Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

jan

Super! wypłata 6 dni wcześniej przelana na konto, pewnie specjalnie na święta. Ciężkie czasy bezrobocie rośnie, cieszmy się z tego co mamy.

;]

PRACA!!! Codzienna zachęta do życia Nie umiesz się nią cieszyć Nie zawsze Ciebie zachwyca Przynosi trud,ból mięśni-zmęczenie Wymyślasz powody Aby rozpocząć ją.... z opóznieniem Nie doceniasz jej Do spoczynku okazji szukasz Bez pracy nie ma kołaczy I efektów się nie doszukasz Wiele radości daje każdy dzień wypłaty Jak kamień z serca spada ciężar spłaconej raty Możliwość spełnienia byle jakiej zachcianki A nie tylko wieczne marzenia i obiecywanki Z pracy możesz być dumny i żyć bez widma nędzy PRACUJESZ,DZIAŁASZ nie tylko dla PIENIĘDZY!!!!!

Liczy sie kaaaasa!!!!

koles

anonim - 2011-11-06 11:02:55 anonim - 2011-04-24 16:54:49 Pracuję tam ponad 2 lata. Jestem pracownikiem pracującym na hali i muszę powiedzieć, że osoby, które wykonują swoją pracę dobrze - są traktowane ok. Wszędzie trzeba pracować z pełną pasją. Mam dobre wynagrodzenie i na czas, a jeżeli chcę zarobić więcej zawsze jak kierownik proponuje nadgodziny to zostaję bo wypłata jest znacznie większa. Pracowaliście kiedyś za granicą? Tam dobiero jest wyzysk Polaka. (usunięte przez administratora) owlaz kierownikow !!!!!!!!!!wez sie za robote a pózniej mow gdzie jest wyzysk polaka ty leniu!!!!!

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

ole

zorro - 2012-02-22 23:22:03 To chyba nie wiecie o tym że było spotkanie i to nie jedno w komforcie i pracodawcy założyli [usunięte przez administratora] i ustalili żeby ludzi którzy będą szukać GODNYCH zarobków u siebie nie zatrudniać tak było w latach 90-tych i teraz też będziecie robić za najniższą Będziecie robic za najniższą... jeszcze 2 lata i jak tak dalej będą podnosic najniższą krajową a pensje będą stały w miejscu to faktycznie będziemy robic za najniższą

zorro

Jarząbek

Jolka - nie rozumiesz aluzji?

jolka

Pogadaliście sobie i nic wam z tego nie przyszło hahaha.

ktos

wcale nie trzeba sie ewakuowac

superman

Witam wszystkich, ktorzy tak pieknie narzekaja na ta firme. Tylko pytam po co tak ujadacie jak psy? Szef i tak nic wam nie dolozy bo ma to gdzies. On juz zarobil na siebie wnukow i prawnukow wiec rownie dobrze moze to zamknac wyburzyc zasadzic drzewka i zrywac sobie z nich gruszki jak przyjdzie mu na to cheć. Oczywiscie odmienna sprawa to godnosc czlowieka w tej firmie. Niby wielkie ISO normy europejskie tylko szkoda ze czesto jednostkowy czlowiek traktowany jest jak [usunięte przez administratora]. Wszyscy narzekaja ze kryzys ale wg mnie to wiecej pusta gadka niz faktyczna prawda. Ludzie sa tym zastraszeni zeby siedzieli cicho i nabijali szefowi kabze. Wszystko drozeje, detki tak samo firma zrekompensuje sobie podwyzki np pradu podwyzka ceny detki( pewnie kilka razy w roku), aby chociaz taka jedna podwyzke w roku przekazali na podwyzki dla pracownikow zyloby sie o wiele lepiej. Sam pracuje tu kilka lat i pamietam rozmowe kwalifikacyjna z pania kadrowa:"(...) spokojnie prosze pana w naszej firmie sa podwyzki" tak mowila... jak dlugo pracuje to mialem juz niejedna podwyzke ale normy to tyle. Czas sie stad ewakuawac bo tu przyszlosci nie ma zadnej.

Jędrek soplica

Macie rację , jest [usunięte przez administratora] ale nie chodzi o kierowników tylko tu. Weźcie pod uwagę tych z nas którzy (usunięte przez administratora) ą jak debile , i [usunięte przez administratora] normy. zrobisz więcej to odłoż na kolegi konto , zrobi mniej. Ci to najgorsze mendy[usunięte przez administratora]jeszcze nie dawno ktos zrobił 145 procent na obcinaniu, no debil dla mnie to jest , i ci z form [usunięte przez administratora]110 i się cieszą. Tym trzeba się zająć. pozatym No płace są jakie są , ale w kryzysie z praca strajku nie zrobimy jak to ten pismak namawia. Burak.

Life is brutal

Przez okres kilku lat pensja w tej firmie nie była obniżona ale też nie wzrosła, pensja stoi cały czas w miejscu gdy wszystko inne opłaty za prąd, wodę, nawet śmieci, żywność, środki używane na co dzień, zwłaszcza paliwo w tym okresie wzrosło kilkukrotnie przez co nasze realne zarobki są mniejsze. Nic w tej firmie nie robi się aby zmotywowac i spowodowac aby to pracownikom zależało na tej pracy, większosc ma nadzieje że znajdzie coś lepszego i odejdzie, taki pracownik nigdy nie będzie zaangażowany w dobro firmy. Owszem są ,,premie,, ale co z tego jak dostają je tylko te osoby które są na dobrym zestawie a reszta musi [usunięte przez administratora] jak pies np: przy formach aby zrobić te 100%, a gdy już nawet będą robic powyżej normy to w ,,nagrodę,, dostanie się podwyższenie normy. Szanuję tych pracodawców za stworzenie tylu miejsc pracy, za to że chociaż jałmużna jest zawsze na czas i za mleko na stołówce ( w czwartki na 3 zmianie jest za mało mleka!!! zróbcie coś z tym może na tyle chociaż Was stac), a co do karpi to śmiech na sali, mniejsze firmy stac na bony itp...a tu po 2 karpie za rok pewnie po półtora będzie. Podsumowując: Szukasz pracy? jeżeli lubisz charowac, nie zależy Tobie na zdrowiu, ani na pensji i nie jesteś za bardzo inteligentny to ta firma w sam raz dla Ciebie.

kochana kobietko!!!pięknie piszesz ,zgodnie ,cu (usunięte przez administratora) ie ale zapomnialaś o jednym....wyrobisz norme oczywiscie ale najlepiej na stanowiskach żon kierownikow super zestawik bezstresowy ,a jak cos sie pierniczy to kierownik niczym strzala przestawi stykowki,itd szuka winnego dlaczego żonie sie wali wszystko .....zapraszam na inne zestawy ....ja bardzo ciezko pracowałam naprawde i nigdy nie dostalam premi

;]

Człowiek,który mówi:tego nie da się zrobić,nie powinien przeszkadzać TEMU,który TO zrobi. Bóg na to dał ręce,aby na chleb robić ,a na to dał serce,aby drugich lubić. Pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu ale tylu nygusów zazdrośników i narzekaczy naraz, jeszcze chyba nikt nie widział!Potraficie tylko narzekać,obrabiać komuś tyłki.A może tak każdy wsadziłby nosek w swoje stanowisko pracy!!!Każdy z osobna pracuje na swe wynagrodzenie,a więc jeśli mało zarabiasz "MIEJ PRETENSJĘ WYŁĄCZNIE DO SIEBIE" !!!!!!! Jak dbasz tak masz!!!!Mnie odpowiada praca w tej Firmie,wynagrodzenie też! DZIĘKUJĘ SZEFOSTWU!!!,ŻE MIELI ŚWIETNY POMYSŁ ABY OTWORZYĆ TĄ FIRMĘ.Wiele osób tam pracujących jest WAM wdzięczna ,że to właśnie oni zostali wybrani i mogą pracować w Waszej Firmie.POZDRAWIAM.

Anonymous

Witam. Pracuje tam kilka lat i powiem wam ze kierownicto to jest dno uwazaja sie za fachowcow a tak naprawde nimi nie sa... wymagaja od ludzi wykonywania norm a jak by postawic ich na jakims stanowisu to by sie w [usunięte przez administratora] a nie dali by rady zrobic tych 78wypalow na szesciu formach osobowek gdzie forma sie otwiera po 290sekundach. Oczywiscie sa i tez takie gdzie jest 88 norma i czas jest krotszy to ja chcialbym widziec jak oni tam robia to kierownictwo hahah po pierwszej godzinie by polowa z nich odpadla.Kierownicy niby fachowcy i ten pseudonim [usunięte przez administratora] -.- pozal sie boze podnosza normy kasa stoi w miejscu premie zabieraja a czlowiek po tych 8 godz. pracy na koncu sam wyglada jak ta detka. I tak jak ktos nizej napisal liczy sie guma a nie czlowiek niedlugo to czlowiek bedzie wygladal jak ta guma. Jedno co jest dobre to tylko to ze pieniadze sa na czas. pozdrawiam

Patyk

najwazniejsza jest kaassssaaaaaaaaaaaaaaaa ;]]]]] pozdro patyki :)

.......

ludzie przestncie takie glupoty tutaj wypisywac , oczerniacie tylko wszystkich a sami byscie chcieli lezec i nic nie robic.....

gość

Od kilku dni czytam wasze wypowiedzi,wniosek mój jest jeden. W waszej firmie jest problem :pracownik produkcyjny-kierownik. Najważniejszą osobą zakładu to właściciel,jego firma,daje pracę,płaci wynagrodzenie na czas.Nie pisałbym pochopnie opinii na jego temat. Zorganizujcie zebranie z szefostwem i przedstawcie mu swoje żale.,pewnie o nich nie wiedzą.Forum to nie miejsce na pisanie o tym, co trzeba zmienić w zakładzie

abc

Szanowni Państwo, Narzekacie na niską pensję. Pytanie dotyczące zarobków: Czy przez okres istnienia działalności gospodarczej była jakaś obniżka pensji? Pracuję od kilku lat i nic mi na ten temat nie wiadomo. Proszę nie mylić z obniżeniem premii za niewykonanie zadań. Na rozmowie kwalifikacyjnej przyszły pracownik zostaje poinformowany o obowiązkach i przysługującym wynagrodzeniu. Ma wybór. Nikt go nie zmusza. W takim razie, dlaczego zaraz po podpisaniu umowy narzekacie? Trzeba było nie przyjmować oferty pracy. Jeżeli jesteście fachowcami posiadającymi wybitne zdolności, o których biją się światowe koncerny i w związku z tym domagacie się podwyżki, uważacie że jesteście finansowo krzywdzeni to, co tu jeszcze robicie? Pytanie dotyczące samochodów : Zanim zaczniesz wyśmiewać, szydzić, zazdrościć czyjegoś auta -zastanów się ile wysiłku kosztowało nabycie takiego pojazdu. Nic nie ma za darmo. Na wszystko trzeba zapracować . Są pracownicy którzy po pracy podnoszą swoje kwalifikacje, uzupełniają wiedzę itp. Pracują nad sobą i na pewno nie jest to temat do drwin. Z leżenia po pracy na kanapie nic nie ma. Wiedząc, że sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa, ekonomia rządzi się okrutnymi prawami, wypominacie krótką pamięć właścicieli (chyba nie zasługują na takie komentarze) tylko co zrobicie jak zakład zostanie zamknięty? Zastanowił się ktoś nad tym? Szanowny Pan dziennikarz znajdzie każdemu pracę w swojej redakcji? (a propos, dziwię się, że Pan dziennikarz nie miał w szkole stylistyki języka polskiego).

;]

święte słowa !do pracy się wezcie a nie upokarzacie pracowitych pracowników.Czego im zazdrościcie???Tego ,że własnymi rękoma dorabiają się tego co mają.Wezcie się naprawdę do pracy ,a możecie mieć więcej lub lepiej od nich !

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.