Urszula Nowy wpis
Klient

Bardzo pozytywne wrażenie odniosłam z kontaktu telefonicznego z Panem Kamilem z działu dekoracyjnego (dywany). Obsługa była bardzo uprzejma i profesjonalna.Pan Kamil wykazał się niezwykłym zaangażowaniem, zadziałał błyskawicznie i skutecznie. To co było niemożliwe dla konsultantów elektronicznych Leroy Merlin i sprzedawców w Leroy w moim mieście, dla niego nie stanowiło żadnego problemu.Dziękuję za pomoc.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Co wchodzi w socjal Leroy Merlin?

Dawid Nowy wpis

Do jakiego działu najlepiej próbować się dostać )

Mix Nowy wpis
@Dawid

Jeśli już to metalowy/narzędzia/hydraulika.

Szukam pracy

Na pracuj.pl są oferty pracy w LM. Czy faktycznie szukają pracowników, czy tylko prowadzą wieczną rekrutację z niewiadomych przyczyn? Warto aplikować, czy dać sobie spokój? A jaka jest atmosfera w pracy?

Róża
@Szukam pracy

Hej. Uważam, że warto. Fajna atmosfera w pracy, przyjęcia są realne. Próbuj :) Pozdrawiam

Leszek
@Róża

A czy osoby, które nie mają udokumentowanego doświadczenia zawodowego, również mogą aplikować? Uważasz, że warto próbować, jednak chciałbym ustalić, jakie wymagania ma ten pracodawca wobec potencjalnych kandydatów.

Byk
@Leszek

Każdy ma szanse sie dostac

Też szukam.
Kandydat
@Szukam pracy

Już od roku jestem bezrobotny. I od tego samego czasu widzę te same, regularnie wrzucane, oferty pracy. Wysyłam ciągle CV i nadal zero odpowiedzi. Skoro są oferty pracy to znaczy, że mają wolne wakaty. A ja potrzebuję pracy.

Mix
@Szukam pracy

Pytanie co prawda sprzed roku, ale może komuś to pomoże. Jest to korpo więc rekrutacja jest ciągła, tak jak i rotacja pracowników. Kwalifikacji nie trzeba mieć absolutnie żadnych, atmosfera jak na korpo jest okej, wypłaty zawsze na czas. Moim zdaniem cv nie zaszkodzi wysłać jeśli ktoś chce, ale pytania na rozmowie co prawda do sklepu są na poziomie pracy przedstawiciela handlowego w Warszawie. Jeśli komuś odpowiada taki typ pracy na grafiku, liczenie czasu pracy co do sekundy to ja polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ziaja Piotr
Klient

Wystawiam pozytywną opinię za wspaniałą obsługę przy dokonywaniu wzrostów. Dla Pani Ewy z punktu informacyjnego.

Olek

jaką atmosferę macie w pracy? Jaką umowę firma proponuje na początek?

Szukam pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 493 dni.

A Pani Róża [bo chyba nie Pan :)], jest pracownikiem czy kierownikiem tamże? Pozdrawiam :)

Andrzej

Leroy w Tarnowie publikuje ogłoszenia na (usunięte przez administratora)że poszukuje a to doradcy klienta a to kogoś innego. Podczas rekrutacji da sie wyczuć, że tak naprawde nikogo nie szukają. Ludzie idą tam na rozmowe licząc, że może dostaną pracę. Taka polityka firmy, że cały czas szukamy, czasami kogoś weźmiemy. Na rozmowe o pracę czekałem pół godziny, pani się bardzo siliła, że faktycznie rozmowa jest na poważnie. Nawet wyszła niby do szefa, żeby zapytać kiedy mogę być przyjęty.... Oczywiscie nic z tego nie wynikło

To ja ten niepokorny

Na samym początku współpracy wszystko było "usłane różami" miła atmosfera, spokojna i normalna praca... niestety tak się tylko wydawało. Po upływie kilku miesięcy wszystko odwróciło się o 180 stopni. Kierownictwo traktuje pracowników jak śmieci, bezpodstawnie wręczają nagany, wywierają psychiczną presję, grożą oraz stosują system chorych kar jako motywacji do pracy. Naganne donosicielstwo, obłuda i kłamstwa w żywe oczy. Zmiana grafików pracy z dnia na dzień co jest niezgodne z kodeksem pracy, wydłużają godziny pracy, kompletnie nie liczc się z życiem prywatnym pracownika. Strzeżcie się tego miejsca i nie polecam zawierać z nimi współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Tarnow

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leroy Merlin