Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Konfident?!

Konfidentem?Ładnie ludzi myślących inaczej w tej firmie zawsze się nazywa konfidentami dziobakami itp. bo pracują a nie idą na tablicę patrzeć kto dzisiaj zrobił więcej ode mnie i kogo tu za to zgnoić... bo ja przeciez nie miałem dnia i "epy" zeby zrobić to co muszę,a wogóle to wszystą głupi a ja najmądrzejszy....

murzyn

pewnie jeste konfidentem kierownikow i dlatego tak im w (usunięte przez administratora) e wlazisz bez wazyliny !!!!!!!!!!!!!!!

qwert

Mecenas to ksywa a nie jego wykształcenie. A kierownicy są nawet po podstawówkach.

abc

Szanowni Państwo, Chciałbym skorygować negatywne wypowiedzi moich poprzedników odnośnie wykształcenia kierowników. Mianowicie głównym kierownikiem produkcji jest znany w okolicy mecenas, natomiast kierownik Cz. kończy właśnie szkołę śrenią.

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

Stały pracownik

Tak sobie czytam to forum i ze śmie (usunięte przez administratora) nie mogę... Pracuję w tej firmie ponad kilka lat znam mentalność ludzi tam pracujących i wiem,że jeden drugiego by w kropli wody utopił gdyby tylko mógł... Przyznaję, że pensje obecnie nie powalają, ale jest jak jest i każdy ma prawo się z tym nie zgodzić i odejść, na siłę nie trzymają... Rozumiem,że moi przed mówcy są po studiach i tak dla zabawy pracują jako robole w takim Budzyniu i pozwalają żeby ludzie po zawodówkach (nie wszyscy kierownicy mają zawodowe wykształcenie), ale za to z 15 letnim stażem pracy i doświadczeniem, którego brak takim mądralom nimi kierowali... Ludzie w tej firmie nie rozumieją nawet tego co mają wyłożone czarno na białym i wciąż się wykłócają o pierdoły, a kwestia tego,że w każdej pracy trzeba pracować i się przykładać to właśnie problem ludzi tam pracujących... Dziobakami natomiast nazywa się ludzi uczciwych takich, którzy są w stanie pracować na każdym stanowisku, i zawsze wykonują powierzone im zadania na 110% za co otrzymuja nagrodę... A taki mądrala nie dość,że ciągle wie wszystko lepiej i nie ma czasu wykonać swojej pracy bo przecież co godzinę leci na papieroska bo mu sie należy zawsze wylewa wiadro pomyj na innych, bo przecież kogoś lub czegoś to jest wina, że ja nie robię tych 110% prawda? Nie dziwię się, że Ci kierownicy nie mają nieraz cierpliwości do pracujących tam ludzi bo ręce opadają na brak samodzielności tych tak zwanych "studentów"...

anonim - 2012-02-03 13:27:42 anonim - 2011-11-06 11:02:55 anonim - 2011-04-24 16:54:49 Pracuję tam ponad 2 lata. Jestem pracownikiem pracującym na hali i muszę powiedzieć, że osoby, które wykonują swoją pracę dobrze - są traktowane ok. Wszędzie trzeba pracować z pełną pasją. Mam dobre wynagrodzenie i na czas, a jeżeli chcę zarobić więcej zawsze jak kierownik proponuje nadgodziny to zostaję bo wypłata jest znacznie większa. Pracowaliście kiedyś za granicą? Tam dobiero jest wyzysk Polaka. dupowlaz kierownikow !!!!!!!!!!człowieku ogarnij się !!!!!nie porównuj tej firmy do żadnej innej...kierownicy pościagali swoje żony kochanki kuzynki wujków i ciotki...itp i sa góra szmacą szarych ludzi starają o premie...oni rzadko dostają....tylko ci wybrani co gówno robią dziobaja tylko ....tam nie liczy się człowiek tylko guma....hahhha !!!!!tak to prawda kierownik po zawodówce gówno wiedzacy ...zero wyczucia zero wykształcenia w tym kierunku a gnoić ludzi to tylko mu najlepiej wychodzi.....czemu szefostwo tego nie widzi.............?

Wazeliniarz się znalazł! chyba jesteś przydupasem kier.zmiany że tak cukrzysz ! Owszem pracować trzeba wszędzie dobrze nie koniecznie z pasją natomiast praca powinna być uczciwa w 8-śmiu godzinach wtedy szefostwo nie potrzebuje ludzi w nadgodzinach bo praca byłaby wykonana w terminie.Warunki pracy i płaca w tej firmie są jasne jak się nie podoba to można szukać czegoś odpowiedniego dla siebie nikt nikogo nie zmusza żeby pracował wbrew swoim zasadą.Natomiast na taką ilość kierownictwa, zastępców i brygadzistów to brak tutaj przynajmniej w połowie fachowości! jak się czuje pracownik który widzi bezradność przełożonego? żenada! nawet nie którym nie można wytłumaczyć jakiegokolwiek problemu bo i tak nie zrozumie!często słyszy się odpowiedz \"Ma być zrobione i nic mnie nie obchodzi\" normalnie wojskowa komuna się kłania! Ta druga połowa kierownictwa to lekarstwo na to że chce się wyjść do pracy ponownie i stanąć do kolejnych 8-śmiu godzin.

Pela

Ja też tam pracowałam i zgadzam się że jest tam przejarane,a pracują tam ludzie którzy muszą a nie chcą,ale główną winą sa kierownicy zmianowi,bo to oni ZMUSZAJĄ,bo jak nie to...!!!

murzyn

Pracuje juz tam kilka lat ,szefostwo ma ludzi kompletnie za nic traktuje ich jak murzynow , zmusza do pracy po 12 godz a pozniej zabieraja premie , oczywiscie pensje od kiklu lat stoja w miejscu a on jesden z najbogatrzych w Polsce .Potrafi tylko wyzyskiwac ludzi !!!! Jedno za co go szanuje to tylko to ze wynagrodzenie jest zawsze 10 kazdego miesiaca

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.