Opinie o Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł w Augustów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł w Augustów

Piłem w spale, spałem w pile Nowy wpis

Jestem miłe zaskoczony współpracą z P.Marcinem. Uczciwe terminowe rozliczenie, świetnie zorganizowana praca i ekipa. Polecam cieplutko

Łucja Nowy wpis

hmm.. może ktoś powiedzieć czy zmieniło się tutaj coś w kwestii nadgodzin? czy nadal są? i czy nadal w ogóle nie są płatne?

Waldek Nowy wpis

Przestaliście dzielić się opiniami o pracy w firmie, czy można liczyć na dobrą pracę stąd taka cisza?

Augustów Nowy wpis

Odradzam zdecydowanie. Zero kompetencji, brak wiedzy, doświadczenia i umiejętności w temacie nagłośnienia oraz oświetlenia. Posiada stary wadliwy sprzęt. A odtwarzać muzykę z płytki to potrafi nawet małe dziecko.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Inżynier robót
Augustów
JWW INVEST S.A.
logo firmy SPAWACZ TIG
Augustów
ATN Service ApS
Mariuszowy

Pracodawca jest osobą o mentalności dziecka. Posiada nałogi, dobrze czuje się wyłącznie w towarzystwie męskim. Nie grzeszy kulturą. Postawa względem pracowników: Młodych wykorzystuje, nie płaci prawowitej pensji za nadgodziny. O wypłatę należy samemu się upominać, co i tak nie zmienia tego że wypłaci ją po terminie. Nie toleruje osób o innych poglądach lub nastawieniu do pracy. Nie polecam tego pracodawcy szczególnie osobom młodym. * Dużym negatywem jest wykorzystywanie pracowników do pracy na posesji, szczególnie w okresie zastoju w wyjazdach.

Zielu
@Mariuszowy

Zgadzam się z Twoją opinią, zwykły (usunięte przez administratora) i prostak, ma opinie lokalnego biznesmena ale z drugiej strony jest naciągaczem który jedynie chce jak najbardziej wykorzystać nie dając nic w zamian. 20 zł za 120h nadgodzin, śmiech i kpina! Takie rzeczy trzeba zgłaszać do inspekcji pracy a takich ludzi gdy oszukują nagrywać bez zgody, niech przestaną czuć się bezkarni.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł - Augustów

• Jak się pracuje w Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł?

Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł