Firma Launart

Siemianowice Śląskie

Opinie o Firma Launart

anonim 2011-08-04 22:16:04
Byłam również w \"Firmie Launart\" ??? Faktycznie potwierdzam to co pisali inni, którzy mieli z tym \"pracodawcą\" kontakt zarówno telefoniczny jak i osobisty. Od razu widać, że coś z nim jest nie tak. Jak mówi stare przysłowie, że \"szata nie zdobi człowieka\", to w tym przypadku jego ubiór jako niby szefa miał bardzo dużo do życzenia - tak na pewno nie prezentuje się szef poważnej firmy. Słuchałam o tym wszystkim co opowiada grzecznościowo, żeby go nie urazić przede wszystkim ze względu na jego wiek [usunięte przez moderatora]. Mimo wszystko że oszukał i pewnie będzie dalej oszukiwał Panie to bardzo żal mi tego człowieka, on jest po prostu chory. Żyje w swoim świecie i jest przekonany o tym co mówi, bardzo w to wszystko wierzy. Również wszystkich przestrzegam przed pracą u tego Pana, bo jak widzę wypowiedzi moich poprzedników są jak najbardziej prawdziwe.
Kandydat 2012-01-03 08:56:33
Tu jest wyczerpująca odpowiedź w wieeeelu samych niepochlebnych komentarzach na temat oderwanego od rzeczywistości szefa [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię o Firma Launart - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Launart