Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

mezo

Ludzie!Co Wy wygadujecie?Wszędzie trzeba pracować!Nie ma lekko!Co do kadry-nie wszyscy są po podstawówkach-nawet kobiety mają studia i są magistrami.Na to trzeba zapracować!Takich ludzi się docenia!!!!!!!!!!

toll

;] - 2012-02-19 14:50:43 Witam .Przestańcie narzekać tylko bierzcie się do pracy!a ty kto kierownik jakiś??? Sam bierz się do pracy za takie śmieszne pieniądze .Jak kabat godnie zapłaci to weżniemy się do pracy .Jaka płaca taka praca panie kabat

;]

Witam .Przestańcie narzekać tylko bierzcie się do pracy!

robolka

gosciu ty chyba nie wiesz co piszesz właśnie za kłapanie dziobami w tej firmi ma sie podwyżki i premie !!!!

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

looki

zgadzam sie, nikt was tam nie trzyma.ja tez co do firmy i kierownikow nic nie mam.a perfumy sam uzywam i jestem zadowolony wiec tylko kierownikowi moge podziekowac:)

nick

Tak się czepiacie że kierownik handluje perfumami a zrobiliście coś zeby polepszyć swoje standardy życiowe? A może (usunięte przez administratora)nie ma biedny już komu sprzedawać? Zastanówcie się nie raz co mówicie. Jak wam się pracować nie chce to drzwi wiecie gdzie są. Ja co do tej firmy nie mam żadnych zastrzeżeń.

[usunięte przez admina]! Nikt was w tej firmie na siłe nie trzyma. Do zamiatania chodników też potrzebują. A co do zarządu? Trzeba zasłużyć na premie i podwyżki za kłapanie dziobami nie płacą.

czarnula

cieszmy się z tych karpików na święta może na wielkanoc dadzą jaja hehehe:) :)

z

twit - 2012-02-15 19:59:47 Czytam od kilku dni wasze opinie i zastanawia mnie jedno,co Wy jeszcze robicie w tej firmie skoro tak narzekacie!!!! Kto Was lub co tam trzyma,przecież nie ma niewolnictwa nie stanowicie niczyjej własności,więc poszukajcie sobie lepszej pracy a tym samym zróbcie miejsce ludziom,którzy chcą pracować.Co niektórzy to chyba nie do końca rozumieją tematu tego forum,bo firma a życie ludzi tam pracujących to dwie odrębne spawy.Pewnie że co niektórym pasowała by praca typu kawusia,papierosek,tu dziewczynka,tam chłopaczek,ale niestety brak takich zakładów w Polsce.ty chyba jesteś którymś z kierowników kut..sów skoro tak się wypowiadasz

twit

forr

tak za 1400zl pracujemy to sprzataczki maja wiecej od nas a kierownicy sa wulgarni i nie tylko

momi

firma ta to normalnie jak w sredniowieczu pracujemy za smieszne pieniadze i w takich warunkach ze szok rakotworczych i nietylko

murzyn kabata

pracuje u kabata juz kupę czasu i marze żeby odejść z tego chlewu!!!!ten kto napisał że praca za granicą jest gorsza to chyba nigdzie indziej nie pracował i nie wie co to znaczy pracować w godnych warunkach może i tak samo ciężkich ale chociaż za porządne pieniądze i nie jest gnojony jak pies i gnębiony przez tępych kierowników szczególnie przez \"kochasia\"który zamiast zająć się pomocą ludzi to łazi jak pies na pierdoły i zajmuje się swoją konkubiną z odzysku hehe ta firma to szambo jakiego swiat nie widział!!!!! ludzie oszukiwani są za to że więcej zrobią to więcej zarobią a tak naprawde to tylko podwyżka normy a nie płacy tak było jest i będzie niestety:(

tak to widzę

Za to o inteligencji kierowników świadczą morale załogi a one są do (usunięte przez administratora) .py prawda Robak?! Tam jakiś koleś mówi że zna mentalność pracujących ludzi! a jaką mentalność ma zwykły człowiek który przychodzi zarobić na wegetację życia? wystarczy mu tylko dobry towar i nie czepianie się kier. o pierdoły. Jakie kierownictwo takie morale!

robak

KIEROWNICY - mało ważne jakie mają wykształcenie, liczy się doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy. Wykształcenie nie świadczy o inteligencji. NORMY - niestety nie są wyliczone sprawiedliwie, na stykówkach na których idzie osobówka zrobienie normy jest prawie niemożliwe żeby zrobić 90% trzeba nieźle zapieprzać, natomiast osoby robiące na ciężarówce (przeważnie żony kierowników) z palcem w ... (chodząc na papierosa itp.) robią po 120-130% po czym na koniec miesiąca otrzymują dodatkową premie. Osoby z osobówki mogą pomarzyć o dodatkowej kasie, chyba że ktoś ma zamiar poczuć się jak niewolnik, robić za dwóch, pracować na dwie maszyny. Niestety w pośpie (usunięte przez administratora) można narobić dużo braków i zamiast dołożyć to nam jeszcze zabiorą (JAK SIĘ CZŁOWIEK SPIESZY TO SIĘ KABAT CIESZY).

koleś

koleś - 2012-02-13 15:34:53 jeżeli piszesz takie bzdury to albo nie masz pojęcia o tej firmie albo jesteś podstawioną osobą z firmy normy były wyliczane z zegarkiem w ręku i nie ma takiej osoby która chodzi co godzine na papierosa bo by tej normy nie zrobiła kto ma jakie wykształcenie nie ma większego znaczenia pod warunkiem że zna się na robocie i zachowuje w odpowiedni sposób a nie jak prostak który nawet nie umie mówić poprawnie po polsku tylko zajeżdża wiochą a pracowników traktuje się jak zło konieczne wiadomo nikt nikogo nie zmusza ale skoro już tam pracują to należało by ich traktować jak ludzi a nie jak śmieci z ulicywypowiedz skierowana jest do 'stałego pracownika'

koleś

kabanos1

Podoba mi się twoja opinia \\\"szczery\\\" pierdoły w tej firmie to priorytet o pracy w zespole tylko się mówi kierownik jak stworzy zespół z pracowników to nie musi się obawiać że mu obrobią (cztery litery) ale prawdziwy zespół to nie grono donosicieli tylko ludzie na których można polegać.Pracę zespołową można dostrzec w dziale magazynu i eksportu oraz kierownika tego działu który widać że ma wiedzę i kontrole nad tym co robi, niestety śladowa ilość takich przykładów.A przy tak obszernym zbiorowiskiem ludzi zawsze będzie się mówiło coś poza plecami .\\\" Szaraczek\\\" zawsze będzie się przymilał lub uśmiechał do kierownika tylko dlatego że jest on władny o jego miesięcznym uposażeniu i w tym cała inteligencja kier. żeby zrobić tak żeby ten uśmiech był szczery.Trzeba też mieć świadomość że w większości właśnie \\\" szaraczki\\\" pracują na wypłaty ludzi którzy nimi kierują!

szczery

Ja również pracuję w tej firmie kilka lat.prawdą jest to że pierdoły w tym zakładzie to norma. Tylko zastanawia Mnie to poco ludzie wnikają w życie innych,albo słodko podchodzą do kierowników a poza plecami ich obgadują.Uważam że jakby każdy zajął się mu powiężoną pracą było by inaczej.Kierownik powinien kierować zespołem ale także wrazie czego służyć mu pomocą a nie dopuszczać do (próbuj)i zarzucać brak samo kontroli.

kabanos1

Jak chcesz pracować w tej firmie bez większych stresów wystarczy śmiać się z głupich dowcipów mecenasa i kier. Cz stać przy maszynie i podzielać ich uwagi jak komuś obrabiają (usunięte przez administratora) ę a pana Cz wychwalać jaką to wspaniałą furę sobie sprawił i jak to inni są w stosunku do niego nie zaradni. Masz własne zdanie to nie popracujesz długo! zostaniesz wykopany na dział dywanów a potem kopa w (usunięte przez administratora) ę i pa!pa! To co mogło by wydawać cię dobre jest już obsadzone przez kliki i kolesi więc o przebiciu się tutaj nie ma mowy.Jeśli masz ambicję a czujesz że jesteś blokowany to spieprzaj z tond bo czas ucieka! Kolesie nie dadzą ci się rozwinąć z obawy o swoją pozycję i tak zrobią że nie będziesz zauważony i głośno się tutaj nie mówi o szukaniu sobie coś innego bo kłody pod nogami znajdziesz więc szukaj sobie coś po cichu i walnij to wszystko!

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.