Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Herz

Halo halo Panie Prezesie i Panie Kierowniku zbliza sie DZIEN KOBIET powoli moze pasowaloby cos dla naszych PAŃ ktore CIEZKO pracuja w firmie cos symbolicznego zeby sie milo poczuly a nie wiecznie pomijane tak jakby ich nie bylo. Chociazby jakas drobnostka…

Pula
@Herz

Śmieszy mnie ten wpis jak mam coś dostać to wolę sama kupić i mieć godność a nie czekać na prezesa czy kierownika.

Syśka
@Herz

Pff Pan kierownik to udaje ze nie widzi nikogo nawet dzien dobry nie potrafi odpowiedziec a co dopiero jakis DZien Kobiet !!! Oczym wy marzycie ludzie !!!

Pavel

Jak wygląda praca na magazynie ,widziałem ofertę i jestem ciekaw .Jak z zarobkami w stosunku do wykonywanej pracy ?

NN

Czy ktoś z konstruktorów może podzielić się opinią o pracy?

Hala

Komentrz o brygadzistce Ali usniety brawo!!! Nastepnym razem bedzie nagrywana i pojdzie w internety.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nowy w W-LC

Dzień dobry, czytając opinie wydaje mi się, że nie jest to praca godna polecenia, ale cóż... Jak wygląda praca w biurze, czy tam też jest taka napięta atmosfera? Na jakie można liczyć zarobki? Warto sobie w ogóle zawracać głowę i wysyłać CV?

Zainteresowana
@Nowy w W-LC

Praca w biurze jak każda inna. Jak będziesz indywidualistą to nigdzie nie zagrzejesz miejsca. Myślę że warto rozpocząć przygodę z Herzem

Czesław
@Zainteresowana

Finansowo też warto? Na jakim poziomie płacą bo chciałem aplikować i wysokość wypłaty jest dla mnie bardzo istotna. Podasz widełki wynagrodzenia?

Lanti

Nie polecam firmy. Byłem umówiony na rozmowę kwaligikacyjna gdzie byłem zapewniony że przyjmuje się osoby bez doświadczenia. Zmarnowałem cały dzień kazali czekać na odpowiedź a po 2 dniach dowiedziałem się że niestety nie dostanę zatrudnienia ale chcą zachować moje CV. Dobrze że w tym czasie miałem już pracę bo tak zmarnowałem tylko czas

A...
@Lanti

Tak to bywa , ja też kiedyś zostawiłem CV , po około 1.5 roku - jak już zupełnie zapomniałem o tej firmie , zadzwonili w sprawie pracy - akurat potrzebowałem i tak pracuję już ponad 10 lat ....

Czesław
@Lanti

Rozumiem twoje niezadowolenie ale widocznie mieli kogoś z doświadczeniem i dlatego cię nie wybrali. Jak zostawili CV to jest jeszcze szansa że się odezwą. Powiedzieli ci na rekrutacji ile kasy proponują na tym stanowisku?

KOLINS

Witam na jakie zarobki może liczyć młody spawacz w firmie HERZ. Oraz jak wygląda ogólnie praca na stanowisku spawacza? Czy jest możliwość rozwoju zawodowego?

@KOLINS

Tu nie zarobisz chyba że garba i inne choroby zawodowe... Nie warto. Wyzysk w każdym kącie bez znajomości nie ma przyszłości...

Astsroth666
@KOLINS

nie clicz na zaden rozwoj

Santa

Hoł hoł hoł dla pracowników prezentów nie ma bo byli niegrzeczni . Dla całego biurowca Mikołaj przyniósł prezenty byli grzeczni i ciężko pracowali .

Macy

Witam ,mam pytanko : czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia dla pracownikòw typu nauka języka , szkolenia zawodowe itd ?

TIKTAK

TIK TAK TIK TAK............. Nowy Rok się zbliża. HURA Gwiazdka przyniesie nam aneksy ;)

Welur

Witam mam zamiar aplikować do firmy Herz na stanowisko spawacza. Pytam szczerze czy warto? Czy jest szansa na rozwój? I jak realnie wyglądają zarobki. Czy wszystko na co usłyszysz na rozmowje o prace jest spełniane?

Ras

Witam jestem ostarnio zainteresowany zatrudnienia się w firmie Herz jako spawacz. Jestem mĺodym spawaczem dlatego liczę też na rozwój w teh firmie. Moje pytanie jest też takie. Na jakie zarobki może liczyć spawacz w tej firmie? Jadąc przez Myślenice widziałem baner że można liczyć na zarobki 4000zł - 7000zł czy to prawda czy po prostu to tylko reklama na zachętę?

Joker
@Ras

Jie polecam. Żadnego rozwoju tam nie ma

@Ras

Może i zarobisz te pieniądze , ale na pewno nie będąc młodym i zieleniutkim jak trawa na wiosnę spawaczem , jak ty ...

Xxxx

Panie PREZESIE człowiek rodzi się by pracować, a co za tym idzie godnie zarabiać. Panie PREZESIE płaci PAN rachunki? Robi PAN zakupy? Panie na montażu też to robią. Z dnia na dzień wszystko droższe, a my ciągle czekamy na PODWYŻKI. Brygadzistki ma PAN z głowy, teraz pora na robola.

Obrotny
@Xxxx

Podwyżki dotyczą wszystkich ale nie pracowników fizycznych , (usunięte przez administratora)

Obrotny

Pracowałem tam chwilkę , kiedyś. Jak aktualnie wyglada praca w tym (usunięte przez administratora)? Nadal minimalna ? Czy donoszenie nadal przynosi profity ? Czy można odejść od stanowiska 2 min przed dzwonkiem na stołówkę ? Czy nadal trzeba się zmierzyć z negatywnymi twarzami pracownic i zwrotów to 9:58 to nie 10:00 ? Można wziąć 2 pary rękawiczek czy brygadzistka nadal udziela pare na tydzień pracy ? Czy poranna zmiana zaczyna się w kręgu wzajemnej adoracji ? Pozdrawiam myślących :)

Armatura

Halo Panie PREZESIE może najwyzsza pora pomyslec o pracownicach na montażu to nasze ręce zarabiają na nowo powstałe etaty. GDZIE TE PODWYŻKI?!! NIE TYLKO BRYGADZISTKĄ SIĘ NALEŻĄ!

Prawo
@Armatura

Dał pan prezes i kierownik brygadzistą zeby im buzię zamknąć aby nie latały za podwyżkami dla pracowników.Wiec trzeba porozmawiać i iść do prezesa bo nic nie wywalczymy . Nowi przychodzą i mają większą stawkę od nas starych pracownic.

Joker

Ogólnie w (usunięte przez administratora) cięcie nie robota. Nie polecam wgl żadnego stanowiska!

Ukrainki to są bardzo cwane i leniwe kobiety Pracują gorliwie jak są obserwowane a tak naprawdę oszczędzają sie jak tylko mogą Oczywiście są wyjątki bo niektóre naprawdę sie starają ale większość udaje ze pracuje udaje ze nie rozumie co ma robić i jak bo wiedza ze one za to nie dostaną opiernicz tylko polki bo powinny ich przy pilnować Niestety tak tam wygląda praca i traktowanie ludzi a przede wszystkim polek Nie polecam tej pracy nikomu

Temat dla prasy

Pracowałem chwilę ale wrócić zamiaru nie mam. (usunięte przez administratora) na każdym kroku, wyzwiska, wulgaryzmy, (usunięte przez administratora) a to wszystko za przyzwoleniem kadry kierowniczej, która nie robi sobie ze znęcania się brygadzistek nad innymi pracownikami absolutnie nic. W zwyczaju jest chowanie ukrainców po kiblach w czasie kontroli z nadzoru pracy. Aroganckie i publiczne wulgarne uwagi, wyśmiewanie i poniżanie. Praktyki jakie mają miejsce w tej firmie są ciekawym tematem dla dziennikarzy, jeśli ktoś wreszcie się zainteresuje to będzie miał o czym pisać.

@Temat dla prasy

Pracowałam tam prawie dwa lata i to był koszmar. Wyzwiska, wyśmiewanie, poniżanie na porządku dziennym. Przykład: poszłam do brygadzistki po części a ona do mnie"czego ty (usunięte przez administratora) chcesz". Najgorsza firma jaka może istnieć. (usunięte przez administratora) w każdej godzinie i minucie pracy. (usunięte przez administratora)

Nastka

Pracowałam tam prawie 10 lat zawsze każdemu mówię że czas spędzony w tej firmie uważam czasem straconym.

Ile jest zmian w Herz?

Pont

2 6-14 14-22

Nastka

Tak tylko czasami trzeba przyjść w soboty, czasami nagle powiedzą że są zmiany 6-16 12-22 czasami też bywa tak że w święta 15 sierpnia kilka lat wstecz lub też na nocki lub też hit chodziło się od pon- pt w godz 14-22 do tego sob nad w tych samych godzinach do tego pon w godz 6-14 i o 15 telefon że na 22 trzeba się wstawić a wszystko za marne 200 zł premii... Żeby tylko cicho przed inspekcja być

Peppa

Hahaha nareszcie przyszła kolej na byłego Pana Kierownika Dawida karma wraca że zdwojoną siłą. Za to co Pan zrobił paru ludzią los się odwdzięcza. No pupilki bojcie się już nie będzie głaskania teraz każdy będzie równo traktowany w końcu jeszcze brygadzistki nowe by się przydały. Brawo Panie Prezesie wreszcie doczekałam się zmian na lepsze. P. S DLACZEGO PUPILKI KTÓRE DONOSZA I SA TRAKOTWANE INACZEJ MAJĄ WYSZA PODSTAWĘ każdy powinien być tak samo traktowany Prezesie niech się Pan przyglądnie temu.

Były
@Peppa

Ja tylko czekam kiedy Mirka i panie z obozu dostaną nauczkę za mobingowanie innych pracowników. Wszystko to dzieje się za cichym przyzwoleniem pani brygadzistka. Karma wraca

@Były

Co to się stało z Dawidem K? Też kradł jak Marta F.?

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz