Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

dingo

fakt ta firma (Telekom Usługi) to dno,nawet nie próbują już tego ukrywać w Gdańsku,pozabierali wszystko siedzimy na gołych pensjach, desperaci po 1900 brutto albo umowy zlecenie!Więc teraz kary itp mamy wiadomo gdzie,z pensji nie zabiorą bo znajdą się w sądzie a co niektórzy nadal mają dowody na dawne płacenie pod stołem!!!A instalacje po 16:00 niech sobie robią sami!!!!

Frajer
@dingo

mam pytanie czy firma sprint może zmusic pracownika zeby wykonywał instalacje po godzinach pracy,jerzeli pracownik tego niechce.

Ktosiek

Masz rację co do wysokości wynagrodzenia w telekomie...nigdy nie dostałem 1600pln,co miesiąc spokojnie wpływało mi na konto caluśkie 1518pln ¡!!!!! Tak więc nie ma co jęczeć

ktos
@Ktosiek

1518 pln to dzisiaj sprzątaczka zarabia w byle jakiej firmie , to wstyd że się przyznajesz że tak mało zarabiasz , zmień firmę póki czas bo skończysz pod mostem jako bezdomny , na czynsz to już na pewno cie nie stać ?

2 gość

z Bydgoszczy dziady już odeszli , odejdą i z Gdańska , gość zwolnij się i daj sobie spokój z takimi firmami , ...

adrian

do jakiegoś pajaca: "Telekom świadczy usługi" hehe zabrzmiało niczym Microsoft lub Apple poważna sprawa, jeden gnój czy Sprint czy Telekom a co tak ci dobrze w tym Telekomie? to widocznie siedzisz w biurze i oglądasz słupki więc możesz się obawiać bo jak odejdzie Telekom to ty razem z nim hehehehehehehe firma przepełniona kierownikami i dyspozytorami a monterów coraz mniej, przecież niczym nie różni się od Enevy i tym podobnym firmom

do adriana
@adrian

Tam masz rację siedzę na (usunięte przez administratora) i płacą mi więcej niż Tobie i co kolego z Enevy popisz jak dostaniesz 1 pensję?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
adrian

Sprint do końca czerwca ma umowę z Orange, dla nas wszystkich będzie dobrze jak Orange nie przedłuży umowy ze Sprintem. Od dawna ledwo ciągną albo tylko zgrywają dziadów, hipokryci bo z jednej strony źle źle i źle a z drugiej walczą o nową umowę, więc się pytam o co chodzi? Od miesięcy kasy coraz mniej, prawie bankrut a to suprajs- Sprint nadal chce zostać! To są jaja! Liczmy na to, że Orange pogoni Sprint w cholerę!

do głupowatego adriana
@adrian

tobie chyba słońce poraziło głupią czache, nie wiesz nawet , że to Telekom świadczy usługi, chyba jesteś najemnym pisakiem na usługach enevy, ja zostaje w Telekomie i nie musze tak jak ty lizać d...ę.

DARO_eneva

u Nas w Łodzi dobrze płacą za wykonanie dodatkowych zadań.

add

prace dodatkowe?a niby kto miałby je robić jak zostało kilka osób a poza tym ile tych prac, do tego Sprint okroi z kasy więc nie ma sensu jak Sprint zabiera ok 70%

zadowolony

Bez przesady, warunki jakie proponują są dobre, zarobić można nie tylko pracując w nadgodzinach, ale robiąc prace dodatkowe.

z czego zadowolony
@zadowolony

Agitatorzy z Enevy wypad z forum Sprintu jak wam tak dobrze to piszczcie na swoim forum.

Wolny

15 netto to ja mam normalnie za godzinę pracy, za nadgodziny szef daje jeszcze 50% więcej. Ludzie za jakie śmieszne pieniądze pracujecie!!!

wertyuio
@Wolny

w elmo mja po 2600 kat A i płaca za nad godziny 50 i setki

optymista

Warunki super!! 2300 brutto praca 12 godz. 7 dni w tygodniu -oczywiście płatne nadgodziny ,aź 15 zł brutto .jest takźe moźliwość zwiedzania miast , np: Łodzi .I TO NIE JEST SUPER PRACA .!?Tylko co z domem i kiedy wydawać te zarobione miliony? Tylko w nocnym tesco;-)

Grucha

Warunki pracy jakie nam zaproponowali są faktycznie dobre, oby to było zgodne z rzeczywistością.

MC
@Grucha

A co znaczy dla Ciebie warunki dobre ????????? 2300 brutto jesteś chory lub sam pracujesz na rodzinę ,a stara się wqrwia ,że tak mało zarabiasz , może nie!!!

łodziak

Trudno mi uwierzyć że takie głupoty piszecie, osoby z kadry chyba to robią aby zasiać w was mętlik. Każda następna firma zaciska pasa i ogranicza warunki a to wszystko kosztem tego ostatniego pracownika. Przecież jak ktoś tu wchodzi aby poczytać to może zobaczyć forum eneva i ogłoszenia do pracy wszędzie do tej firmy a nie dziwi was czemu gdzie ludzie szukają pracy to oni szukają pracowników w każdej strefie jaką mają od zawsze no chyba że to firma cud.

xxxx

Proponują dobre warunki, nie zaszkodzi spróbować. Pracuję w branży od ponad 25 lat !!!! nie wyobrażam sobie pracy na innym stanowisku

Eryk

W Enevie wypłaty są zawsze na czas.

rad

w Sprincie od miesiąca nie wywiązują się z płatności

jkafksjfk

Też tak słyszałem.

Adek

Jeżeli naprawdę zaproponują nam lepsze warunki to spróbujemy, dochodzą Nas słuchy z Łodzi, że ludzie są zadowoleni z przejścia.

52xxxx
@Adek

Nie wież w to że w Łodzi są w Enevie zadowoleni ludzie. Chyba że są to jacyś zwyrodnialcy co już im mózg przewalili. Większość ludzi, która przeszła z dawnego WPRT mają już po woli dość i tylko czekają na okazję.

dexter

zgadza się, nie wiem na co liczą niektórzy, uważając że jak przyjdzie nowa firma to będzie lepiej, guzik prawda może być tylko gorzej, wszystkie firmy działają na podobnej zasadzie tzn dać jak najmniej a obowiązków jak najwięcej,prezesi tych firm nie należą do filantropów, nie chcą i nie będą się dzielić zyskiem,Sprint już obniżył poziom do firm typu Eneva i podobne, stał się klasycznym przykładem firmy prywatnej która nie rozpieszcza pracowników, wręcz nie dba o nich, nie martwi się o kadrę która się wykrusza bo wszędzie indziej można zarobić więcej i pracować o wiele spokojniej,trafiliśmy na świtę która nie potrafi zarządzać firmą a za kiepskie wyniki oskarżają pracowników nie biorąc w ogóle pod uwagę że pracownicy nie mają narzędzi do pracy i w większości pracują w pojedynkę (kłania się BHP), wszyscy są winni od Orange po pracowników ale NIGDY oni!

KaziuŁódź
@dexter

Jestem bardzo zadowolony z przejścia do Enevy. Oczywiście nie jest tak, że widzę same plusy, ale nie ma co narzekać. PLUSY: + obsada z kierownikiem została ta sama + pełne wyposażanie (torba monterska, laptop, telefon, sprzęt wysokościowy) + samochód z klimatyzacją :) + obszar pracy ten sam + wyższa pensja podstawowa + możliwość realizacji zadań dodatkowych, dobrze płatnych MINUSY: - słabe baterie w telefonie - na początku miesiąca sporo nadgodzin , teraz już jest stabilnie - wydzwaniają w kółko i trują o szkoleniach Mam nadzieje, że mój wpis będzie pomocny

r4a4
@KaziuŁódź

Nie napisałeś tylko ,że twoją kobietę zaspakaja już inny , bo ty realizujesz dobrze płatne zadania popytaj o wyniki na Łodzi , i południu , bo chyba ich nie znasz i nie wiesz co Cię czeka , a jeszcze jedno wykup wczasy kobiecie , bo ty urlopu nie będziesz miał.

KaziuŁódź
@r4a4

Ciągle zatrudniają nowych ludzi, więc problemu z urlopem raczej nie będzie.

Adriano

po co to całe zamieszanie? zmienia się tak naprawdę nazwa firmy , robota wciąż zostaje ta sama, a można jeszcze zyskać negocjując warunki umowy

łodziak

Czemu nikt nie pisze że totalny brak obsady w łódzkim , że przeszedł mały procent monterów, są rejony co było kiltu a teraz żadnego, że od marca szukają pracowników i nie ma chętnych, jakiś powód tego jest!!! Macie forum eneva to poczytajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.