Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o. w Kalisz

Widziałem dziś świeże ogłoszenie, że firma szuka pracownika gospodarczego. Umowa na okres próbny, płaca minimalna. Sądząc po wcześniejszych wpisach, tu też nie ma się co nastawiać na stałą umowę?

Paweł Nowy wpis

Szkoda że od jakiegoś czasu polityką firmy jest... Nie przedłużanie umowy na czas nieokreślony. Jak już odbębnisz te wszystkie "wstępne" umowy - jak "zastępstwo", "okres próbny", "czas określony", czy co tam jeszcze jest, i ma nadejść wreszcie ta upragniona umowa na stałe, to ci umowy nie przedłużają. Nie wiem, na czym polega ten wałek. Czy firma kręci PEFRON, czy o co innego chodzi, ale od kilku lat tak jest. Ale to krótki kij - jak ktoś ma o tym pojęcie, to i się specjalnie nie spala, bo i po co? Jaka motywacja?

życzliwy

widać że naiwnych brakuje by do tej firmy przychodzić . szkoda że podejście tej firmy preferuje określoną grupę a reszta nie jest brana pod uwagę albo ignorowana .szkoda że brak elementarnej przyzwoitości w tej firmie nie istnieje wcale .

@życzliwy

Naiwnych brakuje? Stwierdzasz braki w zatrudnieniu tutaj? Bo widziałam faktycznie, że w lutym kogoś szukali. A o co Ci właściwie chodzi z tą całą przyzwoitością? :/

życzliwy Nowy wpis
@Barbara

widzisz nie spróbujesz nie przekonasz się wcale .miałem mieć szkolenie a szkolący zniechęcał do tego od początku do końca . byłem traktowany jak intruz lub nawet (usunięte przez administratora) i to powoduje nie chęć do tej firmy .

maxs

zdanie swoje zmieniam ta firma to krętacze i nie koniecznie uczciwi . proponują umowę ale pokazać jej nie chcę nie można poznać warunków ani od kiedy się pracuje jak ? brak informacji rzetelnej ze strony firmy

Sławek
@maxs

Tobie to już nigdzie robota nie pasuje a twoje oczekiwania wobec pracy są arcy wielkie. W twoim przekonaniu to najlepiej przesiedzieć 12 h na obiekcie i nic nie robienie i uważaj na słowa, co piszesz bo twoje pomówienia są nie na miejscu.

@Sławek

wiem co piszę bo pracowałem w tej firmie owszem solidna była w kwestii finansowej ale nie koniecznie etycznej bo propozycji na ewentualnej dalszej umowy nie było w ręcz zniechęcanie i kładzenie kłód pod nogi .

Barbara Nowy wpis
@maxs

Jeśli faktycznie tak miałeś to się zastanawiam z czego to wynika. Oni ponieśliby jakieś konsekwencje gdyby Ci wprost powiedzieli z kulturą, że Cię nie chcą?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o. na stanowisko OSOBA SPRZĄTAJĄCA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Barbara

Z tego co widzę firma od jakiegoś czasu poszukuje pani sprzątającej do Gliwic. Wiadomo jak w Gliwicach z atmosferą? Podchodzą do osób sprzątających z szacunkiem? Ktoś powiedziałby coś więcej?

Praca w tej firmie to była masakra. Płacą minimalna, środki chemiczne najtańsze. Wymagania duże. Na koniec musiałem zdać używane buty, nie wiem po co. Uważajcie na kierownika, wyleciał już z dwóch firm.

ziomek
@Marcin

chodzi o sławka?

@ziomek

Nie chodzi o Sławka

@Marcin

Sławek to kierownik czy chodzi o tego, co pisał coś na dole?

Maxs

Czochraj się Sławek inaczej zwany w KLA jako pechowiec wiecznie coś psute

Sławek, TW

Byłem na spotkaniu okolicznościowym w restauracji prowadzonej przez Kal-Pap i delikatnie mówiąc mocno się zawiodłem. Posiłki pozostawiały wiele do życzenia. W restauracji roznosił się nieprzyjemny zapach świadczący o jakości sprzątania. Bardzo się zdziwiłem gdy dowiedziałem się, że Firma prowadzi działalność związana z sprzątaniem obiektów.

maxs

mam tu ponownie podjąć pracę . mam pewne wątpliwości czy ta firma ta postąpi uczciwie .podejrzewam że ta współpraca może okazać się krótka .

Były pracownik gospodarczy

Lata mijają i nic się nie zmienia aby roboty dokładają i stałe coś

Kamil

Witam. Chcę ustalić, co można dobrego a co złego napisać o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap? Oczywiście mam tu na myśli ewentualną pracę w tym miejscu i informację w tym właśnie zakresie. Fajnie by było tego właśnie się dowiedzieć stąd też moja wiadomość w tym wątku. Liczę, że ktoś będzie chętny odpowiedzieć. Kto pierwszy będzie do tego chętny? Zachęcam.

maxs

chciałbym ponownie w tej FIRMIE pracować bo to jedyna szansa dla mnie obecnie . Pracowałem w tej firmie solidna uczciwa .

maxs

obecnie pracuje co prawda w ochronie ale umowa się kończy i bardzo chętnie bym wrócił do tej firmy . firma solidna .

Jacek

Też uważam że firma solidna.Mam zamiar wrócić do pracy od września . Pani Ela i Pani Małgosia są bardzo pomocne i miłe.

ania

Firma ok :)..mozna bylo pracowac ..pozdrowienia dla wszystkich .

maxs

zdaje sobie sprawę że firma jest solidna wypłacała na czas minimalna płaca . ALE reszta była okej . chętnie bym wrócił ale obecnie pracuje w ochronie ale tylko do końca lutego a po tym .

maxs

moim zdaniem to firma solidna i w miarę uczciwa . Sam pracowałem w tej firmie byłem zadowolony 4lata .obecnie nie pracuje ale chętnie bym tam wrócił .

ochrona

Płaca minimalna ale zawsze na czas. Firma bez problemowa. Ogólnie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Widok 53
    62-800 Kalisz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kal-Pap Sp. z o.o.