SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Opinie o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Zauważyłam te komentarze odliczające dni robocze w związku z nie przyznaniem podwyżek. teraz jest sobota i zegar chyba stanął? Nikt tutaj nie pracuje w weekendy? Co do tych podwyżek tak z ciekawości, wiecie może czy zostaną ostatecznie przyznane?

PracownikProdukcja

No to sobie poczekamy do kwietnia na aneksy po 200-300zł brutto. Totalna żenada i kpina ta firma. Czas zwolnić do minimalnej szybkości pracy dopóki nie ma aneksów.

Nikt

Trzeba było się uczyć.. Nauczyciele dostali po 30-33% podwyżki.. Zarobki minimalne pielęgniarek.. 8186zł brutto.. ..ale to budżetówka, więc.. Firmy prywatne różnie płacą, coraz częściej najniższą krajową ( z premiami ) niezależnie od stażu pracy, choć bywają i takie które dały w tym roku pracownikom po 1000zł brutto podwyżki i więcej...

Sest oszczędza

20 Dzień roboczy zwlekania z podwyżkami rekompensującymi podniesienie minimalnej o 642zł

M@ły

(usunięte przez administratora)to swoją drogą...ok...ale mało się tutaj zarabia...nawet bardzo mało...na testatach nie mają ludzi i biorą byle kogo z innych linii hahaha..SEST OGARNIJ SIE! Bo za jakiś czas nie będzie miał kto robić bo każdy (usunięte przez administratora)

Podłóg innych stawek które proponują inne firmy to my zarabiamy istny ochłap. Ciekawe ile ludzi będzie zadowolonych z podwyżek, jeśli dadzą tak jak co roku 150-300zł brutto to powodzenia życze gdzie najniższa poszła o ponad 600zl.

Wypłaty

No fest zarabiamy, P1 sprzedaży ma po ponad 4mln EURO miesięcznie a ludzią płacą po 4-4,5tyś ZŁOTY na ręke, totalne dno i wodorosty.

Sest oszczędza

Ludzie się zwalniają bo gdzie indziej są wyższe stawki i oferują nadgodziny. Nikt dla idei nie pracuje Nieliczni się nie zwolnią, czekamy tylko na podwyżki żeby zobaczyć czy Sest będzie chciał nas zatrzymać, czy jednak im nie zależy

Pracownik Produkcji

Czy pracowała pani w firmie tracja . Czy Morze pani pracować na 3 zmiany Czy Morze pani pracować w soboty i niedziele na dodatkowych zmianach . Czy Morze pani pracować odzaraz .

Sest oszczędza

19 Dzień roboczy zwlekania z podwyżkami rekompensującymi podniesienie minimalnej o 642zł

Fejex

Jak to jest ze wszyscy maja przerwy lacznie 20 minut a brygadzista lazi co godzine na faje i nikt tego nie widzi albo nie chce widziec? 8 godzin pracy i 8 przerw bo co godzine pet a my musimy (usunięte przez administratora) na nich?

Sest oszczędza

15 Dzień roboczy zwlekania z podwyżkami rekompensującymi podniesienie minimalnej o 642zł

xD
@Sest oszczędza

A co z resztą personelu? Żyję za taką samą stawkę jak 2 lata temu, gdzie wszystko do tej pory poszło o 30-50% do góry. Nie liczę tej zeszłorocznej śmiesznej 5% podwyżki, która starczyła na waciki. Szczerze to zarząd udowadnia, że nie opłaca się specjalistom pracować w seście.

@xD

Nie mówię o ludziach mających minimalną, tylko o całym personelu. Skąd w ogóle pomysł że staje za jedną grupą.

Pesymista-realista
@Sest oszczędza

Znając obecne podejście włodarzy SLP, to podwyżki dostaną tylko ci z minimalną, a reszta ochłapy po szalone 50 zł. Chyba czas zacząć używać memów z panem Areczkiem, bo sapadamy do poziomu wyzyskującego prywaciaża.

Sest oszczędza

18 Dzień roboczy zwlekania z podwyżkami rekompensującymi podniesienie minimalnej o 642zł

Pracu123

Kiedy zrobia w koncu porzadek. Nawet nie ma jak normalnie zjesc na przerwie. Wszyscy narzekaja ,wydzwaniaja do pan z kadr, te tez dzwonia dalej ( wiem bo przy mnie tez dzwonila, chciala pomoc-szcun) a automaty dalej do dupy. Automaty puste, albo z zarciem po dacie. czlowiek glodny do pracy sil nie ma.

Nie zawsze w granacie

Czekam i czekam, może niebawem się doczekam jak na tym forum zaczną opisywać konkretne przypadki osoby chodzące w białych, pomarańczowych lub jeszcze innych koszulach. Może wtedy trochę inaczej spojrzymy na nasze żądania, niezadowolenie itd.. jak ktoś zacznie opisywać to co dzieje się na produkcji a konkretnie jak pracują niektórzy ludzie z dwoma lewymi rękoma a jakie mają oczekiwania i co opowiadają na palarni, bo co by ta nasza firma nie zrobiła to i tak grupa toksycznych ludzi będzie obracała na jej niekorzyść. Gdzie się podziały Panie które tak bardzo próbowały wszystkich przekonywać do ZZ? (pochowały głowy w piasek) Ciekawe co jeden z drugą zrobi jak firma zacznie rzetelnie rozliczać z błędów jakie są robione na produkcji bo ktoś czegoś nie zauważył zapomnial itd, aaa jeszcze ci co siedzą na udawanym l4 a potem czekają na podwyżki. Ile ludzi za ich zachowanie i podejście do pracy i kolegów już dawno nie powinno tu pracować - czemu o tym nikt nie pisze. Czemu nikt nie pisze ile razy brygadzista ratował du.. pracownikowi, czy ile razy kieras szedł komuś na rękę. Pracuje już długo w tej firmie i dużo widziałem, dużo też się zmieniło ale dla mnie ważne jest że zarówno jak i z brygadzistą czy kierownikiem mogę normalnie pogadać.

Świadomy
@Nie zawsze w granacie

Brawo dobrze napisane. Wymienione osoby tj. Panie na L4 przecież Grudzień jest. Oby wkoncu ktoś rozliczył tych co w grudniu poszli na udawane L4 a nagrodził tych co pracowali....

Ala
@Świadomy

Tak nagrodzą Nas????????????????Pozwolili nam nadgodziny zrobić więc nie płacz,a jak ci zal to też trzeba było iść na L4

Robolek
@Świadomy

No z tego co wiadomo nie tylko "Panie" poszły na "udawane L4" bo przecież każdy lekarz za piękne oczka wystawia chorobowe na pstrykniecie palca a w firmie każdy jest taki okaz zdrowia że (usunięte przez administratora) cały rok i nagrody się sypia jak ta lala. A białe koszuleczki też chyba należą do tych "Pań" bo troszkę ubyło również i tych.

@Robolek

Tak też chodzą na l4 i dla tego ten bonus bo przecież białe koszulki to nie zarząd więc dostaną bonus za swoją pracę . To jest jawna niesprawiedliwość .

TMI

Czytam i czytam i chce zapytac czy my zieloni też nic nie robimy.? Złóżcie cv do nas czy do pomarańczowych i się przekonacie ile się za was tłumaczyć musimy bo poskładać czegoś nie umiecie albo nie wiecie jak czytać wynik z metrówki. Co dopiero rysunek techniczny. Każdy ma swoje obowiązki wiec nie oceniajcie co robią zieloni pomaranczowi, techniczni i biali bo pojęcia nie macie co my robimy.

Ta jasne
@TMI

Nie powiedział nikt że nic nie robicie ! Piszesz tu jak to wy musicie się za nas tłumaczyć , ty tak na serio . Może warto przypomnieć tu jak to musicie się tłumaczyć z waszych błędów np. Czemu rysunek główny różni się od szczegółowego, dla czego na rysunku są nie naniesione wymiary . Może też warto napisać że wy sami nawet nic nie wyliczacie tylko siadacie przed komputerem i to komputer za was liczy a w i jeszcze nie raz potraficie to źle spisać . Przychodzicie czasem do problemu z rysunkiem i patrzycie się na niego jak ciele na malowane wrota tyle o zielonych . Pomarańczowi ci na hali muszą se jakoś radzić w większości jak czegoś nie wiedzą to się potrafią zapytać wiadomo czepiają się czasem głupot ale coś muszą się czepić , ale ile razy było tak że kontrola przepuszcza też buble i to buble od oczaruj produkcji , może też nie widzą tego wszystkiego tak jak Zieloni by chcieli żeby było widziane . Ale najlepiej jest zgonić wszystko na produkcję bo przecież w tmi się błędów nie popełnia , tam to jest wina programu .

TMI
@Ta jasne

W twojej wypowiedzi nie było bezpośrednio nic do nas ale wystarczy poczytać inne komentarze. Wyjac i posluchsc co mowia na hali. To poprostu irytuje. Jak to nikt nic nie robi tylko produkcyjni. Całe szczęście swoją wypowiedzia pokazałeś jak mało wiesz o pracy innych. W waszym języku to szare koszulki są odpowiedzialne za rysunki i poprawki na nich. Pozdrawiam. Szczęśliwego nowego roku Oby mniej żalu do innych w nadchodzących miesiącach.

Ale smiech
@TMI

Wy za nas sie tłumaczycie? Wy czasem własnych rysunków nie umiecie odczytac,na proste rzeczy trzeba czasem czekac po 2 godziny,bo znikacie z rysunkiem,aby niby to wyjaśnić.Zmiany w rysunkach,po waszych blędach,nie umiecie poprawic,bo czasu niby nie macie.Chłopie zastanów sie co piszesz,sami czasem macie problem z mierzeniem.Nie jeden operator ma wieksza wiedze od was,ale wy nie dajecie sobie wytłumaczyć,tylko trzymacie sie jakiś nowych wytycznych,aby robol za was robił.Kazdy z was,powinien przejść każde stanowisko,włącznie z lutowaniem,ale tego nikt od was nie umie,a próby,pierwsze parowniki to sami powiniśćie stać i robić od A-z.,dopiero byscie sie dowiedzieli jakie buble sa niektóre rysunki i czego niemożliwego od pracowników czasem wymagacie i żądacie.Zapominacie,że teoria,a praktyka to 2 rużne rzeczy.No,ale cóz skonczyło by sie spacerowanie z kawa,pogaduszki.

Stefan
@Świadomy

Przecież zostali nagrodzeni. Dostali premię frekfencyjną. A ci co byli na L4 nie. Hahaha

Sest oszczędza

14 Dzień roboczy zwlekania z podwyżkami rekompensującymi podniesienie minimalnej o 642zł

Skryba

Pracować w SEST-LUVE to dla mnie niesamowite doświadczenie. To firma, która naprawdę stawia na innowacje i rozwój, co sprawia, że codziennie czuję się zaangażowany i motywowany do pracy. Jednym z głównych powodów, dla których dobrze mi się pracuje, jest atmosfera w zespole. Ludzie tutaj są nie tylko profesjonalni, ale także otwarci na współpracę i zawsze gotowi do pomocy. To naprawdę sprzyja tworzeniu inspirującego środowiska pracy. SEST-LUVE również bardzo dba o rozwój swoich pracowników. Są organizowane regularne szkolenia, warsztaty i konferencje, dzięki którym mogę stale podnosić swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. To daje mi pewność, że moja praca jest wartościowa i przyczynia się do mojego osobistego rozwoju. Co więcej, firma stawia na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej pozwalają mi efektywnie zarządzać czasem i utrzymać zdrową harmonię między pracą a życiem rodzinny. Oczywiście, żadna praca nie jest idealna, ale w SEST-LUVE naprawdę staramy się rozwiązywać problemy jako zespół. Wierzę, że moja praca ma wpływ na rozwój firmy i to sprawia, że każdy dzień jest satysfakcjonujący. Jestem dumny, że mogę być częścią tego dynamicznego środowiska pracy.

Cherry

Przeca to prawda. W żadnej innej firmie nie rozwiniesz się tak jak w slp, dbają o ludzi, są co chwilę nowe szkolenia, zawsze idą na rękę pracownikom, a wy wieczne narzekacie

.....

I znów ta sama heca

Dzieje się tam coś z podwyżkami. Bo od stycznia znowu zaczyna być drożej. Ludzie do koła mnie już otrzymali aneksy (inne firmy) a sest jak zwykle zwleka. No ale tu tak zawsze było. Będą ale kiedy? nie wiedzą.

Git
@I znów ta sama heca

No ja już dostałem aneks

Co dolega tamtej linii o której ktoś niedawno wspomniał? jest napisane, że w niepełnym wymiarze będzie się na niej robić, dlaczego? nie ma pracy czy może przenoszą procesy na jakieś inne działy? Lub uruchomia cos nowego?

Iza

Nie wchodziłam na te forum wcale ale dziś dostałam smsa z wiadomością że ktoś się podszywa pode mnie.Po pierwsze podpisz się swoim nazwiskiem Koleżanko lub Kolego!!!!Po drugie nie wymyslam sobie żadnych chorób!!!Po trzecie nie byłam na L4 na swoje piekne oczy tylko dlatego że naprawdę byłam chora!!! Więc gadaj sobie na mój temat co chcesz ale się podpisz z swojego imienia a nie podszywaj się pode mnie bo to jest Karalne!!!

Czy faktycznie będą się szykować jakieś większe odejścia? Wiecie coś? Teraz niedawno ktoś złożył życzenia właśnie tym, którzy odejdą. Będą niedługo jakieś większe nabory? jeszcze nie widzę ofert

Produkcja

Jakie zwolnienia , wszystko to tylko gadanie nikt się nie zwalnia tylko tak mówią . Jak to się mówi krowa która dużo muczy mało mleka daje.

xD
@Produkcja

Jak nie zwalniają jak właśnie że zwalniają? Vaillant i Chiller nie będą w 2024 robić. Na P2 zostają 2 linie, które będa działały w niepełnym wymiarze zmian... Pewna informacja od kolegi który jeszcze pracuje na P2 Ewakuacja za 3...2...1...

Nikt

Ludzie sie zwalniaja,umów nie przedłużaja,ale zielonych i pomaranczowych koszulek przybywa.Co rusz nowi się szkolą i po co?Jak nie ma pracy na hali,to może warto kogoś wziąść ze swoich?

Beti
@Nikt

Serio nie macie niby pracy a ludzi przyjmują? Dlaczego? macie w ogóle jakieś prognozy ogarniane na przyszłe miesiące? I jeśli już o samo szkolenie chodzi to ile ono trwa, po jakim czasie ludzie już na bank ogarniają?

@Nikt

Ciekawe gdzie zauwazylas/es że zielonych i pomarańczowych koszulek przybywa. Z tego co widzę to od jakiegoś czasu skład się nie zmienia w obu działach

Hejej

Ostatni dzień w robocie i fajna niespodzianka. Z nowym rokiem kilka stów wpadnie zawsze cos

dziękuj
@Hejej

a myślisz, że sami od siebie dali? nie podpisują żadnych porozumień z związkiem bo chcą pokazać jaki nasz pracodawca jest dobry.. myślą, że nas kupią i pozbędą się związku buhaha, ale to dzięki nim pracodawca musi sięgnąć do kieszeni żeby nas udobruchać. a słyszeliście, że zgodzili sie na spotkanie związku z załogą na zakładzie? a wiecie jaki dzień wyznaczyli? 5 styczeń buhaha dla nie kumających 5 styczeń mamy wolne, nikt z nas nie pracuje!!!

@Hejej

Czekaj o jakiejś wyprawce piszesz czy o czym? Do czego to nawiązanie z ostatnim dniem? Rzucone papiery czy jak? I ile tych stów tak w ogóle? Od czegoś ich liczba zależy?

Hejej

Wiem o czym mówisz co niektórzy zamiast się cieszyć to dalej jadem kąsają i ludzi podburzaja.

Zadowolony

Fajny gest na koniec roku. Wszyscy wiedzą że w firmie dobrze nie jest ale była mała wigilia, teraz bonus, lepsze warunki od nowego. Widać że komuś nie jesteśmy obojętni Doceniany!

Zostaw merytoryczną opinię o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 513.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 453, z czego 75 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O