Opinie o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM w Tarnów

martt

witajcie. Co powiecie o pracy w Sezamie? jaka placa atmosfera? Prosze o odp . Pozdrawiam

mnl

Dl;aczego taką ciemnotę czytam na forach ? kim są Ci ludzie, nieświadomi tego, że manka pracownicy nigdy nie mogą płacić, jeśli do towaru ma dostęp każdy z zewnątrz, każda taka sprawa wygrywa, piszę z doświadczenia. Prawnik wam doradzi za 50 zł a manko lacicie tysiące ! Dlaczego nie podaje się informacji publicznie, że jezeli ci nie udowodnią że to ty wzięłaś, nie możesz placić !

klient

witam,czytam posty ludzi i o zgrozo co to za sklepy............... W Gliwicach nie dośc że nie da się uzyskać konkretniej informacji o danym produkcie od obsługi to jeszcze trzeba znosić złe nastroje pań,parokrotnie towar zakupiony w tym sklepie był po terminie pytam gdzie sanepid

kasia

no cóż czy się siedzi czy się leży kasa się należy,też bym tak chciała

Aplikowałeś do firmy PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
hela

potwierdzam byłam widziałam ten syf,ludzie...takie bajzlu to jak żyje to nie widziałam a ta niemiła Pani (usunięte przez administratora),tylko przynajmniej mogła by sobie fartuch wyprac bo do bieli to mu daleko

pani

ludzie czy w tym sklepie w Tarnowie ktoś sprząta?,byłam dziś o 13 masakra syf brud aż ochota na zakupy odchodzi....zdecydowanie zmieniam sklep i wszystkim odradzam,bajzel a na środku pęlęta się jakiś tapir z rękoma w kieszeni,co to jest...............??????????????????

lala

o przepraszam bardzo jezeli sie ciagle szuka nowych pracownikow czy kierownikow to chyba cos jest nie tak z ta sieciowka?? i nie ma chetnych na dluzej do pracy tam a poza tym jaakim prawem za nieeudolnosc wladz tego sklepu kaza zwyklym ludziom plaacic zarabiajacym mninimum??????? tam potrerzbna kontrola z us i zus

kontakt

Witam Czy dostał ktoś TERAZ nie z wczeniejszych pracowników note ksiegowa? slyszalam ze to kwota okolo 4 tys. ich chyba p (usunięte przez administratora) czy to prawda?

anonimowa

LUDZIE PRACOWAŁAM TAMPRZEZMIESIĄC RAZ ŻE SMRÓD KIEROWNIK BESZCZELNY TRAKTUJE SWOICH PRACOWNIKÓW JAK SMIECI DWA ŻE FAKTYCZNIE PRZYCHODZA DZIEWCZYNY NA 2 DNI I UCIEKAJA A JAK NIE CHC ĄPRZEDŁUŻYC UMOWY WYMYŚLAJĄ NIE WIADOMO CO ODCHODZĄC Z TEGO SKLEPU ZAPYTAŁAM SIĘ JAKI POWÓD JEST ZWOLNIENIA MNIE JAK MI POWIEDZIAŁ TO GO WYŚMIAŁAM ALE TO SIE SKONCZY I NIE BĘDZIE ZASTRASZANIA POWINIEN SIĘ TAM WYBRAĆ SANEPID (usunięte przez administratora)

była pracownica

pracodawce nie polecam ,Pracowałam ponad rok w Katowicach jeżeli chodzi o kasę zarabia się minimum , w styczniu 2011 minimum wzrosło więc zamiast aneksu do umowy dostawaliśmy wyrównanie do minimum a żeby było śmieszniej dostawałam całe 100 zł premi i oni traktowali je jako wyrównanie do minimum więc w rzerzywistości na rękę dostawałam o całe 15 zł więcej ,towaru ciągle kazali nam zamawiać dużo dużo i jeszcze raz dużo a że sie psuło to już był nasz problem nie ich ,lodówki nabiałowe i mięsne ciągle się psuły (latem to już tragedia),za mało personelu nie było szans upilnować sklepu ( a rotacja pracowników jak na dworcu centralnym) zresztą za takie pieniądze to się im nie dziwie ze uciekali, no i remament tragedia do zapłaty więcej niz zarobiłysmy po (usunięte przez administratora)

na rozmowę kwalifikacyjną na kierownika sklepu zapraszają do Rzeszowa żeby usłyszeć o mizernych zarobkach!! Ktoś był tam na rozmowie?

obserwator

NIESTETY ludzie nie maja kasy idaa tam gdzie najtaniej i pan dyrektor wie dobrze o tym ze dzis to nie to co dawniej handel kwitł, niestety zeby miec cos z zarobku trzeba tez zainwestowc w sklep a nie tylko kase drzec pozdrawiam a swoja droga kto dzis jest zadowolony??? WSZEDZIE BALAGAN!!!

lala

hahahhaha obronca sie znalazl,obrabiasz po katach [usunięte przez administratora] obludniku aprawda jest taka ze nikomu sie nie chce zapierniczac za marne najnuzsze kase a wszystkiemyu nie winna kierownica ino, derekcja bo chce najnizszym kosztem kokossy zbijacc

nie prawda jak się nie pracuje to się nie zagrzeje nigdy miejsca po za tym nigdzie nie ma tak aby kierownicy pracowali za pracowników bo pracownik nie jest w stanie wykonac najprostrzego polecenie dziwić się że się zmieniają,\\zeby kierownik pokazywał nawet jak się posługiwać mopem co to za pracownicy w takim razie ja nie uważam aby kierownictwo było złe kierowniczka zawsze stoi za swoimi pracownikami mimo że ciągle dostaje baty za nich tego to nikt nie widzi ludzie zróbcie miejsce tym którzy będą pracować i dbać o sklep a nie wyrzucac żale bo już nie pracujecie a jesli ktoś dostanie lepszą ofertę pracy do proste że ją zmienia.

obserwator

zastanowmy sie dlaczego ciagle personel sie zmienia w tym ,sklepie?? czy to nie dziwne dalczego nikt nie moze ssie dogadac z kierownictwem i wrecz sa nielubiane cos jest nie tak

byly pracownik

po co szczekacie a w tylek wlazicie kierownikom ??? falsz i klam na kazdym kroku fakt ze trza tam zapierniczac ale tak jest wszedzie nie pasiilo mi to sie zwolnilem i ich wszyskich olalem mam teraz super prace i kulturalnych kierownikow az milo isc do pracy i za godziwe pieniadze zreszta jestem tego watr superrrrrrrrrr pracownik piekny madry i mlody pozdrowionka

annna

obawiam się że nie drogi pracowniku zajmijcie się swoim życiem a jak komuś się nie podoba rynek pracy dla kazdego jest otwarty ta cała sytuacja śmie (usunięte przez administratora) warta

omen

obserwatorze z całym szacunkiem ale jesteś krótkowzroczny

obserwator

WLASNIE proponuje pozwalniac nierobow i bedzie lad kto chce pracowac to pracuje a komu sie nie chce to won kierowniczka dawno powinna wywalic na zbity pysk tych krzykaczy najlepiej pyskowac i podburzac innych zamiast sie wziasc do roboty

anna

no wlaśnie kochani

Zostaw merytoryczną opinię o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM - Tarnów

PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM