PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM

Tarnów

Opinie o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM

chora 2011-12-31 14:53:57
ja tez dużo wiem i dużo widziałam
on 2011-12-31 14:55:43
no to jest nas kilkoro
chora 2011-12-31 15:00:34
troszkę o nią popytałam,wszędzie długo porobiła ;-)to sama taktyka mydlenie oczów udawanie zapracowanej a tak naprawdę jedna wielka ściema;-)na pokaz,tam jej podziękowali za współprace;-)
były 2011-12-31 15:12:42
szkoda gadać ale już niedługo zobaczycie,ciekawe kto teraz jest bee
i z kogo robi teraz kozła ofiarnego wstrętne wredne leniewe zryte babsko
obserwator 2011-12-31 15:16:36
Pani Barbaro czy jak tam? czytając to chciał bym Panią poinformować iż KOMUNA w Polsce skończyła się w 1989 roku i wszelakie relikwie z tego okresu powinny odejść do lamusa z poważaniem obserwator.
była 2011-12-31 15:19:41
a gzie pójdzie już wszędzie pracowała hihi
chora 2011-12-31 15:22:25
inne miasto,może tam błyśnie głupotą haha ale na chwile-karierowiczka
obserwator 2011-12-31 15:27:50
Ludzie nie traćcie czasu pozew zbiorowy do sadu, podzielicie się wiedza
a tam jej wyjaśnią pewne rzeczy
mis 2012-01-29 15:53:22
one ssiebie watre dwa nieroby wulgarne zwolnic obie
lala 2012-01-30 15:32:10
pozwólcie sie wykazać wielkim PANIOM KIEROWNICZKOM zobaczymy czy będą takie cwane jak zaczna płacic po kilka tysiecy za braki inwentaryzacyjne prezes napewno nie potraktuje ich ulgowo
lola 2012-02-01 17:52:02
ty chyba człowieku nie wiesz co mówisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
duch 2012-02-11 23:10:23
pięknie i nie odpuszczaj!!!
kai 2012-02-12 09:27:34
co za głupoty zacznijcie w końcu pracować a nie zajmować sie głupotami przecierz zawsze można znaleść inną pracę skoro jest tak żle to po co tam pracujecie a może wy chcedzie być kierownikami każdy ma coś do powiedzenia ale aby się wykazać pracą to po co
UPRZEJMIE DONOSZE 2012-02-12 09:50:04
Coś widzę ze obrońca się znalazł post wyżej.Widocznie w rejonie nie ma pracy dla Ciebie lub po prostu masz mięciutki język ;)
Albo po prostu może ktoś przestudiował KODEKS PRACY I NÓŻKI MIĘKNĄ

Co po niektórzy zapomnieli że kij ma zawsze dwa końce
kid 2012-02-12 11:11:13
proszę o konkrety bo na razie to puste słowa zburzonego pracownika
puste slowa 2012-02-12 11:27:29
oby te puste słowa nie popsuły komuś humoru wszystko jest już w toku
obojetna 2012-02-14 10:03:32
jaK sie komuś nie chce pracowac to tak bywa czy w Polsce ktos jest zadowolony ze swojej pracy????????????a jaak sie zwolni nieroba to juz wypisuje co chce cala gorycz wylewa z siebie uwazajcie bo wam żolc peknie a skoro taak żle to pytaam po jaki [usunięte przez administratora] tam pracujesz jeden z drugim hahha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie a klientow coraz wiecej tylko to na korzysc sklepu powodzonka miernoty dalej nazrekajcie na caly swiat
anna 2012-02-14 16:33:46
no wlaśnie kochani
obserwator 2012-02-15 13:42:29
WLASNIE proponuje pozwalniac nierobow i bedzie lad kto chce pracowac to pracuje a komu sie nie chce to won kierowniczka dawno powinna wywalic na zbity pysk tych krzykaczy najlepiej pyskowac i podburzac innych zamiast sie wziasc do roboty
omen 2012-02-26 15:25:56
obserwatorze z całym szacunkiem ale jesteś krótkowzroczny
annna 2012-02-29 22:04:28
obawiam się że nie drogi pracowniku zajmijcie się swoim życiem a jak komuś się nie podoba rynek pracy dla kazdego jest otwarty ta cała sytuacja śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warta
byly pracownik 2012-03-04 08:55:04
po co szczekacie a w tylek wlazicie kierownikom ??? falsz i klam na kazdym kroku fakt ze trza tam zapierniczac ale tak jest wszedzie nie pasiilo mi to sie zwolnilem i ich wszyskich olalem mam teraz super prace i kulturalnych kierownikow az milo isc do pracy i za godziwe pieniadze zreszta jestem tego watr superrrrrrrrrr pracownik piekny madry i mlody pozdrowionka
obserwator 2012-03-06 08:05:17
zastanowmy sie dlaczego ciagle personel sie zmienia w tym ,sklepie?? czy to nie dziwne dalczego nikt nie moze ssie dogadac z kierownictwem i wrecz sa nielubiane cos jest nie tak
pracownik 2012-03-09 09:23:39
nie prawda jak się nie pracuje to się nie zagrzeje nigdy miejsca po za tym nigdzie nie ma tak aby kierownicy pracowali za pracowników bo pracownik nie jest w stanie wykonac najprostrzego polecenie dziwić się że się zmieniają,\\zeby kierownik pokazywał nawet jak się posługiwać mopem co to za pracownicy w takim razie ja nie uważam aby kierownictwo było złe kierowniczka zawsze stoi za swoimi pracownikami mimo że ciągle dostaje baty za nich tego to nikt nie widzi ludzie zróbcie miejsce tym którzy będą pracować i dbać o sklep a nie wyrzucac żale bo już nie pracujecie a jesli ktoś dostanie lepszą ofertę pracy do proste że ją zmienia.
lala 2012-03-09 15:38:25
hahahhaha obronca sie znalazl,obrabiasz po katach [usunięte przez administratora] obludniku aprawda jest taka ze nikomu sie nie chce zapierniczac za marne najnuzsze kase a wszystkiemyu nie winna kierownica ino, derekcja bo chce najnizszym kosztem kokossy zbijacc
obserwator 2012-03-09 15:41:41
NIESTETY ludzie nie maja kasy idaa tam gdzie najtaniej i pan dyrektor wie dobrze o tym ze dzis to nie to co dawniej handel kwitł, niestety zeby miec cos z zarobku trzeba tez zainwestowc w sklep a nie tylko kase drzec pozdrawiam a swoja droga kto dzis jest zadowolony??? WSZEDZIE BALAGAN!!!
anonim 2012-07-22 00:43:50
na rozmowę kwalifikacyjną na kierownika sklepu zapraszają do Rzeszowa
żeby usłyszeć o mizernych zarobkach!! Ktoś był tam na rozmowie?
była pracownica 2012-07-27 01:50:58
pracodawce nie polecam ,Pracowałam ponad rok w Katowicach jeżeli chodzi o kasę zarabia się minimum , w styczniu 2011 minimum wzrosło więc zamiast aneksu do umowy dostawaliśmy wyrównanie do minimum a żeby było śmieszniej dostawałam całe 100 zł premi i oni traktowali je jako wyrównanie do minimum więc w rzerzywistości na rękę dostawałam o całe 15 zł więcej ,towaru ciągle kazali nam zamawiać dużo dużo i jeszcze raz dużo a że sie psuło to już był nasz problem nie ich ,lodówki nabiałowe i mięsne ciągle się psuły (latem to już tragedia),za mało personelu nie było szans upilnować sklepu ( a rotacja pracowników jak na dworcu centralnym) zresztą za takie pieniądze to się im nie dziwie ze uciekali, no i remament tragedia do zapłaty więcej niz zarobiłysmy po (usunięte przez administratora)
anonimowa 2012-09-10 22:13:21
LUDZIE PRACOWAŁAM TAMPRZEZMIESIĄC RAZ ŻE SMRÓD KIEROWNIK BESZCZELNY TRAKTUJE SWOICH PRACOWNIKÓW JAK SMIECI DWA ŻE FAKTYCZNIE PRZYCHODZA DZIEWCZYNY NA 2 DNI I UCIEKAJA A JAK NIE CHC ĄPRZEDŁUŻYC UMOWY WYMYŚLAJĄ NIE WIADOMO CO ODCHODZĄC Z TEGO SKLEPU ZAPYTAŁAM SIĘ JAKI POWÓD JEST ZWOLNIENIA MNIE JAK MI POWIEDZIAŁ TO GO WYŚMIAŁAM ALE TO SIE SKONCZY I NIE BĘDZIE ZASTRASZANIA POWINIEN SIĘ TAM WYBRAĆ SANEPID (usunięte przez administratora)
kontakt 2012-09-11 11:33:02
Witam
Czy dostał ktoś TERAZ nie z wczeniejszych pracowników note ksiegowa?
slyszalam ze to kwota okolo 4 tys. ich chyba p [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy to prawda?
lala 2012-11-18 07:46:36
o przepraszam bardzo jezeli sie ciagle szuka nowych pracownikow czy kierownikow to chyba cos jest nie tak z ta sieciowka?? i nie ma chetnych na dluzej do pracy tam a poza tym jaakim prawem za nieeudolnosc wladz tego sklepu kaza zwyklym ludziom plaacic zarabiajacym mninimum??????? tam potrerzbna kontrola z us i zus
pani 2012-12-07 15:03:32
ludzie czy w tym sklepie w Tarnowie ktoś sprząta?,byłam dziś o 13 masakra syf brud aż ochota na zakupy odchodzi....zdecydowanie zmieniam sklep i wszystkim odradzam,bajzel a na środku pęlęta się jakiś tapir z rękoma w kieszeni,co to jest...............??????????????????
hela 2012-12-07 15:10:54
potwierdzam byłam widziałam ten syf,ludzie...takie bajzlu to jak żyje to nie widziałam a ta niemiła Pani (usunięte przez administratora),tylko przynajmniej mogła by sobie fartuch wyprac bo do bieli to mu daleko
kasia 2012-12-07 15:19:20
no cóż czy się siedzi czy się leży kasa się należy,też bym tak chciała
klient 2012-12-18 18:39:51
witam,czytam posty ludzi i o zgrozo co to za sklepy...............
W Gliwicach nie dośc że nie da się uzyskać konkretniej informacji o danym produkcie od obsługi to jeszcze trzeba znosić złe nastroje pań,parokrotnie towar zakupiony w tym sklepie był po terminie pytam gdzie sanepid
mnl 2013-06-29 10:23:08
Dl;aczego taką ciemnotę czytam na forach ?
kim są Ci ludzie, nieświadomi tego, że manka pracownicy nigdy nie mogą
płacić, jeśli do towaru ma dostęp każdy z zewnątrz, każda taka sprawa wygrywa, piszę z doświadczenia. Prawnik wam doradzi za 50 zł
a manko lacicie tysiące !
Dlaczego nie podaje się informacji publicznie, że jezeli ci nie udowodnią że to ty wzięłaś, nie możesz placić !
martt 2014-01-15 15:20:07
witajcie. Co powiecie o pracy w Sezamie? jaka placa atmosfera? Prosze o odp . Pozdrawiam
byla 2014-02-27 10:00:42
nie polecam pracy w Naszych Sklepach. to najgorsze co moze byc. pracowalam tam przez pare lat. mam obecnie ponad 4 tysiace manko do splaty. co miesiac odbijali mi z wyplaty po 200 zl. prosilam dyrektora zeby sciagali po 100 zl to powiedzial ze mam zrozumiec prezesa bo to jego pieniadze. za kazdym razem gdy odchodzil pracownik byl renament. za 2 tygodznie potrafilo wyjsc 12 tysiecy manko a za miesiac nawet i 30 tys manko. oczywiscie to bylo podzielone na pracownikow. to jest kolo zamkniete. nie ma szans zeby splacic to manko.na inwentaryzacji wyszlo ze manka nie ma a po miesiacu przyszla nota na 9 tys do podpisu. nigdy zadnej premii a wymagania wysokie. zadnych pochwal tylko wiecznie narzekania ze to zle tamto zle. kierowniczki tylko i wylacznie machloja w komputerach zeby nie wychodzilo manko. nie interesuja sie sklepem. NIE POLECAM!!!!!!!!!! najgorszemu wrogowi tych sklepow. naprawde nie pchajcie sie tam bo nie warto. kolezanka pracuje pol roku a ma juz do splaty ponad 1000 zl. Nasze sklepy nie maja ludzi do pracy!!! dziewczyny przychodza i gdy dowiaduja sie o maku wychodza. Nadgodzin nie placa. mialam 3 dni nadgodzin to kierowniczka powiedziala ze jak mi nie pasuje to sie mam zwolnic. NIGDY nie idzcie tam do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
byla 2014-02-27 10:13:45
a najlepsze jest to ze kolezance za jej plecami kierowniczka i menadzerka sklepu zabraly urlop zeby pokryc niedobory. straszyly ja sadem az wkoncu zabraly jej ekwiwlent na pokrycie manka. odchodzac dziewczyny takze nie dostaja wyplaty za urlop ponieaz zostaje on zabrany na pokrycie niedoborow co jest niezgodne z prawem. gdyby kierowniczki nie chowaly towaru to jest niemozliwe zeby manko nie wyszlo. bedac w 3 na zmianie na sklepie (350 m) nie jest mozliwe zeby dopilnowac wszystkiego a tym bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kamere nie mozna bylo popatrzec bo gdyby prezes wszedl i zobaczylk ze sie siedzi w biurze to polecialoby sie od razu.
szukająca 2014-10-06 13:17:48
Miałam właśnie telefon w sprawie pracy w Naszym Sklepie i dzięki Wam wiem, że lepiej dalej szukać pracy niż pchać się w takie bagno ;) te całe "straty dozwolone" czy jak to tam się zwie to jest jedno wielkie oszustwo. Nie dość, że zarabia się najniższą krajową to jeszcze pieniądze zabierają ;/
tarokac 2015-01-24 22:36:56
hej jak jest w tej firmie..Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy... czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna... czy istnieje mozliwosc uzyskania premii dziekuje..
mokinacz 2015-03-26 02:58:32
skupiajcie sie na czym tylko chcecie ale tak serio to powiem wam, że lepiej jak skupicie się na poszukiwaniach jakiegoś stałęgo miesjca prac bo potem skończycie jak ja pracowałęm w wielu branżach. praca w praodukcji też mnie nie ominęłą teraz szukam pracy w handlu. zobaczymy jak mi to wszystko dobrze wyjdzie.
Monika 2015-04-01 21:28:15
Jeżeli chodzi o tą firmę to nie jest ona wporządku. Przejmując małe sklepy oraz pracowników na rozmowie ze będą dostawali bony na święta a guzik prawda bo już pracownicy nie dostali na Bożego Narodzenia. Dla nich liczby się tylko tabelki z obrotem sklepu.
loona 2015-04-09 19:33:56
Witam,bylam w Naszym Sklepie na dniu proby Rzeszow ul.Krakowska,masakra kierowniczka nawet nie wiedziala ze ktos ma przyjsc,bylam tam chyba jako sprzataczka sprzatalam ten ich syf caly czas podloga,pani kierownik kazala umyc witrynke szklana na ciastka brudna szmatka ktora platala sie po podlodze za lada,nie mowie co bylo w zlewach na dziale mieso sery,pracownice wredne nie pomocne kazde zapytanie o pomoc bylo olewane ogolnie czulam sie jak intruz ,nie polecam nikomu
fan 2015-04-10 08:54:10
Najgorsze co można zrobić iść tam do pracy. Robi się tam nadgodziny, które nie są ani płatne ani do odbioru. Płace niskie. Niby jest możliwość premii, ale warunkiem jest to by spełnić określone plany, a te zazwyczaj są zawyżone.Nie ma przeszkolenia nawet jak radzić sobie ze złodziejami, których nie brakuje w sklepach, a przy tym nie raz są tacy, do których nawet strach podejść.Kierowniczki są na tyle leniwe, że nawet nie chce im się zawalczyć wyżej o jakiekolwiek ulepszenia, nawet dla nich samych. Praca tam to porażka.
grys 2015-04-12 05:25:31
Dlaczego PIP się tym nie zainteresował jeszcze.?
Mona 2015-04-23 06:22:20
Jak chcesz się przekonać to się tam zatrudnij, nie będziesz miał wątpliwości. Jak pip może coś wykryć skoro karty pracy są fałszowane. Ludzie je podpisują bo chcą dostać jakiekolwiek pieniądze. Boją się skarżyć bo chcą mieć pracę.
Monika 2015-04-27 16:17:59
Powodzenia jeśli ktoś chce podjąć pracę w tej firmie a szczególnie w sklepie w Nowym Porcie .W zależności od zmiany z osobami , ktorymi pracujesz. Koordynatorka w tym sklepie jest nieprzyjemna dla niej nie liczy się szanowanie pracowników , ktorzy jeszcze pracują z poprzedniej firmy tyle czasu ale traktują ich jak roboty, zdrowie tam się nie liczy dla nich.
aleks 2016-05-15 09:22:44
Zawsze możesz iść w franczyzę skontaktować się przez ich stronę i zacząć prowadzić sklep wtedy zarobki będą większe
Takaja 2016-11-02 22:30:40
Nasz sklep to najgorszy syf w jaki mozna sie wplatac co rusz remanenty za ktore sie placi ze swojej kieszeni pelno nadgodIn nie platnych i wykorzustywanie po godzinach za darmo..
Zostaw swoją opinię o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM