NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.

Katowice

Opinie o NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.

Ness 2014-05-20 10:23:25
Nie Polecam Sami [usunięte przez administratora]Mówią ze bedzie dobrze a robią inaczej i jeszcze robisz za 7,50 Szkoda słów
kkk 2014-06-11 10:26:47
[usunięte przez administratora], omijajcie wielkim łukiem
jaki 2014-10-25 23:00:42
Praca w biurze polegała głównie na odbiorze telefonów od wierzycieli z pretensjami o niezapłacone FV, stanowisko na które mnie zatrudniono jednak nie mialo na tym polegać , ciężki kontakt z księgowością i blokady w dostawach to jednak braki w podstawowym funkcjonowaniu firmy, dziwie się że można ciągnąć w ten sposób ... przepracowane 5 mies. Nie polecam!
Pablo 2014-11-21 16:13:24
Nie polecam na dzień dobry wyślą was do najcięższych zajęć
Mati 2015-10-26 11:03:07
Firma może nie idealna ale gdzie teraz jest idealnie. Sam byłem osobiście i maja wszystko czego potrzebowałem.Odwołując się do powyższych opinii musze stanąc w obronie Pani Kierownik! Jest osobą kompetentną i bardzo miłą, odpowiedziała na wszystkie moje pytanie (niestety Panie, które były w pracy z Pania Kierownik nie potrafiły nic, nie odzywały się, nie uśmiechały i chyba nie miały pojęcia co sprzedaja i wogóle po co tam są) Oczerniać i obrażać jest łatwo ale żadna z Pań nie może porównywać sie do wiedzy, która posiada Pani Kierownik. Szefostwo może być dumne z takiego pracownika.
ja 2016-03-11 07:54:18
hehehehehe skończ Pani kierownik co trzyma z szefem..... a mąż w domu....
wiki 2016-05-17 20:41:05
jeśli Cię interesuje @cezary to powinieneś troszeczkę wziąć się w garść i samemu firmę sprawdzić i psozukać o nich informacji
Zostaw swoją opinię o NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.