Bluecollar ApS

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bluecollar ApS

Rafcioo Nowy wpis

Ja króciutko :) to mój pierwszy wyjazd za granicę... wybrałem Bluecollar, i nie żałuję :) Od samego początku widać jak dbają o pracownika- organizacja wyjazdu zakwaterowania itp. ze wszystkim idzie się dogadać :) wszystko czarno na białym. Umowa Cpr kasa przelewy dodatki urlopy... nawet jak źle się poczujesz i dasz wcześniej znać, zapłacą Ci dniówkę z niczym nie ma problemu. Szczerze polecił bym tą agencję :)

Bogdan Nowy wpis
@Rafcioo

Ale wujek przeglądarka podaje, że firma zamknięta na stałe. Kiedy korzystałeś z ich usług i ile Ci wtedy zapłacili?

Krzysztof Krawczyk Nowy wpis
@Rafcioo

Ten wpis wygląda jak wpis pracownika biurowego a nie budowlanego wygląda na to że biuro samolot sobie dobre opinie produkuje

SUWAK Nowy wpis

RADZE NA NICH UWAŻAĆ. PO PODPISANIU UMOWY JEŚLI WAM ZNAJDA MIESZKANIE 40 KILOMETRÓW OD MIEJSCA PRACY LUB Z INNYCH POWODÓW NIE DACIE RADY WYJECHAĆ BĘDĄ WAS ŚCIGAĆ KARĄ UMOWNĄ 2000 ZŁOTYCH. ZANIM ODPOWIECIE NA ICH OFERTĘ RADZĘ SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ

Agata

Ahaaa... Czyli robili wszystko zgodnie z postanowieniami, których nie doczytałeś? Szkoda w takim razie, jest tak jak piszesz warto te umowy jednak skrupulatnie czytać. To rozumiem, że nie dało rady z tej kantyny chociażby zrezygnować? Coś z nią było nie tak, że z niej dobrowolnie rezygnowałeś?

Greg
@Agata

Dobrowolność ma to do siebie, że nie muszę tłumaczyć, dlaczego rezygnuję. Jeśli jest taka moja wola i mogę to zrobić, to druga strona powinna to uszanować. Z resztą, nie chodzi tu o sam fakt rezygnacji, ale o to, że agencja w informuje pracownika o takiej możliwości (zaznaczając, w jaki sposób to zrobić), a sama zmienia zasady, tłumacząc się, że wszystko jest ok. Dopiero Pani księgowa przyznała mi rację (po 6 tygodniach). A jeśli chodzi o wątpliwości co do umowy - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zawsze na początku wszystko jest pięknie - reszta wychodzi w praniu i to, jak Cię traktują na miejscu. Zostałem zwolniony z pracy, bo koordynator stwierdził, że postraszylem agencję sądem (kłamstwo). Agencja sama że mnie zrezygnowała, bo stałem się dla nich niewygodny i taka jest prawda. Tylko, że w umowie nie ma nic, co w sytuacji, gdy pracownik zostaje zwolniony bezpodstawnie z pracy. Gdy zaczynasz u kogoś pracę, nie myślisz od razu o odejściu z niej.

Elżbieta

Napisałeś, że sam proces rekrutacji był w porządku. Z ilu etapów się składał? Czego się spodziewać na takiej rozmowie, jakich pytań?

Ola

Pracuję już pół roku i jestem zadowolona. Miesiąc temu koleżanka też przyjechała tutaj i nie narzeka. Na początku rekruterka wszystko dokładnie wytłumaczyła, wiec nie miałam jakichś innych oczekiwań niż było obiecano. Jak pracować dobrze i dostrzegać zasad, problemów nie będzie. Polecam tą agencje pracy.

Lidia
@Ola

A jak z zakwaterowaniem? Jest znośnie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bluecollar ApS spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Halina

To może chociaż ty konkretnie powiesz co takiego nie tak jest, bo jakby na nadmiar informacji nie narzekam

Olga

Nie rozumiem za bardzo Twojej wypowiedzi, ale piszesz że firma jest świetna..to może napiszesz dlaczego? co to za powód?

Bartek

W BlueCollar pracuje już prawie rok i planuje zostać dłużej. Pomimo różnych opinii uważam, że jest to najleprza agencja przez, którą, pracowałem a było ich kilka. Bardzo miłe i pomocne Panie z bióra. Firma DS do, której mnie skierowano okazała się strzałem w dziesiątkę. Możliwość szkoleń, cierpliwość przełożonych, wysokie zarobki i rodzinna atmosfera wśród pracowników, sprawia, że pracuje się tu naprawdę super.

Zadowolony
@Bartek

Zgadzam się w 100 % szczególnie miło pracuje się na 2 zmianie ale ciężko jest się tam dostać trzeba mieć znajomości Majki to złoty człowiek zawsze chętny do pomocy POLECAM!!!

Żyguli
@Zadowolony

Co ty gadasz Michael to złoty człowiek!!!!! Kto ci zapłacił żebyś pisał taką bajeczkę.

BYSTRY
@Bartek

Jak wyglądają umowy mam CPR ponieważ pracowałem w Danii a nie zamierzam bawić się w jakieś A1 jeśli już to umowa bezpośrednio

Agata
@Bartek

Właśnie się nad tą agencja zastanawiałam. Mówisz coś o szkoleniach, możesz rozwinąć ? Każdy dostaje z tej agencji możliwość podjęcia szkoleń? I gdzie dokładnie wyjechałeś ?

pracus

wypowiadacie sie tak tylko o pracy w ds hobro czy na temat całej agencji? z tego co czytam, to rozumiem ze agencja ok, a lepiej nie jechac do hobro, tak?

@pracus

Tak kolego zależy jakie masz umiejętności jeśli potrafisz dobrze spawać i znasz się na rysunkach to ok ale jak nie to nie polecam.

@XYZ

Witam pracuję już w DS Hobro bardzo długo i to co tu piszecie to bzdura. Jeżeli ktoś zna się na spawaniu i montowaniu to nie ma problemu z niczym, a jeśli ktoś trzyma rysunek i nie wie co to jest no cóż. Spawanie jest proste większość w pozycji podolnej, przyjeżdża sporo osób które kupiły gdzieś certyfikat i wydaje im się że potrafią wszystko jeszcze (usunięte przez administratora) do tego, później idą takie opinie, racja że w zimę jest mniej roboty sam też czekam. A zwalniają tych co się nie nadają do niczego.

@@XYZ

Kolego nie ma takich ludzi na świecie którzy się nie nadają do niczego, bo każdy coś potrafi więc nie pisz takich bzdur. Bo z twojej opinii wynika że ty potrafisz wszystko. Skąd tyś się urwał.

spaw

ktos jedzie do Hobro teraz? chcial bym sie z kims zabrac a jak na mieiscu z tranasportem ? ktos moze sie odezwac kto tam pracuje ?

Kacper

Naprawdę nie ma u was awansu?

Jak wygląda ścieżka awansu w Bluecollar ApS?

wąski

no jak czegoś takiego nie ma jak awans :D chyba wiesz kogo i(usunięte przez administratora):D

Jak wygląda praca w Bluecollar ApS? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Największym zaszczytem to jest jak majster przyjdzie z karteczka i się zapyta czy chcesz nadgodziny zostać bo nie każdy jest godny a benefity to tylko dla majstra jak będzie dobrze ludzi poganial

Nie polecam. Podczas obowiązującego kontraktu, po kilku tygodniach pracy potrafią odesłać pracowników do domu na niepłatną przerwę, trwającą ponad miesiąc. Na początku zapewniają, że to tylko na 2 tygodnie, abyś nie poszukał sobie czegoś innego. Takie sytuacje są tu nagminne. Tak więc umowa niewiele gwarantuje, ale według nich wszystko jest w porządku. Poza tym wynagrodzenie po zapłaceniu olbrzymich duńskich podatków nie wygląda okazale.

Pg83

Nie możesz na nic liczyć. Gdy robiłem w Odense przy Facebook Data Center to do Pl smigalem po pracy w piątek i na poniedziałek do pracy wracałem. Mnie zwolnili niesłusznie( zaspalem 20 min w niedzielę pierwszy raz od 5 miechów) to menadżer nie odebrał tel tylko przez kolegę kazał mi się zawijać z kwatery nim wrócą z pracy.(usunięte przez administratora)

Jak wiesz obowiązuje ochrona danych osobowych i na publicznym forum nie można podawać inicjałów i imion innych osób, po których mogą być rozpoznani. Rozumiem, że nie masz dobrych relacji z przełożonym, ale myślałeś jak można by je poprawić? Może spokojna rozmowa pomogłaby zmienić obopólne nastawienie, tak żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu.

Pieter
@Michał

Jedź zobacz jak traktuje ludzi nie będziesz miał wątpliwości bo też tam pracowałem tydzień I przez niego wylecialem A nie piszesz koledze wyżej o ochronie praw niech ludzie wiedzą o kogo chodzi bo człowiekiem go nazwać nie idzie samych wrogów wokoło ma. Takie moje zdanie Pozdrawiam

Czy w Bluecollar ApS są paczki/bony świąteczne?

Były...

Oczywiście że nie ma, z tego co słyszałem to jedynie elita z biura w Odense mają paczki świąteczne. Aaaaa chyba że pracujesz w DS tam w zeszłym roku były prezenty świąteczne ale samo nadzienie.

Robert

A gdzie sie pracuje w jakich godzinach i na jakim stanowisku jest praca? Jak brak składek to jaką umowę sie zawiera

pablito

120 dkk ??? to nawet przy darmowej chacie b.mało

zadowolony

Wstyd... kolega pracowal tam juz jakis czas ... a teraz zale na internecie.. jak go zwolnili. Kwestia tego czy ktos chce pracowac czy przyjezdza na wakacje za granice bo chyba nie o to tutaj chodzi. Ja pracuje w DS i sobie chwale. Praca jak kazda, pieniadze zawsze na czas. A zakwaterowanie kazdy ma wybor mozna samemu wynajac nawet Palac jak ktos tak woli :) Uwazam ze komentarze sa przesadzane ...

Michał N
@zadowolony

(usunięte przez administratora)to ty?

Jasiek

Firma dobra, dobrze organizują prace dla ludzi. Nie można mieć do nich żadnych zastrzeżeń.

Łukasz
@Jasiek

obiecuja dobre zarobki a potem 20 godzin na tydzień, nie polecam

Znajomy wyjeżdża z nimi co jakus czas na krótkie kontrakty i sobie chwali.

Maciek

Sorki za literòwki poniżej. Wkradły się niechcący.

Zostaw merytoryczną opinię o Bluecollar ApS - Odense

• Jak się pracuje w Bluecollar ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Bluecollar ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bluecollar ApS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bluecollar ApS