Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Kolega

Hej. Jak wygląda u was praca w dziale kontroli jakości. Pracuje na takim dziale w innej firmie a myślę nad zmianą.

Ktos

Dlaczego nie ma nadgodzin w soboty na popoludniowkach lub na nockach a nie tylko na rano jeśli wpadnie jakąś odróbka to nie ma możliwości dorobienia i zostaje goła pensja powinno to się zmienić

@Ktos

Kolego A gołej pensji ile masz?

Ktos
@Arek

Przy 21dniach pracy około 2800zl ale przy 21dniach jak masz mniej dni to nawet 2500

@Ktos

Powiem tak, masakra.. Za tą kasę niech sam prezes robi

Kik
@Ktos

Bzdura. Jeśli się uczciwie pracuje cały miesiąc to pensja jest znacznie wyższa. Wystarczy nie być leniem i robić to co ma się w planie. No al jeśli ktoś chodzi na chorobowe, bierze urlopy na żądanie albo leci w kulki bo mu się nie chce to niestety jest to widoczne na pensji. Za lenistwo nikomu nie płacą, żeby utrzymać pensje na dobrym poziomie to niestety ale nie wystarczy tylko sie pojawić, trzeba jeszcze choć trochę się zaangażować. Życie.

Jak spostrzegam fabrykę opon! Zakład na przestrzeni dziesięciu ostatnich lat zmienia się bardzo szybko mając na myśli postęp i rozwój,na pewno boryka się z niedoskonałościami lecz rozwój jest jego priorytetowym celem,pracownik ma zapewniony godziwy socjal mam tu na myśli wszystkie jego gałęzie począwszy od stołówki,szatni ,ubezpieczenie,warunki pracy itp .nie zawsze zgadzam się posunięciami kadry ale cóż oni też mają swoje wytyczne które starają się zrealizować,celem pracownika jest zdobyć jak najlepsze wynagrodzenie za swoją pracę,celem pracodawcy jest mieć zysk z postępu produkcji a kierownicy,dyrektorzy muszą znaleźć złoty środek żeby to wszystko sprawnie zadziałało.Więc niech każdy robi swoje jak najlepiej tego życzę wszystkim .

????
@pracownik

Bardzo mądra opinia. Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem. ???? ???? Czytając opinie o firmie jestem poruszona i zła ???? trzeba dać coś od siebie żeby zarobić a nie tylko przyjść i odwalić 8 godzin. Zaangażowanie i dobra praca są nagradzane. Także polecam pracę w Kabat Tyre z całego serca ????

Pracownik3

Ja mam kilka słów do prezesa do kadr itp. Mianowicie proszę się zainteresować kierownikami, brygadziskami. Nadużywają swoje kompetencje, pracowników mają za jakis śmieć co leży na ulicy. To my pracujemy na tych nierobów a nie oni na nas i chcemy godnego szanowania jak równy z równym. Tu co się teraz dzieje to obłęd a zwłaszcza na kj. Dziewczyny odchodzą bo mają dość mobingu i tyrani kierowniczek, proszę porozmawiać z pracownikami te osoby nie powinny tam pracować

Opony
@Pracownik3

Myślę że prezes nie ma pojęcia co robią z nami kierownicy i liderzy .

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

armi

na jakie wynagrodzenie mozna liczyć w firmie kabat , chodzi mi o pracownika produkcyjnego , czy jest mozliwsc wyboru działu , czy dadzą Cie gdzie jest mało ludzi ?

2155 zł

miniu

Jeżeli tak słabo zarabiasz to pewnie jesteś na chorobowym albo masz komornika. W tej firmie są dużo wyższe wynagrodzenia, a od 01/2019 wręczono nam podwyżki stawek. U Polaka tylko krytyka i narzekanie, trochę więcej optymizmu i zadowolenia. PS. przy takich stawka firma nie utrzymałaby tylu pracowników.

@miniu

Zależy od działu wiec nie mów ze są dużo wyższe moja ostatnia wyplata była 1900 zł odliczy np dojazd to masz 1700 dlatego taka bo za braki zabierana jest premia za zwolnienie lekarskie bez względu na to ile na nim jjesteś czy 2 dni czy 15 pramia zabierana jest cala.

miniu
@Mikus

Panie Mikus - przy 22 dniach pracy moja wypłata wyniosła 2850 netto :), robię normę i braki też się zdarzają. Wszędzie trzeba pracować.

@miniu

No patrz ty myślisz ze ja leżę i uważasz ze ty tylko pracujesz ...gratuluję jedyny który ciężko pracuje ha ha ha gdybym nie miał takich wyplat to bym nie pisał Oki!! To ze ty masz tyle to gratuluję. ..normę też wyrabiam i to z palcem w d....e a jeśli ci się braki trafiają to wychodzi na to że nie masz za nie zabieranej premii...bo ja mam nawet 10% a jestem tylko człowiekiem za co myszę płacić .....od zlota jest odpad a od tych wyrobów być nie może. ...nie widzisz braku to zapłacisz....po za tym w tej firmie są działy gdzie o wiele więcej zarabiają niż ty.

@Mikus

Jeżeli twierdzisz, że masz tak źle to dlaczego jeszcze pracujesz? Sorry, ale w dzisiejszych czasach nie ma problemu z praca więc nie bardzo rozumiem dlaczego jesteś gdzieś gdzie twierdzisz mało zarabiasz, jesteś tak mocno karany i w ogóle z tego co piszesz jest ci bardzo źle tam gdzie jesteś???????

@pracownik

No i też już nie pracuje. ...mam już nową pracę w każdym bądź razie wyższa stawka i premii tak chętnie za byle co nie zbierają. ..tutaj to już apogeum osiągnęli 30% zabrane za braki a kolejne 30% za chorobowe ....żenada

@Mikus

tak to jest jak się robi byle robić i w poważaniu ma się jakość produktów. Z całym szacunkiem ale pracuje w tym zakładzie jakieś 800 osób i raczej nie mają zabieranej premii w takich ilościach...inaczej by nie pracowali. jakoś pracuje tu kilka lat i nigdy tak nie miałem. No ale tak to jest jak się ma same wymagania a chęci do pracy niewiele i robi się byle robić. za nic nie karają i też za darmo nic się nie ma. Pracować trzeba wszędzie, a jak się nie kombinuje i nie olewa to nie ma takich sytuacji jak Ty piszesz. Powodzenia w nowej pracy - może tym razem bardziej się postarasz by Twoje wyniki były poprawne. I nie oczerniaj zakładu tylko dlatego, że sam się nie sprawdziłeś w tej pracy bo tu wcale nie jest tak źle.

@pracownik

Jeśli mnie nie znasz nie oceniaj . To twoje zdanie..... że jest tam tak super.... moje tez było takie ....do czasu ....pracowałem dość długo tam i bardzo dużo pieniędzy mi zabrano . ...domeną firmy jest robić dużo a nie dobrze ...tam stawia się na ilość nie na jakość za złą jakość potrącenie ma pracownik a na to składa się wiele czynników od składników po wykonanie gotowego produktu....ale nie będę opisywał ze szczegółami tego działu gdzie pracowałem......pożegnałam zakład z klasą jak się należy i wcale nie rozpaczam ....przyszła pora na chwilę prawdy więc oceniam nie firmę a ludzi zarządzających nią bo to oni zastawiają się odgórnym zarządzaniem. .... tobie życzę żebyś miał zawsze dobrą wypłatę z całą premią. ..bo takie przechwalanie się jaki to ty jesteś super pracownik to świadczy o tym że jesteś młody szczyl z małym doświadczeniem. Tak wysokie zabrane premie powinno dostawać się na piśmie a nie ustnie .

on
@miniu

no to gratulacje ze jestes zadowolony z takiego zarobku , co za burak , za te pieniadze w poznaniu nikt by do pracy nie poszedl no ale coz tez potrzeba takich pajacow

...

Chyba bruutto ????

Ewelina
@...

Cieszę się, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji. Widzę, iż omawiacie kwestię zarobków w firmie Kabat, a ja z chęcią dowiem się czegoś więcej na ich temat. Jak, mniej więcej, kształtują się tam zarobki pracowników, którzy dopiero zaczynają tam pracę? Można powiedzieć, że są na w miarę dobrym poziomie?

@armi

I tak pólowe ci zapierolom za brak wydajności A kierownik swietyvkomu chce to daje pomoc I daj mu nawet podwyżkę A ten co pracuje i się nie wyrobi to tylko ma zabierane

@armi

Wynagrodzenie kobiet to 3 tys na rękę mężczyźni i mają więcej teraz mają być podwyżki inflacyjna za ocenę roczna i dodatek za 4 brygadowke

@miniu

I (usunięte przez administratora)22dni w temperaturze 40st i masz 2850 minus dojazdy i to jest szczyt twoich możliwości i jesteś w (usunięte przez administratora) zadowolony? To chyba z tobą coś jest nie tak, bo w takich warunkach to powinniście zarabiać 4000netto to minimum. Tą robotę co wykonujemy jast w 50% nie zaplacona

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do KABAT TYRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. JAWNA pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Ktoś 1

Nie nie nie

Arek

Wszędzie banery zatrudnimy oferty na olx a najważniejszej rzeczy nie podajecie, ile idzie u was zarobić przecież to najwaznijsza kwestia w szukaniu pracy, chociaż w tych czasach i w takich firmach mniej jak 3 tysiące nie powinno się zarabiać

@Arek

3tys w zależnośći od działu bo nawet możesz zarobić 2600.tu jest system 21roboczych i liczmy przy 21dniach masz 3000zl to przy 18dniach sam sobie odpowiedz. Nawet po tych podwyżkach nie ma szału

ktoś

Jak to będzie z tymi szczepieniami w naszej firmie?Bo jak narazie straszą że jak się nie zaszczepisz to wylot?

@ktoś

Szanowni Państwo, Aktualny stan prawny szczegółowo określa, które szczepienia są obowiązkowe i w jakich przypadkach należy je stosować. Szczepienia na COVID-19 nie zostały wykazane w rozporządzeniu wykonawczym do ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Tym samym szczepienia na COVID-19, ponieważ nie zostały wymienione w katalogu szczepień obowiązkowych, należy uznać za dobrowolne. Taką zasadę przyjmujemy także w Naszej firmie – szczepienia są dobrowolne. Wobec pracowników, którzy nie chcą skorzystać ze szczepienia nie będą wyciągane żadne konsekwencje. Pomysł na organizację punktu szczepień na terenie firmy ma stanowić pomoc dla pracowników, którzy chcą skorzystać ze szczepienia na COVID-19. W chwili obecnej znajduje się on w fazie przygotowań – dzięki wydawanym ankietom chcemy poznać orientacyjną liczbę osób chcących przyjąć szczepionkę. Jednocześnie informujemy, że zadeklarowanie chęci zaszczepienia nie jest jednoznaczne z tym, że ono się odbędzie, z racji konieczności zebrania minimum 300 chętnych osób. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie Państwa wątpliwości dotyczące szczepień w firmie Kabat Tyre Sp. z o.o. Sp. J.

Xxxx
@ktoś

Taa wylot i kto by tam pracował, nie którzy mają naprawdę z deklem, wyłączyć tą telewizję, robociki

K.

Witam od kilku dni próbuje wysłać CV, niestety wyskakuje mi cały czas jakis problem z adresem firmy. Czy ktoś ma aktualny adres e-mail ? I czy firma poszukuje pracowników w systemie tygodniowym ?

@K.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i sygnalizację problemu związanego z aplikacją. Postaramy się, jak najszybciej rozwiązać te kłopotliwą sytuację. Rekrutacja jest cały czas otwarta - zapraszamy do składania CV. Zachęcamy do aplikacji bezpośrednio na adres mailowy: kadry@kabat.pl lub za pośrednictwem portalu OLX i pracuj.pl, gdzie na bieżąco publikujemy nasze ogłoszenia. Pozdrawiam

Wiecie może czy w Kabat sp.j. szukają chętnych na staż?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Spółka Kabat Tyre w swojej Polityce Personalnej umożliwia zarówno uczniom szkół średnich, jak i studentom zdobywanie cennego doświadczenia i rozwój poprzez udział m.in. w praktykach zawodowych. Chcemy, by młodzi wspólnie z nami stawiali swoje pierwsze kroki w kierunku kariery zawodowej. Jednocześnie wszystkich zainteresowanych odbyciem stażu lub praktyk zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym naszej firmy. Pozdrawiamy

Aktualność
Szanowni Państwo,
Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu.
Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści
obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Kabat Sp. z o.o. Sp. J.

Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Kim jest ten detektor?

Czy w Kabat sp.j. są paczki/bony świąteczne?

Jak se je kupisz

Xxx
@Cześć

Jak se zapracujesz to som ale wymagania lepsze niż przeczkolu

Cześć ludziska od jakiegoś czasu na Budzyniu mowa o dużych podwyżkach u Kabata, może ktoś z pracowników się wypowiedzieć? Jak tam jest i przed wszystkimi jaka kasa na początek, pracuje w firmie ale chce zmienić właśnie ze względu na kasę pozdrowiam

Pracownica

Pracuje na dziale opon . Podwyżki są w trakcie realizacji. Jeszcze nic nie wiemy . Ogólnie firma jest spoko jeśli ktoś chce pracować a nie ściemniać to zapraszamy .

@Pracownica

A dasz znać jak to wyszło już po podwyżkach? Wiesz może na ile może liczyć młody pracownik, uwarunkowane jest to pewnie też na jaki dział się dostanę

Pracownica

W tej chwili dostajemy aneksy podwyżki są od 1 zł do 2 gidzinoeki 400 zł dodatek 4 prygadowy i zwiększają godziny nocne . Jako kobieta z nie długim stażem będę zarabiać od 3700 do 4000 bez nadgodzin. Więc nie jest źle . Lubię tą firmę . A pozatym smaczny obiadek 2 daniowy za 7 zł duże menu codziennie coś innego

Stary pracownik
@Pracownica

Jak ja uwielbiam takie elokwentne wypowiedzi hehe , może 5 tys i limuzyna z i do pracy ? Ale... jak ktoś lubi chować głowę w piach i słuchać na swój temat od przełożonych no no pozazdrościć:) Pani z opon ? Chyba wszyscy przeniesiemy się na ten dział, tylko kto wtedy będzie robił na innych ?

3700 4000 ok netto czy brutto

Xxx

Wiesz co szukam nowej pracy pracuje tu 5lat i o 5 zaduzo zarobiki nom top zabierajom a dać nie chcom

GOŚC

Nie jestem pracownikiem. Obserwuję od wielu lat co się na tej firmie dzieję. Obecnie to jakiś koszmar. Nikt nic nie wie. Nie ma decyzyjności. Oszczędzanie na każdym kroku. To się będzie mściło i już mści.

ciekawe...
@GOŚC

Skoro nie jesteś pracownikiem to skąd wiesz, że niby koszmar, zero decyzyjności? Na jakiej podstawie piszesz takie bzdury? Kumpel przy piwku naopowiadał? Tak sie składa, że jestem kilkuletnim pracownikiem i jakoś nie widzę by tak było. Proponuje wypić szklankę zimnej wody na ostudzenie zapału.

Ktoś

Z uwagi na coraz większą liczbę zachorowań na wirusa wszystkie firmy powoli zawieszaja swoją działalność. Pytanie jak długo jeszcze my będziemy pracować. Nie mamy mierzonej temperatury,zero dezynfekcji. W szatni przebiera się około 50 osób -jeden obok drugiego! Nikt nie pilnuje przepisów sanitarnych. A my też mamy rodziny !też się boimy o zdrowie naszch dzieci. Tym bardziej że pracownicy przyjeżdżają z różnych miejscowości .Jak długo jeszcze to będzie trwało?

ktosik
@Ktoś

Ty człowieku normalny jesteś??? akurat wczoraj była firma (drugi raz w ciągu tygodnia), która robiła dezynfekcje całego zakładu - szatanie, stołówki, ubikacje. są dozowniki z płynami do dezynfekcji, a temp możesz zmierzyć kiedy chcesz - wystarczy ze się udasz do swojego kierownika. rękawiczki też możesz pobrać!!! Nie twórz niepotrzebnej burzy i nie siej bezpodstawnie fermentu. Akurat nasza firma bardzo się przykłada do środków bezpieczeństwa w temacie tego wirusa.

Kaczmarek Paweł dział BHP
@Ktoś

Zapewniam że pracodawca oraz utworzony w firmie sztab kryzysowy podjął szereg działań mających na celu ograniczenie do minimum ryzyko zakażenia. Te, które zostały już podjęte oraz są w najbliższym czasie planowane to : 1. Przestrzeganie wszystkich wytycznych, które zostały nałożone stosownymi przepisami prawa oraz zaleceniami. Proponujemy śledzić je na bieżąco https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi 2. Ustalenie zasad higieny kierowców oraz ich obsługi przez Naszych pracowników 3. Systematycznie odkażanie powierzchni najczęściej eksploatowanych, środkiem na bazie alkoholu o stężeniu powyżej 70%. 4. Wprowadzenie cyklicznego odkażania szatni, stołówek oraz portierni przez specjalistyczną firmę, poprzez rozpylanie środka blokującego rozwój wirusów, bakterii itp. (działanie nie jest prawnie wymagane) 5. Uruchomienie platformy do szkoleń dla pracowników na stanowiskach robotniczych. Szkolenia będą odbywały się sukcesywnie, metodą zdalną, z wykorzystaniem środków teleinformatycznych. Pracownik otrzyma dzień wolny od pracy (zgodnie z kodeksem pracy), uczestnicząc w szkoleniu w swoim domu. 6. Wprowadzenie nadzoru nad ilością osób wchodzących na portiernię oznacza mniejszą ilością pracowników w szatniach w tym samym czasie. Ponadto zmieniono harmonogram wejść pracowników na teren firmy. Sztab kryzysowy w firmie jest w stałym kontakcie z Urzędem Gminy Budzyń składając cotygodniowe raporty. Ponadto utrzymywany jest kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną z Chodzieży. Wprowadzone zasady pomiaru temperatury w firmie Kabat nie powodują gromadzenia kolejki przed portiernią (błędy wielu firm). Sztab kryzysowy po analizie i doświadczeniu wielu firm odwołuje się do świadomości pracowników. Ufamy, że mamy rzetelnych pracowników, którzy w trosce o swoje miejsce pracy, rodzinę , współpracowników nie będą ukrywali objawów chorobowych, a każde pogorszenie samopoczucia w trakcie pracy będą zgłaszali bezpośredniemu przełożonemu. Posiadamy w firmie 10 sztuk termometrów bezprzewodowych w celu ewentualnych zgłoszeń. Według danych WHO transmisje wirusa : bezobjawowe i łagodnie objawowe są głównymi czynnikami przenoszenia Covid-19 – powiedział dr William Schaffner, profesor Vanderbilt University School of Medicine i wieloletni doradca CDC. Wobec powyższego codzienny pomiar temperatury u wszystkich pracowników w większości firm nie jest wykonywany. Każdy pracownik podejmuje codziennie decyzję czy chce rozpocząć pracę. Może skorzystać z urlopu wypoczynkowego, opieki na dzieckiem do lat 14, skorzystać z urlopu na żądanie, w przypadku „dowolnej” choroby wg wskazań lekarskich otrzymać zwolnienie lekarskie. Jeżeli firma Kabat otrzyma decyzje o zamknięciu fabryki wykonana polecenie natychmiastowo (jest na to gotowa) . Na ten moment wytyczne rządowe pozwalają na funkcjonowanie fabryk, które w ten sposób odprowadzają stosowne podatki dochodowe, vat, oraz składki zdrowotne dzięki, którym możliwe jest właściwe funkcjonowanie ochrony zdrowia, rodzin i ich pracowników. Prosimy także naszych pracowników by w razie jakichkolwiek wątpliwości kontaktowali się bezpośrednio z przełożonym lub telefoniczne z działem bhp. Numer telefonu został umieszczony na ulotce rozdysponowanej pracownikom. Ponadto pracownik, który nie uzyska odpowiedzi na swoje pytanie na rządowej stronie www.gov.pl może zadać je anonimowo na koronawirus@kabat.pl i niezwłocznie otrzyma pisemną odpowiedź.

Pravownik
@Ktoś

Za robotę się wez , w wpadkach ginie więcej ludzi jak dotąd u nas w Polsce , więc może przestań przyjeżdżać do pracy ;) cieszymy się, że ja mamy

@Ktoś

Ludzie to paropki do końca zycia A jak padniesz do do piachu I ronczki zacierajom to jest jejich ksiega wartosci hahahahaah

Zbychu
@Cześć

Analfabeta, takich ludzi zatrudniacie :) w sumie jaka płacą tacy ludzie, pseudo biznesmeni Budzynscy i ich standardy Europejskie ????

Maria

Firam Kabat szuka pracowników na stanowiska: mechanik, operator wózka widłowego, pracownik produkcji. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą pracą i będzie aplikował? @Praca, napisz, czy możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Szczegóły zatrudnienia pomagają innym osobom szukającym pracy.

BoJakNieMyToKTo
@Maria

Jaki pakiet socjalny... Haha to nie jest korporacja zeby zachecac pakietami socjalnymi , 2 karpie na swieta i moze troche grosza do kieszeni ...jak atmosfera...hmm kolega z pracy patrzy ci w oczy i obgaduje z Toba a 5 mij pozniej idzie do 2 i robi to samo o Twojej osobie ...a nie daj boshe zwbys miala wyzsza stawke niz pracownik pracujacy tam dluzej od Ciebie to... Cie zjedza ... Hehe jesli ustawisz sie z dobrymi ludzmi , i wyczaisz ich intencje + nie bedziesz narzekac ... To pojdzie lekko

Mimo
@Maria

Firma potrzebuje ludzi, a starzy pracownicy robią wszystko, żeby nowi nie wytrzymali i odchodzą są przez nich wyśmiewani, obrażani dyskryminowani stosują mobbing. Zaobserwowałem pewną panią z kontroli jakości taką blondynkę szczupłą nie za wysoką bez przedniego zęba jak podle zachowuje się do współpracownicy. Kobieta na nią w ogóle nie zwraca uwagi robi swoje , a ta robi wszystko by jej dokuczyć. Znana jest z chamskiego zachowania i moim zdaniem kierownik czy dyrektor powinni się ta panią mocno zainteresować. Jeśli kobieta nie udźwignie tego i odejdzie to nie będzie pierwszą osobą,którą ta osoba pozbawiła pracy.

Tak to jest....
@Mimo

I tak będzie dalej to robiła w tym chamskim zachowaniu robi to z każdą nową i nie tylko ,wspiera ją więcej osób, nawet jest ustawiana przez panią (ciocię ) jak ma postępować i mówić.... a ona się postara, żeby to kierownik jej uwierzył ....mają z tego duży ubaw. Kierownik za dużo pozwala sobą manipulować i nie widzi co się dzieje...rozbestwili się ludki i nie widzą umiaru. Współczuć kobiecie oni nie odpuszczą są mściwi. Przednią jedna nie wytrzymała ciągle beczała,odeszła nie dała rady....

Też w tym tkwię
@Tak to jest....

Kierownik widzi co się dzieje sam w tym uczestniczy. Zmuszony do robienia porządków z ludźmi, porządki zaczyna od osoby pokrzywdzonej ciągle coś do niej ma .....wczoraj taka sytuacja miała miejsce.....to co robi nie świadczy dobrze o nim.... a takie sytuacje jak stwarza on sam nie dobrze wpływa na morale załogi wciąż widać złość niezadowolenie ludzi. Fajna firma dobrze płaci i na czas jest możliwość dorobienia do pensji, ale takie sytuacje stwarzane nie przez pracowników , a samego kierownika.....jest nie fajne ( nadużywanie władzy) -(

@Mimo

Bo nowy ma więcej jak stary to kabatowie niech to weźmie I niech zasuwajom I niech ich swego rozliczania A nie (usunięte przez administratora) dogury lezom

Ona

Pracuje w firmie Kabat. Jestem zadowolona godne wynagrodzenie praca nie jest ciężka jeśli ktoś chce pracować, kierownictwo i szefowie są spoko. Polecam

Sebastian
@Ona

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Kabat. Mogłabyś napisać, co dokładnie należy do zakresu Twoich obowiązków?

@Ona

To było kiedyś za dyrektora janca A teraz za tego padła niemca jest gorzej zaras firme zamkbom z braku ludzi do pacy

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na start na stanowisku specjalisty ds. dokumentacji technicznej w dziale technologii? Jacy są ludzie w tym dziale? Ogólnie polecacie taką pracę?

Hasse

Witam prawie 25 lat pracy w tej firmie. Coraz więcej ma wątpliwości jakie jest podejście do pracy na dziale produkcji opon. Kierownictwo totalnie nie zna zagadnień dotyczących produkcji wyrobów z mieszanek gumowych a tym bardziej produkcji opon. Zwykły pracownik posiada zasób wiedzy większy niż dyplomowany inżynier czy technolog. Panie Andrzeju zacznij słuchać głosów pracowników. Reszta Cię okłamuje że jest wszystko OK.

Bill
@Hasse

Biorąc pod uwagę pozycje na rynku oraz jak szybko ta firma się rozwija , wydaje mi się że Pan Andrzej ma dobrych prowadzących ta firmę;)

Nata
@Bill

Nie pracuje w tej formie, ale czytajac te komentarze to porazka. Dlaczego sie ignoruje zdanie pracownika, ktory ma prawo wypowiedziec swoje zdanie a zwlaszcza, ze po tylu latach sam to doswiadcza..

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.