Bluecollar ApS

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bluecollar ApS

Drake1990

W tym roku pracowałem u nich, miałem umowę na kilka miesięcy i liczyłem na jakiś dobry zarobek oraz współprace na dłuższy okres. Zatrudnili jeszcze kilka osób, porobiliśmy miesiąc i wypowiedzieli mi umowę bez podania na niej przyczyny i mają na Ciebie ykhm... Nie ważne, że masz rodzinę i dom na utrzymaniu a odszedłeś z innej pracy w kraju. Z tego co się dowiedziałem od ludzi to za dużo osób przyjęli do pracy i po mnie jeszcze kilku zjechało... Jak się u nich robi to najlepiej jak masz auto i będziesz woził do pracy jeszcze kogoś do tego trzeba płacić za mieszkanie, które powinno kosztować za te warunki co tam są połowę tego co odciągają od pensji, normalnie szkoda pisać. Przelewy robili tylko w złotówkach chyba, że miałeś konto w kraju w którym pracujesz, to wtedy mogłeś ich "prosić" o przelew na nie w danej walucie (tylko nie w każdym kraju jest tak, że wystarczy dowód osobisty do otworzenia konta, ale potrzebne jest jeszcze kilka innych dokumentów np. nr podatkowy, meldunek, paszport itd., więc zanim to załatwisz minie pewnie kilka tygodni albo ze dwa miesiące, a po jakim kursie policzą Ci przewalutowany zarobek???) Nie polecam, człowiek tylko narazi się na koszty i nerwy.

Były Pracownik

Z całą stanowczością odradzam tę firmę. Jak długo żyje takiego cyrku to nie wiedziałem.

Zuzanna

Czy ktoś z was miał do czynienia z pracą w Bluecollar ApS? Wiele osób boi się wyjazdu poza granice Polski ze względu na brak znajomości języka obcego. Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy językowe dla osób zatrudnionych w firmie? Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które podnosi atrakcyjność zatrudnienia i późniejszy komfort podczas pracy w danym państwie.

spawacz80

Witam, czy ktos pracował może w Danii w miejscowości Rutkobing przy spawanie wiatrakow a konkretnie rur i smigieł i może podzielić się informacją o pracy tam?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bluecollar ApS spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
egon

pracuję dla nich od 2014 nigdy nie było żadnego problemu

ijaki

Pani Magda jest taka kochana... ma dar przekonywania, wzbudza zaufanie ...

KOCHAM PANIĄ PANI MAGDO!!!

biksa

ops a możesz w takim razie przyjacielu konkretnie napisać czego w twojej sprawie nie mogli załatwić? bo na razie to z tymi ogólnikami to jak hejter się zachowujesz

zadowolony

witam jest ok nie ma co narzekac ,zreszta wiadomo kto zawsze narzeka sam osobiscie nie ktorych gagatkow bym wyj.....,ale pomijajac , trzeba z ludzmi umiec rozmawiac chodzi o caly zarzad naszej kochanej firmy troche inteligencji ,grzecznosci i zero buractwa i wszystko idzie zalatwic od czterech lat pracuje w hobro i nie narzekam zawsze co chcialem to bylo zalatwione pozytywnie oceniam dzialanosc agencji BLUE COLLAR pozdrwaiam serdecznie wszystkich rodakow moc jest z nami .....

tomek
@zadowolony

Ty kochasz firmę???? Jakiś zboczony jesteś?? Ja kocham tylko żonę... Jesteś za cienki na spamowanie , zmień zawód

zdichu

ogolnie mieszkania zalatwiaja ale drogie sa ale sa umowa o prace jest ale na godzinach rabia i podatkach ogolnie placa na czas w zlotowkach ale placa zawsze takze nie jest az tak zle a pracuje tu od 1 kwietnia do teraz pozdrawiam

Oskar

Masz coś z głową Kaja? W Danii za taką pracę wraz z dodatkami należy Ci się ponad 160 kr za h, więc za 7,5h pracy dziennie bez weekendów należy Ci się min. (27 000 kr) 14 tys zł brutto. Nadgodziny i weekendy to 150% i 200% stawki, więc... sama sobie odpowiedz :) nie dajcie się ruchać!

Wolny
@Oskar

Chyba coś ci się pomyliło w Duńskiej firmie pierwszej lepszej typu szklarnia typowy fizyczny z Polski zarabia 130DKK max co daje 20800 DKK miesięcznie z tego trzeba odjąć 38% podatku. dlaczego 130DKK bo typowy robol z polski jest traktowany jako pracownik niewykwalifikowany bez wykształcenia. Piszecie banialuki jedziecie do Danii bo wam wszyscy opowiadają jakie to pieniądze można zarobić a później wielki ból (usunięte przez administratora) br /> Powiem wam tyle piszecie tu negatywne opinie o tej firmie bo wam prace załatwiła, bo wam papiery załatwiła, bo wam zakwaterowanie załatwiła i wielki płacz bo pieniądze na was zarabia. Nie bronie teraz BlueCollar bo nie warto ale jesteście żałosne ciamajdy nie nieudaczniki bo jak by tak nie było to byście sobie przyjechali tu i sami poszukali pracy mieszkania i pozałatwiali wszystkie dokumenty. Ja sam wszystko musiałem sobie załatwiać za wszystko sam musiałem płacić i wiem ile zdrowia i pracy mnie to kosztowało i jak czytam opinie tych wszystkich nieudaczników co mieli wszystko podane na tacy i palcem nie musieli nawet kiwnąć by to wszystko mieć to mnie zbiera na wymioty. nieudacznicy nie nieroby!!!

Wolny
@Oskar

danio7819

pracował ktoś przy zbijaniu palet przez bluecollar może prosze o opinie:)

Pytane do ciebie były pracowniku, jak sprawdzić czy rzeczywiście składki są odprowadzane czy też nie ? Sprawdzę to w urzędzie pracy w pl?

W jakich branżach oni jeszcze rekrutują ??? Tam na stronie jest kontakt do 15 osób więc musi to być potężna firma.

szczera prawda zgadzam sie z wypowiedzia

Irek

jako firma jest ok załatwia wszystko za pracownika zero problemów, problemy zaczęły sie dopiero gdy przeszedłem bezpośrednio do farmera w danii nie płacił na czas oszukiwał na wypłatach nie chciał dawać i nigdy nie dał żadnego kwitku rozliczeniowego z wypłaty farmer nazywa się Stiven Scherluk pracowałem tam około 7 miesięcy i ciągłe problemy z pieniędzmi nigdy nie zgadzajcie się na bezpośrednią pracę u niego bo gdy podlegałem pod firme nie pod farmera było ok jak dla mnie ta firma jest ok interesują się człowiekiem pomagają jak tylko mogą jest dobrze ale nie pracujcie bezpośrednio u tego farmera wogole nie pracujcie u niego (usunięte przez administratora) cwaniak i nic poza tym ocena dla firmy jak dla mnie jest na 6

Miron

Mógłby ktoś napisać coś więcej o pracy w Lem przy łyżkach ?? Ile stk dziennie się spawa i jakie arunki

worker

Kasa na czas zawsze, kontakt wsumie jest, ale najbardziej mnie dziwiło czemu nam płacą w złotówkach?! Teraz już wiem: kurs zawsze poniżej nbp mi wychodzi po przeliczeniu. Ciekawe kto zabiera prowizje!!!

help

Zibi, coraz częściej się zdarza, że nie ma przepływu pieniędzy, a wypłaty są wypłacane z kilkudniowymi opóźnieniami, co oczywiście nie zwalnia z obowiązku jak najszybszej zapłaty. Bonz, długo u nich pracujesz? Myślisz, że to krętacze???

Zostaw merytoryczną opinię o Bluecollar ApS - Odense

• Jak się pracuje w Bluecollar ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Bluecollar ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bluecollar ApS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bluecollar ApS