RosaDanica Petersen Hawaii

Odense

Opinie o RosaDanica Petersen Hawaii

Na stale w Danii 2009-10-01 09:07:40
Zarobki w saktorze rolniczym sa w Dani najnizsze, ale i tak zadowalajace na Polskie warunki. Najnizsza pensja w Dani to 108.DKK na godzine (podatek SKAT jednak to 38%). Dania podpisal jednak kilka lat temu porozumienia jako czlonek UE na tzw. wyrownanie szans zarobkowych (co weszlo w zycie pol roku temu) co pozwala: Dunczykowi w Polsce na takie same zarobki jak w Danii i... niestety Polakowi w Danii na takie same zarobki jak w Polsce. Teraz pracodawca moze (nie musi ale czesto tak robi) placic obcokrajowcowi 55-60.DKK na godzine (od te kwoty odlicza sie juz tylko 8% podatku
mmmanio 2009-11-04 19:55:49
100% to jest taki sposób na okradanie polaków. Ktoś robi z nas głupich a duńczycy chętnie z nas zrobią [usunięte przez moderatora]
Artur 2016-05-03 11:58:48
A może wiesz @łopata czy firma wymaga znajomości języka duńskiego na jakimś stanowisku? Akurat język znam, więc byłoby fajnie:)
Zostaw swoją opinię o RosaDanica Petersen Hawaii - Odense
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RosaDanica Petersen Hawaii