Opinie o BRT-Technik w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BRT-Technik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BRT-Technik o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRT-Technik w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BRT-Technik?

Mateuszek Nowy wpis

Dzień dobry, to ja tylko przypomnę że ta firma to nie firma. To cyrk prowadzony przez Maestro El Romano. Na początku się człowiek śmieje a potem płacze bo nie ma piniędzy, nie ma Romana, nie ma firmy... Nie jeden (pracownik, klient) dał się już naciąć, Uważajcie, róbcie research internetowy.

Dfg

Uwaga wszyscy (usunięte przez administratora) Były wieloletni pracownik BRT/VacService, udostępnia faktyczny adres zamieszkania swojego byłego szefa. Zainteresowanych proszę zostawić komentarz.

Łowicz Nowy wpis
@Dfg

BRT to firma widmo. Nikogo nie zatrudnia i nigdzie nie ma siedziby. Nic dziwnego, że trzeba sięgać do prywatnego adresu zamieszkania żeby odzyskać należne pieniądze.

Karolina Nowy wpis

Witam, chciałabym poznać szczegóły na temat zatrudnienia w BRT jako ślusarz, wiem, że pojawiały się takie oferty pracy w przeszłości, jednak nie mam pojęcia, jak aktualnie wygląda oferta pracodawcy. Ile można zarobić na tym stanowisku pracy i jaki rodzaj umowy oferują?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BRT-Technik? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mateusz Morawiedzki

Świetna firma. Prowadzona i zarządzana przez ludzi z pasją, kompetentnych, profesjonalnych specjalistów w zakresie doboru, dostawy i montażu systemów centralnego odkurzania i odpylania. Dla prezesa Pana Romana, nie ma rzeczy niemożliwych, pomoże, doradzi, wyceni, zamontuje a i gwarancję da jak nikt w konkurencji. Urodzony Lider. Podczas realizacji, żadnych problemów. Nie ma mowy o jakichkolwiek opóźnieniach, jak w szwajcarskim zegarku. Gorąco polecam! Koloryzowane.

Jacek

Daliśmy się wciągnąć w współpracę i niestety nie poczytaliśmy opini na internecie. Jak się okazuje wszystkie opinie dotyczące BRT a w zasadzie jej właściciela Romana Trzonskiego się potwierdzają. Wcześniejsza firma Vac Service a obecnie BRT Technik działa na tej samej zasadzie - zlecenia pracy, uchylania się od podpisania protokołu odbioru i nie zapłacenia wystawionych faktur. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) jak wiele innych ludzi którzy piszą na internecie opinie aby omijać BRT Technik szerokim łukiem.

Krzysztof
@Jacek

Witam, Proszę o kontakt mamy podobny problem z tą firmą na potężne kwoty. Sprawę kierujemy do sądu.

Nikt ciekawy
@Jacek

Widzę że się nic nie zmieniło. Przykre że z pozoru elegancki, zasoby Pan Właściciel nic nie zmienia, że nie zastanowi się, czemu od wielu lat firma jest tak nieprofesionlna, nieudolna. Czemu w dobie tylu specjalistów w tej firmie jest tak amatorka. Czy macie w końcu te normatywy ? Tak strasznie potrzebne w firmie gdzie przyslowiowo ludzie mają problem z przyjęciem do pracy . Tzn. Przyszli tylko są chyba nie obecni. Panie R. Trzeba wywalić J i pomyśleć o przyszłości. Nie da się funkcjonować na fikcji.

???
@Krzysztof

To już wiadomo skąd ma taki auto

Kamil Malinowski

(usunięte przez administratora) zleca prace, nie podpisuje protokołów odbioru, nie odbiera telefonów, a później wypisuje pisma , że faktura została wystawiona bezpodstawnie(usunięte przez administratora)

Staszek

Trochę dziwne, że na forum pracowniczym kontrahenci postanowili zostawić swoje uwagi, przecież tu nikt nic z tym nie zrobi.

Olgierd

Spoko firma dla tych którzy cach pracować a nie robić tylko wrażenie!

Jestem ciekawa, jak w ostatnim czasie przedstawia się sytuacja w firmie BRT-Technik. Szczególnie interesowałyby mnie tamtejsze warunki zatrudnienia. Czy w związku z tym znajdzie się tu ktoś uprzejmy, kto zechce mi o nich trochę opowiedzieć? Czy oprócz wynagrodzenia podstawowego można tam liczyć od czasu do czasu na jakieś premie uznaniowe, czy też inne bonusy?

Hhh
@Karolina

Daruj sobie, typowy Janusz biznesu. Poczytaj sobie o firmach Vac Service, Univent. To jest ten sam właściciel.Nie warto, praca dla zdesperowanych

M.L

Szanowny Administratorze, Uprzejmie proszę o odpowiedź, dlaczego usunięte zostały komentarze, które opisywały sposób działania firm (usunięte przez administratora) Fakty umieszczone w tej witrynie mają na celu ostrzec potencjalnych nowych pracowników lub partnerów biznesowych przed metodami tego przedsiębiorcy.

Dementor

Proszę o wypowiedź na temat pracy w BRT technik. Jakie są płace, możliwości rozwoju, park maszyn, kierownik, szef itp.

Dementor

Zostaw merytoryczną opinię o BRT-Technik - Gliwice

• Jak się pracuje w BRT-Technik?

Zobacz opinie na temat firmy BRT-Technik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRT-Technik?

BRT-Technik

BRT-Technik