Marco Deckers KG

Opinie o Marco Deckers KG

Witam praca jest bardzo dobra tylko wagowi i brygadzistki Są nie kąpetętni dla pracowników proszę o rozpatrzenie tego komentarza

@Ktoś kto obserwuje

Witam od dłuższego czasu czytam te (usunięte przez administratora)ludzi którzy są nie zadowoleni . Chciałabym się podzielić swoją opinią Większość firmy to starsze kobiety wiecznie nie zadowolone . Przyjechały do niemiec bo w Polsce pracy juz raczej nie znajdą Więc zamiast szanować to co mają to wiecznie źle. Jak sama nazwa wskazuje jest to praca sezonowa więc jal to z sezonami czasmi pracy nie ma a czasami jest jej tyle że człowiek pada na twarz . Co do brygadzistow chciałabym żeby choć jedna osoba się z nimi zamieniła. Oni mają wszystkich ludzi na głowie plus bunkry i plany . Łatwo się mówi jak jest się zwykłym szarym robolem z wyobrażeniami niewiadomo jakimi. A te wszystkie mądrale które to wszystko piszą. Powiedźcie to głośno i bezpośrednio do ludzi do których to kierujecie . Firma jest godna polecenia a brygadzisici którzy tu pracują wkładają w to bardzo dużo pracy żeby było dobrze Pozdrawiam wszystkich hejtujacych i niezadowolonych . Wiecznie mówią że nie wracają a jednak coś ich tu ciągnie

Starsza kobieta
@@Ktoś kto obserwuje

Każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii. Więc nie na miejscu jest nazywanie tego "wymiocinami". Świadczy to przede wszystkim o kulturze osoby piszącej tę wypowiedź. A poziom tej kultury przypomina ten, który prezentuje większość brygadzistów Marco Deckers (podkreślam, nie mówię o wszystkich brygadzistkach, są dwa wyjątki). Praca tych brygadzistów. to nie tylko ludzie, bunkry i plany (jak pisze "ktoś kto obserwuje") ale również chodzenie na przerwy (mają więcej niż 3 przerwy dziennie). Na tych przerwach m.in. obgadują, naśmiewają się z pracowników!!!! A pracownicy w tym czasie chodzą i ich szukają, bo chcą wiedzieć co dalej robić. Takie właśnie mają podejście do ludzi...... Do bunkrów i planów podobne..... Więc o czym ty piszesz???? A jeśli chodzi o te "starsze kobiety"...... Nie zgodzę się z opinią "kogoś kto obserwuje", gdyż jestem zadowolona z pracy, a przecież jestem starszą kobietą ???? Komuś, kto zastanawia się nad przyjazdem tutaj do pracy, powiem tak : chcesz być "zwykłym szarym robolem"?????? Dasz radę udźwignąć takie podejście do Twojej osoby przełożonych? Jeśli tak, to przyjeżdżaj!!!! Poznasz tu wśród tych "roboli" wspaniałych ludzi

Ona

Wydaje mi się, że chcąc cokolwiek napisać dla ogółu powinno się przede wszystkim znać chociażby podstawy ortografii i interpunkcji. Niestety jaki poziom autora , taka pisownia…. Szkoda mojego czasu na dalszą dyskusję, nie mój poziom

Ona

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marco Deckers KG. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ona

Chciałam krótko podzielić się tym , co ostatnio dzieje się w firmie.Otóż wyjechała na urlop główna brygadzistka i się zaczęło……Kolesiostwo, kumoterstwo , bunkry nie są przerabiane, kista wylewa się z „ betów”,a ludzie są wysyłani na dodatkowe wole(oczywiście nie Ci,którzy są bliżej „koryta”).Jednym słowem szkoda dalszych słów , czekamy na powrót głównej brygadzistka z nadzieją na ogarnięcie tego całego bałaganu .

Czy zdarzają się nadgodziny w Marco Deckers KG?

Xxx

Tak w sezonie jest nawet po 200 godzin

Gośka
@Xxx

Na kiedy mniej więcej przypada ten wspomniany sezon? Generalnie już podczas rozmowy rekrutacyjnej jest ten temat poruszany co do potencjalnych możliwości dorobienia? Pytanie też właśnie czy to dla chętnych czy jednak wszyscy muszą się zorganizować?

Pracownik z maszyn

To co ja mogę powiedzieć o pracy Marco decers to jest jedna wielka pomyłka pracy tam a co do Piero na maszynach brygadziści (usunięte przez administratora) bez szacunku do pracownika a co do płacy to masakra dziś dostałem wypłatę za 160godzin po odliczeniu podatku i mieszkania dostałem 1200 euro masakra . To ja tyle mogę zarobić w Polsce .(usunięte przez administratora) z biura przez telefon obiecuje kokosy a tak na prawdę w Marco decers w Geldern Niemcy zarabiasz na czysto netto 8,90 euro i musisz (usunięte przez administratora) po 12 h w dzień w dzień jak nie pracujesz to cię wypiepsza bez powiedzenia . Bardzo proszę nie proponuje tam wam rodacy pracy tam to jest brut (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) inspekcja pracy powinna tam za witać z policją po dwóch miesiącach mi to wystarczyło czułem się tam jak w (usunięte przez administratora) z nadaniem numer 168 .po tam numer masz nadany nie po nazwisku cię wołają do biura . Omijajcie Marco decers z daleka

Czy w Marco Deckers KG możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

aldonagrzywacz1@gmail.com

Firma świetna wypłacalna może współpracownicy trochę nie za mili i pomocni dla nowych a tak poza tym O K!!

Pudel
@aldonagrzywacz1@gmail.com

Właśnie nie tylko nie za mili, ale wredni, aroganckie damulki noszące się jakby miały kije w (usunięte przez administratora) albo im ich brakowało, nie nadające się do niczego i nie umiejące nauczyć albo nie chcące nauczyć. Ciekawe czy szef wie za co im płaci bo to też można by było poruszyć? Bułgarzy bardziej pomocni. Najlepiej ściągnąć osoby i zostawić je samych sobie a brać kasę za chodzenie z założonymi rękami-porażka..

Ala
@Pudel

Jestem nowa i nie potwierdzam. Proponuję osobom niezadowolonym zacząć od siebie bo to co wypisujecie negatywnego świadczy tylko o waszym podejściu do pracy. To nie prawda że niczego nas nie uczą właśnie uczą i kilka razy powtarzają co jest źle ale jeśli ktoś sie obraża o zwracanie uwagi i definuje to jako arogancję to już jego problem

Niki
@Ala

Widocznie dobrze komuś(usunięte przez administratora) , niektórzy nie będą się aż tak upokarzać za granicą skoro w Polsce nie muszą. (usunięte przez administratora) tych co sobie upatrzy i zawsze coś na nich znajdą, tylko nasi rodacy za granicą tak potrafią. Z mojej grupy nowych zjechało 10 osób co najmniej więc to o czymś świadczy,nie dało się wytrzymać, ludzie mają co jeść i co robić i nikt w tych czasach nie da sobą pomiatać, nigdy nie wchodziłam(usunięte przez administratora) tym bardziej za granicą nie zamierzam. Proponuję też zmienić ogłoszenie na bardziej rzetelne i nie było by problemu gdyby ludzie wiedzieli że to jest akord od początku a nie było mówione przez telefon że po jakimś czasie tylko czarno na białym.

Miła

Witam . Odeszliśmy jakiś czas temu z tej firmy . To co jest mówione przez telefon podczas rozmowy " kwalifikacyjnej " często odbiega o realiów. Obiecane bonusy po wyrobieniu podstawowej normy są wypłacane chyba jedynie wybranym osobą . Atmosfera często jest nie do zniesienia. Pseudo brygadzisci mijają się z celem i uważają za nie wiadomo kogo . Praca sama w sobie okej

Słonecznik ????

Po tej wypowiedzi można wnioskować fakt,iż prawda kole w oczy. Wystarczy przeczytać, że od jakiegoś dłuższego czasu jest poruszany jeden temat. Mam nadzieję że ktoś się w końcu weźmie za to i np jakieś szkolenia psychologiczne dla osób mających wyższe stanowisko bądź coś w tym stylu ewentualnie zakończyć tą grę tj. zajmowanie i zapychanie stołków swoimi ludźmi ;)

Czy istnieje możliwość podjęcia pracy na 1 miesiąc. Mam doświadczenie w zbiorze pieczarek.

Mini

Niestety rozczarowałam się, przez tel I w ogłoszeniu mówione o godzinach plus bonus za normę po jakimś czasie, nie sprecyzowano po jakim. Lepiej chyba od razu napisać że to akord od początku?Po tygodniu wezwanie do biura za brak normy ,straszą zwolnieniem dochodzi nerwowa atmosfera, chamskie zachowania brygadzistów, brak pomocy obiecanej przez tel, ale to widać polaczki za granicą dostały rzekomą ,,władzę,, Jedynie warunki mieszkaniowe się udały ale nie polecam.

Diana

Hej. Czy wybiera się ktoś do pracy do Pana Hansa na zbior pieczarek? I czy się opłaca tam jechać?

@@@@

To są chyba jaja. Takie godziny w Marcu a wypłaty brak słów. Gdzie są nasze pieniądze za bonusy??? Śmiech na sali. Czy firma zaczyna lecieć w kulki??? Dlaczego takie podatki są odciągnę??? Jedni nie mają pobieranych a drudzy mają tyle odciągane że w głowie się nie mieści. Niby jak mamy odzyskać ten podatek w jakim procencie???? Żeby po 400 euro było odciągne.Biuro opanujcie się. My tu przyjechaliśmy zarobić a nie (usunięte przez administratora) Na podatki. I nic z tego nie mieć.

@@@@@

Ktoś odniesie się jakoś szerzej do tego tematu? na jakich ostatecznych warunkach te bonusy są przyznawane i jak ewentualnie to egzekwować? jaka odpowiedzialność ze strony biura istnieje w tym zakresie względem umowy?

pytanie

Ile godzin dziennie się pracuje?

Odpowiedź
@pytanie

Praca zaczyna się o 7 i w zależności od zamówienia.... Maksymalnie do 17... (3 pauzy)

Hiehie
@Odpowiedź

Nie jest to MAKSYMALNIE do 17 ;) Pracuje się również dłużej ;)

@Hiehie

Mówisz? Jeśli znacznie dłużej niż wskazują to zależne od jakiegoś sezonu po prostu? Jest wtedy więcej roboty? Taka sytuacja jest rozumiana w formie nadgodzin? Jak są wynagradzane?

Ale jaja

Hallo biuro Burstadt kiedy będzie ankieta ? Biała strona chciałaby się wypowiedzieć

@Ale jaja

Biała? Biuro milczy czy osobiście w firmie odpowiedziało? Jak wam komunikaty tego typu wysyłają? I była ta ankieta tak właściwie? Często je macie? jakie wyniki?

Nie pozdrawiam uczącej na stronie C myśli że jest najlepsza i wszystko wie sto razy lepiej pracuje się z Adelinem na bunkrze

@.

No czekaj, chyba jak jest osobą uczącą was to powinna wiedzieć lepiej? Nie mylę się?

Aśka
@.

Również jej nie pozdrawiam. Mam nadzieję że w końcu ktoś się przyjrzy jej pracy (Stan % w jakim przychodzi do pracy)

@Aśka

nie wiem na ile w tym prawdy ale skoro ktoś pisał o tym w maju a jest grudzień, to raczej nie zwracają tutaj specjalnie na to uwagi? w czymś jeszcze można sobie tutaj ewentualnie ułatwić warunki pracy?

Aśka
@Aneta

Ci którzy tu pracują widzą jak wygląda jej praca i stosunek do pracowników. Nic nie mówią bo boją się jej i jej partnerki. Ale coś się powoli zmienia bo już nie uczy.

Grzegorz
@Aśka

A co ludzie tu tacy strachliwi? Jaka może być reakcja gdy zgłosi się choćby sytuację z nieprawidłowym zachowaniem przełożonego?

@Aśka

a co z pozostałymi współpracownikami właśnie? jak ich praca sama w sobie wygląda i obecne relacje? atmosfera byłaby dla mnie istotna jaka będzie teraz poza małymi przeszkodami, które wymieniasz?

kandytat

witam ile mozna zarobic w tej firmie

Balbina ;)

Pracowałam tam 2 lata temu i tylko 2 miesiące, bo był to wyjazd wakacyjny (takie tam oderwanie od swojej pracy i rzeczywistości). Czasami wracam poczytać komentarze, ale jest tu tak ciekawie, że przy następnym razie zakupie wino i zagryzkę ;p ja z całego serca chcę pozdrowić super ekipę na którą udało mi się trafić mieszkając na hotelu i pracując na C ;) to były super 2 miesiące, które traktowałam jak wakacje, a atmosfera panująca na hotelu była rodzinna ???? jak w kazdej pracy trafiają się i wredni ludzie (ja pamietam tylko nieprzyjemną sytuację z busem, który przez jakiś czas prowadzilam - kto wie, ten wie ;p ) I śmiać mi się chce czytając komentarze o zarobkach, bo za ostatni miesiąc po odliczeniu domku zarobiłam 1910 euro, także zarobki, to kwestia tego jak pracujesz, a nie znajomosci, bo przez 2 miesiące nie mogłam wypracować sobie super wejść w kadrach i koneksji ???? jeszcze raz mocno ściskam moich Mocnych Pieczarkowych, a tym spinającym życzę więcej luzu i szczerego uśmiechu na twarzy, a i Wam będzie się dobrze pracowało ;) Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim ✨️????

Ktoś

Witam Pracowałam w tej firmie miesiąc czasu i uciekłam. Niestety nie mam dobrego zdania .niby firma niemiecka a tak naprawdę rządzą nią polskie kobiety które tak jak między innymi Pani zwana (usunięte przez administratora) oprócz wysokiego noszenia się nie zabardzo wychodzi jej uczenie podstawowy problem podejście do ludzi. Poza tym nie ma w domach kontroli mieszkałam z alkoholiczką która z pokoju robiła zamrażalkę i czy komuś się to podobało czy nie przypalała papierosa od papierosa . Chyba powinien być nadzór firmy ale go nie ma . Jeśli hotele są własnością firmy to firma powinna zapewnić hemie do hoteli a nie wszystko na koszt pracowników słabe to . Nie mówię już o środowisku w tej pracy ploty mobbing brak empatii znieczulica pijaństwo i nic więcej. Nie polecę tej firmy nikomu .

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers KG - Geldern

• Jak się pracuje w Marco Deckers KG?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 27 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers KG