07:46:13
Witam. Jaki jest system pracy w Kabat ? i praca 8-godzinna, 10, 12 ... ?? Jak to wygląda ?? Proszę o odp. Pozdrawiam gorąco
Lidzio 2016-09-08 16:42:10
Robisz nak niewolnik jeśli jesteś na oponach czzterobrygadowka jeden wolny weekend w miesiącu i tak nie kiedy jakieś dni w tygodniu ale jeden to po nocce więc musisz odespac wieczne problemy, za wszystko premie zabieraja. Nie polecam.
ghhu 2016-09-09 23:03:21
@ Lidzio - za wszytsko to znaczy za co konkretnie? No a jak zabiorą już tą premię to jaka jest w takim razie podstawa pensji? i czy w ogóle kogoś teraz poszukują, potrzebuja ludzi do pracy? prosze o info
Zostaw swoją opinię o Kabat Spółka Jawna - Budzyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabat Spółka Jawna