Opinie o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM w Tarnów

Administrator Nowy wpis

PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM prowadzi rekrutację na stanowisko Sprzedawca w Białobrzegi. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM?

Ola Nowy wpis

Rekruterka pyta o doświadczenie w pracy, dlaczego chcesz pracować w sklepie spożywczym. Czy lubisz pracować z innymi osobami? Kiedy możesz zacząć pracę, czy chcesz się dalej uczyć, czy chcesz awansować? Rozmowa jest całkiem przyjemna. Odpowiedź też dostajesz szybko.

Czy w PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Tak, bon za 80 zł na święta ????

Dominika

Na jaką umowę mogę liczyć rozpoczynając pracę w Sezamie? Powiedzcie szczerze, czy warto tam pracować? Jakie mają podejście do zespołu?

Aplikowałeś do firmy PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów

Czy pracownicy PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

A są jakieś formy integracyjne? Kiedyś były A teraz już niestety nie ma nic , chyba że dla wybranych pupilek kierownika regionalnego. Teraz to trzeba chodzić chorym do pracy.

Damian
@Monika

Jak to chorym? Kto na to zezwala? Zaskoczyło mnie to co dodałaś i chyba w obecnych czasach nikt nie zaryzykowałby tego, aby jakiś pracownik uczęszczał do pracy chorym. Nie wydaje Ci się również, że nawet wydajność takiego pracownika byłaby stosunkowo o wiele niższa niż powinna? W dalszym ciągu jestem zaskoczony, więc może mi to rozwiniesz?

M.
@Damian

Zrobili nam testy na covid,(bo jedna z nas miała covid potwierdzony) nikt z nas nie widział swoich wyników, zadzwonili do nas że mamy 2 dni urlopu i siedzieć w domu, po czym wróciliśmy do pracy. Na nasze miejsce przyszły pracownice z innego sklepu na 2 dni razem z menadżerką. Tutaj trzeba robić i nic nie mówić a jak ktoś coś mówi to za chwilę go nie ma. Nie każdego stać na to żeby zostać bez pracy.

JV

Jakie są warunki pracy w delikatesach Sezam w Krakowie? Warto się wybrać na rozmowę?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM?

Mxxx

Styl zarządzania kadrą? A tam jest jakiś styl? Zarządza kierownik z menadżerem, robia co chcą a góra nic nie wie o tym. Kierowniczka robi co nakazuje menadżer A menadżer robi wszystko żeby nie zostać bez pracy. Jeżeli można nazwać to stylem zarządzania to tak to wygląda.

Aneta

Czy praca w Sezam jest dobra dla osób, które się uczą? Chodzi mi o elastyczny grafik i możliwość zatrudnienia na niepełny etat. Istnieje taka możliwość?

NS rekrutacja
@Aneta

Dzień dobry bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres agnieszka.dabek@specjal.com.pl skontaktujemy się z Panią w celu przeprowadzenia rozmowy

Jak długo czekaliście na odzew z PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? Oddzwaniają zawsze?

Oddzwaniaja do wszystkich bo nikt nie chce tam pracować.

Natalia

Czy sklep jest podzielony w jakis sposób na działy?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik obecny

Nie są w żaden sposób platne. Aby odebrać nadgodziny musisz się ciągle upominać i prosić o swoje. Najlepiej żebyśmy chodziły cały czas bez wolnego przecież jest nas bardzo.mało. Skargi w PIP nic nie dają bo firma wie kiedy będą kontrole i wszystko jest przygotowane.

Beata

A jaka jest stawka?

Filona

Praca w takim miejscu z branży spożywczej nigdy nie jest lekka ale to nie znaczy, że firma jest zła. Przeciwnie tylko trzeba pracować.

Ola
@Filona

Owszem trzeba pracować, ale pracować to znaczy wykonywać swoje obowiązki w godnych warunkach z godną zapłatą i godnym traktowaniem przez przełożonych. Niestety w tej firmie tego nie ma, a już napewno nie w sklepie w Tarnobrzegu, nie chce pisać w którym. Menadżerka z kierowniczka sobie kawkę piją i plotkuja, a reszta biega po sklepie ile sił a jeszcze zmuszają nas do pracy w niedzielę.

lolo

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: brak szacunku i zgranej paczki .

Zbyszek
@lolo

Tam już tak jest ze się nie szanują a paczki zgrane były kiedyś jak pracowali ludzie po kilkanaście lat. Teraz co chwilę są nowe osoby a na moim osiedlu to już nie da się wymienić ile osób się tam zmieniło. W zeszłym tygodniu była tam jakaś kontrola bo na mięsnym dziale było pusto tylko jakieś kobiety chodziły chyba z sanepidu. Zresztą sam tam kupiłem stare mięso.

Mieczysław
@Zbyszek

Czy od twojego nieudanego zakupu w tym sklepie, nadal zdarza Ci się robić w nim zakupy? Może słyszałeś coś na temat wyników tej kontroli i czy rzeczywiście była to kontrola z sanepidu? Forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy, ale opinie klientów są również chętnie czytane przez odwiedzających.

Lena
@lolo

Mobbing i wyzysk. Praca w naszym sklepie Wianek to nieporozumienie. Kierowniczka regionu stała tylko za sklepem paliła papierosy i rozmawiała przy telefon. A nam kazała biegać na dział mięsny i kasę

@Lena

Tam na tym Wianku to się cuda dzieją, znajoma pracowała na zwierzynieckiej tam też jest z tego co mówiła nie za miło. Kazali im myć mięso. Fujjjjj

melka12

czy obecnie jest tu ktoś kto pracuje w Delikatesach Sezam i mógłby podzielić sie opinią na temat warunków pracy w tym miejscu?? Byłabym wdzięczna za wszystkie aktualne informacje.

AP
@melka12

Delikatesy sezam nie ma tam po co iść do pracy bo jest wyzysk, nadgodziny nie płacone, godziny nocne nie płacone a do tego brak wolnych i urlopów. Nie polecam, pracowałam krótko i szybko podziękowałam.

Siza
@AP

Potwierdzam że nadgodziny nie są płacone a inwentaryzacje są w nocy i rano trzeba przyjsc do pracy i nikogo to nie obchodzi. A jeszcze w listach obecności jest co innego a w rzeczywistości pracuje się inaczej. Ciekawe kiedy się ktoś tym zajmie.

byłypracownik
@Siza

potwierdzam! nadgodziny nie płacone bo po co dać pracownikowi więcej, mają gdzieś pracowników. menadżerki nie interesują się sklepami wogóle (także duża rotacja, jak i na sklepach), obiecują pomoc na każdym kroku a jak przychodzi co do czego umywają recę byle tylko nie usuneli jej ze stanowiska. nikt w tej firmie nigdy nic nie wie, kierowniczki w sklepach nie wiem na jakiej podstawie są przyjmowane ale większość z nich nie wie nawet jak komputer włączyć! żenada!!! czy nikt nie widzi co w tej firmie się dzieje? gdzie są wszystkie instytucje które powinny walczyć z takimi wyzyskiwaczami?!

Kasjerka
@byłypracownik

Każdy w tych sklepach dba o własną (usunięte przez administratora) menadżerki też bo mają posadki nic nie robią maja na wszystkie prywatne sprawy czas. A my musimy chodzić bez wolnego i jeszcze jak planu nie zrobimy to nasza wina. Brak wolnych, brak urlopow, nadgodziny. Wyzysk!!!!

@melka12

tak nie szanują ludzi

Mieczysław
@lolo

Lolo, napisałeś, że firma Delikatesy Sezam nie szanuje ludzi, ale nie podałeś żadnych argumentów. Czy mógłbyś opisać jakąś konkretną sytuację? Może warto najpierw porozmawiać z przełożonym i zgłosić mu swoje zastrzeżenia.

Patrycja

Mam pytanie, jak się pracuje w Delikatesach Sezam w Tarnobrzegu, ciągle pojawia się ogłoszenie czy tam naprawdę nie ma możliwości pracować skoro tak często odchodzą ludzie. Proszę o opinie bo jestem chętna do pracy i nie wiem czy warto.

@Patrycja

tak wiem coś na ten temat

Joanna

@Patrycja, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, a nawet docenia co innego. Dlatego zawsze opinie innych osób będą opiniami do pewnego stopnia subiektywnymi. Może akurat w twoim przypadku ta praca by Ci odpowiadała? Może warto przemyśleć to jeszcze raz i mimo wszystko zaaplikować do Delikatesów Sezam?

Joanna

@Patrycja, czy wysłałaś już swoje CV do firmy Delikatesy Sezam? Rozmowa kwalifikacyjna może być najlepszą okazją do zadania wszystkich pytań. Jeżeli pracodawca zaproponuje Ci ofertę pracy, zawsze możesz jej nie przyjąć lub zastanowić się dwa razy. Może warto przyjąć się chociaż na okres próbny? Na tym forum na pewno jest jeszcze ktoś, oprócz Ciebie, kogo interesuje zatrudnienie w tej firmie.

@Joanna

Nie wysłałam, zasiegnelam opinii w innych źródłach i wiem że nie warto tam iść pracować. Pracuje w super firmie z dobrymi opiniami.

Joanna

@Patrycja, czasami pracownicy odchodzą z różnych przyczyn. Często przyczyny te nie leżą po stronie pracodawcy. Zawsze warto wysłać swoje CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę do firmy Delikatesy Sezam. Może warto zapytać o warunki pracy bezpośrednio w sklepie, na przykład porozmawiać z przełożonym?

@Joanna

Ale ja nie chcę znać opinii przełożonych bo o tym też czytałam, chcę poznać opinię osób które tam pracuja lub pracowały. Skoro tak często mają rekrutacje to znaczy że coś jest tam nie tak jak powinno być.

Joanna

@Monika, trzy miesiące to krótki okres czasu. Czy uważasz, że miałaś wystarczająco czasu żeby dobrze poznać firmę? Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Obecnie dla wielu pracowników, także dla młodego pokolenia liczy się przede wszystkim stabilizacja. Czy ktoś z obecnych pracowników zgadza się z dotychczasowymi opiniami na forum na temat firmy Nasz Sklep?

Zostaw merytoryczną opinię o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM - Tarnów

PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM